• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@xdany mě se xplory nelíbí vůbec, vadí mi sporťáky, které jsou jako vajíčko, že to dítě vlastně pořád sedí, jen ho nakloníš do polohy vleže. Líbí se mi klasičtější kočárky jako Jané, Peg perego a tak..a brio se mi nikdy moc nelíbil, pak najednou sem začala uvažovat co od kočárku chci a zjistila, že splňuje vše, navíc všude čtu kladné recenze a prostě sem se zamilovala :grinning:
12. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my čekáme na druhou kontrolu ve čtvrtek a pak to chceme vypustit do světa, alespoň v rodině. Máme připraveny poukazy :slight_smile: Jinak brácha to ví, mamka tušila a ví to od bráchy (ale zatím to nemá potvrzeno ode mě :grinning:). Švagrová už taky něco tuší, už se ptala muže, jestli nejsem náhodou těhotná! :grinning: Nechápu, asi na to mají nějaký smysl či co :confused: Tak už to ani nejde moc dlouho tajit, taky nechci lhát. No a po rodině už to pak pojede samo :slight_smile: Z práce to dvě kolegyně taky ví, budu muset nahlásit i vedení, takže tam to taky moc utajit nepůjde :slight_smile: Ale stejně zase začínám být před kontrolou nervozní... to je děs! :frowning2: Prsa mě bolí čím dál víc, ale bolesti podbřišku ustoupily, což mi teď trochu chybí :sweat_smile: ale snad bude vše ok! A kočárek už vyhlídnutý máme, to byla láska na první pohled, Firkon Balance :wink:
12. srp 2013 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. já našla na těhu testu v pátek //. poslední MS byla 30.6. Problém je v tom, že jsme se snažili 4 roky a nešlo to, objednali jsme si dovču, zítra letíme a já jsme z toho nervozní!!!! Ráno jsem byla u Dr. říkal, že lítání nevidí rád, ale jestli se to má udržet, tak se to prostě udrží.... Udělal mi UTZ, mimoděložní vyloučil :slight_smile:. Předepsal utrogestan a mám se 2.9.ukázat na kontrolu...
12. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@orchidejka ahoj, gratuluji! :slight_smile: v čem je vlastně problém u toho létání? Nemělo by se? Já myslela až ve vysokém stádiu? A předtím jsi zkoušela testovat a nic? No, ptá se tě dychtivá neočekávatelka MS :D tak proto... :grinning:
12. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice já zkoušela ten test poprvé až v pátek, dřív mě to nenapadlo... :slight_smile:...
někdo tvrdí, že by se v ranném těhu lítat nemělo, že hrozí krvácení atd. Dr. mi dal ale tabletky na udržení a děj se vůle boží :D
12. srp 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidejka jojo, hlavně si užij dovču a buď na sebe opatrná a ničím se nestresuj (balení...) a vše bude úplně v poho :slight_smile:
12. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se to rozjelo, nestíhám dočítat a to jsem byla jen hoďku pryč na alergologii, poradit se, jestli prášky co beru na astma nevadí v těhotenství..
@tapato Teda na kočárky ještě fakt nekoukám, ale ten Firkon Balance vypadá fakt pěkně :slight_smile:
@orchidejka gratuluji :slight_smile: nám to taky vyšlo po 4 letech, poslední MS jsem měla 2.7. :slight_smile: a srdíčko už bylo vidět? Taky jsem dostala utrogestan a s tou dovčou, nevím jak bych to udělala...ale pravda asi je, to co říká pan doktor, jestli se to má udržet, tak se to udrží, a pokud tam budeš odpočívat a máš ten Utrogestan.....
12. srp 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jééé holky, narazila jsem na vaší diskuzi "termín porodu duben 2014" a uvědomila si, jak ten čas letí. Loni touhle dobou jsem zakládala diskuzi s podobným názvem, jen letopočet byl 2013. Přeju Vám všem hodně zdravíčka pro Vás i pro vaše mrňousky, ať se v dubnu můžete pyšnit statusem "maminka". Je to ten nejúžasnější status, jaký může být. Užívejte si těhotenství i přes to, že jsou někdy krušné chvíle a přes to, že se nemůžete svých dětiček dočkat. Ještě si je užijete a těhotenství je taky krásný období :wink:
12. srp 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@silvik77 já brala předtím prášky na žaludek, na pálení žáhy. To mi ustalo před půl rokem - a teď zase začlo - jenže už nemůžu tamty prášky pravděpodobně brát, tak jsem vybavená Rennie... :slight_smile: a tak co, když je nouze, je to i chuťově dobrý. Co bereš na astma? A zakázal ti to? Dal ti něco místo toho?

@orchidejka faktem je, že to je poslední dovolená v klidu, tak aby sis to fakt užila :grinning: pořááádný odpočinek...
12. srp 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Beru Symbicort a na alergii Desloratadine. Říkal, že je to naprosto v pohodě, takže jsem klidná. Myslím, že jsem to tu i někde četla, že ten Symbicort nevadí. Teď jsem si uvědomila, že až se to dozví manželova ségra, tak v tom okamžiku to budou vědět naprosto všichni, bude se chtít pochlubit, že bráška čeká tak to pak bude jako kdyby to vyhlásili rozhlasem :slight_smile: takže čím dýl si to nechám pro sebe, tím líp :slight_smile:
12. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 já měla astma jako malá a foukátka :slight_smile: a brala jsem kdysi takové ty Zyrtecy a Aeriusy a tak, pak jsem se na to vyprdla a pořídili jsme domů krysaříka a následně já sama sobě špice :slight_smile: občasně mě trápil atopický ekzém, teď se mi to teda potentovalo dost, dokonce i opětovně tam, kde jsem to měla jako malá! :confused: takže jestli nejsem v tom, tak se ze mě asi stává nějaký mutant :grinning: každopádně ta pointa tkví v tom, že na to mám kortikoidy. Beloderm a takové sra...ndičky :slight_smile: Používám je málo, ale jak se říká, když musíš, tak musíš, ono to pak vypadá, jak když se maskuju za Freddieho Kruegera... Tak to asi budu muset úplně vypustit :sweat_smile: a chci si zkusit koupit Sudocrem...
A joo, když víš, že je to hlásná trouba, raději posečkej :grinning:
12. srp 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Já se to snažím omezit jak můžu, jenže stejně beru kvůli těm protilátkám na spermie taky kortokoidy, Prednison, a ten budu brát ještě do 15.týdne, takže to si nevybereš. Já mám astma a alergii teprve od loňska a štve mě, že musím něco brát ale co naděláš :frowning2: Ten Sudocrem jsem dostala takový malý v tom balíčku pro těhotné a k tomu plínku, no ti se předali! :slight_smile:
12. srp 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 to tam mohli dát ještě jeden vlhčený ubrousek a bylo by to dokonalé :grinning:
12. srp 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Už pár dní vás pročítám, ale až dnes mám fazolku potvrzenou od dr., tak až dnes jsem našla tu odvahu sem napsat. Chodila jsem na koníka před lety, když jsem čekala syna (skoro 6 let), a ráda se sem zase vracím. TP bych měla mít 4.4.
12. srp 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky i já se k vám ráda přidám :slight_smile: Poslední MS byla 30.6. a fazolku máme potvrzenou teď od pátku, to jsme byli 5+5 tt a už nám krásně tlouklo srdíčko. Povedlo se nám po 4 letech, po prvním IVF. Ještě máme 2 mrazáčky. V CARu se s námi v pátek už rozloučili a ve čtvrtek pošupajdím ke svému gyndaři a budu se těšit, že mi tu naši fazolku zas ukáže :slight_smile: Na kočárky pokukuju už tak delší dobu a je jich tak strašně moc, že jsem z toho "zoufalá" má podmíka jsou nafukovací kola, 4 kola, a aby šla přicvaknout autosedačka :wink:
12. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak k doktorce jdu ted ve středu,tak doufam,že bude vše v pořádku :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Taky po 4 letech? To už jsi asi třetí, gratuluji :slight_smile: Já jsem byla v pátek 5+2 tt a ještě tam srdíčko nebylo, jdu až za dva týdny, to se zase potáhne :frowning2:
@misulka88 Budu držet palečky :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes 6+4, dle utz 6+1 a srdíčko už dnes bylo. Když jsem byla ale těhotná se synem, chodila jsem k jinému dr., poprvé jsem byla v 6+3 a srdíčko ještě neviděl. Myslím, že je to i přístrojem, můj současný dr. má kvalitnější, i fotku jsem už dostala.
12. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 dekuju ;) budu 5+6,tak třeba srdíčko uz bude,uvidime :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Jojo také po 4 letech... Koukala jsem, že vám to vyšlo přirozeně, to je paráda.... Teď to čekání bude asi pořád takové dlouhé viď? Nejlépe bychom ty své drobečky chtěly vidět každý den viď? :slight_smile: Bylo to tak nádherné na tom ultrazvuku. Taková malinká tečička jak mu tam to srdíčko krásně tlouklo, manžel byl úplně unešený, možná víc než já :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Já jsem byla tak šťastná, když jsem tu fazolku viděla, až jsem se rozbrečela. Snad to bude všechno dobré. Ty dva týdny budou fakt hrozné, že jsem nešla později :slight_smile: Jenže po takové době čekání už to nešlo vydržet :slight_smile: A kolik ti je?
12. srp 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tady to frčí, člověk tu chvilku není a spousta nových lidiček. Všem přeji pohodové těhu.
Nás čeká kontrola taky ve středu, to budu 6plus3
Jinak kočárky okukuju, favorit je Bugaboo, brio go je taky super, ale barvy nic moc...a firkon jsem měla u malýho, jsou to fajn kočáry, ale těžké, už bych do toho nešla, takže u sebe fakt hledám lehké kočárky, to skládání je makačka.
12. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teeda nás tady je:slight_smile: to teda bude dubňátek:slight_smile:
Já jdu na kontrolu zítra, podle poslední MS budu zítra 7tt+2, ale podle mě byla ovulka později, takže spíš 6tt+3. No uvidím. Moc doufám, že už bude vidět srdíčko.
Na kočárky už jsem se taky dívala a fakt sem se zamilovala do Stokke Xplory, ta korbička je náádherná a ten zimní set neodolatelný. Takže asi bude ten. Bugaboo je hodně oblíbený, ale nějak mu pořád nemohu přijít na chuť. Času je ještě dost:slight_smile: Je toho hodně, co bude potřeba. Za chvilku budu taky řešit pokojíček, protože zrovna jsme začli s rekonstrukcí bytu, tak se to hodí:slight_smile:
12. srp 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 v prosinci mi bude 28 :wink:
12. srp 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Jé tak to jsme úplně na stejno, také budu ve středu 6+3 :slight_smile:
12. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Já už se v tom trochu ztrácím, ty už jsi u dr. byla a jdeš podruhé nebo jdeš ve středu poprvé?
12. srp 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ve středu tu bude kontrol, snad všechny dopadnou dobře!!!
12. srp 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 to je v pohode ja tak;) jdu podruhé;) tak snad uz mi doktor rekne týden a uvidíme to srdíčko;)
12. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Jo, už jsem tu tvoji zprávu našla, a v kolikátém jsi byla? Já byla právě 5+2 tt a ještě nebylo srdíčko vidět, ty asi taky tak nějak že? Teď jsem z toho nervózní stejně jako ty, musím čekat ještě dva týdny, to bude 7+6 tt.
12. srp 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Ja byla neplánovaně minulou středu, protože se mi hodnota hcg nezvysila za dva dny dvojnásobně, tak sem šla na utz vyloučit mimodel. což se podařilo a puleček je tam kde ma, jen jeste nebylo to srdíčko. Podle me to bylo teda 5tt+5.
12. srp 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek