• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@cassis1 Druhé zaměstnání, nikoli to hlavní ;) Navíc je to vůči nim nefér, kdybych jim třeba v prosinci řekla, tak já v únoru končím, najděte si náhradu....navíc, když to vyjde, tak to vyjde, když ne, tak ne, ta práce mi chybět nebude :slight_smile:
Jinak já necítím vůbec nic kromě únavy a občasného píchnutí v podbřišku.
Zamlklé prý nepoznáš, nevím...chce to brát tak, že to bude dobrý :slight_smile:
8. srp 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany jj to je pravda, když máš ještě jedno jsi víc v klidu. U toho zamlklého jsem si to myslela. Jen mě to zajímalo jak se vlastně pozná,že se potratí. Neb z těhu testu asi hned ne.
8. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 Co jsem tak zběžně pročítala, tak HCG neklesne hned na nulu, takže těhu test zamlklý fakt neukáže...ale nač myslet na to špatný, když ta šance je malá :slight_smile:
Navíc si myslím, že případně bych neměla problém se zase v nějaký jazykovce uplatnit :slight_smile:
8. srp 2013 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@babsandersson aha tak to jo :slight_smile: , mno prostredni bude s mimi mit rozdil taky rok a trictvrte :slight_smile: tak jsem zvedava s malou problemy se spanim nema usina od narozeni krasne takze tam to bude vyresene otazka zda nezacne ze ? :grinning: no tak uvidime zda dame sourozenecky nebo bude tapkat sama nebo ten skate no nevim uvidim jsem na to zvedava kazdopadne moc dekuji za info ....a diky snad bude vse dobre :grinning:
8. srp 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taaaaak, dnes 6+4 a ko u dr. Videli jsme srdicko :slight_smile: snad bude vse vporadku. Preji vsem pekny den!
8. srp 2013 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@cassis1 Urcite to zkus, je to fakt super. U nasi prvni to trvalo jen tri dny . Prvni den 30min, druhy den 10min a treti 2min a b yl klid :grinning: a od te doby spi sama, celou noc, bez problemu, ani z postele si nevyleze, az rano :sweat_smile: Druha spavala v klidecku od narozeni celou noc az ve 4mes se zacala budit 1x na kojo :grinning: ale jinak spava pekne taky celou noc.. dulezite je neucit deti spat ve sve posteli, ale to je samo o nazoru a pocitech. Ja treba zastavam nazor, ze rodic a dite ma mit kazdy svou postel a vsichni se v klidku vyspi podle potreby. A ne se mackat a nevyspi se ani jeden, ale jen muj nazor :D
8. srp 2013 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak já vám závidim to že jste už slišeli srdíčko, mě furt trápí ten strach jestli bude a do září to nevydržim.. :confounded: :confounded:
8. srp 2013 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@betikap září je ale dlouhá doba, taky bych se nemohla dočkat co a jak.
8. srp 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Estvilla máme taky za sebou a trvalo nám to dva dny a od te doby spí a usíná Terka sama. Přistoupila jsem k ní po té, co mě budila v noci snad každou hodinu a chtěla abych jí při spaní držela za ruku. Byla jsem vyčerpaná za dva dny byl pokoj. Doporučuju a budu jí opět včas aplikovat.
8. srp 2013 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak konečně doma. Sem unavená,motá se mi hlava. Ale žádný veliký příznaky nemám.
já jdu na kontrolu 20.8. Dle MS bych měla být cca 7+0,ale jelikož sem měla ovulku asi o 5dnu později,tak bychom měli odpovídat 6+2TT a to srdíčko taky ještě nejspíš nebude,takže budu muset čekat do zari
@betikap
8. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany A cos učila, češtinu? Je tam o ni zájem? Já jsem učila ČJ v Rusku a byla bych tam i zůstala, ale na porod jsem se rozhodla odjet do ČR a pak už jsme tu tak nějak zůstali.
@cassis1 Zamlklé asi fakt nepoznáš, až na tom ultrazvuku. Třem mým kamarádkám se to stalo, tak mám pocit, že to není až tak ojedinělá věc a taky se toho trochu bojím, ať se celý srpen netěším a pak nic (jdu k doktorce až na konci srpna).
8. srp 2013 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pellullinka no uvidíš třeba bude, já byla ale hodně brzy byla sem v 5+1 takže fakt bylo vidět jen že to je tam kde má, ale šla sem radči hned u nás v rodině bylo už pár mimoděložních tak sem měla strach.. Musím ještě počkat těch 29 dní a snad to bude v pohodě.. :sunglasses: :sunglasses: a to že zatim nemáš příznaky tak to buď ráda, já mám občas pocit že mi upadnou prsa, celej den žaludek jak navodě ale naštěstí sem zvracela zatim jen jednou, furt spim a bolí mě hlava... :grinning: Všichni mi tvrděj jak je těhotenství krásný ale já sem na tom zatim noc moc hezkýho nenašla, mám pocit jako že mám permanentní chřipku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2013 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, ženy, jestli nevadí, tak se přidám. V pondělí pozitivní test, kontrola u dr. až 30. 8., takže teď jen tři týdny nejistota a obavy, co když to nevyjde, co když srdíčko nebude bít atd... ach jo.
8. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@betikap moc drzim palecky, at vse dobre dopadne. Snaz se neveset hlavu. Vzdy se stejne stane co ma, my to nijak neovlivnime, tak se zkus netrapit :wink:
8. srp 2013 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@novalee Ahoj, držím palce, ať všechno vyjde tak, jak má:slight_smile: Koukám, že máš stejné obavy. Já se snažím myslet pozitivně, ale pořád tam ten strach je.
8. srp 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@barsandersson @1velrybka jj, pozitivní myšlení je důležitý, to chápu, ale to svírání v žaludku nechce zmizet... prostě, co se má stát, to se stane, jak říkáte.
8. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@novalee Já jsem si první test dělala minulou středu, pak ještě ve čtvrtek, pak už radši ne, začala bych zkoumat, jestli je čára silnější nebo náhodou stejná a stresovala bych. Měla jsem to dostat minulou neděli, ale už tak týden předem jsem měla pocit, že se mohlo zadařit. Nejdřív jsem furt stresovala, ale snažím se už myslet pozitivněji, i když to dá docela zabrat. Mám taky šílený strach, o mimčo se snažíme rok a mám v okolí hodně holek, u kterých to nedopadlo dobře, takže to taky moc nepřidá. Zatím jsem u MUDr. nebyla, jdu tam za týden. Šíleně se to vleče.
8. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@novalee Sem chodím zatím spíš jen číst a těším se, že se oficiálně přidám, až to bude od MUDr. potvrzené, nechci nic zakřiknout....Když ale vidím, že máš podobné pocity, nedá mi to nereagovat:slight_smile:
8. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@1velrybka To je pěkný, vidím to úplně stejně - chodím sem nakukovat a doufat, že budu oficiálně patřit mezi těhule.
Testovala jsem tři dny, už toho ale nechám, ještě bych měla každý ráno strach, co jestli tam nebudou... no víc strachu už teď nepotřebuju :D A to jsem si vždy myslela, že nejsem zrovna úzkostlivá a ejhle... stačí počuranej papírek s čárkama a už jsem v koncích.
8. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@novalee Taky jsem si ze strachu, že už tam čárky nebudou, včera dělala test, 13 dnů po vynechání MS, ale byly tam :slight_smile: Já jdu k dr. zítra, snad bude vše jak má být ..
@ 1velrybka Nám se zadařilo skoro po čtyřech letech....
8. srp 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Tak držím palce, ať je vše v pořádku.
8. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@novalee Já doufám, že za týden už bude poznat srdíčko, když půjdu na prohlídku. Kolik ti je? Jinak - sice se snažím myslet víc pozitivně, ale zdají se mi dost hnusné sny, takže to taky nepřidá.
8. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@1velrybka Mně sestřička u mudry schválně pozvala na 30.8., aby bylo už "něco" vidět :D
Je mi čerstvých 27 a snažíme se od listopadu.
Mně se zdají sny hnusný, ale ne o prckovi, ale o vodovodních trubkách, ytongu a podobně - rekonstruujeme baráček :D
8. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Ty jo, čtyři roky, no to už je pěkně dlouhá doba! Koukám, že už je ti taky něco přes 30, to pak taky člověku moc nepřidá, když se pořád nedaří a už mu není dávno 20, viď...
8. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 V kolikátém týdnu jsi? Zítra jdeš k Dr. poprvé? Držím palce!
8. srp 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@novalee Děkuji :slight_smile:
@1velrybka Zítra budu 5+3 tt, ale ovulka byla hned po MS, tak už to možná bude víc. Byla jsem na první konzultaci v IVF centru, čekala jsem na MS kvůli odběrům a ta už nedorazila. Snad už bude zítra něco vidět! Byla bych vážně klidnější :slight_smile:
8. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Taky jsem měla ovulku krátce po MS:slight_smile: Tak budu moc držet palce, dej pak vědět:slight_smile:
8. srp 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
8. srp 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 to je ironie co, už jsem slyšela,že se to stává, u nás to bylo to samé taky jsme se nějakou dobu snažili a v momentě kdy jsem se objednala na vyšetření a k různým proutkařům a astrologům....tak jsem zjistila, že jsem těhotná takže jsem to zase všechno zrušila. Čtyři roky je dost dlouho, měla jsi nějaké komplikace, já by nato neměla nervy u nás to bylo přes rok a už jsem to chtěla nějak řešit.
8. srp 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@maksim no právě,že vím,že to je celkem běžné tak jsem jen pro zajímavost chtěla vědět zda se to vůbec pozná a nejen zamlklé, ale i když mimi prostě odejde, ale nijak se tím nestresuju, netrápím ani nepřemýšlím, nechávám to běžet jak to běží.
8. srp 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek