• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@jitkak Mě říkala gynekoložka, že dle její soukromé "statistiky", většinou ty těhulky co jsou ze začátku hooodně unavené čekají kluka....takže by to v našem případě vypadalo na kluka, no ale dle čínské předpovědi která je prý 90% by to měla být holka....zle mi zatím nedělá nic z jídla tak dle toho to poznat zatím nemůžu. Tak jsem zvědavá. :wink:
20. srp 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka gratuluju k srdicku a neboj určitě to bude dobre ;)
20. srp 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 vidíš, tak tohle slyším poprvé :slight_smile:. Tak unavená jsem celkem dost, ale už to pomalu ustupuje. V minulém těhotenství (kluk) to bylo s tou únavou mnohem horší.
20. srp 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkak s těma děckýma bacilama souhlasím , jsou děsně agresivní a to teď nemyslím jen v těhotenství ale všeobecně neb já když příjdu do kontaktu s nemocným dítětem okamžitě lehnu, zle, špatně, vysoké teploty...chřipka má daleko horší průběh než normálně....tedy u mě to tak je, od dospělého málokdy něco chytím ale od tětí dětí vždy a ležím minimálně 5dní.....takže já se snažím teď kamarádky s dětmi moc nenavštěvovat neb vím co to pak se mnou dělá.
20. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem to dnes oznámila v práci.Musela jsem,vzhledem k určitým organizačním věcem.Ředitelka řekla,že to tušila :slight_smile: vzala to úplně v pohode,až jsem byla překvapena ;) ted děti odpocivaji,tak odpočívám taky na židli :slight_smile:
20. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cassis1 Jj děti jsou ve skolce furt nachlazene a nemocné,tak je to celkem riziko.Uvidím,snad to letos nebude ten podzim nejak moc na ty nemoci,at tu chvíli ještě vydržím ;)
20. srp 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 jsi ve styku s dětmi pořád neboj tělo si s tím poradí, určitě máš přizpůsobenou imunitu, to já by byla pořád nemocná.
20. srp 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 no ještě právě moc ne.Minulý prosinec jsem lehla na dva týdny s antibiotikama.Uvidime letos ;)
20. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Gratuluji k úspěšné kontrole! Řekla jsi nakonec termín poslední menstruace podle pravdy? Rozchází se ti to hodně?
@cassis1 @jitkak Mně čínská předpověď v prvním těhotenství nevyšla :( Jinak s těma chutěma na tom možná něco bude, v prvním těh. jsem měla pořád chuť na slané a kyselé a absolutně mě přešla chuť na sladké, které jinak miluju, ale tehdy jsem ho nemohla ani cítit. A mám kluka.
20. srp 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky cítím se taková slabá a pociťuju takovou jakoby slabost (ne bolest) v kolenou, máte to některá?
20. srp 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maksim děkuju. Řekla jsem pravdu,rozchází se mi to o 5dnu :slight_smile:
20. srp 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já dneska musela odejít z práce o hodinu dřív už to nešlo vydržet. Teď sem si dala čínskou polívku (je to hnus, ale dělá mi dobře a hrozně mi to chutná) a jdu spát. Dneska je mi teda fakt na nic:(
20. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristl85 Já jsem dneska odešla z práce už po hodině. Děsně se mi motala hlava, mžitky před očima, doma jsem 3 hodiny spala, zdálo se to lepší, ale už mě hlava zase začíná bolet, a cítím se taková slabá. Asi nízký tlak, je zataženo. A to mám natrhané dva kýbly švestek že je zavařím, no nevím, jestli se mám do toho pouštět :frowning2:
20. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka a když jsi 6plus2 tak ti vychází TP 8.4.?
20. srp 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 a já by si dala švestkové kynuté koláče ty teda miluju. Jdu hledat někam ty švestky... :slight_smile:
20. srp 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 termín je dle PM. Od doktorky stanoveny termín ještě nemam
20. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Tak co jsem nasla tak buraky a burakove maslo jde pry na astma, ze je pak 50% sance na objeveni astmatu, tak tem bych se radsi vyhla, navic podle me jsou hodne tucny a pujdou pak blbe dolu kila z nich :slight_smile:

Plus jsem nasla tohle a na tom mozna taky neco je :slight_smile:
Jste zatížená na oříšky? Proč ne? I v těhotenství je můžete vesele chroupat. Přednost dávejte vlašským a lískovým ořechům a mandlím. Tabu by pro vás měly být dovážené druhy oříšků, které bývají špatně skladovány, a mohou tak obsahovat různé plísně.
20. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 ty jsem pekla v neděli, ještě jsou :slight_smile:
20. srp 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cacenka_d Do Estonska se všechny oříšky dováží :/
@silvik77 Hmm...dala bych si...škoda, že nemáme troubu :frowning2:
20. srp 2013 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d Buráky nejsou zdravé, jsou těžké na žaludek. Já než jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem začala hodně jíst slunečnicové a dýňové semínka a mandle :slight_smile: No a teď jsem dostala hroznou chuť na solené chipsy, tak mi manžel skočil do večerky, ještě že ji tady máme :slight_smile:
20. srp 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany My budeme mít na podzim kachláky, to budou teprv buchtičky, ne jak z elektrické trouby!
20. srp 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já už dva dny slintám, že mám chuť na kuře na paprice s knedlíkem, tak mi manžílek udělal a nacpala jsem se k prasknutí..jinak před těhu jsem jedla hodně zdravě, omáčky a maso jsem měla jednou za uherskej rok a teď otravuju s omáčkama pořád a polívky taky jsem dřív nejedla a teď se můžu zbláznit...a ke zdravé výživě si nemůžu ani čuchnout :grinning:
20. srp 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova
@silvik77 To vám závidím, jak se o vás ti vaši partneři starají :sweat_smile: U nás se více méně nic nezměnilo, když jde milý do obchodu a řeknu mu, co chci, tak to bez řečí koupí a donese, ale abych řekla, že chci to a to a přítel se zvednul a udělal to, to ne :angry:
20. srp 2013 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ráno nemohla cítit snídani, ale o hodinu později jsem si už dávala margotku a ta mě velice šmakovala :grinning:
20. srp 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany Ja jedla tak i kupovany, tak proste davej bacha, at je to poradne vakuovany, nesmrdi apod :slight_smile:
@silvik77 no na ty mam ted desnou chut, ale ted mi nechutnaji :slight_smile: Proste na palici...

A dneska brzo spat, rano se brzo vstava, budu zase tu nasi kocicku na curani do nocnicku tak mi drzte pesti, miluju kdyz mi doktora rekne, prineste moc :slight_smile:))
20. srp 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží...snad napořád, je zlatej :grinning: než jde do práce, tak se loučí i s mimčem :grinning:
20. srp 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vaše chutě a nechutě mě fascinují, čekám kdy to příjde u mě....
Zase jsem prospala celé odpoledne ta únava je příšerná a prsa mám tak o dvě čísla větší a pořád mě tlačí, manžel si nestěžuje pořád na mě nevěřícně kouká jak to je jen možné :slight_smile:
20. srp 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 U nás je taky fascinace nalitýma prsama :grinning: Mě už i ta únava přešla, chutě nemám...jen mi je těžko od žaludku... :sweat_smile:
20. srp 2013 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě už ty nevolnosti po každém jídle nebaví, když nezracím tak je mi strašně špatně.. :cry:
20. srp 2013 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap Mám to taky tak. Říkala jsem to dr., napsala mi homeopatika. Doufám, že zaberou, jinak to nevydržím...
20. srp 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek