• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
autor
@meggi10 @silvik77 Uff, tak to jste mě tedy slušně vyděsily.. :frowning2: Zítra mám jít na kontrolu a počítala jsem už se srdíčkem. Zatím jsem byla v klidu, ale teď.. :unamused:
14. srp 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka No já ne, taky jsem byla doteď klidná :frowning2:
14. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany To ano, ale řekla bych, že nanejvíš o den, max. dva.. Snad nám to všem dobře dopadne.. :frowning2:
14. srp 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím vám palce u sebe to nevidím...zmizely mně i ty nevolnosti...asi nám není přáno.. :(
14. srp 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem vám držím palce, bude to dobré, uvidíte <3
14. srp 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice ahoj, no..tak..je to na tobe, ze jo. Ale taky jsem myslela, ze 4 tydny (do dalsi kontroly nevydrzim), ale vydrzela sem v pohode. A placenta se vytahla. Takze to pomohlo:slight_smile:
14. srp 2013 ve 20:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mne prijde, ze vsechny strasne stresujete a zbytecne!!! Ja ani donedavna nevedela, ze existuje mimodelozni tehotenstvi a co je zamlkly tehotenstvi nevim doted. A otehotnela sem bez stresu a nejakyho strachu a konspiracnich teorii. Uzivejte si leta, pocasi a nepremyslejte nad negativnima vecma.
14. srp 2013 ve 20:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ivalfo má pravdu. Nebojte se, vždyť to nemusí značit vůbec nic zlého. Já sem se taky trochu bála když nebylo vidět vůbec nic, ale na druhou stranu jsem přemýšlela rozumně a říkala sem si, že je to opravdu malinké.
Je potřeba myslet pozitivně, já třeba od začátku jak kdybych věděla, že bude všechno ok. Tak se strachuju, ale pořád sem vnitřně v klidu. Zkuste se hodit do pohody:slight_smile: přece na naše těhotenství nebudeme chtít vzpomínat jako na období přetrvávajícího stresu:( a navíc, těm pulečkům v bříše to tak nesvědčí:(

Všem přeji krásný den, bude hezké počasí tak si užívejte:slight_smile:
15. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno, děvčátka, tak jak se říká - TAK NIC, TAK SLEZ :grinning: ale nevadí... teda, ono mi dokonce přijde, že podle té intenzity a oněch příznaků možná jo, ale neudrželo se... Tak dobrá kúra na zvětšení prsou, všechno jde, je to jen v hlavě :grinning:
V každém případě by bylo mnohem zajímavější, kdyby to vyšlo následující cyklus, měla bych to přesně k třicátinám :grinning: no, nestresuju, večer si dám pěkně merlůtek na doplnění krvinek :grinning: a konečně koukneme na nějaký horor, řekla jsem, že na krvák... a ten muj, chudák... (neví nic, že jsem si myslela, že jsem) prý, to budeš na TO narážet celý den? :grinning: Tak říkám, to nééé, už mlčim :slight_smile:
15. srp 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Ahoj, to je mi moc líto...ale je dobře, že to bereš pozitivně :slight_smile: Já to tak měla na Vánoce, prsa jak balony, neskutečný, myslela jsem že...a nic, ještě jsem to dostala dříve..ani teď nemám takové prsa. Ono to většinou stejně příjde když to nejmíň čekáš, a u mě se to potvrdilo. A červené vínko si dej, nejlépe každý den dvě decky, je to dobré na prokrvení dělohy, pak se zadaří raz dva :slight_smile: Budu držet palečky :slight_smile:
15. srp 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 jojo, však já si dám :slight_smile: ono to bylo tak, že jsme si řekli, že spolu chceme děti, ale až ty příznaky mě přivedly k tomu, že bych mohla být... a k tomu, že už jsem strašně začla chtít :slight_smile: tak se zase trochu zklidním a teď k tomu budou určitě lepší podmínky. Každopádně tomu už nebudu nijak bránit, jako na začátku, kdy jsem brala prášky, taky otěhotnět třeba po měsíci vztahu by nebylo rozumné :slight_smile:
15. srp 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takový dotaz. Na kontrolu do poradny mám jít 28.8 jenže přítel má 23.8 narozeniny a já bych mu chtěla dát fotečku miminka. Myslíte, že bych mohla jít na kontrolu dříve ? Nebo poraďte jak to mám udělat.
15. srp 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 zkusit to můžeš, třeba to vyjde :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Tak tam zkus zavolat a uvidíš, co ti řekne...Už jsi byla u doktora nebo to půjdeš poprvé?
15. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Já bych tam určitě zavolala a zkusila se domluvit dříve. My máme zase 20.8. výročí svatby, a já jdu až 27.8., ale manžel už to ví, tak překvápko už by to nebylo.
15. srp 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Skusím to, jsou tam hodní. Třeba to vyjde. :slight_smile:
@1velrybka Nejdu poprvé. Chodila jsem nejdříve k doktorovi na vnitřní UTZ a teď už jen do poradny. Mám už i průkazku, celkem dlouho.
@silvik77 A co jim jako mám říct ? :grinning: Že chci fotku pro přítele ? :grinning: Já si právě myslím, že když mi sestřička napsala termín další kontroly, má to nějaký účel.
15. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Já bych to určitě zkusila, jestli jsou tam hodní, jak píšeš, tak proč by ti nevyšli vstříc. Za pokus to stojí. A ty jsi v 7.tt a už máš průkazku??? A dlouho? Kolik jsi byla, když ti ji vystavila?
15. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Zkusím to, za pokus nic nedám. Mám takový pocit, že 4. nebo 5. týden těhu. Byla jsem na kontrole ( Vnitřní UTZ - to jsem chodila každý týden ) a jednou mi doktor řekl, že si budu chodit vedle do poradny. Že můj plod je vitální a vše je v pořádku. Dostala jsem průkazku a už chodím jednou za měsíc do poradny.
15. srp 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 To je fakt, víš jak se to říká-líná huba holé neštěstí :slight_smile: Tak to jsi dostala těhu průkazku brzy, vím, že tak brzy ji nikdo nedostává.
15. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Asi tak, určitě to zkusím. :slight_smile: Podle mě asi záleží na zdrav. stavu matky, věku matky a na plodu. Doktor při každé další kontrole viděl pokroky. Tak asi proto jí už mám. :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Aha, no je pravda, že já jsem 2x starší jak ty. A taky jsem zatím byla u dr.jen jednou :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Teprve jednou ? Já se dozvěděla, že jsem těhu cca okolo 2.TT a jsem tam snad furt. :slight_smile: Koukám, že máš na den stejně určený TP. :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 Na konci 2.tt teprve dochází k oplodnění, to tam nemohlo ještě nic být :slight_smile: jj, termín mám podle poslední MS 8.4.2014
15. srp 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 Okolo 2 tt jsem se teprve dozvěděla, že jsem těhu. :slight_smile: Bolely mě prsa a test vyšel pozitivní. K doktorovi jsem šla pár dní po a on to jen potvrdil. :slight_smile: Taky mám 8.4.2014. :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvik77 Já bych také měla dostat průkazku už dneska a to jsem teprve 7+3tt.. U emha13 mě také zarazilo, že už ji má tak brzo, jelikož v tu dobu u mě nebylo ani ještě nic vidět, ale je to na doktorovi, no. :slight_smile: Já si myslela, že jí dávají nejdříve alespoň až po srdíčku, ne-li po screeningu.. Ale asi neee.. :slight_smile:

@emha13 Můžeš se s nimi zkusit domluvit, že budeš později na dovolené a že bys na tu kontrolu šla raději dřív, mě doktorka vyhověla. Nebo můžeš zkusit i to, že ti není dobře a že máš "divný" pocit, zda je vše v pořádku.. Nebo dokonce tvrdit, že jsi zakrvácela nebo špiníš. Když jsi těhotná prvně, budou s tebou mít nejspíš trpělivost.. :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emha13 já sem u doktora ještě nebyla. A prukazku většinou dávají později,protože na začátku může být plod vitální,matka mladá a zdravá a plod se prostě třeba v 9tt přestane vyvíjet,proto se
@silvik77 divila,že tak brzo. Někteří lékaři čekají i do 12tt než vystaví prukazku.
15. srp 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bafijka v kolik jdeš na kontrolu? Držím pesti!!!!
15. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafjka Určitě to zkusím. Sestřička říkala, že kdyby cokoliv, mám dorazit dřív.
@pellulinka Jak říkáš, záleží na doktorovi. Já za to nemůžu, že jí mám. :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Taky držím pěsti, určitě dej hned vědět :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme už na začátku devátého týdne a čeká nás dnes druhá kontrola. Tak držte palce, ať je vše ok a dostaneme průkajdu :wink: Pupek mi roste, přesto jsem z kontroly opět nervózní... ty kontroly mě zničí :grinning: :confounded:
15. srp 2013 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek