• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@kristl85 Blahopřeju k srdíčku :slight_smile:
13. srp 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Príma :slight_smile:

Včera mi z druhé práce přišel email, že gratulují k potomkovi, ale že by to pro mě nebylo dobrý mít extra zaměstnání :grinning: (nic jinýho jsem nečekala)
Dneska jsem se sešla s fotografkou, uděláme svatební fotky před svatbou a v den svatby budou reportážní fotky :slight_smile:
13. srp 2013 v 17:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 No to je fajn, jsem ráda, myslela jsem na tebe, zrovna jsem přišla domů a utíkala jsem se podívat, jestli už jsi nenapsala :slight_smile: Tak už můžeš být klidnější :slight_smile:
13. srp 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mimi v pořádku, už bilo srdíčko:slight_smile: a špinění bylo z překrvené sliznice...v lékárně jsem nechala 700,- tak doufám že to k něčemu bude :grinning:
13. srp 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova Další dobrá zpráva, to je super :slight_smile:
13. srp 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já ještě dva týdny, to vůbec neutíká :frowning2:
13. srp 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Další prohlídku mám až za měsíc :slight_smile: a to už se budu vyptávat, dneska jsem úplně oněmněla a zapomněla se zeptat na všechno co chci vědět :grinning:
13. srp 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, gratuluju k srdíčkům, je to úleva, když ho vidíte, že?

Mně už bývá taky šoufl, říkala jsem si, jak je to to jiné, při prvním těhotenství mi bylo od 6tt zle, teď nic, ale už to taky začalo. Musím pořád jíst, ale jak se najím, je mi zase těžko a strašně jsem unavená. Dříve jsem po nocích hodně pracovala, teď to vůbec nedávám....jen doufám, že tentokrát nenaberu 22 kilo, to byl děs.......

@lindafabianova koukám, že máme stejný termín 4.4. ........syn je 9.9., tak to by bylo pěkné, kdyby to vyšlo :slight_smile:
13. srp 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak mě je dneska poprvé nějak šoufl. Je mi divně od žaludku, bolí mě hlava a jsem taková nějaká slabá...že by mi začaly těhotenské nevolnosti?
13. srp 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Mě je taky šoufl :confounded: Ale hrášková polívka pomohla :slight_smile:
13. srp 2013 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně pomohla kroupová s kilem sýra :grinning:
13. srp 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně je taky divně, není mi na bl..., ale ani se necejtím úplně ve formě. Možná davová psychoza? :grinning:
Jo, já první prohlídku od testu za 3 (!!!) tejdny... hrozný.
13. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee Mě od testu objednali za 4 týdny (a původně chtěli až v říjnu :angry: ), teď už jen 2 týdny než fazolku uvidím :slight_smile:
Jinak mě na zvracení není skoro nikdy, spíš se cítím divně...
13. srp 2013 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám naštěstí ještě dva týdny prázdniny, ale co pak budu v té škole dělat, to nevím. Minulé těhotenství jsem strávila skoro celé na rizikovém (pořád jsem ve škole chytala nějaké virózy, až mě nechal dr. doma). Tentokrát bych ráda chodila do práce, tak uvidíme.

A co vy, holky, co děláte? A chystáte se pracovat do mateřské?
13. srp 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:
já jdu na kontrolu taky 3 týdny po pozitivním testíku, ještě týden čekání.

@jitkak pokud mi bude dobře a budu zvládat tak bych chtěla chodit do práce, ale uvidíme. Protože pracuju v bance jako vedoucí týmu a je to náročný, hlavně na nervy a vypětí. A pracovní doba taky nic moc. ale nějaké korunky si chci ještě našetřit a doma být nechci, nudila bych se. stačilo u prvního
13. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkak Tak já bych chtěla chodit do práce, peníze by nám chyběly. Pracuju v kanceláři, takže to není nijak náročné, akorát to vstávání v půl páté. Na chvíli by to možná bylo fajn, ale pak mi to chybělo. Doma si toho ještě užiju dost :slight_smile:
13. srp 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy, nějak nemám sílu a moc ani čas přečíst všechny ty stránky co se událo a jaké nové info kde padlo. Nicméně, možná jste to tady už rozebíraly, ale já jsem začala špinit....teda špinit moc si to špinění nechci namlouvat spíš bych řekla,že už je to krvácení tak sem z toho lehce vykolejená a navíc paní gynekoložka má dovolenou tak musím jen do 26 čekat a trnout a moc mi ani nepřidává fakt,že nemám žádné těhotenské příznaky....kromě příšerné únavy která poslední dobou ustoupila......tedy jsem chtěla vědět zda se vám to taky stává a jestli si to do příjezdu gynek. můžu sama nějak ověřit....nevím zda těhu testem neb v těle(moči) ještě asi nějaké hormony pořád budou.
14. srp 2013 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se můžu přidat k tématu o práci, já dělám sama na sebe tedy budu pracovat až do mateřské, ale mám práci fyzicky náročnou tedy to omezím a pracovat dokud budu moct.....jestli teda viz můj příspěvek výše bude všechno v pořádku.
14. srp 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nákupy, já zatím nic nerada bych se ukvapila, takže zatím to samozřejmě tajíme a raději začnu nakupovat vybírat vybavení atd...až tak po 5 měsíci.
14. srp 2013 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Já bych určitě nečekala a valila bych do nemocnice. Nějaké zvláštní těhotenské příznaky taky nemám, možná trochu ta únava, včera mi bylo divně od žaludku, jinak taky nic. Podle toho bych to asi neposuzovala. Být tebou zajdu do nemocnice nebo k jiné dr.!
14. srp 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě do nemocnice, v pondělí mě dr. upozorňoval, že pokud budu špinit anebo krvácet, hned k němu a pokud to bude o víkendu, tak hned do nemocnice, pomoci ti může jen lékař, to my tady nevyřešíme.
14. srp 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cassis1 souhlasím,určitě dojdi do nemocnice. Měla sem to u prvního tehu,dopadlo dobře ale lékaře to chce!
14. srp 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Ty jsi hodná:slight_smile: jj napsala sem vám, hned jak jsem došla domů:slight_smile: o dobré zpravy se člověk rád podělí:slight_smile:
Je to moc pěkný, konečně se mi trochu ulevilo, teď už se nechci nervovat a chci si jen užívat těhu:slight_smile:

Jo holky víte co mi dr. řekl? Že prej bychom s mužem neměli mít styk během těhotenství. Ptala sem se ho 3x, jestli si dělá srandu, ale myslel to vážně. Slyšely ste o tom některá? Já teda poprvé a asi se tím tea řídit nebudem...
14. srp 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 ahoj, o tom sem nikdy neslyšela. Naopak pokud je vše v pořádku tak nevidí důvod proč se nemilovat.
14. srp 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Já souhlasím s holkama mazej do nemocnice. Může to být taky mimoděložní a to je skoro životu nebezpečný, když se to nechá dojít daleko. Nebo víš, že je mrně v pořádku v děloze??? Fakt utíkej a ničeho se neboj nikdo se na tebe přes prsty dívat nebude. Taky může být všechno v pořádku, ale to ti řekne doktor.
14. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Já právě taky ne, nevím, jestli ten můj doktor náhodou není trochu připo.... :slight_smile:)) já o tom nikdy neslyšela, takže v tomto ho teda poslouchat nebudu. Já bych ráda měla klid se vším všudy, nechci to tehotenství tak hrotit a všechno si zakazovat, chci si to užít. Dneska se toho říká tolik, co těhotná nemůže, ale já se řídím spiš podle mojí mamky, je to zdravotní sestra a má dvě děti, tak ta asi musí vědět:slight_smile: vždycky k ní s něčím takovým přijdu a ona si zaťuká na čelo a řekne: Kristy, ale ty nejsi nemocná, jsi jen těhotná:slight_smile: no ještě, že ji mám:slight_smile:
14. srp 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 chápu, že radši ne měsíc před porodem, třeba 14 dní před už jo, ale jako co byste asi tak celé těhotentství dělali? :grinning: a jak :grinning: co to je za doktora :sweat_smile:
14. srp 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 přesně tak. Brát to normálně. Mě trochu zaráží otázky typu: mužů pít kolu v tehotenstvi??? Atd.
myslím,že pokud má člověk trochu rozum,tak dokáže odhadnout co ano a co ne.
14. srp 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 No abych pravdu řekla, já měla strach se milovat, člověk jak na to dlouho čeká, tak má pak strach se i pohnout :slight_smile: Takže dva týdny než jsem šla k doktorce nic nebylo, manžel už skučel :slight_smile: Dr. mi nic o tom že nesmíme neříkala, jen mě upozornila, že styk jedině s kondomem, kvůli té mojí alergii, na kterou beru prášky a skrz kterou jsem nemohla otěhotnět, aby se prý něco nestalo, pro jistotu.
14. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela styk zakazany,protoze jsem mela placentu moc nizko. Jinak vseobecne zakaz v tehotenstvi je blbost.
14. srp 2013 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek