• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@lusinda77 Ježiš, to je hrůza :frowning2: hlavně, že tam brouček je a drží se. Buď na sebe opatrná a oppočívej :slight_smile:
19. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je vše v pořááádku :slight_smile: plod je tam kde má být, dr. říkala, že od minule krásně vyrostl. Vzali už mi i krev a 10.9 už jdu do poradny a tam už dostanu průkazku :slight_smile: já mám takovou radost. I fotečku jsem si vyškemrala :grinning:
19. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Tak to gratuluju, doufam, ze to ve stredu budeme mit stejne radostne :slight_smile:
19. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d Děkuju, budu držet palce. Určitě bude vše v pořádku :wink:
19. srp 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ululul Mam doma 18 mesicni ciperku, co dela stabilne, ze neslysi :slight_smile: a do toho od rijna vysoka, takze chapu, ale to das, ja to zkusim taky at vsechno a uvidime, max me vyrazej z ty skoly, deti se nevzdam :slight_smile:
19. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 To muselo být hrozný, ale dobře to dopadlo, mimino je bojovník :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 Jejda držte se oba! Držím palečky!
19. srp 2013 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 Jéje, ještě že se bojovníček drží. Opatrujte se :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 držím palce. toto jsem měla v minulém těhu, asi v 5tt jen špinění, pak asi v 17tt přesně krvácení které popisuješ, tekla mi po nohou krev, nechali si mě v nemocnici a po 14ti dnech mě pustili. kubíkovi jsou dneska 4roky, takže oni to zvládnou :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 To je mi líto, muselo tě to fakt hrozně vystrašit:( Ale je to senzační, že mimuško je v pořádku, drž se a opatruj se.
19. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak vám je? Mě teda čím dál hůř:( sice sem ještě nezvracela, ale už od toho fakt nemám daleko. Chtěla sem se zeptat vás, co chodí do práce, jak to zvládáte? Já moc ne:( bolí mě to bříško, teď je mi nově dost blbě a ještě sem hrozně unavená:( Nevím, jak to tady v práci vydržím, protože si myslím, že to bude uričtě ještě trvat než únava a nevolnosti přejdou:(
19. srp 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Ahoj, já jsem byla zezačátku hrozně unavená, teď to jde. V práci jakžtakž normálně, jak příjdu domů, tak si většinou na hodinku lehnu, nebo i zdřímnu a pak zase funguju. Párkrát mi bylo divně od žaludku, ale nic víc. Tak jsem zvědavá, jestli příjde i zvracení :frowning2:
19. srp 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 já mám zrovna dovolenou, ale jsem na sebe v práci taky zvědavá :frowning2:
19. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 @pellullinka No to já si doma taky chodím vždycky po praci lehnout, ale spíš ty bolesti a nevolnosti mně trápí:( jestli začnu i zvracet, tak asi půjde na neschopenku, protože to si fakt nedovedu představit. Ale třeba to bude jen chvilku a pak to bude lepší:slight_smile:
19. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy určitě budete vědět, ve čt jsem dostala silnou MS, trvalo to 3 dny, tak jsme se včera stýkali a tak :dizzy_face: dneska jsem si poprvé dělala ovu test - co znamená, že je tam duch? Je to normální? Nebo může být ovulace tak hrozně brzo po MS? :confused:
19. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Ovulační testy mi nikdy nefungovaly, tak neporadím, ale já jsem měla ovulaci hned po MS, od 6.dne.
19. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice duch na ovulačním testu neznamená vůbec nic, je negativní. skoro po celý cyklus budeš mít nejspíš duchy, ta hladina hormonu v těle je. Pozitivní je test až tehdy když je čárka minimálně stejně silná nebo silnější. :slight_smile:

@kristl85 já chodím z práce nejdřív v 5 nebo 6 hodin a doma musím obstarat staršího, takže spánek po práci nepřipadá v úvahu. bývá mi špatně když dlouho nejím a to v práci bude problém. protože u stolku bych neměla jíst :grinning:
19. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulice JJ presne jak rika Peta, já si ovu testy delala a pozitivni je az kdyz más carku stejne silnou nebo silnejsi:slight_smile:
19. srp 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka Jeejda chudino. Já to mám v práci stejně a presne jak rikas je mi zle kdyz dlouho nejim, ale nemam na nic chut tak je to tezky. Takto obdivuju vsechny maminky, ktery se v jinem stavu taky staraji o sve starsi deti, to si vubec nedovedu predstavit.
19. srp 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jojo, díky, já si říkala, tak budu zkoušet a uvidíme :slight_smile:
@silvik77 tak to asi možné bude, ono by to i odpovídalo tomu výpočtu, že bych měla být plodná 1 den po úplňku... jako já kdysi byla u astrologa, a prý to je Jonášova metoda výpočtu data početí... :slight_smile: ale...kdoví, budu zkoušet a doma hocha stále pokoušet, a to by bylo, aby nebylo :grinning: všechno v pořádku? :slight_smile:
19. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 uvidíme co bude, zatím mi nějak extrémně špatně není,ale jsem doma, příští týden už šupajdím do práce :D
19. srp 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 to se máš mě je v poslední době docela špatně.. je mi špatně, skoro každý odpoledne zvracim, sem unavená, bolí mě hlava, prsa a sem jako průtokáč... :grinning: ale jinak je to super... :grinning:
19. srp 2013 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, taktéž se, zatím nejistě, přidávám. Z těhotenského testu jsem však poněkud rozpačitá, protože jsem v sobotu měla pěkně výrazné // (čekala jsem buď malého dušíka nebo nic). Buď jsem tedy měla ovulaci ihned po menstruaci (test jsem si totiž dělala 20. den cyklu), nebo jsem poslední slabé krvácení za menstruaci považovala mylně a otěhotněla jsem už v předchozím cyklu. Teď babo raď, kdy jít ke gynekologovi :sweat_smile:
19. srp 2013 ve 13:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusinda77 - tééda to zní opravdu děsivě ...snad bude už vše jen v pořádku ...držím pěsti a hlavně se šetřit a odpočívat - pokud to půjde
19. srp 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two Kup si digitální test clearblue a ten ti ukáže, kolikátý jsi týden ;) Ale jinak ke gynekologovi můžeš skoro kdykoli, ne? :slight_smile:
19. srp 2013 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Aha, děkuji, o tom slyším poprvé. Jsem v tomto oboru úplný nováček :slight_smile: Ano, samozřejmě, že můžu jít k doktorovi kdykoli, jen bych byla ráda, aby už něco bylo vidět na ultrazvuku. Aby mi mohl těhotenství potvrdit. Znám se, v opačném případě by mě to znervóznilo...
19. srp 2013 ve 13:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berete nějaké vitamíny, příp. jaké?
19. srp 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Já beru Femibion 800.
19. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two No, my ti tady stejně asi moc neporadíme v kolikátém seš týdnu. Zkusila bych si koupit ten clearblue test. (mě to docela mrzelo, že se v Estonsku neprodává :( )

@holanci Občas si zobnu Bio - Multi pro těhotný, ale vzhledem k tomu, že je léto, tak mi to přijde celkem zbytečný. Na tědlech vitaminech se mi líbí, že mají nižší obsah denní doporučený dávky, protože se dá předpokládat, že se to stravou doplní - převitaminovavat se asi není úplně zdravý. Jinak abych měsíčně dávala 500 a víc za vitaminy (levnější se tu nevedou), tak to se mi teda nechce.
19. srp 2013 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já jím taky každý den ovoce a zeleninu, ale ta kys.listová je hodně důležitá, tak se nechci spoléhat jen na to. Femibion stojí na měsíc kolem 300 a 1000 mi dá za vitamíny zpět pojišťovna, a příští rok zase, tak je budu mít prakticky na celé těhotenství zadarmo :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek