• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@silvik77 My jsme asi půl roku po vysazení.. tak dva měsíce jsme se nehlídali.. a takhle to dopadlo :slight_smile: Tedy zatím. Ještě se bojím těšit se.
23. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Držím palečky :slight_smile:
23. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Děkuji :slight_smile:
23. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two ahoj no u nás to vím já:slight_smile:, manžel a jedna kamarádka neb jsem s ní řešila nějaké gynek.obtíže dost mi radila a informovala a teď chtěla vědět co a jak tak jsem to musela vyklopit, stejně to s tím souviselo a asi by jsem se z toho nevymluvila a jinak zatím nikdo a vlastně bychom ani zatím nechtěli, ale tuším,že někteří už tuší je léto a ty věčné výmluvy proč nepiju a to že pořád řídím už asi je všem divné :grinning:
23. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitkak jééé na Sychrově jsme nebyli ale milujeme výlety a chození po horách a hradech a zámcích a zrovna jsme se vrátili z cesty po Čechách, kde jsme teda navšívili taky Český ráj - Kost - Trosky - Drábské světničky.....krááása, vyšlo nám super počasí.
23. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla zvyklá holky hodně sportovat hlavně běhat, jenže u toho se poskakuje a já se bála tak od té doby co jsem se dozvěděla, že jsem těhotná jsem ani jednou nebyla( jsem strašpytel neb o těhu jsem se dozvěděla v 5tt a do té doby jsem běhala docela náročné dlouhé tratě), ale nerada bych si pak něco vyčítala. Takže hlavně chodíme a lezeme pořád někde po horách to mi vyhovuje a dělá dobře, sem tam vyjedem na kole, do vody se taky bojím neb já vždy chytnu co se dá takže ani neplavu....ale nějak mě to netrápí, je důležité aby všechno dobře dopadlo.
23. srp 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev já teda byla na kontrole hned jak jsem to zjistila, kvůli třeba případnému mimoděložnímu a vůbec aby mi to potvrdila. Ale asi nemá cenu se hned hnát.
23. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Tak mimoděložní těhotenství prý bolí, tak si myslím, že jestli se to má stát, tak se to stane. Zatím mám od pondělí jeden pozitivní test s citlivostí 25. Tak jsem říkala že si teď v pondělí udělám další, to budu skoro 7 týdnů a pak uvidím.
23. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev jj tak těhotná jsi určitě a vždy to záleží na každé z nás či si to chce nechat potvrdit hned či raději vyčkává, tak držím palce. :wink: Akorát si nemyslím, že mimoděl. vždy bolí mám dvě kamarádky a u jedné neb je v zahraničí se nato dokonce přišlo pozdě a žádné teda příznaky neměly. Je to asi individ.
23. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Tak i když se na to přijde až třeba v osmém týdnu, tak se s tím stejně nedá nic dělat... :frowning2: Takže teď ještě stejně nemá smysl někam chodit. Ale jak říkáš, je to individuální.. jako všechno.
23. srp 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Ahoj, držím pěsti, ale jestli jsi v 6tt, tak já bych se teda na příští týden k dr. objedala, protože to mimodel. bolet fakt nemusi, ale naopak, kdyz se na to neprijde dostatecne vcas, tak je to pro tu zenu nebezpecne:( ale zase na druhou stranu, to je tak mala pravdepodobnost, ze si myslim, ze delas dobre a nechavas to az na tyden kdy uz uvidis, ze je vse v poradku:slight_smile: ja vsude vycetla ze se chodi v 8tt, ale já byla taky uz v 6tt. Tak uvidís:slight_smile:
23. srp 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Neděsit prosím! :slight_smile: Já chci vydržet, až mi doktorka prostě bude moct říct, že je to všechno v pořádku. Takže až bude vidět, že tluče srdíčko a je to jak má být. Ale kdyby se mi cokoliv nezdálo, tak samozřejmě jdu. :slight_smile:
Děkuji za všechny názory holky, jsem z toho stále mimo a nevěřím, že můžu být těhotná.
23. srp 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonniev Jsme na tom podobně :slight_smile: Taky jsme se 2 měsíce nechránili s tím, že kdyby se do roka povedlo, byli bychom rádi. A je to tu!!! :grinning: Jen nevím, jestli jsem otěhotněla v tomto, nebo minulém cyklu. Těhotenský test mi vyšel silně pozitivní už 21. den cyklu. To se mi nějak nezdá :angry: Jsem objednaná až za 2 týdny. Musíme myslet pozitivně. Určitě je všechno v pořádku!!! Kdy jdeš na kontrolu Ty?
23. srp 2013 v 15:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky se k vám přidám, termín asi 9.4. ale mám tam dvě, tak asi tak dlouho nevydrží :grinning:
23. srp 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vera_p Gratuluji? Přirozeně? :slight_smile:
@bonniev Já jdu na kontrolu až v 10. týdnu :-/
@elis_two Si skoro myslím, žes otěhotněla v tom předchozím cyklu ;) koupila sis ten clearblue?
23. srp 2013 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem přežila kurz, jak zvládat agresivní chování dětí včetně 4 hodin praktického cvičení. Chvílema jsem myslela, že hodím šavli... :sweat_smile: A přeplněná MHD mi taky nedělá dobře (toť k pravidelnému reportu o zvracení :grinning:)
23. srp 2013 v 17:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_p Gratulujem, dvě nekecej, určitě vydrží to je paráda.
23. srp 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem si říkala, kdy už se tu nahlásí někdo s dvojčátky:slight_smile:. Gratuluju!!! V prvním těhotenství jsem sem na koníka chodila do skupiny září 2007 a tam byly dvě holčiny s dvojčátky, obě měly páreček a bylo moc fajn sledovat, jak probíhá jejich těhotenství. A když myslíš, že do termínu nevydržíš....tak té jedné hrozil předčasný porod, od 22tt měla klidový režim, protože se otvírala a nakonec jí porod ve 40tt vyvolávali a děti měly okolo 3,5kg. Ta druhá rodila ve 37tt. Takže to třeba tak předčasné být nemusí. Držím pěsti, ať je vše v pořádku a to přeji nám všem!
23. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_p To je krásné!!! :dizzy_face: Gratuluju :slight_smile: Můžu se Tě zeptat, jak dlouho po ovulaci (zhruba) jsi měla pozitivní těhotenský test?
@xdany Tak jestli je to tak, tak bych byla na kontrole už v 9.tt. Ten Clearblue nebyl nikde k dostání, musela bych si ho nechat objednat. Teď už na to prdím :grinning: Necelé dva týdny do kontroly to ještě musím vydržet.
23. srp 2013 v 19:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two A víš co mě ještě napadlo, když si děláš těhotenský test, objevila se ti čárka dřív než ta kontrolní? Já si včera zkusila udělat těhotenský test a ta čárka tam byla okamžitě a je mnohem silnější než ta kontrolní.
23. srp 2013 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two My jsme to taky tak brali, že se to třeba do roka povede.. ale nějak se to povedlo dříve.. :slight_smile: No já jsem asi teď v tomto cyklu, protože jsem naposled menstruovala 17.7. a mám to i po vysazení pravidelné, tak jsem si teď v pondělí udělala test a rovnou dvě čárky, prsa mám bolestivý, nateklý, podbřišek mě pobolívá, jsem unavená.. Tak uvidíme co a jak bude dýl.. :slight_smile: Já chci jít až tak v 8. týdnu. A ty už jsi byla u doktorky? A nebo jsi tam volala a říkala co a jak a oni ti řekli kdy máš přijít?
23. srp 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Ale už jsi poprvé byla na kontrole? Nebo máš za sebou jenom test?
23. srp 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Mám za sebou jen test.
23. srp 2013 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Já jsem si test dělala v sobotu, protože jsem jela kamarádce na rozlučku se svobodou, tak jsem chtěla mít jistotu :sweat_smile: Měla jsem tam pěknou, výraznou dálnici :grinning: Poslední menstruaci jsem měla 28.7., pokud jsem ji za menstruaci nepovažovala mylně. Ať počítám, jak počítám, moc mi to nesedí. Uvidím tedy na kontrole, na kterou teprve půjdu. Měním doktora, takže jsem do telefonu řekla, že mám pozitivní těhotenský test a sestra mě objednala na 5.9. Buď tou dobou budou v 6. nebo 9.tt :fearful: Prsa mi taky pěkně pnou, jsou bolestivá, píchá mě v podbřišku, trpím nevolnostmi a občas se mi pěkně zatočí hlava.
23. srp 2013 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two @xdany Tak uvidíme dámy :slight_smile: Budu nám držet palce! :-*
23. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak to teď máte, zvolnily jste tempo nebo fungujete jako obvykle? My máme velký barák, zahradu a zvířata, tak prostě musím fungovat, je tu tolik práce, snažím se tak nelítat a neplašit, dělám si přestávky, ale udělat se to musí :frowning2: A taky si teď připadám taková jakoby starší v obličeji, jiná...máte to tak některá?
24. srp 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zvolnila a to dost, ale plány byly jiný :slight_smile: chtěla jsem cvičit a normálně fungovat, mám ae problém uvařit i oběd, jinak celý den průběžně polehávám, protože jsem prostě strašně, ale strašně unavená...do toho sem tam zvracím, sem tam bolesti hlavy...no doufám že v druhém trimestru se to zlepší a budu fungovat normálně... :sunglasses:
24. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já všechno zvládám ráno a dopoledne, to je mi kupodivu nejlíp a funguju skoro bez omezení, jen mnohem častěji jím a menší porce, ale odpoledne a večer je to děs, je mi těžko, nevolno a neudělám skoro nic, kdybych mohla, lehnu si, ale s malým to nejde.
24. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes jsem měla jít do práce, ale jenom za dopoledne jsem 5x zvracela, neudržím ani vodu, takže si od pondělí nechávám napsat neschopenku, dokud mi nebude lépe, nevydržím dýl jak deset minut stát, musím pořád ležet, chtěla jsem pracovat, dokud to půjde, ale nebudu to lámat přes koleno :frowning2: Dělám prodavačku, 12h směny, zboží, těžký bedny, těžký figuríny ve výloze..doufám že se gynekolog nebude cukat...jste tu některá holky na neschopence?
24. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova Mě doktorka nabízela neschopenku hned, jak jsem u ní byla na kontrole, to jsem byla 5+2, ale odmítla jsem, dělám v kanclu a skoro celou dobu sedím, vstávám jen asi 50x za den ke kopírce :slight_smile: Ale kdybych měla něco tahat a být na nohách, jdu hned, doktorka mi hned řekla-žádný sport, žádné tahání těžkých věcí atd. A kdybych zvracela několikrát denně, jdu asi taky, ale zatím mi je naštěstí dobře.
24. srp 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek