• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@ cacenka_d Jinak-gratuluji :slight_smile: Já byla u dr. v pátek, 5+2, talže srdíčko ještě nebylo, tak teď budu dva týdny do další kontroly trnout, ať je vše v pořádku, tobě držím palečky, já jdu 27.sprna.
11. srp 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 hlavně se nestresuj kvůli kozám :slight_smile: no kvůli ničemu... teda, taky se mi to řekne, včera jsem se taky stresla a taky jsem to cítila a pak se mi zdálo, že jsem to dostala :slight_smile: a ne, samozřejmě :slight_smile: pořád čekám (aby ne :grinning: ). Ale stres nesvědčí... já se přestala honit, abych stihla ten autobus, co jede za minutu, počkám si na ten další apod. Říkám si, klídek, tak nějak vnitřně jsem se zklidnila... Vem si něco dobrého na nervy! :slight_smile: dneska jsem pekla buchtu, ta je žravá... ono to nějak bez sladkýho teď nejde :sweat_smile:
11. srp 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Já jsem se kupodivu přestala stresovat už tři měsíce zpátky....jsem docela stresař a někdy nervák a tak nějak mi najednou bylo všechno jedno...až jsem se divila..pak se zadařilo, no a teď ty hormony se mnou zase mávaj :slight_smile: Snažím se být v klidu a tak, ale holt se člověk někdy neovládne :slight_smile: Jo a čokoládu tu už jsem taky rozbalila, protože mám pořád na něco chuť a nevím na co, nikdy to není to pravé, ani ta čokoláda mě neuspokojila :frowning2: :slight_smile:
11. srp 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 taky máš nejvíc chuť na čoko, jo? :slight_smile: čokoláda mě v tu chvíli uspokojí, ale pak je mi těžko, a milované slané brambůrky jsou najednou moc slané :D vařím si makaróny s omáčkou... tak třeba na chvilku... :rolling_eyes: :grinning:
11. srp 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Já právě nevím na co mám chuť :frowning2: Na všechno a na nic :slight_smile:
11. srp 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě holky o jídle ani nepovídejde, mimčo se rozhodlo že v bříšku nechce nic jinýho než sebe, takže ani jídlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2013 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Mame vybeh na dvore mensi, takze nezdrhnou, ale zase je s nim avic prace na krmeni a presne co muzou tak drubezi sezerou :(
11. srp 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d
@silvik77 Holky, dneska na trajektu dávali Ovečku Shaun a zrovna tam byl díl o kozlovi, jak všechno sežral :grinning:
11. srp 2013 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem byla celý den nervózní že mě bolí podbřišek a teď když to konečně přestalo, tak jsem zase nervózní že nebolí :unamused:
11. srp 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 me tak, asi blby tlak nic to nebude :slight_smile:
11. srp 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě zatím žádné příznaky krom citlivých prsou a občas taky bolesti v podbřišku, což přisuzuju zvětšování dělohy.
Už jste svoje těhotenství prozradily? Myslím rodině, příp. i v práci? Já ne a nevím, jestli vydržím do konce trimestru, ale asi by to bylo lepší.
12. srp 2013 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee Já taky žádné příznaky, akorát ten tlak v podbřišku, prsa se mi zdají trošičku těžší a trošku únava, jinak nic. Já to chci vydržet do konce prvního trimestru, pokud mi nějak rychle nevyskočí bříško a nebude to na mě vidět :slight_smile:
12. srp 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Dřív jsem plašila, když mě celý den nezabolelo v podbřišku, ale druhý den zase zapíchalo a tak jsem to přestala řešit :slight_smile:
12. srp 2013 v 07:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee
@silvik77
komu to budete do těch 3 měsíců říkat? Tak určitě partnerovi, že, a co třeba rodičům a sestře? :confused: a nikomu jinému.
12. srp 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Manžel to samozřejmě věděl hned po prvním testu a ví to ještě teta, protože ta se mě přímo zeptala, tak jsem jí to řekla...ale jinak nikdo.
12. srp 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 to se zeptala jen tak? "Nejsi náhodou těhotná?" :slight_smile: no jsou lidi, kteří to fakt poznají :confused: já bych to asi řekla i rodičům a ségře... nevydržela bych to a navíc, strašili, že až bychom tam jeli, chtěli by betonovat :grinning: to by asi nešlo se mnou :slight_smile:))
12. srp 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Byli jsme u nich na chalupě, tetu vidím tak 2x do roka, bydlí v Čechách, a šlo se do hospody večer, jenže já jsem byla tak unavená, že jsem jí musela říct, že nejdu, že si musím lehnout a ona se mě zeptala, jestli nejsem náhodou těhotná. A to bylo ještě před tím, než jsem šla k dr. Plánovala jsem to říct některým kámoškám, ale zase jsem to posunula, až po další kontrole, no a pak uvidím, jestli to řeknu nebo ještě počkám :wink: Tak pokud tě budou chtít zapojit do betonování, to jim budeš muset říct, to je jasný :slight_smile:
12. srp 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Moje máma se klidně mezi řečí zeptá: A nejseš náhodou těhotná? :sweat_smile: Jinak já se tím nějak netajím, ví to pár kamarádek, rodiče, povím to zubařovi (tomu se mi ale nechce, ale asi to bude dobrý mu to říct), půlka republiky na koníkovi :grinning:
12. srp 2013 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Tak koníka nepočítám :slight_smile: Mě se taky spousta lidí pořád ptá, protože jsme se snažili fakt dlouho, proto se teď snažím všem vyhýbat, abych jim nemusela odpovídat. Říkat jim to ještě nechci ale lhát taky ne :slight_smile:
12. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Hele, a zjišťovalo se, proč vám to tak dlouho nešlo? Že je to po těch letech ještě baví se ptát :sweat_smile: (si neumím představit, že bych se kamarádky 4 roky ptala, tak co? už? a ona mi 4 roky odpovídala, že ne...)
No, já nemám problém to říct, ale ihned dodávám, že uvidíme, zda-li to dopadne, že je ještě dost velká šance, že potratím. ..
12. srp 2013 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 a cos jí řekla, kdyžs to ještě nevěděla jistě? Že asi jo? :slight_smile: hehe... no těžko se mlží, když už člověk (skoro) ví... :slight_smile: a když se někdo takhle přímo zeptá, nemohla bych lhát... i když zatím furt nevím :slight_smile: ale pocity furt stejný, v pá se snad už něco dozvim :slight_smile: to jsem si říkala, že když ms nepřijde do pondělka, volám dr., že tam dojdu :grinning: i kdyby testy byly negativní :grinning: pro jistotu :wink: jo, nejen betonování, ale k tomu určitě i chlastání, a to taky nejde :dizzy_face: a je asi lepší počkat, než bys to řekla těm kámoškám... člověk by chtěl, no aspoň to bude pěkné překvápko :slight_smile:

@xdany mamča se mě taky ptala, když jsem se sestěhovávala s přítelem - když povídám - něco se stalo a nevim, jak vám to říct (že se stěhujem) - a ona s jiskřičkama v očích - jsi těhotná? :slight_smile: a já nebyla :sweat_smile: ale aspoň vim, jak by/bude reagovat :grinning: A půlka republiky... zvažovala jsem taky, zda si sem dát fotku, nakonec to vyhrála taková, kde nejsem pořádně poznat, a kašlu na to :grinning: taky to tu čte půlka republiky a kouká na mě...a vůbec, proč se nepodělit o radost :dizzy_face:
12. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Akorát moje mamina to nebere jako pozitivní věc, že jsem těhotná, protože vnouče tak daleko jí bude naprd :angry: Nebude ho moct chodit ukazovat kamarádkám, dělat s ním věci za mýma zádama (to jsem se přesvědčila se psem, když jsme byli loni doma 5 týdnů)...ale jinou reakci jsem nečekala :sweat_smile:
Asi jsem to tu přehlídla, ale v kolikátém týdnu jsi?
12. srp 2013 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak když už jsem byla v Helsinkách, tak jsem se zašla podívat na svůj vysněný Stokke Crusi, to je teda kolos.... :sweat_smile: Si neumím představit ho zvedat do busu...
Máte už nějaký kočátkový favority?
12. srp 2013 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Jo tak s tvojí mamkou je to něco jak s mojí tchýní. Tolikrát jí říkáme ať nedává nic psům a ona potajmu pod stolem jim stejně vždycky dá, nepoučitelná! Takže si to dokážu představit :slight_smile: Zjišťovalo, to víš že jo, na nic se nepřišlo, laparka dopadla dobře, hormony taky, spermiogram taky, loni jsem byla měsíc ve Františkových, v prosinci jsme jeli do Prahy na imuno a tak mi zjistili zvýšené protilátky proti spermiím, ale nic hrozného, v IVF mi dr. řekla, že jsou to tak nízké hodnoty, že by to nemělo vadit..ale prášky jsem brala. A většinou se ptají ty kamarádky, které nevidím tak často, ty ostatní ne :slight_smile:
@zuzulice Tetě jsem řekla, že mi vyšel pozitivní test, ale u dr.jsem ještě nebyla, dál jsme se o tom nebavily, abysme to nezakřikly :slight_smile: Já jsem si tu dala taky fotku, říkala jsem si, že snad tu nikdo koho znám nechodí :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Na kočárky ani nic dalšího ještě nekoukám, na to je čas. Ale už vím, kam dám postýlku :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany a jak daleko máš rodiče? Já 160 km, ale partnerovi jsou místní... No já to zatím nevím jistě, ale mám všechny příznaky :confused: a to jsem si o tom předtím nečetla, až když jsem je měla, jsem si je začala zjišťovat, věděla jsem jen o bolestivých či zvětšujících se prsou (já mam teď tak pěkně plný prsa, že se nemůžu vynadívat, kdyby ne těhu, je to dobrý kúra, myslet si, že jsem :grinning:), že jsou běžný příznak, nebo že je člověku blbě, během pár dní budu vědět víc, měla bych to dostat v pátek... čili poslední MS 19.7., takže jestli, tak 4? :grinning:
S těmi kočárky, mně se zamlouvají spíše ty šátky, jinak jsem na to vůbec nekoukala :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Pes byl u našich 2x a pokaždý měl úplně rozhozený žraní, on je celkem nežravec a musí se na něj tvrdě - tady máš maso a granule, buď to sežereš nebo budeš o hladu do dalšího dne, ale máma mu potajnu dávala jiný maso, vařila mu ho (to mu chutná víc, ale má pak průjem...tehdá měl ještě dlouhou srst, takže si umíte představit, jakej vopruz to byl :angry: ), atd. S dítětem to bude podobný, navíc si s ním bude dělat, co ona uzná za vhodný, protože jeho "máma tomu nerozumí". Ale na druhou stranu, věřím, že až povyroste, tak že s ním budou jezdit na výlety, udělají mu bazén na zahradě a tak...
Stokke je srdcovka už několik let...na jiný kočárky snad ani nekoukám, takže netuším, co je na trhu :sweat_smile:
@zuzulice Po silnici asi 1700 km? Jo, to mám taky, pěkný plný prsa :slight_smile: Do pátku je ještě dlouhá doba, co? :sweat_smile:
Šátky se mi dřív taky líbily, ale teď mi přijdou jako dobrá alternativa...prostě mít oboje.
12. srp 2013 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany crusi se mi líbi jen jako korbička, sporťák už mi tak hezký nepřijde, ale vidět ho na živo musí být super :slight_smile:
Já sem zamilovaná do Brio go, splňuje všechny mé prozatimní požadavky :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka Mě by se jako sporťák líbil xplory, přijde mi praktičtější...a nebo bugaboo bee...ale ten není moc na zimu...
Koukla jsem jak vypadá brio go, a vypadá dobře :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany já mám rodiče trochu rozumnější, i když... dávám psům Eukanubu, lepší je jim to namočit, kor v těchto vedrech. Všechno super. Ale teď, jak psice byly u rodičů, jsem jim preventivně ostříhala "kalhotky" (špicové), aby se mi tam nezprůjmily :D protože to dostanou tu salám... no, jak říkám, mohlo by být hůř, ségry pes má u rodičů jejího přítele tyto obtíže vždy :unamused: přitom granule prostě stačí! Když chtějí něco víc, tak vařené maso, a jen trochu... člověk to nevysvětlí...
Jo, to máš taky "kousek" :slight_smile: :slight_smile: a pátku se už nemůžu dočkat :confused: asi je to jasné, jak se to vleče :grinning: a s tím kočárkem, budu chtít taky oboje, za kočárek asi budu ráda jakýkoli, víc sledovat to začnu později a ono se pak něco sežene :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek