• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@kuratkol v lékárně mi doktorka taky doporučila homeopatika, jmenují se Gastrocynésine. Nemám sice nějaké velké nevolnosti, ale vždycky mi zabrala a celkem rychle.
20. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol no já du k dr. až 6.9 tak pak mu to řeknu a uvidim jestli mi taky něco dá.. :grinning: už se mi ani nechce jíst.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2013 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet Ja mam dvoje a jine nez ty.
20. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap Az za tak dlouho?
20. srp 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol no byla sem na konci července a doktor řek že tam malej je ale zatim sme neměli ani srdíčko, no řikal že na další až 6.9 a pokud bude všechno v pohodě tak už pro průkajdu a na krev.. řikal že sem u něj neměla nikdy žádné problémy, otěhotněla sem vlastně skoro hned, tak nejsou potřeba častější kontroli.. :grinning:
20. srp 2013 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap aha, ja chodim kazdych 14 dni. Taky jsem nemela nikdy zadne problemy.
20. srp 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla 13.8. a teď jsem pozvaná až ve 12tt na 17.9. :( taky mi to přijde hrozně dlouho a je mi líto, že mám jedinou fotečku z 6tt a teď budu mít až z 12tt, protože minule mi ji nedal:( Hrozně se mi ten čas táhne:(
21. srp 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkak Ano, měří délku od početí, takže gynekolog určí délku těhotenství o 2 týdny delší, než uvádí test :slight_smile: To už by mi mohlo pomoct :wink:
21. srp 2013 v 07:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska šílená noc. Nejprve jsem nemohla usnout, jak mě bolelo břicho a bylo mi špatně. Říkala jsem si, jestli jsem nezakřikla, že nevolnosti skoro nemám. Pak jsem se vzbudila o půl druhé s tím, že musím na záchod a na papíru krev. :frowning2: Nebylo to moc, ale úplně mě to položilo, v posteli jsem se i přes to, že jsem si říkala, že to nic nemusí znamenat hrozně rozbrečela. Přítele to probudilo, tak mně pak objímal, hladil a uklidňoval. Nakonec jsem usnula. Teď už je to jen špinění, ale volala jsem do CARu, protože moje Dr. má dovolenou a ikdyž mně už předali, tak mně na kontrolu vezmou, ale až o půl 11. To čekání je hrozný. :unamused:
21. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet - neboj, to nemusí nic znamenat. Moje sestra špinika a občas krvácela celé těhotenství. vždycky jela raději do nemocnice. Někdy si ji tam nehcali na kapačky a nařídili přísný klid a nic nedělat. Tak celé těhotenství ležela a rodina se u ni střídala v uklízení a vaření. Teď má každým dnem rodit :slight_smile: Hlavně musíš být v klidu, stres je nejhorší.
21. srp 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch jj, vím snažila jsem se zklidnit, věděla jsem, že to může přijít, ale i tak mě to dostalo. Teď jsem už celkem v pohodě, ale i tak chci potvrdit, že je vše v pořádku. To víš, vytoužené mimčo. Jen jsem dnes ještě unavenější než včera.
21. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet to je jasné, já se budím každé ráno kolme 4-5 jak mě je blbě, pak sice ještě usnu do těch 7, ale jsem celá rozbitá a unavená. A dnes mě ještě ke všemu bolí hlava. Už aby byl ten první trim za mnou.. nějak věřím, že mi pak bude dobře :slight_smile:
21. srp 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet Moc držím pěsti, ale nepochybuju o tom, že to bude v pořádku. Já si taky vždycky kontroluju s hrůzou toaleťák a říkám si, že se to taky může stát a že to přece nemusí nic znamenat. Dej nám vědět.
21. srp 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 no to já bohužel zatim nemám žádnou fotečku.Minule nebylo nic moc vidět tak mi ji nedal :cry: .. Strašně se těším až pudu příště a uvidim malího... A fotečku si vynutim... :grinning: :grinning:
21. srp 2013 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všechno dobře dopadlo, miminko je kde má být. Dokonce bylo i líp vidět než v pondělí. Říkala paní doktorka že to mohl být nějaký hematom, který odešel, protože v pondělí mimčo něco stínilo a dnes ne. Jediné doporučení vysadit Anopyrin, že už není nezbytně nutný a nebude podporovat případné krvácení. Přítel byl se mnou a ač se tvářil statečně, tak když jsem mu řekla, že je vše v pořádku, viditelně se mu ulevilo a byl šťastnej.
21. srp 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@honeypet Jsem ráda, že všechno dobře dopadlo! :slight_smile:
21. srp 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet :slight_smile:

Jinak už mám dneska taky první den v práci za sebou :slight_smile: Dali jsme si zákusky, pak nějaký ty slaný pochutiny a rozešli jsme se domů :slight_smile: Ubraly mi hodiny, tak to bude tenhle rok krutá pohoda :sunglasses:
21. srp 2013 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Což je dobře, ne? Já bych taky brala nějaký zkrácený úvazek, tak 6-ti hodinový, ale za stejné peníze :grinning:
21. srp 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Je to prima, že nedostanu žádnou novou třídu (loňští čtrvrťáci by na mě byli asi trochu moc :sweat_smile:) a celkově, že nebudu ve škole a na cestách trávit tolik času, ale škoda, že mi uberou i peníze :frowning2:
21. srp 2013 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany. Tyo kvůli penězům je to blbé ne? Pokud se teda v estonsku počítá mateřská taky z posledních výplat jako v čr,to ti sníží ten základ :( ale min práce závidím.
@honeypet :slight_smile: bezva,že je všechno v poradku
21. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet tak vidíš, super :slight_smile:
21. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Tady je mateřská + rodičák 100% průměrného loňského platu...takže jo, přijít o 100 eur měsíčně je škoda :frowning2: ale zase ne taková, abych si hledala nějaký vedlejší příjem :slight_smile:
21. srp 2013 v 15:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany jak dlouhá je tam mateřská?
21. srp 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany A jak dlouho je tam rodičák? To by se mi taky líbilo, mít na rodičáku 100% platu :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mateřská 140 dní, rodičovská 435. Zavedeno právě kvůli zvýšení porodnosti. Ale pak je problém, co dál...přece nedám 1.5 letýho prcka do školky s dalšíma dvaceti? (pokud vůbec budu mít to štěstí, že mi ho vezmou)
@silvik77
@pellullinka
21. srp 2013 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany hmm jasně, a jsme u toho. peníze hezký ale stejně z nich musíš našetřit abys měla z čeho žít další min. rok :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli to půjde tímto tempem, tak si budu muset za chvíli pořídit těhotenské kalhoty. Moje rifle už mě začínají nějak tlačit :slight_smile: jak jste na tom vy?
21. srp 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 mě při chůzi netlačí, ale celý den sedím v práci a to mě tlačí i moje kalhoty, takže já se na kalhoty do práce už byla zeptat, ale jelikož málokdy berou Ska, tak mi paní slíbila že mi je zkusí sehnat a dá mi vědět. :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Pokud ještě v tý době budem v Estonsku, tak prcek půjde do soukromý školky, kde si teda pohlídám, aby těch dětí tam nebyl ranec...ale asi nikdy nedocílím toho, aby bylo 5 dětí na 2 učitelky jako v Norsku... :sweat_smile: Ono se tu počítá s tím, že stejně je půlka dětí furt nemocná, takže pak těch dětí není tolik.
21. srp 2013 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No moc to neliší..v Česku je mateřská 28 týdnů 90% platu, když je rodičák do dvou let dítěte, tak nějakých 11400, což třeba u mě teda 100% platu není, takže to vychází podobně.
21. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek