• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@misulka88 Mě tlačí kalhoty od začátku :sweat_smile: do školy asi budu nosit šaty, těhotenský kalhoty si zatím odmítám kupovat.
21. srp 2013 v 18:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany 5 dětí na 2 učitelky? RÁJ :grinning:
21. srp 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany to jo, ale mě by to pak bylo hrozně líto, že nejsem s tím dítětem. přece jenom, ten čas už ti nikdo nevrátí a pracovat budeme ještě kolik let ... ale třeba nějaký 4hodinový úvazek od 2let bych dala.
21. srp 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Tak já ve školce nosím stejně tepláky, takže tam je to v pohodě, horší je to na normální nošení :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Já se trochu obávám, že mě to doma nebude bavit :sweat_smile: Ale jinak naše škola je dobrá v tom, že vychází učitelským časovým požadavkům vstříc.
21. srp 2013 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Ale to jsou jen ty od 9 měsíců do 3 let ;) Pak ty skupinky jsou větší. Ne nadarmo se všude propaguje skandinávský model ;)
21. srp 2013 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak to není o tom bavit nebavit, já se doma taky vyloženě nebavila, ale ten čas s dítětem je prostě jedinečnej, i když člověk pak už chce vypadnout tak mu najednou dojde o co všechno se ochudil a kor teprve v 1,5roce...
21. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Jo tak to jo. To je jiné :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Když to dítě 4 hodiny denně neuvidím, zase se o tolik nepřipravím... :sweat_smile: Ale kdo ví, třeba změním názor. Někdo dává hlídat babičkám, někdo institucím nebo chůvám a někdo je hold doma. D
(mě od 1.5 roku hlídala babička zatímco rodiče chodili do práce)
21. srp 2013 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Kdysi jak jsem se já narodila, byla mateřská jen půl roku a pak děti šup do jeslí a nikdo to neřešil, prostě do práce se muselo :slight_smile:
21. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak 4hodky urco,to sem psala. Mluvím tady o plném uvazku
21. srp 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 jasně,ale takhle se to brát nedá,moje mamka si za 5kc koupila 10rohliku,půlku másla a litr mlíka :slight_smile:
co bylo bylo
21. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je všechno ještě daleko, těšme se co je ted a co za nedlouho bude, no ne :slight_smile:
21. srp 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska byl videt uz vacek a zarodecek embrya, krasne rosteme a stejne jako u Lucky startovaci vaha 55 kg.
11. zari konecne velky UTZ, moc a krev a prukazka nejspis, juchuuu :slight_smile:
21. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Jsem někde četla srovnání, že my si za dnešní platy můžeme koupit mnohem víc než lidi kdysi, kromě teda nemovitostí.
Jinak souhlasím, to pro rodiče je nic moc když dítě vidí ráno při odchodu do práce a pak když přijdou tak už dítě potřebuje spát. Na druhou stranu si myslím, že dítěti to nějak neuškodí, pokud tráví většinu den s někým jiným, pokud je rozvíjeno...dřív to dítě taky matky neměly pořád za zadkem....
21. srp 2013 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po kontrole, vše super, srdíčko buší termín odpovídá, juchuchuuuuuuuu
21. srp 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jsem tu snad jediná, kdo ještě nebyl na kontrole? :sweat_smile: To je príma, že všem to srdíčko buší :slight_smile: Úplně dáváme statistice nafrak :sunglasses:
21. srp 2013 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet to jsem ráda,že to to všechno dobře dopadlo a je vše jak má být.
Já jdu holky v pondělí neb moje Mudr. měla celý srpen dovolenou tak jsem vlastně od toho co mi to potvrdila v červenci nebyla tak jsem zvědavá , zda je všechno ok neb krvácení u mne taky proběhlo....
21. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Vidíš, nebylo třeba se stresovat :slight_smile: Gratuluji!
21. srp 2013 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda žiju taky v zahraničí a tam je mateřská první tři měšíce a pak šmitec, žádná mateřská žádné rodičovksé příspěvky a ani rodičovská buďto šupto do práce nebo živí muž......
21. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 A to jsou ty země, kde si to vláda může dovolit udělat, protože tam se z jednoho platu dá žít...
21. srp 2013 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany no to bych až tak netvrdila záleží jakou máš práci a jaký plat pobíráš, spíš bych řekla,že jsou to ty země kde si pak pořizují nanny,aupair apod....neb ta ženská mnohdy do práce opravdu musí, aby si jí udržela i za cenu toho,že vydělá natu chůvu. Sama jsem zvědavá jak to budem a nebudem finančně zvládat.
21. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já byla, ale brzy, takže mě to čeká příští týden.
21. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany to víš,že dítěti to neuškodí,ale nám to pak může by líto :D
vím,že v čechách je mateřská dovolená luxus - časově rozhodně.

@meggi10 gratulace :slight_smile:
21. srp 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Vidíš, a ty už jsi to tady vzdávala! :slight_smile:
21. srp 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Tak na tom jakou má člověk práci to záleží vždycky. Ale vem si, kolik lidí v čr (o estonsko se zas tak moc nezajímám) by to bez rodičáku snad ani nedalo...Ono je prostě rozdíl, jestli jídlo dělá třeba 30/40% rozpočtu nebo 10%...byla jsem před týdnem a kouskem v Helsinkách, ceny mnohých potravin nižší než v Estonsku, přitom tam lidi maj 3x až 4x násobný plat, nemovitosti tam jsou 1.5/2x tak drahý oproti Tallinnu. (dobře lítačka tam stojí 90 euro měsíčně, v tallinnu je zadarmo)
Rozhodně bych ale nechtěla tvrdit, že všichni, co žijí na "západě" se maj líp...nebo že nemaj finační problémy, to rozhodně ne.
21. srp 2013 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Jo, tak to jo...je to škoda pro ty rodiče :slight_smile: Naší maminu to občas zamrzí, že se nám v dětství tolik nevěnovala...a teď by to vynahrazovala udílením rad!!!!
21. srp 2013 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: No po tom co mi říkala ta dr.ten minulý týden v nemocnici resp.mi neřekla nic a byla protivná jak řit, mě dnes můj gynekolog utěšil, řekl mi, že ta dr. u které jsem byla je známá svojí arogancí a já viděla bobíska a dokázala bych se dívat dlouho!! :slight_smile: akorát mám zakloněnou dělohu...tzn.?
21. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 A to ti neřekl, co ta zakloněná děloha je? :unamused:
Obrácená děloha je stav, kdy je děloha obrácena dozadu, může se též nazývat zakloněná děloha. Obrácená děloha je poměrně častý jev, který ve většině případů nepřináší žádné komplikace. ... K dalším komplikacím může docházet i při samotném těhotenství, kdy může dojít k tzv. uskřinutí dělohy, které je v nejhorších případech nutné řešit chirurgicky.
(zdroj: http://cs.medixa.org/nemoci/obracena-deloha)
21. srp 2013 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek