• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@kristl85 Aha...no mě krev na hcg nebrali vůbec, ale asi proto, že rovnou dělala UTZ a fazolku viděla v děloze. Tak to budu držet palečky, ale určitě to bude v pořádku, já se taky pořád uklidňuju, že to musí být dobré!
12. srp 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice
@silvik77
No já právě zvažuju, jestli to do konce trimestru vůbec říkat rodičům a sourozencům obou a kamarádkám... všichni jsou hrozný drbny, hlavně partnerova maminka je echt hlásná trouba :slight_smile:
Tak jako tak si říkám, že když to na mě začne být vidět (mám pupek i normálně :D), tak na přímou otázku odpovím pravdu.
12. srp 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmiňovaly jste se, že už máte vyhlídnuté kočárky. My asi pořizovat nebudeme - švagrová pro nás schovala zachovalej po dvou synech, skoro nepoužívanej - za to už vybírám šátky :slight_smile: musíme mít dva, partner je o hlavu vyšší, tak aby mu to bylo pohodlné. Zatím se k myšlence nošení staví pozitivně, tak uvidíme, jakej pak bude hrdina :D
12. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee Já mám taky normálně takový "pupíček" :slight_smile: Takže to snad zatím nikoho nenapadne se zeptat a jsem zvědavá, kdy mi povyskočí, jééé já už se na to tak těším, že nikde nepřiberu a budu mít jen bříško :slight_smile:)))
12. srp 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téda, tady se to rozjíždí rychlostí blesku.. :slight_smile: Gratuluji nově příchozím! :slight_smile:
Já po kočárkách pokukovala už dlouho a favority jsou Joolz a Brio Go, ten nemá jedinou chybu. :slight_smile: Ještě nedávno bylo ve výběru i Bugaboo, ale příjde mi hrozně nízký.. :frowning2:

@betikap Taky nejsem schopná skoro nic sníst. Nejdřív nemám vůbec hlad ani chuť, pak je mi blbě z hladu a následně je mi zle z čehokoliv, co sním.. :frowning2:
12. srp 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bafijka no to sem ńa tom úplně stejně, dneska sem ale do sebe nasoukala řízek a kupodivu je to v pohodě.. :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Prcek bude asi dost přes maso. :grinning: Já včera zvládla bram. knedlík s červeným zelím, ale po hodině mi bylo stejně dosti nevolno. :-/
12. srp 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap
@bafijka holky já musím mít pořád něco v puse :( hrůza,je mi kupodivu blbě když dlouho něco nejim :D
12. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka jééé čtu ,že favoritem je také kocarek brio go :slight_smile:
moc gratuluju všem nové prichozim i těm po kontrole :slight_smile:
12. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím zaklepat, nevolnosti nebo šílený chutě mě zatím netrápí. Myslím ale, že se taky "dočkám"... obvykle se na mě lepí vždy ta horší varianta, takže jestli někdo bude mít strie po celým těle, s 20 kg nadváhy bude stále ještě zvracet na záchodcích v práci a nebude moct pozřít nic než jogurt, budu to určitě já :grinning:
12. srp 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pellullinka Jj, byl favoritem téměř od začátku, co jsem začala pokoukávat po výbavě.. :slight_smile: Jen se teď nedokážu rozhodnout s barvou.. :grinning:
12. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no to já právě taky pokud každé 2 hodky něco nesnim tak mě začne bolet břicho a když to snim tak mi začíná bejt blbě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2013 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no brio má ty barvy dost omezené...já moc doufám v holčičku a chci fakt růžovej kočík, jako je u bugaboo
12. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já to mám už z poloviny vyřešené, dostala sem od tchýňky starej kočárek, 50 let starou proutěnou Libertu, takže si ji pomalinku opravuji, ještě musím sehnat matraci, a nechat opískovat a nastříkat kovové části, takže práce docela dost. A pak budu schánět jen nějakej levnej kočár aby se dal složit do auta, to ale jenom na cesty do města a to jezdim tak 2x - 3x do měsíce.. :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka tak to máme úplně stejné :slight_smile: líbí se mi asi od března :grinning:
a s barvou nevím. Jsem hodně na klasiku - černá se mi líbí hodně a chtěla bych si nechat ušít nějakou boudičku nebo vložku...
@meggi10 tak to jo, já zase růžovej nikdy :grinning: chci holčičku, ale nechci aby byla extra v růžovém, i když jak koukám na ty oblečky tak je to dost těžké sehnat něco co není od hlavy k patě růžové
12. srp 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Přesně! :slight_smile: Taky zvažuji, že si nechám ušít nějakou zajímavou vložku a pořídíme černý základ, ale ještě nevím, no. Joolz mě okouzlil.. :slight_smile: A růžovou taky nemusím, takže doufám, že budeme mít kluka, jelikož nevím, do čeho bych pak dcerku oblékala.. :grinning:
12. srp 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bafijka já toužím po holčičce, ale asi jen proto, že chlapečka už máme doma, jinak jsou kluci boží, takže tak i tak je to fuk :grinning:
Mě joolz přijde, pardon, jako nákupní košík na podvozku, ale je fakt, že sem ho nikdy neviděla na živo.
12. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Já zatím taky ne, ale z fotek od těch, které ho tu mají se mi moc líbí.. :slight_smile: Jen mi na něm trochu vadí ten malej košík.
12. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 držím palce na středu! :slight_smile:
12. srp 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkak gratuluji! to jestli ti to vyjde přesně na datum, to bude čtyřek :slight_smile:

@holanci
@meggi10 taky gratulace, děvčata, já už jsem tak zvědavá :grinning: neskutečný to čekání :angry:
12. srp 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice To jsem si vůbec neuvědomila, že to vychází krásně-4.4.2014 :slight_smile: To by bylo hezké :slight_smile:
13. srp 2013 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přidávám se k těm, co jim je špatně když mají hlad a když si něco zobnou, tak se to nezlepší :angry:

Ještě k tomu kočárku, možná že pořídíme dva, jeden nějakej tank do lesa se psem a pak něco lehoučkýho do města, protože se obávám, že stokke do autobusu nezvednu... :sweat_smile: Včera se mi zalíbila Sola od Mamas and Papas...ve městě to fakt nevadí, že není odpružený a ty barvy jsou pěkný :slight_smile: A v zimě se bude jezdit na sáňkách :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy začnete s kupovaním oblečků atd ? Mám už teď do zásob začít třeba s plínkama ?
13. srp 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda začnu něco vymýšlet a nakupovat až po 1.trimestru, na to je čas, není kam spěchat :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Zrovna na látkový plíny jsem se včera dívala...chtěla jsem vědět, co tu je na trhu a kolik to bude stát....Ale zatím nic nenakupuju, nemáme to kam dát.

@silvik77 Zastávám názor, že radši postupně než najednou, protože ta částka najednou by mě mohla dost šokovat :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xdany Já taky budu kupovat postupně, ale chci ještě počkat, ať vím, že je vše v pořádku :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Tak já teď taky nic nekupuju, ale už koukám...ale já jsem tak trochu "control freak", takže to prostě potřebuju pro klid své duše, takový to plánování, co asi bude, kolik to bude stát.... :sweat_smile:
13. srp 2013 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany Švagrová má pro mě po neteři schovaných spoustu věcí, tak až zjistím, co by se dalo použít, budu dokupovat. Ale to zjistím až později, švagrové to zatím nemůžu říct, ta je jak hlásná trouba :slight_smile:
13. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 Jo, tak to závidím (ale v dobrém), že máš po kom dědit :sweat_smile: :slight_smile: Kamarádka takhle zdědila celou výbavu pro mimino po dětech manželových sourozenců a nemusela vůbec nic, jako vůbec nic kupovat, to je pak levný mít mimino :slight_smile:
13. srp 2013 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsem úplně náhodou narazila na kočárek RIKO PRIMO a zamilovala jsem se do něj na první pohled. Jenže je to taková neznámá značka..... :unamused:
13. srp 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek