• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
já sem byla dneska na první kontrole. Jsme 5+1, pan doktor zkontroloval, že jsme na správném místě a zatím to je dobré na další konntrolu ale máme jít až na začátku září.. To čekání je strašný.... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2013 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meggi10 @lusinda77 Nepočítám s tím, že tam bude srdíčko.. doufám jen v to, že už bude prcek vidět na správném místě. :wink:
29. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Až v září? To je teda pěkně dlouhá doba.. :frowning2:
29. črc 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka jj sme na 6.9 doktor řikal, že rovnou vezmou krev a dali by mě průkajdu.. Ikdyž raději bych tam šla ještě někdy v polovině srpna ale co se dá dělat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2013 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap no to je dlouho teda, to bych taky nevydržela :confounded:
29. črc 2013 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 ale asi budu muset, první prohlídka trvala asi necelích 10 minut.. doktor řek že je to v pohodě a přít mám až v září a pokd by se cokoliv stalo tak k němu a nebo do nemocnice kde bych chtěla rodit.. :confounded: :confounded:
29. črc 2013 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je šance asi 80%, že to všechno bude v pořádku. Milý nechápe, proč pořád vyšiluju, že něco bude špatně...asi je to tím, že tady na koňovi člověk čte tolik smutných příběhů...:frowning2:

@betikap Do září bych to asi nevydržela, zkusím to vydržet do půlky srpna. V tu dobu se musím totiž rozhodnout, zda budu pokračovat ve své druhé práci nebo ne...
29. črc 2013 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany já sem taky vyšilovala byla sem přesvědčena, že budu mít mimoděložní nebo něco podobnýho.. Tak sem radči k doktorovi šla dřív, ted sem klidná, sice to bude trvat než mimčo uvidím ale pokud se nic nestane tak to bude v poho.. :sunglasses: :sunglasses:
29. črc 2013 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám za sebou tři zamlklé potraty, takže já nikdy uplně klidná nebudu. Navíc u všech těhotenství celý první trimestr špiním. Takže u mě je to na ho...
29. črc 2013 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se taky pridavam. Jsem ted momentalne v 7t +3, takze jestli vsechno bude v pohode, tak by se prcek mel narodit nekdy v breznu. Ted momentalne mam celodenni nevolnost a je to sila! Neudrzim v sobe moc veci:frowning2: ale co uz. :slight_smile: momentalne se objimam se zachodovou misou :slight_smile:
29. črc 2013 ve 21:22  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl teda to ti ani trošku nezávidim, já zatim nevolnosti nemám a docela bych ráda kdyby se mi vyhnuli, zatím mám jen bolesti břicha a podbříšku, běhám furt na záchod, sem unavená a trošku občas bolí prsa.. Jinak se zatím naštěstí cítím dobře... :grinning: :grinning:
30. črc 2013 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bromlegirl Uff.. doufám, že se mi nevolnosti vyhnou. :grinning: Nerada bych strávila dovolenou v koupelně. :grinning: Zatím jsem na to stejně jako @betikap. Jen mě nebolej prsa ale hlava.. :slight_smile:
30. črc 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jsem objednaná k dr.příští pátek, to budu 5+3tt, ale ovulku jsem měla o týden dříve, tak už tam snad půjde něco vidět. To čekání budou muka :frowning2:
30. črc 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ziju v Anglii. Oni vam delaji ultrazvuky tak brzo? Doktorka me objednala do nemocnice na utz az od 10-11 tydne... jinak to pobolivani v podbrisku je uplne normalni a v poradku ( roztahuje se deloha). Mne zacalo byt malinko soufl na konci 5tt, v 6tt mne ze dne na den zacalo byt hrozne nevolno, cely den nonstop, to trvalo zhruba 4 dny, kdy jsem nemohla ani do prace, pak se ty nevolnosti zvolnily a uz jsem se radovala, ze je tomu konec....no a po 4 dnech relativniho klidu, nevolnost zacala znovu a tentokrat I se zvracenim. Takze opet lezim a nejsme v praci. Zamestnavatel musi byt nadseny:slight_smile:
30. črc 2013 v 10:07  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl jak kterej, mě třeba dělal ultrazvuk včera v 5+1 ale to jen aby jistil že sem těhotná a zjistil že to není mimoděložní a příště jdu až v 10+5 :grinning: :grinning:
30. črc 2013 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap aha. Mne doktorka jen pogratulovala :slight_smile: pak jsme pokecaly jak se citim, jestli mam nejake otazky ( mela jsem popsanou a5.. aneb vzdy pripraven!) Pak mi dala nejake brozury a kupony a adijeee :wink: dnes jsem ji volala, pac uz mam z tech nevolnosti fakt depku, a rikala mi, at se snazim do sebe neco dostat, I kdyby to byli gumovi medvidci. Rikala at kaslu na to, jestli jim v tehle fazi zdrave nebo ne, hlavne at do sebe neco dostanu. Tak asi zamirim do Tesca a nakoupim si haribo. :wink:
30. črc 2013 v 10:45  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl alespoň budeš mít dravé klouby... :grinning: já sem s doktorem ani moc nemluvila, řek že je to v pohodě a tím sme zkončili... ještě sem se vrátila abych se zeptala na 2 otázky a pak sem odešla, byla sem tak zaskočená a měla takovou radost, že sem ani na nic jinýho nemyslela.. :sunglasses:
30. črc 2013 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bromlegirl mas na ne chut?:slight_smile::slight_smile: ja se vzdycky uz od rana snazim myslet na co nejvic jidel, abych zjistila, co je ten den vyzadovano prckem:slight_smile: ale ne vzdy na to prijdu:slight_smile::slight_smile: cola na zklidneni zaludku v tomhle pripade asi nepomuze, co??:grinning::grinning:
30. črc 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka vis co..pokrok od vcerejska, dneska je to lepsi. Dokonce muzu myslet na urcita jidla. .Zatim jen sladka. Klidne bych si dala palacinky, ryzovy nakyp od nasi mamci, zemlovku...ovocne knedliky. ...jen ty slana jidla mi moc nejedou. Jen bych potrebovala osobniho kuchare.:wink: ted mi manzel prinesl neco na talirku s dzemem nahore, tak jsem se zaradovala, ze udelal palacinky...no byl to jen toast s dzemem, ale co uz. Aspon jsem si na nem posmakla, coz je pokrok!! :slight_smile:
30. črc 2013 ve 12:27  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka moje nejoblibenejsi haribo jsou Coca Cola bottles :slight_smile: ( coz je zvlastni pac kolu jinak nepiju :wink:
30. črc 2013 ve 12:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl :grinning: ja mam rada ty jahody a ostruziny:slight_smile: ovocny knedliky budu delat o vikendu pro tchana, tak se taky stav:slight_smile::slight_smile: jsem rada, ze je ti lip:slight_smile:
30. črc 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka posli mi v balicku do Anglie prosim :wink: nebo mi sem prijed varit :grinning: jo ty maliny a jahody mam tez rada. :slight_smile: a tak ja mam rada veskere zele bonbonky. Treba ty ceske obalene v takovem cukru. .pamatuju si je z detstvi, ale nevim jak se uz jmenujou. Vis co myslim? :slight_smile:
30. črc 2013 ve 12:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka manzel mi ted prinesl anglicky caj ( ktery mimochodem miluju) a takove ty ruzove oplatky s ruzovou naplni. ...no tak ty ja normalne vubec nejim, pac je to sladke jak cecek :wink: myslela jsem, ze nedam ani ten caj, ale svete div se. Drzi se to v zaludku. Do zdrave vyzivy to ma hoooodne daleko, ale hej :slight_smile:
30. črc 2013 ve 12:47  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate v Cechach furt takove vedra? 40 stupnu bych fakt nedala!! Ale aspon je v Cechach spousta koupalist, jezer a tak. V Anglii nevis, co v takovem hicu sama se sebou, pac tu moc venkovnich koupalist neni. To maximalne na sebe strikat vzajemne zahradni hadici. Ted momentalne se tesim na kazdy destivy den bez slunka. Kdyz na me sviti slunko tak je mi jeste vice soufl nez normalne. Doma zatahuju rolety, asi se ze me po dobu tehotenstvi stava netopyr :grinning:
30. črc 2013 ve 12:57  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl to je dobre, hlavne ze neco udrzis. a az se to zlepsi, zkus ty zdravejsi veci:slight_smile: jsem rada, ze aspon neco v tobe je:slight_smile: mas hodneho manzela:slight_smile::slight_smile: ted jsem se vratila z Tescomy - koupila jsme si papinak, tak jdu kuchtit pro muzicka:slight_smile: musim to hned vyzkouset::slight_smile::slight_smile:maso v mrkvi, to te asi nenadchne:grinning:
30. črc 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka ted momentalne by se ses mi masem v papinaku nezavdecila to ne :slight_smile:
30. črc 2013 v 19:58  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl jinak k tomu pocasi - dneska tu bylo 25-30, pod mrakem, celkem prijemny. po tech vedrech pro me uleva:slight_smile: jsem na tom jako ty:slight_smile: miluju leto a teplo, ale ted by mi nevadilo, kdyby par dni sprchlo:slight_smile: a susenky jsou bozi:slight_smile: bylo jich cca 40, asi jsem je delala mensi:slight_smile:
30. črc 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka jsem rada, ze ti chutnaly. :slight_smile:Delalas jen ty s cokoladovyma cockama nebo ty double chocolate?
31. črc 2013 v 00:29  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl ty double:slight_smile: jsme zatizeny na hodne cokolady:slight_smile:furt jidlo dobry?
31. črc 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak jsem si říkala, že bych příští týden zašla k doktorovi na kontrolu...a vtipná recepční by mě objednala až na říjen :grinning: No, tak jsem to uhádala na 26.8....tak aspoň už bude srdíčko, snad...
31. črc 2013 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek