• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@ivaflo ahoj, asi blbý dotaz, ale... ani na kousek? :sweat_smile: to muselo být nelehké, ještěže jsou jiné možnosti :confused:
14. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky - doktorka těhotenství potvrdila :slight_smile:,je vidět prý zatím jen vacek,a nic víc.Takže příští týden musím jít ještě jednou.Tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 :slight_smile: tak alespoň víš, že je tam kde má být :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no právě že zatím jen vacek,že v něm zatím nic neviděla :(,tak nevim jestli je to normální,ale rikala,že jsem mohla mít později ovulaci.
14. srp 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 takže ve středu znova? taky sem měla později ovulaci o pár dnů, tak uvidím co se dozvím já. ale mě čeká ještě týden čekání
14. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka že mám dojít v pondělí nebo ve středu.Takže zase týden stresu:'(
14. srp 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Já jsem na tom stejně a musím taky čekat, ale dva týdny :frowning2: A kolik jsi podle MS?
14. srp 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 5+6,tak nevim jestli je to běžné
14. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 myslím, že můžeš být v klidu, pokud si měla ovulku trochu déle, tak může být vidět jen váček....
14. srp 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Já jsem byla 5+2 a taky jen váček, a to jsem měla ovulaci skoro o týden dřív, ale věřím, že to bude v pořádku :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka
@silvik77 Tak snad jo holky, nějak mě to vykolejilo. Doufala jsem, že bude vše už krásně vidět, ale možná je skutečně ještě brzy :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 to bude dobré, uvidíš, aspoň víš, že je to tam, kde má, a nemusíš se tak moc stresovat :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Nebooj, já to měla dokonce tak, že nebylo vidět vůbec nic ani váček, dr. mě vyděsil, když řekl, že je to divný, pak mi nerostla ta hodnota tak jak by měla podle tabulek, tak sem se fakt bála mimodělozniho a nakonec je všechno ok:slight_smile: Ty vis kdy jsi mela ovulku? Protoze jestli to nevis, tak se neboj, klidne to muze byt tak, ze ste zadelali treba jen pred 2-3 tydnama a to jeste fakt neni nic videt. Navic ty tam mas ten vacek, takze mimo to neni, to je super:slight_smile:
14. srp 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Když se ted nad tím zamýšlím, tak asi fakt jsem tu ovulku měla posunutou. Já vím, přesně kdy jsme prdolku vyrobili - 21.7. Takže je pravda, že je to od té doby 3 a půl týdne. Takže to bude asi tím :slight_smile: uklidnila si mě :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Asi jo, i když asi budu i tak nervozní :grinning:
14. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 to je jasné, ale další krok splněn - a hlavně ti to potvrdila, že "je to tam" :slight_smile:
14. srp 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 myslím, že je ještě moc brzy, určitě bude vše v pořádku :slight_smile: Já razím zítra a už se moc těším jak nám to štěstíčko za týden povyrostlo :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Doktorka byla z toho, že jsem těhotná tak nadšená a říkala, že to vypadá skvěle a hned mi dala i ten těhotenský balíček, takže jsem nad tím vůbec nepřemýšlela, že tam vlastně je vidět jen gestační váček. No ale jak píše
@zuzulice -hlavně že "je to tam" :slight_smile: Příště bude určitě vidět víc :slight_smile:
14. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 No vidíš:slight_smile: vem si, že já otěhotněla cca 11.7. +-2dny a sem dneska 6tt+3 no a ty ještě o 10dnů později, to je velký rozdíl, protože ten puleček roste až teď co den to skoro 2mm:slight_smile: tak se neboj:slight_smile:
14. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulka88 Určitě to bude dobrý.. :wink: Taky jsem měla trochu krušnější začátek, ale na další kontrole už bylo vše v pořádku. Může být opravdu ještě brzy. To "mimčo" se mění ze dne na den. Včera tam nic nemuselo být vidět, ale za dva dny bude už vše v pořádku. :slight_smile: Já se snažím si už nic nepřipouštět a myslet pozitivně, jinak bych se utrápila.. :slight_smile:

@holanci Taky mě zítra čeká kontrola, naštěstí mi to čekání krásně uteklo.. A konečně už by mělo být vidět srdíčko a dostanu průkazku atd. :slight_smile: Jéé, ať už je zítřek.. :dizzy_face:
14. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85
@bafijka holky,to je fakt,uklidnily jste me :slight_smile: prdola je ještě moc malý,ale příští týden bude určitě vsechno v pořádku ;)
14. srp 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Jasně, že jo. Já se ti nedivím, taky sem se bála a to si vem, že u mě nebylo vidět vůbec nic. Ty máš pulečka hezky v děloze, jen je ještě tak prťavej, že ho není vidět.

Včera mi dr. ukazoval obrázky, jak vypadá te puleček každé snad 3 dny - to byste holky neuvěřily. Každé 3 dny fakt vypadá úplně jinak, v mém 7tt byste nepoznaly jestli je to malý krokodýl nebo malý človíček:slight_smile:)) ale už za další dva týdny bude mít i ruce a prsty atd. No je to neskutečná rychlost:slight_smile:
14. srp 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mi nic moc na kontrole... tak se zatím asi odmlčím... :cry:
14. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Copak? :frowning2:
14. srp 2013 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bych být 6plus3 jsem 5plus4, je tam bublina ale zatím nic...přesně vím kdy jsem měla ovu...tak si myslím, že to je zamlklé těhu... :cry:
14. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neházej flintu do žita, miminko to ještě může dohnat, takhle na začátku jsou to milimetry, můžou pak vyjít zkreslené údaje........... hlavně klid, určitě to bude dobrý!
14. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
při mém štěstí bych se nedivila!!!!!!§
14. srp 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Tak to jsme na tom úplně stejně, na kontrole podle ovu jsem měla být 6+1, ale podle doktorky to bylo 5+2, taky jen gestační váček, to ještě nic neznamená, co ti řekl doktor? Já si vůbec nepřipouštím že by to nebylo ok.
14. srp 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Teď jsi mě teda vyděsila :frowning2:
14. srp 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 spojení vajíčka se spermií se může stát o pár dní později než je ovulace, ne?
14. srp 2013 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek