• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@holanci Ale zase ta cena ;) Akorát je dost těžkej :confounded: Ale to je otázka, zda to je nebo není pro tebe důležité...
13. srp 2013 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Myslím, že toho nemá moc, jen nějaké oblečení. No postýlka je na půdě, ta tam zůstala po předchozích majitelích, takže se jen obrousí, nalakuje, koupí nová matrace no a zbytek se musí koupit..a protože moje mamka ani manželovi rodiče nám s tím nepomůžou, je to všechno na nás, takže to bude náročné :frowning2: Jo a už dávno se mi líbí tahle kolíbka, tu určitě pořídíme :slight_smile:
http://www.fler.cz/zbozi/kolebka-zavesna-modra-3935899
13. srp 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 To je obdoba hacky, ne? Hacku bych taky chtěla, tu si musím nechat poslat z česka...
Pořád lepší něco než-li nic :slight_smile: Moji rodiče by pravděpodobně nakupovali jako diví, kdybych dělala, to co oni chtějí... :rolling_eyes: My jsme rozhodnuti nekupovat blbosti, protože to je jeden velkej business, jak děti tak i psi...

Když už zmiňuju psa, dvakrát mě v noci vzbudil, protože měl průjem a potřeboval ven...
13. srp 2013 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Taky nechci kupovat blbosti, ani co se týče hraček, dneska je to opravdu jen byznys, dříve jsme si vystačili s kostkama a panenkama a teď je zbytečných blbostí a drahých, to je hrůza.
No náš pes zase tak štěkal, že jsme ho museli jít v noci zavřít. Teda manžel, mě to ani nevzbudilo, spala jsem jak zabitá :slight_smile:
13. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Milého teda nějaký pes nemůže v noci vzbudit :/
Ano, ty ceny jsou děsný...:/ I když, pes má takových hraček....že možná, že dítě bude mít taky :angry:
13. srp 2013 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsem trošku odpoledne špinila, snad to nic nebude, dnes jdu na první kontrolu, tak snad uvidim mimi a bude vše v pořádku, už bych měla být v 7tt. :slight_smile: Snažím se myslet pozitivně a nezdary si nepřipouštět:slight_smile: A kočárek u mě vede taky Firkon Balance :wink:
13. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindafabianova Držím palečky, dej pak vědět :slight_smile:
13. srp 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já chci taky nakupovat postupně, ať mě pak konečná suma nebací! :grinning: ale zároveň mám strach být trochu moc hrrr, tak taky zatím vyčkávám, že je ještě času dost :wink: Doufám, že oblečení snad nějaké taky podědíme, i když naše holky, po kterých by šlo dědit už jsou všechny dost velké slečny, tak ani nevím, jestli po nich nějaké oblečky vůbec zůstaly... :confused: Postýlky máme schované hned dvě, po mě i po taťkovi :grinning: Kočárek mám vyhlídnutého Firkona, taťka nebyl proti, a ještě budeme mít po něm a jeho mamce zachovalou zrenovovanou košatinu, tak tu asi necháme na doma na korzování :slight_smile: a to je asi zatím vše. Ani vlastně nevím, čím bych se měla odpíchnout, co všechno mimino potřebuje! :grinning: Pomalu si ale v obchodě začínám uvědomovat, že uličce s baby věcma, které jsem se doposud vyhýbala, budu muset začít věnovat víc pozornosti! :grinning: ale zatím to nemáme kde dát! Uvidíme, jak půjde stavba, jinak budeme muset "přestavit" náš byt a udělat tu mimišovi do začátku prostor :slight_smile:
13. srp 2013 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato Mám to podobně, nemáme ty věci kam dát, takže dokud byt nebude v kupě (jestli vůbec někdy), tak nic kupovat nechci, už teď tu je krámů.... :angry: Když si vezmu, že jsme se oba přistěhovali do Tallinnu se dvěma kuframa :grinning:
13. srp 2013 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany no, to já už se roky přesvědčuju, že budu muset zavřít oči, přistavit kontejner a začít vyhazovat! :grinning: ale když ono se ještě všechno přidá... a o to míň se mi do toho chce :slight_smile: měl by to udělat někdo za mě! :grinning: a to se ještě děsím, že mi tu přibudou věci z práce, když půjdu na mateřskou! To už vůbec nevím, kde dám :sweat_smile: :confounded:
13. srp 2013 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Právě jsem se do něj zamilovala na první pohled nádherný, a ta cena..... :dizzy_face: Já nemám představu kolik kočárky tak váží, tenhle má spodek 10 Kg + korbička myslím 5 kg..... je to hodně těžké myslíš?
13. srp 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Záleží, jak jsi silná a co s ním budeš dělat :slight_smile: Si to vem, 15 kg kočár 4-10 kg mimino...
13. srp 2013 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak tady pořád koukám na koníkovi do fotoblogů, tak jsem narazila na kočár Roan Marita, ten by se mi líbil :wink:
13. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jéé vy už řešíte výbavičku? Já se na to hrozně moc těším a hlavně moje mamka a babička se na to těší:slight_smile: všichni chtějí mrňouskovi něco koupit, my budeme mít hrozně rozmazlené mimčo. U nás v rodině bylo poslední miminko můj bratránek a tomu je 15let, takže se na to všichni třesou. Mám trochu strach, abych pak neměla rozmazlený dítě, ta výchova dětí je hrozně náročná.

Jinak sem to teda asi zakřikla, dneska je mi pořád zle, pořád jak kdyby na zvracení a žaludek mám na vodě. Nevím, jestli je to z nervů (protože řešíme hypotéku) nebo z těhu:( Ale dnešek není moc dobrej. Ale třeba bude dneska u dr. vidět srdíčko a to mi už potom bude všechno jedno:slight_smile:
13. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristl85 Jéé ty se máš, tak dej pak vědět, držím palečky :slight_smile:
13. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
podívejte se, jak váš prcek právě teď asi vypadá :wink: http://your-embryo.blogspot.cz/2010/10/see-your-baby.html
stačí zadat datum početí :slight_smile:
13. srp 2013 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 ten kočárek se mi taky líbí, taková klasika, která nezklame :slight_smile: kdybych neměla Firkona možná do něj taky jdu :grinning: ale ještě čas :slight_smile:
13. srp 2013 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 jéje, hypo, už bych do ní nešla :confused: tak ať se zadaří a je to v klidu :slight_smile:
@silvik77
@xdany taky nechci pak kupovat blbosti, co půjde, bude z bazaru či přes známé, a žádné módní přehlídky taky nebudou v plánu, takže hlavní bude, že je všecko čisté a funkční :grinning:
@tapato já jsem se nedávno stěhovala a musela jsem se zbavit fakt fůry věcí, je to osvobozující, člověk to může rozdat, prodat, vyhodit, cokoli, ale jak se zbaví těch starých věcí, vznikne prostor na ty nové a lepší :sweat_smile:

děvčata, já se nemůžu dočkat, co a jak. Zornice pořád jak na drogách, podbřišek pobolívá, občas píchne, občas tma před očima... v pátek uvidím, kdyby nic, volám dr. a přišla bych tam ten další pátek :dizzy_face:
13. srp 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Moje řeč, hlavně ať je to funkční a čisté, nové to být nemusí :slight_smile:
To čekání je hrozné viď...a vůbec to neutíká!
13. srp 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 šílenej pocit, tos toto zažívala 4 roky? :astonished: akorát na mě přišly všechny ty příznaky, tak - už mi z toho začíná hrabat :dizzy_face:
13. srp 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Já jsem to celou dobu tak neprožívala, říkala jsem si, že to prostě příjde v pravý čas, samo že zezačátku, když jsem vysadila prášky tak jsem čekala, že hned první měsíc budu těhotná a ono nic ani další měsíc, ani ten další...pak už jsem to nijak zvlášť neřešila, nehrotila, akorát že roky letěly....to víš, že jsem bývala zklamaná, hlavně posledního půl roku, protože jsem brala prášky na tu imunitu a říkala jsem, když do června nic, tak jdu do IVF, a ono fakt nic, až ten další měsíc... :slight_smile:
13. srp 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 to mě právě doktor naznačoval, že mám polycystické vaječníky, že asi budu mít problém s otěhotněním. Mamka, když mě chtěla, taky nemohla otěhotnět. Všechny kolegyně v práci naznačovaly, že bych si měla pospíšit, že věk se nedá vzít zpět. Pročítala koníka, jak se holkám nedaří atd. Takže jsem nabyla dojmu, že budeme mít po třicítce vážný problém! :confused: A asi půl roku přesvědčovala partnera, že bychom to měli začít zkoušet, že to nepůjde tak snadno, jak si on myslí... ale on že ne, že jsme si řekli, že zkusíme nejdříve v létě o prázdninách (protože jsme začali stavět a bylo by toho najednou moc) a uvidíme... No a první pokus a je to! :grinning: Sama jsem tomu nemohla uvěřit :sweat_smile: Ale s tím nejde nikdy počítat. :slight_smile:
Ty máš můj obdiv, po čtyřech letech bych se asi zbláznila! Ale naděje umírá poslední a mimi moc dobře ví, proč si dalo tak načas :slight_smile: Takže všechno zlé je vždy k něčemu dobré a vše má svůj důvod! :wink: Bude to dobré, nesmíme se bát!! :wink: Kdo si počká, ten se dočká! :grinning: O to lepší mamky pak budeme! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2013 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tapato jo jo tak nějak to asi je, dobře jsi to napsala :slight_smile: Před 4 lety jsme třeba neměli svoje bydlení, a kdybych byla na mateřské, ani bysme nedostali hypotéku...prostě všechno má asi svůj čas :slight_smile:
13. srp 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tapato Kamarádce co žije v Itálii taky doktor řekl, že bude mít problém, v dalších dvou letech ať ani nepočítá s těhotenstvím no a otěhotněla hned první měsíc :slight_smile: Ona i ta psychika hraje roli, říkala mi to i moje dr. na gyndě, i v nemocnici na gyndě, když jsem byla na laparce.
13. srp 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak hlavně že se už zadařilo! A jak říká tapato, asi to mělo nějaký důvod, který časem člověk pochopí... Stejně tak to budu chápat i u sebe, ale jsem teď v takovém rozpoložení, že "není možné, abych nebyla", takovej pocit člověka dost vyčerpává, jak tak na to koukam :dizzy_face:
@tapato k tobě to mimčo asi už dlouho chtělo, když se chopilo první příležitosti :slight_smile:) že prý někde ta dušička kolem tebe čeká a pak "naskočí" :slight_smile:
to se mi taky stalo - asi před dvěma měsíci jsme byli s přítelem u jeho rodičů a byl tam i přítelův asi 2letý bratranec - a na všechny ženský volal teto, teto... a na mě - mimi, mimi a smál se... :confused:
13. srp 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Tak s tím malým bratrancem to je "hustý" :slight_smile:
13. srp 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak ono se říká, že ty děti malé vidí mnohem víc než my... tak do těch 4 - 5 let. Slyšeli to všichni, co tam byli, a nechápali jsme nikdo, já jsem si pak říkala, co když fakt "okolo" mě "něco" viděl :astonished: a říkala jsem to příteli, a ten to považuje za nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. srp 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Já jsem o tom taky slyšela, že malé děti ještě vnímají jinak jak my...taky tomu věřím!
13. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak uz sem doma. Všechno vypadá dobre, srdíčko nám tluče;) viděla sem ho na utz je to pěkný;) sem teda 6tt+2, puleček má 6mm a termín vypočítán na 6.4.2014. Dr. mi sám všechno vysvětlil a ukázal, dal mi casopis, seznam vyšetření a objednal mě na další kontrolu až ve 12tt a to 17.9. to už mi dá průkazku a udělá krevní testy.
Sem moc ráda, že to vypada dobře;)
13. srp 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek