• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
Taky stale zvracim, je mi spatne, udrzet jidlo v sobe je velky problem. Jenze kolem male musim litat a pracovne zvladat terminy, i kdyz pracuju doma. Je to moc tezke a nevim, jak to vydrzim jeste treba 6 tydnu :frowning2:
24. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky vůbec vám to nezávidím já jsem jen děsně unavená ale jinak se cítím úplně normálně, poslední dobou akorát jím míň maso neb mi nevoní a nemám na něj vůbec chuť, ale žádné zvracení, motání hlavy apod..... No vidíte a mi třeba řekla gyn.,že mám dělat všechno normálně, sport, jíst i běhat jsem mohla, ale to jsem raději přestala. Tak se držte snad vám to brzy přestane a bude zase dobře.
24. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cassis1 V minulem tehotenstvi mi to prestalo az v 16. tydnu, takze trapit se budu jedte dlouho asi :frowning2:
24. srp 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držte se, oproti vám si teda můžu pískat. V pondělí jdu po prázdninách opět do práce, tak snad nebude hůř než doma. Ale všude jinde je mi nějak líp, jsem zaměstnaná něčím jiným než svou nevolností, tak se líp snáší, tak očekávám spíš posun k lepšímu.
24. srp 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis_two Ahoj 17.7. jsem dostala injekci pregnylu, 27. sem si dělala první test a nic a 3.8. už byl pozitivní.
24. srp 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ty hormony to je děs.... :frowning2:
25. srp 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě hrozně bolí záda v kříži.. jsem z toho uplně odrovnaná.. nemůžu nic.. Jinak jak výše psala nějaká z vás je mi nejhůř večer a noci taky nejsou nic moc. Cítím se hrozně nafouklá a taky je mi jakoby divně. Nezvracím. Jím míň, ale často :frowning2: A nemůžu vůbec kafe.. Hodně spím, jsem taky utahaná. Ale do práce chci... Ať je vám všem líp holky, tohle je počasí tak na to spaní.. :slight_smile:
25. srp 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
koukám, že obtíže v těhu už se vyskytly asi u všech... mě štve nevolnost-zvracení. Fakt nechápu, proč se tomu říkává "ranní" nevolnost. Zrovna ráno mi je nejlíp, snídani zvládnu, do 11 mám dost energie, pak přichází obědová krizovka (mám hlad, nemám na nic chuť, tak co si dám... ). Po čtvrté odpoledne zvracím, ať sním cokoliv. Jo, je to nechutný, ach jo. Asi to bude jedináček :grinning:
25. srp 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee To s tím jedináčkem si říkám taky:slight_smile:)))
25. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra mě čeká první kontrola a začínám panikařit :confounded: :sweat_smile: Tak snad bude vše v pořádku.
25. srp 2013 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bonniev
@novalee jako byste, holky, psaly o mně, až na to zvracení, to u mě zatím neprobíhá, ale ty večery jsou fakt náročný, mám hlad, nemám na nic chuť a je mi zle, v podstatě se to tak táhne od oběda....ale vydržíme, ono bude líp :slight_smile: ........a s tím jedináčkem....ono se tohle hodně rychle zapomene, taky jsem si to říkala při prvním těhotenství a hlavně po porodu :slight_smile:

@xdany neboj, to bude dobrý, uvidíš prcka, už bude mít náznaky ručiček a nožiček a užiješ si ten pohled, uvidíš!
25. srp 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak držím palce! Já jdu taky zítra, od toho co to vím podruhé....ale nemám dobré pocity, nějak se mi to nepozdává, jsem trochu nervózní. Uvidím.
25. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova
@novalee nebojte babky to přejde, ještě budete chtít kupu dětí.....teda ještě asi budou jedináčci u většiny z nás po porodu.. :sweat_smile:
podívejte na jitkak jak je statečná ta už čeká dokonce druhé.....:slight_smile:
25. srp 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, pokud můžu. Dnes jsem si udělala test a dle všeho jsem nějak plus mínus 5 týden :slight_smile:)) Mám už jedno prtě doma, v březnu jí budou dva roky a tak jsem fakt zvědavá, jak to vše zvládneme :slight_smile:)) Jen doufám, že se mimi udrží, máme jet příští týden do Španělska, tak snad tu dovču přežijem ve zdraví...
25. srp 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany @cassis1 Holky držím palečky :slight_smile: Já jsem objednaná zítra, jdu podruhé, málem jsem šla už dneska, protože jsem včera špinila, ale dneska zatím dobrý, tak to nechávám na ten zítřek...
26. srp 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarisol Hlavu vzhůru a žádné negativní myšlenky, kdybysis nedělala test tak to nevíš a na dovču jedeš a užiješ si ji.. :slight_smile: Tak mysli na to, jak si miminko vysluníš a jak si dáš dobroty co tam budou mít.. držím palečky.. :slight_smile:
26. srp 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkak @novalee Mě nejvíc teď vadí ta bolest zad, je to jako by mi vystřelovala z kříže přes zadní stranu stehen až do lýtek.. jsem z toho fakt hotová.. dnes mi bylo ráno poprvé tak divně od žaludku, ale cestu do práce jsem přežila a teď už jsem i snídani zvládla tak uvidíme.. :slight_smile: třeba se mi to vyhne :slight_smile:
Holky, všem přeju krásný pondělní den a hezký začátek dalšího týdne... pro mě 7. :slight_smile:
26. srp 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem to dneska řekla šéfovi, chtěla jsem ještě ty 3 týdny počkat, ale plno lidí u nás ve firmě se stará o co nemá a já sem nechtěla, aby se to šéf dozvěděl z nějakých "chodbovek". Tak jsem za ním šla dneska ráno, hned jak se vrátil ze 14denni dovolene (narodila se mu dcera:slight_smile: a udelala sem dobre. Je moc rad, ze sem mu to rekla, poratuloval mi, zeptal se jak sme daleko. Ted si me jeste zavolal jednou a chtel vedet, kdy to muze zacit resit, tak sem ho poprosila at jeste pocka 3 týdny a pak to muze rozjet. Je to gentleman, nic jinyho sem od neja ani necekala:slight_smile: Sem rada, ze to mam za sebou, takto nervozni sem hodne dlouho nebyla. Uf...
26. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xdany Tak držím pěstičky :slight_smile:
26. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes začínáme 9 tt :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci ahoj Mončo, jak je?Taky jsem nadšená, že jsem se už propracovala do 9. týdne. Teď se nemůžu dočkat kontroly 5.9. a poprosím moji dr. o fotečku. Jednak abych měla na co koukat, ale hlavně i kvůli příteli, aby i pro něj to bylo trochu reálnější. ani u jedné kontroly se mnou nebyl, tak toho prcka ještě ani neviděl.
26. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Děkuju :slight_smile: No, my to nějak tak plánovali, to druhé těhotenství, jen se do teď nic nedělo, tak jsme si říkali, že prcka splodíme ve španělsku :D
Jinak k dr. jdu 9.9., tak uvidíme, co mi poví, už se na to těším, že zas uvidím po dvou letech fazolku, já se teda strašně těším na celé těhu, i když to první bylo na začátku trochu komplikované....
26. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Já zítra začínám 9.tt, tak bych taky chtěla ještě ty 4 týdny počkat...zatím nikdo nic netuší, a všichni z toho budou asi paf, nikdo nečeká, že bych šla na mateřskou, hlavně můj vedoucí, ten z toho bude úplně mimo :slight_smile:
26. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Ja 9tt začala dnes. Jasně, tak bych to taky chtěla, ale mě se všichni ptají a všem sem podezřelá, mě už to nebaví, pak se z toho akorát stresuju a to není dobře. Takže sem to šefovi řekla a někteří naši kamarádi už to taky vědí, protože jim to prostě bylo jasný. Šéf byl moc hodný, jak má teď narozenou holčičku, tak všemu rozumí a na všechno se mě s úsměvem vyptával:slight_smile: a že nám drží pěsti na to vyšetření. Toho se snad nikdy nedočkám, jdu až 17.9. to je ještě za víc, jak 3 týdny:(

Holky potřebuji poradit. Dokrot mi neřekl, že se mám objednat na ten NT screening ve 12tt, ale já na něj na 100% chci jít, bavila jsem se s kamoškama co mají děti a doporučily mi jedno místo, kam mám jít, že tam jsou super, myslíte, že si tam můžu zavolat sama a sama se objednat? Bez toho abych měla doporučení od dr.? Stejně se to celý platí, tak by to asi nemělo vadit ne?
26. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 záleží z jakého města jsi. V Brně bych ti doporučial zajít na Veveří k Vlašínovi. Rozhodně si tam zavolej a objednej se. Doporučení od svého doktora mít myslím nemusíš, ale to ti řeknou. Já jsem už teď objednaná na 26.9. :slight_smile:
26. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch jé tak to jsme den po sobě, já k němu jdu 25.9.
26. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch JJ přesně to mi holky doporučily:slight_smile: díky moc. Dneska tam zavolám:slight_smile:
26. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch
@honeypet
@kristl85 Vy jste všechny z Brna???
26. srp 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 já a @monouch určitě
26. srp 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 a ty seš taky, že se ptáš?
26. srp 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek