• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
Jinak se dneska necítím vůbec těhotně :( Tak snad bude vše v pořádku... :sweat_smile:
31. črc 2013 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já jdu příští pátek, už tak mi to příjde strašné čekání...těhotně se taky necítím, jen hrozně zdechlá, shnilá, nic se mi nechce, ale budu se muset přinutit, zvířátka mají hlad :slight_smile:
31. črc 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 No já myslela, že bych mohla jít taky někdy příští týden, ale ne, musím si počkat do konce srpna :angry:
Mě se taky nic nechce :grinning: Ale to je daný tím, že tu pár dní byl táta a teď je konečně klid, žádný lítání po památkách...
Včera jsem se "těhotně" cítila, dneska ne...tak samozřejmě vyšiluju... :rolling_eyes:
31. črc 2013 v 16:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz jste o tom holky nekomu rekly, nebo si tu novinku nechavate az bude po 3.mesici?
31. črc 2013 v 16:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka dnes je mi zase o nicem. Udelala jsem si k obedu zeleninovy vyvar s nudlema a trochou zeleniny at to vypada jako polevka, ale ani jsem ji nedojedla celou a uz jsem valila na zachod to cele vyzvracet. Skoda, chutnala mi, ale zaludku se posledni dobou polevky nelibi. To me naprosto drasa, pac polevky jakekkoli naprosto miluju. :frowning2:
31. črc 2013 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to samozřejmě nikomu neřekla, jen manželovi, jsem na úplném začátku, a pokud bude vše ok, tak pokud to půjde, chci to ty 3 měsíce vydržet, možná to řeknu jen jedné kamarádce z lázní...
31. črc 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víme to jen my dva...řekneme to až bude potvrzený srdíčko...ale asi nebudem spěchat s vykřičením do světa...
31. črc 2013 v 16:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak trochu patřím i tady k vám, jelikož máme termín na konci března :wink: Zatím to vychází 4 dny před mýma narozkama, tak třeba to mimis vydrží a dá se mi k narozeninám! :grinning: Ale nechci moc předbíhat na první kontrolu jdeme teprve zítra, tak pak už snad budu klidnější :wink: Zatím tedy vyčkáváme a nikomu nic neříkáme. Každopádně je mi dobře, žádné nevolnosti. Jen mě pobolívá podbřišek a jsem nafouklá, jako bych už byla tak ve 4. měsíci! :grinning: A místo chutí mě spíš chytá nechutenství na cokoliv, krom ovoce, to můžu pořád a hodně :slight_smile: Takže celý den přemýšlím, co bych si tak vlastně dala :confounded:
31. črc 2013 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77
@xdany chteli jsme si to nechat pro sebe az do 3. mesic, ale vzhledem k tomu, ze je mi od zacatku 6 tydne spatne, rozhodla jsem se to rict me manazerce, memu 3-clennemu tymu ( holky to stejne asi tusily) a rodine. Pro me je jeste vetsi stres to tajit a furt si vymyslet nejake vymluvy proc nepiju ( vinko si dam rada...za normalnich okolnosti)...:slight_smile:
31. črc 2013 v 17:19  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato ja ted momentalne zavidim vsem, komu chutna, muze jist cokoli a je mu fajn. :wink: mne uz je soufl od konce 5 tydne, ale zacalo to jen tak poznenahlu, jen jsem mela zaludek trochu na vode, no tenhle tyden jen lezim a jsem naprosto nepouzitelna. Si rikam, jak bych to delala, kdybych uz mela jedno dite doma a cekala druhe. ...
31. črc 2013 v 17:28  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl Náhodou trochu červeného neškodí, kamarádce dokonce poradila doktorka při umělém, ať si dá, že prokrvuje a líp se chytí. No já jsem zvědavá co čeká mě, jak mi bude a jestli to utajím...
31. črc 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě je blbě celý den. Nezvracím , ale je mi špatně od žaludku, cítím se jak v mátohách. K doktorovi jdu v pondělí a hrozně se bojím aby to vyšlo. U nás to ví zatím jen manžel a moje mamka, protože mi musí v pondělí pohlídat děti.
31. črc 2013 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se partneři tváří na vaše těhotenství? Hýčkají si vás? Dávají na sobě znát, jak moc se těší...?
31. črc 2013 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl no to já si právě normálně ráda pojím a s nechutenstvím jsem neměla doposud problémy :confounded: a teď se spíš nutím jíst, protože nemám na nic chuť! :confused: ale je fakt, že nezvracím, to opravdu nikomu nezávidím! Minulý týden mi bylo akorát trochu víc těžko od žaludku, to bylo vše. Jsem trochu silnější konstituce, takže mě nějaké hormony asi jen tak nesloží! :grinning: Ty si to třeba právě vybereš teď, u prvního, a u druhého už budeš v pohodě a vysmátá :wink:
31. črc 2013 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato Mě je taky těžko od žaludku, zatím nezvracím...

@bromlegirl Nezávidím a doufám, že se mi nevolnosti vyhnou...
31. črc 2013 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak já pevně doufám, že už to zvracení ani nepřijde! :grinning: Jinak můj muž je úplně úžasný, těší se. Ptá se, jak mi je, uklidňuje mě, každé ráno a večer si s prckem povídá a dává mu pusinky přes bříško, i když mu říkám, že je to ještě brzo :grinning: a nejradši už by i zítra se mnou šel na tu první kontrolu :slight_smile: jsme oba moc šťastní a rádi už bychom to řekli i našim rodinám :slight_smile: Tak pevně doufám, že bude vše v pořádku!
31. črc 2013 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany muj ted pracuje z domu, tak se o me stara. Dokonce se me ptal, jestli nechcu po nem, aby mi pri bliti drzel vlasy :grinning: tak tolik zase od nej neocekavam :slight_smile: rikal, ze se citi bezmocny, protoze nevi, jak mi pomoct, kdyz je mi spatne. Na mimco se tesi, doufam, ze vse bude v pohode.
31. črc 2013 v 18:51  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky mate tak citlivy cich? Me by mohli naverbovat do policie jako cmuchaciho psa:grinning::grinning::grinning:
31. črc 2013 v 18:53  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl Tak to věřím, že to je bezmoc...
Já když zvracím, tak pes stojí z druhý strany mísy a kouká, co to dělám :grinning: (zatím teda nezvracím z těhotenství)

Občas něco divnýho ucítím, ale zatím moc ne...přece jenom jsem o pár týdnů pozadějš...

Moje těhotenství bylo překvápko, milý pořád, že počkáme do dalšího léta, ukecala jsem to na tenhle podzim, po svatbě, tak jsem si říkala, jak to vezmě...vzal to dobře, těší se :slight_smile: Ale nějak vydedukoval, že když budu doma, tak si prý může pořídit štěně samojeda :sweat_smile: :rolling_eyes:
31. črc 2013 v 18:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato no prave ja taky. Jidlo mam desne rada, proto jsem zdesena z toho, ze nemuzu nic udrzet. Je to jako ruska ruleta. Zatim ziju jen na nesladkych cerealich. To je vse. Desi me ta nepestrost stravy. Kazdy mi dava rady do zivota. Co prej pomaha:
Zazvor v jakekoli podobe ( nemuzu ho ani jist ani citit :frowning2:)
Suchy toast ( ten uz mi taky leze krkem)
Plane susenky nebo slane krekry ( bliju po nich)
Perliva voda
Bonbony
Jist malinko a casto.
31. črc 2013 v 19:00  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl Já bohužel čich nemám vůbec...asi z léků na astma...někdy je to výhoda, ale většinou nevýhoda....takže tenhle příznak těhotenství mi nehrozí.. :frowning2: :slight_smile:
31. črc 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany a ty se domlouvas v Estonsku jejich jazykem? Ja uz se pripravuju na bilingual vychovu naseho prcka ( pokud vse bude ok). Jsem smirena s tim, ze cestina bude, pokud setrvame
v UK, druhotny jazyk. Anglictina bude primarni. Tak jsem serozhodla na dite mluvit cesky, ucit ho ceske rikanky a pisnicky, kdyz s nim budu sama, manzel bude mluvit anglicky, a dohromady anglicky.
31. črc 2013 v 19:11  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 treba se ti to upravi:slight_smile:
31. črc 2013 v 19:13  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl Jasně, že se estonsky domluvím :slight_smile: Naše dítě bude muset být troj/čtyř-jazyčný...ale to se mu v životě snad neztratí. Plánuju s ním mluvit pořád česky a doufám, že milý bude pořád na něj rusky, aspoň se od sebe ty jazyky naučíme.
31. črc 2013 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl tak v UK bych se nenajedla a zvracela asi taky! :grinning: Byla jsem tam 2x a stačilo mi :wink: je to těžké, každé tělo reaguje jinak, těžko si pomoct nějakými babskými radami, na to si každá musí přijít sama, co jí vyhovuje :wink: přeci jen, je to pro to tělo velká změna! A vy to prostě budete muset nějak přežít :frowning2: dobrá zpráva je, že nejhůř už "jen" 2 měsíce :sweat_smile: ale budu držet palce, ať vám to přejde mnohem dřív!! :wink: Ale s tím čichem jsme na tom naprosto stejně!! :slight_smile: Taky bych teď mohla soupeřit se psem v čmuchání :grinning: Je to zajímavé :slight_smile:
31. črc 2013 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to neřekla ještě ani manželovi, čekám na víkend, takže to víte jen vy..:slight_smile:
31. črc 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tapato a co jsi tam jedla? kdyz jsem mela fish and chips, co plavalo v oleji, tak mi taky bylo blivno, ale co jsme tam byli ted, bylo to naprosto v pohode:slight_smile: miluju jejich snidane:slight_smile:
31. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka no já tam taky měla věčně hlad! :grinning: lupínky s mlékem nemusím, to mě nenasytí a ten jejich "chleba" už mi po týdnu lezl krkem, jako všechno ostatní :slight_smile: doma je doma :wink:
31. črc 2013 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato me strasne chutnaly nejaky housticky, co tam meli:slight_smile: mnam:slight_smile: je pravda, ze jsem tam nebyla tak dlouho, ale strasne me bavi poznavat nova jidla a tak:slight_smile: a co toast s pomerancovou marmoskou???:slight_smile:
31. črc 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě v Anglii chutnaly nějaký indický masový kuličky, kupovalo se to v lídlu (?), ale v čr je pak neměli...
Jinak estonsko taky není kulinářská země :slight_smile:
31. črc 2013 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek