• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@silvik77 Jo, tak listovku si taky občas zobnu, ale třeba mě překvapilo, že listovka je i v oříškách :slight_smile:
Už vidím haigekassa jak mi něco proplácí :grinning: Asi to je fajn, pokud je víc pojišťoven na trhu, musí se trochu snažit :slight_smile:
19. srp 2013 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 A u jaké jsi pojišťovny?
19. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany To je asi jediná výhoda, jinak taky nic moc :slight_smile:
@holanci Revírní
@holanci Příspěvek do 1 000 Kč na:
-kurz psychoprofylaxe a těhotenského tělocviku, tj. přípravy ženy k porodu,
-nákup vitamínů v lékárnách v době těhotenství,
-provedení epidurální analgezie při porodu,
-provedení ultrazvukového vyšetření v I. trimestru,
-nákup porodnického gelu.
19. srp 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 gratuluji!!
Jinak mně teda začíná být taky dost špatně a nejhorší je že už nemůžu spát na břichu... :unamused:
19. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já si v sobotu užila svoji svatbu a od nedělního rána zvracím, zvracím a zvracím...asi tak každou půlhodinu, neudržím ani vodu nic, celej den jenom ležím....už ať jsem aspoň v 13tt. protože tohle je fakt hrůza:(
19. srp 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já začla chodit do práce dnes - po prázdninách. A hned jak jsem došla, tak na mě ženské - tak co, nejsi těhotná po dovolené :grinning: , tak jsem řekla, to se uvidí. Takže musím to chvilku maskovat, ale myslím, že mi to dlouho neprojde :grinning: Dr. navíc, že když dělám ve školce, že to je celkem náročné, tak že pokud budou řádit nějaké nemoci, tak mě pošle hned na rizikové. Tak jsem teda zvědavá, jak dlouho tam vydržím :grinning:
19. srp 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte taky takové nálady, že každou chvíli brečíte? Já jsem citlivka, brečím třeba u smutných filmů, ale v pátek jsem se třeba rozbrečela v autě, když jsem pozorovala manžela jak řídí a uvědomila jsem si jak moc ho miluju...
19. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova Mám to stejně bohužel :frowning2:
19. srp 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Určité nervové lability jsem si všimla, ale brečení snad ne, já spíš vyskakuju jak čertík z krabičky...milý z toho má děsnou radost, protože reaguju na jeho "obveselování" :angry:
19. srp 2013 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Já jo, někdy brečím (nebo spíš zadržuju pláč) i u reklamy v radiu:slight_smile:))) a nekdy brecim a nemuzu prestat ani nevim proc, něco mi třeba prijde lito.
19. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Ahoj, ja beru taky Femibion 800, je sice dražší, ale mě vyšel na genetice trochu zádrhel v tom, že moje tělo neumí zpracovat kyselinu listovou a tohle jsou jediné vitaminy, které už ji zpracovanou mají:slight_smile: stojí to 350 na 30 dní, ale to si myslím, že není taková hrůza. A na bolení bříška (když se roztahuje děloha) beru občas magnesium, ale to se dá nahradit tou minerálkou Magnesia:slight_smile:
19. srp 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a už jste přemýšlely o jménech?:slight_smile:
19. srp 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně začaly nevolnosti teprve v sobotu a už teď to má grády... je to pocit jak po dloooouhý jízdě autem na zadní sedačce, fujky. Nejlepší je, že ať už se najím nebo nenajím, líp mi není. Pořád si ale říkám, že dokud nemám hlavu v míse, je to dobrý :grinning:
19. srp 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak to se kouknu na svojí pojišťovnu, jestli také něco přispějí :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee No, já když jednou tu hlavu do mísy strčila, tak se mi na chvíli ulevilo :sweat_smile:
19. srp 2013 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Mě se líbí Emma a Matyáš. Ovšem kdyby to byla holka, tak Emma, má svátek 8.4 a termín mám 10.4. Takže to by bylo asi blbé :unamused:
19. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě zatím vyloženě špatně není, nezvracím, ale pozoruju, že každý večer mě tak jako tlačí žaludek... Ale mě to nevadíííííííí, po 4 letech snažení vydržím pro toho našeho miláčka všechno :dizzy_face:
19. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A s těma nevolnostma - mě bývá spíš blbě odpoledne, na večeři většinou nemám ani chut, to mi přijde že se každou chvíli pozvracím...
19. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nám se líbí na prvním místě : Eliška/ Jakub na druhém Nela/Matěj :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holanci Jj, Nelu mám taky v záloze, jen ted se mi zdá, že je Nel strašně moc :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jména je ještě čas :slight_smile: Ale vím, že to bude něco, co dokáží vyslovit ve většině euroamerických zemí...takže bez "h" háčků, čárek, přehlasování, pravděpodobně bez zdvojených písmenek (to je specialita estonštiny), apod.
Jo a ještě bude chtít ošéfovat, aby to jméno neznamenalo něco jinýho v nějakém jiném jazyce...třeba v estosku se dává jméno Asko,ale španělsky to znamená "ošklivý" nebo Mona, a to zní skoro španělsky jako "opice".
19. srp 2013 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak víkend za námi, v sobotu jsem fotila svatbu a jsem hrozně ráda, že jsem se tam nepozvracela, i když při obřadu, jak byl vydýchaný vzduch, jsem měla na mále :slight_smile:. Musím ale říct, že při minulém těhotenství mi bylo mnohem hůř, teď to zatím zvládám, spíš mám pořád hlad a jak se nenajím, je mi zle a nevolnosti mívám spíš odpoledne a večer. Ale kdyby to bylo tahle, tak se to vydržet dá. Tímto soucítím se všemi zvracejícími.

Jména zatím teda neřeším, mám favorita pro kluka, ale ještě jsme o tom doma vůbec nemluvili.
19. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Mě se taky líbí Eliška, manžel mi ale řekl, že to je jméno tak pro kozu / máme doma dvě, ale ani jedna není Líza/, takže to asi neprojde :slight_smile: A kluk je jasný, Michal po manželovi :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čauky děvčata, vůbec to tady nestíhám s vámi komunikovat, takže vždy přečtu jen poslední dvě stránky. Jo budete chít vědět co budete mít a budete to zveřejňovat? My to určitě chceme vědět, ale necháme si to pro sebe. Jména - Johanka, Laura, Linda, Sára, Klára. Maťěj, Matyáš, Tobias, Jonáš....zatím uvidíme jak se to bude měnit :slight_smile: Jinak já pořád nějak nic, krom bolesti prsou a přííšerné únavy kdy v poledne už sotva stojím na nohách nic.....docela mne zaujalo jak tady někdo psal,že nemůže ležet na břiše to mi zatím nehrozí. Tak zatím kočky drže se a ať vám to probíhá všechno dobře.
19. srp 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatim se k vam nemuzu oficialne pridat, i kdyz rada bych. MS mi meska uz druhy den, ale v den, kdy mela prijit na testu nebylo nic. Uz 4 dny pred terminem mi vyzdy vecer bylo blivno, prsa citliva a nafouklejsi. Obcas na papire zaznamenam lehce neruzovely hlen, boli me podbrisek a pak zase niv, tak nevim, co to je? Nemela jste to taky nektera? Test zkusim zase zitra rano, uvifime, ale moc tomu neverim, snad ani nedoufam. Jen nechapu, proc si se mnou me telo tak zahrava..
19. srp 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d Tak to držim palečky, ať se nám zadaří :slight_smile:
19. srp 2013 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 - manžel už měl vybrané jméno pro holčičku sotva se Týnka narodila a to jméno : Adélka. Mě se ještě líbí jméno Sofie - Sofinka, ale taky mě přijde, že těchto jmen je všude plno ..ale ono asi všech a jsou to trendy .... jinak nad klukem jsem já osobně nikdy neuvažovala :D ale líbí se mi jméno Filip - Filípek ....ale asi by mě to doma neprošlo ..neb manža asi bude chtít jakožto kdyby to byl kluk, pokračovatel rodu, tak jméno po něm - Zdeněk, mě se to moc nelíbí dávat jména po rodičích i když to mají jako tradici - jeho táta a děda jsou taky toho jména Zdeněk :-/ tak uvidíme ..snad to bude holka a bude jasno :grinning:
19. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany jj, je i v oriskach a jsou dobry na mozek lucka je chytra jak opicka, celou dobu jsem zobala asi az moc orisku :grinning:
19. srp 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek