• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@honeypet Ne, nejsem, já jsem z vesnice u Krnova, takže nejblíž to mám do Olomouce nebo do Ostravy. V Brně jsem kdysi chtěla studovat a bydlet, moc se mi tam líbí, mám v Husovicích bráchu :slight_smile:
26. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 JJ já ano:slight_smile:
26. srp 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 z které jsi části?
26. srp 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet no, já když tam volala a objednávala se, řekla jsem, že chci k Vlašínovi a sestra mi řekla, že všichni jsou tam dobří a že se neví na koho to vyjde! Docela mě to vykolejilo, tak nevím ,jestli volat znovu, že chci výslovně jeho, nebo se spokojit s tím, že mě možná bude vyšetřovat někdo jiný? Já nevím, nechci dělat dusno...
26. srp 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch já když volala, tak jsem řekla, že mně paní doktorka doporučila přímo k němu a co jsem četla v diskusi tady, tak tam prý bývá právě ve středu. Vzhledem k tomu, že mám pozitivní kardiologickou anamnézu v rodině a sama mám srdeční vadu a vzhledem k tomu že Vlašín je odborník, tak asi proto to doktorka chtěla.
26. srp 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet ok, tak tam asi zavolám. Moje mamka měla vrozenou srdeční vadu a sestra měla obě těhotenství hlídané...
26. srp 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarisol jé já jdu taky 9.9. Dnes jsem volala, že mám šílené bolesti do zad, jestli má smysl chodit už teď a sestra, nejdřív mě teda sprdla, že jsem tam měla být v březnu, na co jsem zapomněla.. :frowning2: mi řekla, že to má každá a že mám přijít až toho 9.9. a že uvidíme co všechno budeme dělat.. :slight_smile:
26. srp 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev tak snad bude vše v pohodě, držíme pěsti :slight_smile: a kdy ti vychází tp podle poslední ms? To je tvoje první těhu?
Mě chytnou občas záda taky, ale to je tím, že malou sem tam zvedám, což bych neměla asi, ale ono to prostě nejde :D
26. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev bolesti zad mám od začátku. Hlavně dole, bedra. zrovna teď mě to straěně bere :(
Ale prej je to normální..Mám sedavou práci a asi se i dost hrbím. Snažím se sedět rovně a rvát si za záda balonek..
26. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet Jé ahojky, jsem ráda že píšeš :slight_smile: Jojo máme se dobře, i je mi dobře. Ráno jsem úplně v pohodě, akorát občas k večeru je mi trošku šoufl, ale nezvracím. Pupík už mi trošku vylézá ven :dizzy_face: Já jdu toho 4.9. už se moc těším a také si už řeknu o fotečku. Manžel byl se mnou když jsme šli poprvé na ultrazvuk ještě do CARu aby nám to potvrdili, tak jsme mimíska viděli oba poprvé, takovou tečičku naši, ale už mu tlouklo srdíčko, bylo to nádherné, že na první ultrazvuk jsme šli spolu :slight_smile: Zatím i chodím do práce, je to v pohodě, jsem v kanceláři, ale myslím, že tak v průběhu října to zabalím, pak všude lidi chrchlají, bude ošklivo, tak si zůstaneme v klidu doma v teplíčku :slight_smile:
26. srp 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci já ho plánovala vzít s sebou na tu kontrolu 5.9. nebo pak na screening ve 12tt, ale bohužel oba termíny mi vyšly blbě. Objednávala jsem se telefonem a první mám v 10:45 a druhý v 8:20, což se ten můj nedostane z práce. Má na tohle blbýho šéfa. Málem ho nechtěl pustit ani na OPU, kdyby to vyšlo v týdnu, protože měli před celozávodní dovolenou. Řekl mu, že mě má zavézt, jet do práce, pak mně vyzvednout a zase se do práce vrátit. Naštěstí to nakonec vyšlo na sobotu, tak to bylo v poho. Dál se chci na kontroly objednávat na pozdní odpoledne, kdy by mohl chodit se mnou.
26. srp 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet Manžel to má taky v práci blbý, má služby, takže když to vyjde blbě, tak to je naprd, ale když jsme jezdili do CARu šéfovi to řekl na rovinu proč a naštěstí to vždy vyšlo, že mu vyšel vstříc a na OPU si přehodil službu. ET vyšlo že měl volno a pak na ultrazvuk jsme jeli také měl volno ,tak to bylo dobré. Na screening ho chci právě také vzít a myslím si, že to vyjde, když právě bude mít dovču, tak to bude paráda. Moc se na to těším :slight_smile: A už pokukuješ po nějakých věcičkách a kočárek máš představu jaký?
26. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci to víš, že pokukuju. Zatím se snažím najít na netu obchody, kde mají spíš levnější věci. Spoustu toho můžu mít od kamarádky a hodně mi pomůžou naši. Budoucí babička už mi hlásila, že kočárek kupuje ona. vybraný už asi mám, sice se ještě pořád rozhlížím a taky jsem se nebyla kouknout naživo, ale zatím vede Dorjan Danny Sport. JUen ještě nevím jestli variantu 5 nebo Prestige, ale vzhledem k barvám asi bude 5 v barvě 15.
26. srp 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarisol @monouch holky, moje první těhotenství, jinak žádné obtíže nějak moc nemám, spíš jak tady už taky někdo psal, nebo v nějaké jiné diskuzi, že se cítím tak nějak nafouklá, bolí mě od žeber dolu celý břicho, jakoby břišní svaly a mám celé břicho takové plné.. a ty záda no.. Vychází mi TP zatím na 23.4., poslední MS jsem měla 17.7. takže tak.. ale uvidíme, jak to bude :slight_smile: Jo a co to je za screening v tom 12. týdnu? Holky, já mám z těch informací hlavu jak pátrací balón, vůbec nevím jak se v tom vyznám.... :frowning2:
26. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bohužel si jdu poležet do nemocnice na infuze, aspoň do konce tydne....mam strach, v nemocnici jsem byla naposledy před deseti lety a už nevím jak to tam chodí :((
26. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova copak se stalo, že si tě tam chtějí nechat?
26. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože nemůžu nic sníst, ani vypít, pořád jen zvracím :unamused:
26. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Ten sreening je na vývojové vady, platí se, některé pojišťovny ho snad proplácejí ... vezmou ti krev, pak se dělá utz... je to spolehkivější než tripletest v 16tt,...
26. srp 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova tak to držíme pěsti, ať se to srovná!!! :slight_smile:
26. srp 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarisol A mám si o něj říct až půjdu na tu první kontrolu nebo mi ho nabídne doktorka nějak sama?
26. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev No, dr. by ti to měl/a minimálně doporučit, oni to většinou dělají v nemocnicích, můj dr. na to má licenci a dělá to u něj v ordinaci, posledně jsem platila 400,-, jinak ta cena bývá myslím od 1000 nahoru... Určitě se na to zeptej, ale myslím, že ti o tom řeknou i sami :slight_smile:))
26. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Ta krev se bere nějak kolem 10tt, utz se dělá kolem 12tt, aspoň co vím :slight_smile:))
26. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarisol No tak uvidíme, jsem zvědavá co mi celkově řekne za těch 14 dní :slight_smile: Děkuji za info, jsem fakt mimo z tolika informací.. :-/
26. srp 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonniev Nemáš vůbec zač, já si moooc dobře pamatuju, jak jsem na tom byla před dvěma lety, hlavně jsem měla problémy, tak jsem ze všeho byla "vyhukaná" :D Dneska to vidím jinak, ale těším se a věřím, že bude vše ok, i když vím, že zas budou nervy, jestli vše je v pořádku atd... Ale musí být :slight_smile: A až budou pohyby, to bude paráda, a snad nepřiberu 20 kg jako při Nicolce :D
A určitě bude vše OK, uvidíš :slight_smile:
26. srp 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@honeypet Já už také pokukuji, líbí se mi Riko Primo narazila jsem na něj úplně náhodou - cena je taky parádní a zamilovala jsem se do něj na první pohled :slight_smile: Ale také jsem ho ještě neviděla na živo.
26. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme úspěšně za sebou :slight_smile: Srdíčko bije, velikost odpovídá :slight_smile: Přidávám fotku, abyste mohly potěšit oko :grinning: Hádám, že všechny naše děti v tomhle věku vypadají stejně.
26. srp 2013 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xdany super,gratuluju ;)jak si tam hezky leží :slight_smile:
26. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany velká gratulace, jen tak dál :slight_smile:
26. srp 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No super, krása, gratuluji! Tak všechno v pořádku, to je príma :slight_smile: Já jdu zítra, doufám že dostanu stejnou fotečku :slight_smile:
26. srp 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Paráda! Konečně jsi se dočkala, že? :slight_smile:
Ať už je 12. září, chtěla bych toho našeho prcka zase vidět.. :dizzy_face:
26. srp 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek