• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
tak já jsem těhotná už po šestý mám poměr zamlklých a úspěšných těhu 1:1. A mám někdy pocit, že to je úplně běžná záležitost. Spoustu lidí okolo mě to zažilo.
8. srp 2013 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 bláho chuděrko toho bych se nerada dočkala musí to být náročné na psychiku. Kor když vím,že kdyby se to stalo mohlo by trvat zase rok než třeba znovu otěhotníme a mě už není 20, tak snad to bude vše ok.
8. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maksim Anglictinu, cestina tu moc nefrci....zije tu vsehovsudy 7 registrovanych Cechu :grinning:
@1velrybka A ja mam zas kolem sebe lidi, kteri s tehotenstvim nemeli problem, mozna proto se tak nestrachuju.
@silvik77 Tak jaks dopadla?
@cassis1 To je pristup :sunglasses:
9. srp 2013 v 07:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 @xdany @1velrybka Tak to mám holky za sebou :slight_smile: Puleček na svém místě, stáří odpovídá velikosti, jsme 5+2 tt, srdíčko ještě nebylo, na to je brzy, další kontrola 27.8. Doktorka říkala že to vypadá skvěle :slight_smile:
@cassis1 Komplikace jsem neměla, byla jsem na vyšetření vejcovodů, vše ok, hormony taky, manžel spermiogram taky ok,nespěchala jsem, protože jsme řešili bydlení a tak...v prosinci jsme byli na imunologii v Praze, tam mi zjistili zvýšené protilátky proti spermiím, od února jsem brala Prednison no a díky tomu se asi zadařilo :slight_smile: I když v IVF centru mi doktorka řekla, že ty protilátky mám tak minimálně zvýšené, že by otěhotnět šlo i tak, tak nevím. Tak možná ta psychika, ta dělá opravdu moc.
9. srp 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@silvik77 Tak to je super. Já bych v době prohlídky měla být 6+3, tak doufám, že už to srdíčko vidět bude...kvůli tomu jsem se objednala až takhle.
9. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 gratuluju! :slight_smile:
9. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Tak hurá :slight_smile:
9. srp 2013 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 moc gratuluji.
9. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 super,gratuluju:slight_smile:
9. srp 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla na druhém ultrazvuku a dneska jsem i viděla toho malinkatého červíčka. Mám přijít ještě na jeden 19.8., ale podle paní doktorky je všechno v pořádku a odpovídá 5+5. Dneska mám prostě úžasnej den.
9. srp 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, už máte bříško ? :slight_smile: Já zatím nic moc, kamarádky už prý v tomhle období něco málo měly. :/ :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet @silvik77 Holky moc gratuluji, to je potom krásně na zemi že?:slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 No jo, me vyskocil bruch hned na zacatku, nastesti se nezvetsuje :slight_smile: Draha polovicka je uprimne fascinovana zmenou mych telesnych proporci...nejen pupek, ale i prsa vyrostla... :sweat_smile:
9. srp 2013 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet Ahoj, gratuluji :slight_smile: Taky jsem dnes byla u dr., jsem 5+2tt a červíček je tam kde má být :slight_smile:
@emha13 Já mám bříško pořád, i když jsem relativně štíhlá, ale aspoň jsem ho přestala zatahovat, teď už nemusím :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Já teda nee, přišla sem si hrozně nafouklá minulý a předminulý týden, ale teď mi přijde, že mi to spíš splasklo:slight_smile:
Holky taky máte strach z toho, že budete jak chodící velryba?:slight_smile:)) Já se bojím, že budu z těch, co budou mít 40kg nahoru a už to nikdy neshodím. Ale snad to nebude, tak hrozný:slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13
@xdany No mě už lehce povyskočil podbříšek. Zrovna dneska jsme byli v obchodě a dívala jsem se do zrcadla a říkám si, že už nejde nějak zatáhnout :grinning:
9. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristl85 Děkuji, po dnešku mi spadl první kámen ze srdce :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Taky jsem si vždycky říkala, jak já budu vypadat, až přiberu a kolik přiberu a jestli to pak shodím a najednou mi to vůbec nepřipadá důležité a je mi to jedno :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen takovou malinkou "vyvýšeninku" u podbřišku. :slight_smile: :/ Za to prsa ty mi naskočily skoro na začátku a celkem dost :D
9. srp 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 Dulezite to neni, sem stejneho nazoru, i manzel mi rika, ze je to uplne jedno:slight_smile: ale strach z toho trochu mam a navic sem rada, ze premyslim nad kilama a ne nad pulečkem, tohle je lepší strach než o něj, zaměstnám hlavu líp:slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Holky ty prsa vám docela závidím, já si pořád říkám, když bolí tak kdy mi vyskočí, mám normálně dvojky, tak se těším až budu mít větší prsa:slight_smile:)) sem na sebe zvědavá jak budu vypadat...
9. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Od zacatku rikam, ze budu jako hroch a ze musime koupit postel, protoze z madrace urcite v pokrocilem stadiu nevstanu :grinning: Jenze koupe postele vyzaduje koupi nove podlahy a to vyzaduje objednani kontejneru.... :angry:
9. srp 2013 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Mě hned ze začátku těhu, začaly strašně bolet bradavky. Pak se to nějak začlo zvětšovat a začínám mít problém je nasoukat do podprsenky. :grinning: I když zase přítel je z nich nadšený. :grinning:
9. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Si spis rikam, jak ty prsa budou pak vypadat po tehotenstvi/kojeni...jestli nebudu mit usi :grinning:
9. srp 2013 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Tak to je jediný strach co trošku mám :slight_smile: Mám 75D-nevím co to je za číslo-a doufám, že pak mi zůstanou aspoň stejné, s menšíma bych si připadala divně :frowning2:
9. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 bych spravne mela nosit 65D, ale zatim jsem nejmensi obvod videla 70...me by teda nevadilo vratit se na puvodni velikost vsude :slight_smile:
Jak se ale rika, ze chlapi v tehotenstvi partnerky pribiraj, tak milemu taky vyskocil pupek :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 já sem při prvním těhu přibrala 17kg a šlo to hned dolů, ale měla jsem veliké břicho a v něm 4kg miminko, s mými 48kg před těhu a 160cm sem byla v porodnici za hrdinku :grinning:
Pak sem začala chodit do práce (sedavé zaměstnání) a mám nahoře 5kg, takže mích stabilních 49kg se rázem změnilo na 53-54kg, což je pro mě nic moc :frowning2: tak mi ani nevadí, že přiberu, alespoň pak budu mít motivaci shodit.
tady jsou moje fotečky s kubíkem, bříško sem měla pořád malé a pak najednou takovej břuch :grinning:
http://kubajz09.rajce.idnes.cz/Kubik_jeste_v_brisku/
9. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Ty jo, takovej břuch. :grinning: No tak to doufám, že takovej mít nebudu. :zipper_mouth: Kdo by se s tím pak tahal ? :grinning:
9. srp 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 no taky v něm už kubíkovi bylo těsno :slight_smile:
To holt člověk neovlivní, 10kg sem nechala v porodnici a do 3týdnů sem měla svou váhu.
konec byl, pravda, náročný....nejvíc sem si bříško užívala o vánocích, to bylo hezké, takové akorát :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můj manžel mi říkal, když jsme spolu chodili asi dva týdny, že mi to bude slušet s bříškem...jenže to už je skoro 6 let, od té doby jsem zestárla a přibrala nějakých 6 kilo, hlavně to břicho už jsem měla posledního půl roku jak těhotná, no tak jsem na to fakt zvědavá :slight_smile: Kéž bych přibrala jenom na břiše :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek