• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@bafijka já si už nějak nepřipouštím že by s čakým (to je náš krycí název pro mimčo) nebylo něco v pořádku, měla jsem strach před první kontrolou jestli bude na správném místě ale ted sem v klidu... Pokud se něco špatného má stát tak se stane a já s tím nic nenadělám.. :grinning: :grinning: A kdy plánuješ, že začneš pro mimí nakupovat???
15. srp 2013 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Tak, tak.. Teď už věřím, že zvládneme všechno a těším se na duben. :dizzy_face: Já bych nejraději hned, ale asi by se na mě přítel a někteří lidé dívali divně, ale zase by to bylo po finanční stránce hezky rozdělené. Přece jen to všechno bude něco stát a když se to pěkně postupně rozloží, nebude to tak hrozný, jako když bych tu částku měla dát během posledních pár měsíců.:slight_smile:
15. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka No já si opravuju starej kočárek, takže když na netu nadu něco co se mi k němu hodí tak to koupím, ale jinak hodlám začít až po 3 měsíci a kolem 7měsíce bych chtěla mít už všechno a připravit to, kdyby náhodou... :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2013 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je nádhera sledovat, jak se to krásně vyvíjí :slight_smile: snad brzy taky budu jako na Vašem místě... hiii, sice si zabírám květen jako TP, ale budu Vás i nadále sledovat :slight_smile: ta MS, která přišla, je o takové síle, že to nikdy nebylo, takové bolesti a píchání, tak si myslím, že se asi uchytilo, ale pustilo... no... tak příště, ať se drží jako klíště, že :grinning:
15. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chtěla jsem ještě říct, není důvod k obavám. Mluvte na své miminko, jako byste na ně normálně mluvily a ono vás poslouchalo, pouštějte si hezkou hudbu a láskyplné filmy, choďte na procházky a smějte se, všechno bude úplně ok :slight_smile:
15. srp 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Taky jsem si říkala, že pro mě bude ideál ten 3 měsíc, dýl bych to asi ani nevydržela. :grinning: A nechci právě dojít k tomu, že jsem v 8 měsíci a nemám ještě spoustu věcí, to bych byla slušně nervní.. :grinning:
15. srp 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzulice Příští měsíc bude tvůj, to je jasný! :slight_smile: A já si jdu na večer stáhnout teda něco jinýho, než ten hororovej krvák, co mám připravenej. :grinning:
15. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka to já právě taky nechci, budu kupovat podle toho jak budou penízky, oblečeníčko nemusím kupovat mám na půdě 3 vyfukovací pytle oblečků - po bratranci a sestřenici, mám sedačku do auta a postýlku, monitor dechu a chůvičky. To všechno od tety.. Ale stejně je toho ještě strašná hromada co se musí sehnat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2013 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka no bude to znít hloupě, ale v těhu by se na horory a třeba i dokumenty o válce, koncentrácích a já nevím co, vůbec nemělo koukat... asi to má souvislost s těmi hormony, které se při tom vylučují nebo co, něco lehce strašidelného třeba jo, ale asi ne žádný Hostel nebo tak :slight_smile: opravdu spíš ty dojáčky a komedie :slight_smile:
15. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Já jsem si taky říkala, že až to oznámíme rodině, budu mít po nákupech. :grinning: Hračky obstará tchyně a spoustu věcí nejspíš zdědím po tetách, které už 3 dítko neplánují a přítel od sestřenic, které májí prý už také do budoucna vybráno. :slight_smile: Ale stejně je spousta věcí, které bych chtěla nové a naše ♡

@zuzulice O tom jsem ještě nic neslyšela, ale zase je pravda, že to mimčo vnímá spoustu vjemů už opravdu od mala, takže kdo ví..
15. srp 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka zvláště pokud jsi citlivější povahy, tak bych to nedoporučovala, se mnou třeba horory nic moc nedělají, i když teda, jsou takové, ale jakékoli zmínky a dokumenty o týrání zvířat mi rvou duši :confused:
15. srp 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka a už jste to někomu řekli, u nás to ví všichni tady to město je taková drbárna, že by se to rozneslo během týdne.. A můj tatínek furt chodil a každý den se ptal - kdy to budu už moct někomu říct... :grinning: :grinning: víc nedočkavej než já..
15. srp 2013 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzulice To jsem na tom stejně.. Hororů se bojí spíš přítel, mě většinou baví se bát, ale jak je někde něco s týráním zvířat - zavírám oči, zacpávám uši.. :pensive:
15. srp 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka čte se to hezky :slight_smile:
doufám,že dopadnu stejne jako ty. Ale od začátku cítím,že je vše jak má,tak sem v klidu.
taky se hrozně těším na pořizování věci,sem blázen,už teď koukám po autosedackach,kresilkach atd. :D
15. srp 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka jojo, nemůžu to vidět, slyšet o tom, číst o tom, nic... nedokážu si představit, že bych těm mým psicím třeba něco provedla, přijde mi, že lidi se vždy můžou nějak bránit, něco říct. Mám pak výčitky, i když psice provedou něco, co neměly, a já s nimi nemluvím, a odejdu do práce "bez rozloučení" :sweat_smile: no prostě tak... jestli to je slabej odvar, tak klidně koukněte, ale jsou věci, který to mimčo může dost zasáhnout, prostě je potřeba o tom popřemýšlet dopředu...
15. srp 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Neřekli jsme to nikomu, ale pár lidí se to už dozvědělo, i když nemělo a doufám, že to neřekli moc dalším lidem.. Chtěli jsme to především rodičům oznámit sami a nějakým hezkým způsobem. :slight_smile: Ale závidím ti, já se musím přede všemi furt hlídat a vymýšlet výmluvy. :grinning:

@pellullinka Určitě ano, jiná možnost se zakazuje. :slight_smile: Já vybírám a projíždím spoustu věcí už někdy od ledna.. :grinning: A autosedačku jsem si tak nějak vybrala už včera, včetně druhé váhové kategorie. :grinning:
15. srp 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka
@pellullinka holky já sem napřed, jak nechodim do práce tak mám strašně moc času na to myslet tak mám napsanej už i seznam co bych chtěla i se značkama, kde se to dá koupit a kolik to stojí.. Ale na konci prázdnin mi zase začne škola tak na to bude míň času myslet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2013 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap Taky už jsem si to chtěla začít psát do seznamu, ale zatím ještě študuji recenze a sbírám informace. :slight_smile:
15. srp 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to právě já mám furt dost času abych nad tim myslela a hledala.. :grinning:
@bafijka
15. srp 2013 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, plánujete těhotenství nějak originálně oznámit tatínkovi, rodičům a přátelům, nebo už jste to nějak zajímavě oznámily? :slight_smile:

@betikap To já teď taky, ale ještě chvilku a bude mi z toho hrabat.. Potřebuji už Vánoce, vymýšlení a zpracovávání dárků mi zabere taky hrozně moc času a nebudu se věnovat věcím pro miminko. :grinning:
15. srp 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka
@betikap u nás už se to taky ví :slight_smile: myslela sem,že vydržíme do konce trimestru,ale ani náhodou,nehledě na to,že babička to na mě viděla,nechápu,ona na mě všechno pozná.
betikap: co studujes?
15. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si dnes zajela za holkama na trénink a jsem vklidu. Asi jsem potřebovala odreagovat...jak tu bylo, co se má stát tak se stane...ted už si říkám bud to bude příští týden dobrý nebo ne a život jde dál. :slight_smile:
15. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no mám maturitu jako pečovatelka ale teď si ještě dálkově dodělávám maturitu na obor podnikání, sice jen dálkově ale pořád sem student.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2013 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap to ti nezávidím. Já na mateřské celé tři roky dělala dálkově bakalare a statnice sem měla když už sem byla v práci,hrůza. Do těch posledních dvou let na inženýra se mi vůbec nechce,tak to odkladam na neurčito.
15. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Já myslím, že babička by to na mě taky poznala, ale bohužel už se toho nedočkala. Ta poznala vždycky všechno. Ještě ani nevím, jak to mamce řeknu, ta bude úplně paf, asi ji ukážu fotku z utz :slight_smile:
15. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Taky jsem si dělala bakaláře při práci, a i když mě x lidí přemlouvalo na inženýra, už bych do toho nešla, už jsem toho měla plné zuby :grinning:
15. srp 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 moje mamka věděla,že chceme,i když nám to vymlouvala ať ještě počkáme atd.,ale věděla to,tak to ocekavala.
já měla školy taky plný zuby....sem ráda,že sem to alespon doklepala ty tři roky
15. srp 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka No moje mamka to očekává už několik let :slight_smile:
15. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no já sem hned po střední nastoupila na vysokou měla sem i všechny zkoušky ale strašně mě to nebavilo a trápila sem se tam tak se to zkončila... A vrátila se zase na střední, už mám rok zasebou a čekají mě ještě 2 roky jediná výhoda že už mám státní maturitu z angličtiny a češtiny tak mě pak budou čekat jenom odborné předměty... :grinning: :grinning:
15. srp 2013 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No vidíte, a já jsem si říkala, že bych si na mateřský udělala ještě jednu vysokou školu :grinning: Já jsem vyloženě studijní typ.... :sweat_smile:
Jinak mi začalo být vážně špatně, dneska první zvracení... :confounded:
15. srp 2013 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek