• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@pellullinka Panečku to bylo bříško :slight_smile: sem zvědavá na sebe :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 taky sem zvědavá jestli budu mít zase takový nebo jiný :grinning:
9. srp 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takovou prosbu. Za 2 týdny mám možnost letět na dovču. Je to vhodné v prvním trimestru ?
9. srp 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Necháme se překvapit, nic jiného nám ani nezbývá :grinning:
9. srp 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 já bych letěla. věci v prvním trimestru neovlivníš a pokud se miminko má urdžet, tak se udrží :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. srp 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brisko taky zatim nemam a prsa se me taky zatim moc nezvetsila to prijde az pozdeji ...ja mam normalka 75B ale po porodu me vzdy hodne naskoci takze to je pak masakr a klido ctyrky , ale obvod mam stejnej .....tak to je asi pak snad 75D? no vypadaji na me pak legracne takovy jak se rika dudy :slight_smile: pak se me teda docela zmensily kdyz jsem prestala kojit ale tak ..taky vek :grinning: a deti ..nelibi se mi ale co se da delat...manzovi to nevadi libi se mu tak to nejak neresim ...jinak jsem taky prcek 165cm a vaha tak kolem 55-56kg ale ted hubnu ..mam 54kg i kdyz jim zatim to nahoru nejde ...obe tehu jsem pribrala do 10kg brisko skoro zadne /viz album Kristynka/ a vse slo naraz dolu ...holky byly obe docela velke 1. - 51cm a 3600g 2. 50cm a 3800g tak uvidime do tretice :grinning: - a holky, uzivejte si to je to preci bajo :slight_smile: to tehu !
9. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelullinka Jenže jsem nikdy neletěla ještě. Takže budu psychicky ovlivňována hodně. :( Tak se bojím.
9. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 letadla se bát nemusíš, je to fajn, rychlé a tak :slight_smile: nestresuj se předem :slight_smile:

@yildiz taky mám prsa 75B, v prvním těhotenství se mi zvětšily (vypadaly jak silikonový), taky to kůže nezvládla a popraskala, takže sem měla strie jen na prsou, mé obrovské břicho přežilo bez újmy :D a po porodu jsem měla taky pěkný prsa, ale jak sem přestala kojit, tak ještě horší než před těhu :grinning: ale srovnalo se to
jéé vážně si měla malé bříško :slight_smile: takové spíš do stran mi přijde, já ho měla hodně dopředu
9. srp 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mam teď tak 167/70, předtím jsem něco zhubla, takže až se opět vyplní prsa a bříško, bude to jen dobře :grinning: ale co potom :slight_smile: tak asi prostě mazat a mazat... aby se to zase stáhlo, třeba na plastiku bych jít nechtěla :confused:
9. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jj tak to presne mam taky ..desne se zvetsila a taky to nezvladla a malicko strie na prsou mam taky ..ale na brichu ne a ani jsem to moc nemazala ...tak jsem rada tak snad to bude v poho i do tretice pry je to i dedicne ale nevim ...mozna spis hodne rychlim pribirani cert vi ...jjj budu se snazit je mit do tretice pak v normal stavu i kdyz :grinning: ? po 3 detech vekem a pritazlivosti zemskou nevim nevim :grinning: - jjj ono se rika ze holky jsou spise do stran a kluci dopredu :slight_smile: a orientacne se to muze poznat podle briska...samo, ze je to individualni :slight_smile: ale obe tehu do 7-8mes nebylo nic :grinning: pak neco jooo dle fotecky :grinning: diky :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo. :slight_smile: Tak mně se prsa zmenšily a váha spadla o 2 kg, ale zdá se mi, že mi pupík taky trošku povyskočil.. :slight_smile:

@emha13 Letadla bych se nebála, co se má stát - stane se a ty to teď opravdu nijak neovlivníš. Ale ber to tak, jak je to příjemné tobě. Jestli víš, že z toho budeš opravdu moc nervní, tak vyjeďte na dovču někam po čechách nebo k moři jeďte autem.. :slight_smile: Já bych ale rozhodně letěla a pořádně si to užila, už jen proto, že to nejspíš bude vaše poslední dovolená bez mimča. :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslíte si,že je možné že tak brzy by se mi zacla dělat ta čára na břiše,od pupku dolů?Uz pár dnů pozoruji,že se mi tam jakoby cosi takového začíná dělat,ale přijde mi to brzo :slight_smile:
9. srp 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Taks me inspirovala podivat se na caru...a je tam, ale nevim, jak vypadala predtim :grinning:
9. srp 2013 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misulka88 tak třeba jsi déle těhotná, než myslíš, není to možné? :slight_smile: a každá je individuum :slight_smile:
9. srp 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany fajn,tak nejsem sama :slight_smile:
9. srp 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice ne,to asi urco ne :slight_smile:
9. srp 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Gratulace k pulcovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee děkuji :slight_smile:
9. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulka88 Já nic takového zatím nemám.. :slight_smile: A ani nechci mít. :grinning:
9. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka To já taky ne :grinning: Kdyby @misulka88 nezmínila, tak bych si jí možná ani nevšimla po několik dalších měsíců :sweat_smile:
9. srp 2013 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je zle! Už se úplně vidím zítra na tom trajektu do Helsinek :confounded:

@emha13 Já s letadlem neměla problém nikdy (jako třeba se změnou tlaku) a klidně bych v prvním trimestru letěla...ale bála bych se, aby mi tam celou dobu nebylo blbě nebo abych dovolenou neprospala :sweat_smile: Ono taky záleží kam...
9. srp 2013 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka
@xdany holky to je jen takový obrys,třeba to pak ani nebude :slight_smile:
9. srp 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka
@misulka88 jde jenom o pigmentovou skvrnu, má ji většina těhotných...to si nevyberete :D a pokud ji někdo nechce mít, neměl by být těhotný :grinning: jsou horší věci...
10. srp 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka me to ale nevadí,hlavne aby mimco bylo zdravé :slight_smile:
10. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 to víš, že jo. je to jen kosmetická záležitost, která k tomu prostě patří :slight_smile:
10. srp 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Mně je slušně zle už od včera.. Ještě jsem nezvracela, ale rozdejchávám to už jen tak tak.. Na tom trajektu bych to asi nedala, je mi trochu šoufl i v autě, natož na lodi. Jo a taky mě začínají slušně tlačit kalhoty, to je teprv bájo, jelikož jsem včera v restauraci nemohla ani pořádně sedět! :grinning:

@misulka88 Třeba ne, příjde mi, že je na to ještě brzo.. :slight_smile: Ale zas ono je to všechno tak individuální, že kdo ví.

@pellullinka Moc se mi nelíbí věta: "pokud ji někdo nechce mít, neměl by být těhotný" Vím co linea negra je, vím jak vzniká, ale nebudu se hroutit, když se mi objeví na břiše. Myslela jsem to jen tak, že bych byla raději bez ní, což není nic špatného. Jsem si plně vědoma toho, co mi s tělem těhotenství udělá, ale rozhodně bych nikdy neřekla, že když to některé ženě vadí, tak by neměla být těhotná!
10. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka nebylo o myšleno ve zlém, ale pokud se ti ta věta nelíbí tak jí neříkej :slight_smile: nemusí se nám líbit všechno co říkají ostatní, je to normální.
10. srp 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Ahoj... samotneho letu by som sa nebala... ale zvaz si tu dovolenku.
Ja som momentalne vTturecku - Teraz som na zaciatku 7tt. Let som zvladla v pohode, trosku ma pichalo v podbrusku ale fajn.
Co je ale horsie, od pondelku mi je neskutocne zle. Celodenne nevolnosti obcas aj so zvracanim. Takze v podstate skoro cely den lezim na izbe, na slniecko ideme az tak okolo 4 aj to iba na hodinku-dve.
Sme v 5* hotely, skvele all inclussive - no ja si na ranajky dam akurat suchy chlieb a na obed a veceru tak ryzu alebo zemiakovu kasu. Cela dovolenka su vyhodene peniaze a ja sa modlim aby sme uz mohli ist domov, kde je aspon trosku chladnejsie:( Neuziva si ju poriadne ani manzel, pretoze ma nechce nechavat samu.

Prosim ta, zvaz si to, ci ti to naozaj stoji za to.... ja osobne by som uz nesla - max len tak na par dni niekam v CR.
10. srp 2013 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacennnka to je mi líto kačí, že dovolená vypadá takto :frowning2:
chápu, že si jí neužívá ani manžel, když tobě je špatně... tak ať už jste brzo doma.
10. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek