• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
autor
@silvik77 @pellullinka Děkuji, dám vědět, až se vrátíme.. :slight_smile: Mám tam být kolem 10:30, takže dosnídám a vyrážíme. :slight_smile:

@tapato Tak tpfuj, tpfuj, ať je vše v pořádku. :slight_smile: Mimču se očividně daří.. :wink:
15. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato Jé já ti závidím :slight_smile: Já jdu na konci osmého a to je až za 12 dní :fearful: Tak držím palečky :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka děkuji, nápodobně :slight_smile: budeš to mít rychleji za sebou! :wink: my jdeme až odpo v jednu...
@silvik77 to jsem si po první kontrole taky říkala, že až za 14 dní... a uteklo to neskutečně. I když včera už jsem se musela zabavit, abych od toho odpoutala myšlení... no normálně se bojím :confused: takže není moc co závidět, lepší je být v nevědomosti a v klidu! :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato taky jsem se hrozně bála před tou první kontrolou, jestli je fazolka na správném místě....a vím, že se budu bát i před další kontrolou, jak se to bude blížit, zatím se na to snažím nemyslet...myslím jen na to, že to musí být dobrý :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po kontrole, miminku se krásně daří, srdíčko bije jak zvon :slight_smile: byl to nádherný pocit :slight_smile: a brouček měří už 8,5 mm :slight_smile: Průkazku zatím nemáme, další kontrola je za 2-3 týdny. S doktorem jsem domluvená, že do práce zkusím chodit, momentálně je vše naprosto v pořádku a dělám v kanclu, ale kdyby cokoliv - zvracení, motání hlavy, mdloby, tak at okamžitě přijdu a dostanu neschopenku nebo prostě až budu chtít, kdykoliv mi jí napíše. Takže to zkusím a uvidím. Ale myslím, že nejdéle asi tak do konce října pokud to půjde, bych chodila, pak bych už zůstala doma. Přeci jen pak každý prská, chrchlá, venku bývá ošklivě, tak bych byla v klidu doma a nemusela dojíždět :wink:
15. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jak to tak čtu, tak průkazku asi budu mít nejpozději z vás. Já sem si i říkala, že mi je líto, že přijdu o fotečky třeba z 9tt, z 10tt atd., protoze to uz je mimisek krasne videt a mohla sem si schovat fotecky:( mate to taky nektera tak, ze jste byly v tom 7tt kdy vam to potvrdil, rekl termin porodu a pak vas pozval az ve 12tt? Jako neni to zas tak dlouha doba, ale zrovna sem nad tim dneska premyslela, ze nebudu mit ty fotecky z teto doby, kdyz zrovna mimisek tak rychle roste a kazde 3 dny je videt zmena:(
15. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 já si říkala, že když bude srdíčko, pak už se bát nebudu :slight_smile: no a stejně se zase bojím :sweat_smile: samozřejmě se taky pořád uklidňujeme, že to musí být ok, ale stejně se tomu nejde vyhnout... už to chci mít za sebou! :rolling_eyes:
15. srp 2013 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vsechno bude v pořádku a určitě všechny v dubnu se budem chlubit krásnými miminky.Musíme myslet pozitivně :slight_smile: (i když je to někdy dost těžké :grinning:) ze?
15. srp 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na tom stejně, byla jsem v pondělí na potvrzení, to jsem byla 6+3 a o fotečku jsem si řekla, i srdíčko už mělo, takže na další KO jdu až za měsíc - 11.9., to budu v 11tt. A to taky dostanu průkazku. Z minulého těhotenství mám fotku ze 7tt, 9tt a 12tt. Teď bude jen jedna. (změnila jsem dr.). Nevadí, mimi si vyfotím, až se narodí, sama fotím newborn, tak se těším, až se na vlastním vyřádím :slight_smile:
15. srp 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci gratuluji k srdíčko, je to krásný pocit! :slight_smile: já když ho tam poprvé viděla, měla jsem z dojetí na krajíčku :sweat_smile: ve kterém jsi týdnu?
@kristl85 já si taky myslela, že mi ji dá až později, tak uvidíme dneska... zatím bych to neřešila, hlavně, že jste v pořádku! :wink: průkazka je jen kus papíru, ta těhotenství nezaručí :wink: a každý týden chodit na uz přeci nejde, myslím, že v tom 12tt z miminka uvidíš na fotce nejvíc, než z doby dřívější :wink: mi třeba ještě ani termín porodu neřekl, u nás to první vyšetření bylo hrozně rychlé :confounded: tak doufám, že dnes to napraví!
15. srp 2013 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 no já si teda myslela, že těhotenství bude víc v pohodě a ne, že se budu pořád jen strachovat, jestli je vše ok! :sweat_smile: že prostě najdu dvě čárky na testu a za devět měsíců budu chovat :slight_smile: ale ono to je asi i tou dobou, trochu moc informací :grinning: to někdy spíš škodí, než přidává :slight_smile: kdysi naše mamky nechodily na uz, screeningy, gen. testy a nevím co ještě, neměly fotky miminek, rodily klasicky, a přes to všechno jsme na světě! :wink: takže nám asi nic jiného, než pozitivní myšlení opravdu nezbývá :wink:
15. srp 2013 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato To je pravda, čím víc toho člověk čte, tím má větší strach, kdysi spousta věcí nebyla, ani obyčejný utz, já když jsem se měla narodit, tak říkal doktor mamce, že bude mít dvojčata, no a narodila jsem se jenom já, byla jsem prostě velká :slight_smile:
15. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tapato JJ presne s tebou souhlasim. Je to dobou, za moji mamky to bylo uplne jinak tu poslali na utz jen proto ze si mysleli, ze ceka dvojcata, jinak se pry na utz vubec nechodilo. Mas pravdu v tom 12tt uz to bude pekny mimuso:slight_smile: ja se taak tesim. Bude to 3 dny po mych narozkach tak budu mit nejkrasnejsi darek:slight_smile:
15. srp 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tapato Jo to máš pravdu, asi se budeme stresovat před každou kontrolou, ale to je asi normální, hlavní je aby prckové byly v pořádku :wink:
15. srp 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 kdo si počká, ten se dočká! :grinning: vidíš, to budeš mít opravdu krásný dáreček :slight_smile: myslím, že kdybychom chodily na uz každý týden, přestalo by nás to bavit a ani bychom neviděly ty "pokroky" :slight_smile: tak nás "baví" to čekání na to překvapení, jak prcek vypadá, jak se změnil a můžeš hezky srovnat s poslední fotkou :wink: mamka mi taky říkala, že uz v té době byl jen v nemocnicích pro závažné případy, jinak neexistovalo nic takového :grinning: a viděla mě poprvé až jsem se narodila :slight_smile: a to se mi ještě nechtělo ven :grinning:
15. srp 2013 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato Děkuji moc :slight_smile: Jojo je to nádherný pocit, poprvé jsem ho viděla minulý pátek ještě v CARu to jsem byla 5+5 a už krásně tlouklo, dnes jsem 6+4 :slight_smile: takže 7 tt :slight_smile:
15. srp 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Já jsem dnes taky 6tt+4 :slight_smile: sme na tom úplně stejně a srdíčko sem viděla v úterý:slight_smile: kolik mm mělo tvoje mimi?:slight_smile:
15. srp 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 dnes 8,5 mm :slight_smile:
15. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Tak já měla v úterá 6mm, tak to tak odpovídá:slight_smile: oni teď ti mrňousci rostou hrozně rychle:slight_smile:
15. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme doma z kontroly. Srdíčko bylo a bilo! :slight_smile: Mám 1. fotku mimča (50 Kč) a krásnou.. Paní doktorka se snažila, aby byly vidět detaily, takže je z fotky krásně vidět hlavička, tělíčko a vznikající páteř a ručička. Celých 8,3 mm lásky! :slight_smile: Prcek je sice o pár dní mladší (měla bych být 7+3, prcek odpovídá 6+6), ale vše je v pořádku. Dostala jsem průkazku, brožurku a 12.9. na kontrolu a domluví se screening. :slight_smile: Mám ohromnou radost..
15. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka No nádhera, gratuluji!!!
15. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahopřeji a v dobrém závidím...
15. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka to je krásné,moc gratuluju ;)
15. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvik77 @meggi10 @misulka88 Děkuji vám.. Teď už mě snad nic nerozhází. :slight_smile: Hlavně je krásný, mít už nějakou tu fotku a kochat se. :dizzy_face:
15. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka skvěle!!! Veliká gratulace :slight_smile:
15. srp 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně fascinuje, že místo aby jste byly úplně v klidu a těšily se, tak se pořád něčeho děsíte...Já jsem těhotná poprvé a žádné nezdary si nepřipouštím...pořád píšete, děsím se další kontroly...a proč? snad se na ni máte těšit ne? že uvidíte zase prcka..akorát se zbytečně strašíte že jedné už srdíčko vidět jde a jedné ne ve stejném týdnu...a kde máte jistotu že jste v naprosto stejném týdnu? Hodně se do pohody, nezdary si nepřipouštějte a bude to super:slight_smile: :wink: Nebo se vám narodí malý neurotici :grinning:
15. srp 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, @lindafabianova má pravdu, buďte v klidu a zkuste každou kontrolu tolik neřešit, vždyť se zblázníte, protože porodem to nekončí, ale začíná... Jasně, stávají se i špatné věci, ale nač se zbytečně stresovat dopředu a připouštět si to.
15. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lindafabianova @maksim Já už jsem si taky říkala, že toho stresování už je dost. Teď holky donesly dobré zprávy, tak už jsem i klidnější a už nechci myslet na žádné špatné věci. Říkala jsem si, že všechny moje kamarádky prožily těhotenství v pohodě bez problémů, tak co by se mělo stát. Vždycky tam trochu strachu bude, to je přirozené, ale nesmí se to moc hrotit. Všechno bude tak jak má-dobré! :slight_smile:
15. srp 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka taky gratuluji, alespoň si už třošku v klidu co? :grinning:
15. srp 2013 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Děkuji, je to krásný pocit. :slight_smile:

@betikap Mě moc nepotěšili holky tady včera večer, ale nějak jsem na to rychle zapomněla a ráno jsem byla u doktorky naprosto v klidu. :slight_smile: Musím se vyhejbat čtení ne zrovna pozitivních věcí, pak mám tendenci to zbytečně vztahovat i na sebe.. Teď když vím, že prďolovi buší srdíčko a mám už i tu první fotku, jsem naprosto v klidu. :slight_smile: A až mi nebude věčně nevolno, začnu si to i pořádně užívat. Už aby byl čas nakupovat věci pro mrně, hrozně se na to těším. :dizzy_face:

A holky.. To myšlení na ty pozitivní věci, jako jsou oblečky, kočárek, výběr jména a podobně je mnohem, mnohem lepší, než myslet na to, jak dopadne další vyšetření. Já se už teď nemůžu dočkat, až uvidím ten pokrok, který prcek udělal a odnesu si domů fotku pro tatínka. :slight_smile:
15. srp 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek