• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
Čauky děvčata!! Vítám nově příchozí!

Táááák to mám zasebou měla jsem docela strach neb jak už jsem tady asi před 10ti dny psala, dva dny jsem krvácela, tak jsem tam s dobrým pocitem nešla, všechno je ok, srdíčko bije, roste jak má tak mám ohromnou radost, tak jsem zase klidnější. Termín máme 10.4 a jsme v 8tt. TAk snad to vydrží.

Jinak jak jste zmiňovaly ty testy ve 12tt většinou si je člověk musí platit sám a není to povinné kdežto ty testy v 17tt jsou povinné ale né prý tak přesné je lepší jít už v tom 12.
26. srp 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 Tak gratuluju, že je vše v pořádku! :slight_smile:
Co mě překvapilo, že ty testy ve 12 tt jsou tady zadarmo :confused:
26. srp 2013 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@xdany To je pěkný. :slight_smile: Nám je s přítelem sice tak nějak jedno, že to budeme platit, hlavně, že budeme mít jistotu.. Ale fascinuje mě, že se ví o tom, že ty pozdější testy jsou tak hrozně nepřesný a vedou pak k tolik riskantním odběrům plod. vody, ale přesto se u nás dál "zbytečně" dělají místo screeningu ve 12tt.. :unamused:
26. srp 2013 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem si koupit kys. listovou a docela mě šokovala ta cena.. Ještě jsem četla o vápníku, jak jste řešili ten? Asi nevypiju tři sklenice sojového mléka denně, jak jsem četla..
26. srp 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany no ony tady nejsou povinné tedy to pojišťovny nehradí alespoň co vím, možná nějaká ano, ale není to nijak závratná částka, když to tedy zase porovná se zahraničím. Asi na ně půjdu v Čechách.
26. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje pojišťovna hradí utz vyšetření v I.trimestru-příspěvek do výše 1000,- nebo mi proplatí vitamíny do 1000,-, je to jedno, ale tisícovka dobrá, když Femibion na měsíc stojí 325 korun...
26. srp 2013 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonniev no jo ta kyselina lis je opravdu drahá , ale já to tedy nakoupila - femibion 800 (320,-) jak mi bylo doporučeno , bere se do konce 12tt a pak by se měl nebo mohl brát femibion 400/30tablet a to je teprve palba dnes jsem se nato ptala v lékárně a stojí 540,- ale co bych pro to naše mimi neudělala.
26. srp 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo jinak mě dnes paní gynekoložka ujistila, že můžu jíst opravdu všechno a krom té kyseliny nic navíc, tedy žádné další vitamíny apod....tedy dát si kafe, sklenku červeného vína, plísňové sýry...a podobné záležitosti o kterých jsem se dočetla, docela mne to překvapilo, stejně ten průběh prý nijak neovlivníme.

No a mě teda jak nic nebylo a necítila se vůbec těhotná tak teď malinká změna nemusím maso, vlastně ho už týden nejím vůbec to mi teda nešmakuje :slight_smile: JInak stále únava,spavost a bolest prsou polevila, no aby ne víc už vyrůst snad ani nemůžou :wink: tak raději přestaly. :grinning:
26. srp 2013 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 Tak to já mám prsa pořád stejné, když nevyrostly na začátku, tak už asi nevyrostou že :grinning:
26. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: Tak právě dorazil manžel a teda ten mi dal, prý že ty dobré zprávy musíme spolu oslavit a dal mi do ruky víno....tak jsem si říkala no to je dárek pro těhotnou a najednou čtu - BEZ ALKOHOLU. Tak si dnes v klidu můžem přiťuknout. :wink:
26. srp 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 na začátku právě moc nerostou, to si ještě užiješ ničeho se neboj :slight_smile:
26. srp 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 No mě se zezačátku zdálo, že mi trochu ztěžkly, ale jinak nic. Já je nemám malý, ale klidně můžou ještě vyrůst :slight_smile: Nealkoholické víno? To jsem ještě neviděla. Však trochu vína si můžeš dát, na prokrvení se to dokonce doporučuje :wink:
26. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 jj já si taky sem tam dávám a když si vzpomenu jak jsem pila, když jsem o těhu ještě nevěděla.....ale to nealko mi připadalo milé a můžu si dát víc než jen sklenku, když je tedy nealko, taky jsem nevěděla, že to existuje a prý to nejsou žádné rychlé špunty nějak speciálně to vyrábějí, aby to chutnalo jako víno....no uvidím až to otevřeme.
26. srp 2013 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 to teprve příjde až se ti začnou nalívat mlíkem, te´d to jsou jen hormony.

JO jinak kočky musím vás uklidnit co se týká toho krvácení a špinění, já krvácela dva dny tedy nebyla to taková tak klasická jasně červená krev a mnohdy to nic neznamená, ptala jsem se zda až se mi to příště stane mám běžet třeba do nemocnice paní gyn. tvrdila,že by to muselo být hodně a jasně červená a trvat déle jak dva dny nato abychom panikařily. Tak nevím. To jen co říkala Mudr.
26. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 No já jsem včera špinila, za celou dobu poprvé, ale bylo to asi dvě hodiny po tom, co jsme s manželem sexovali, tak to přičítám tomu. Nebylo to nic hrozného, ale i tak jsem z toho byla trošku mimo, okamžitě jsem se vším sekla a šla si lehnout, a pak jsem se pořád pozorovala... :unamused:
26. srp 2013 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
S těmi vitamíny je to různé, pokud má člověk dostatečně vyváženou stravu, tak je prý ani nemusí... Já brala Calibrum a ještě nějaké jiné, beru zas Calibrum, páč mi zůstaly, tak proč je nedobrat, že... Kyselinu listovou jsem nebrala ani v prvním těhu a budu to řešit až s dr., právě proto, že je obsažená už v těch vitamínech plus různé stravě, a taky beru pivovarské kvasnice, kde je taky, tak by to mělo snad stačit... Předpokládám ale, že mi zase dr. napíše železo, jelikož jsem ho musela brát i v prvním těhu...
26. srp 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 gratuluju aurčitě to vydrží :slight_smile:
26. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím a přidávám se k dubnu. I když jsem ještě u doktora nebyla - prvně mi test ukázal jen jednu čárku, tak jsem to brala jako bernou minci. Po dalších 14 dnech mi to nedalo a udělala jsem další dva testy a tentokrát dvě čárky :sunglasses:
Jenže jsme měli dovolenou a teď má dovolenou můj doktor. Bude v ordinaci až v pondělí. Ale už začínám být nervózní, chtěla bych vědět, že je vše v pořádku a mít to potvrzené od doktora. Nevím, jestli to týden vydržím :unamused:
26. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@radkatatranka jj já byla taky nervozni a chtěla jsem to mít potvrzeno proto jakmile jsem to zjistila hned jsem se běžela ujistit, že tomu tak je a všechno je jak má. Ale dočkáš se, z testu to je jasné a pokud tě to uklidní můžeš se každé ráno třeba znovu otestovat....tak to dělala jedna známá, dělalo jí to dobře na psychiku když tam pokaždé viděla sílící dvě čárky...:slight_smile:
26. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 ne ne toho se vůůůbec neboj takové občasné špinění to má prý každý, někteří dokonce krvácí celé těhotenství a po sexu se to stává často....ale věřím, že to člověka vyvede z míry mě to moje krvácení onehdá taky rozbrečelo.
26. srp 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak se k vám přidávám, jestli teda můžu. Vychází mi to na konec dubna, tak se hlásím sem k vám. Už jedno dítě mám, druhé bude po dvou letech, těšímse.
26. srp 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vendyca Vítám tě, gratuluji! Jaképak můžu, musíš se přidat! Super po dvou letech to vám vyšlo krásně. Užívej těhu.
26. srp 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendyca :slight_smile: to máte o něco mladšího červíka než my :slight_smile: gratuluju k dalšímu těhu :slight_smile:
26. srp 2013 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak prďolka je v pořádku, má tuším 13 mm, slyšela jsem srdíčko, tak jsem se hned rozbulela :slight_smile: Termín podle utz mám 11.4. Fotečku mi ale nedala, ani se neptala jestli ji chci. No hlavně že je vše jak má být, byla jsem nervózní jak pes :slight_smile:
27. srp 2013 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 :slight_smile: Gratuluji! :slight_smile: Já si o fotku řekla sama, abych mohla ukázat doma, že si to těhotenství nevymýšlím :grinning:
27. srp 2013 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Já mám fotečku z 5+2, o tu jsem si teda řekla, ale teď jsem byla štěstím tak mimo, že jsem to nechala plavat :slight_smile:
27. srp 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 :slight_smile: upřímně, ono na těch fotkách toho zatím stejně není moc vidět :sweat_smile: říkala jsem si, že si o fotku řeknu pokaždý a pak si je dáme někam do rámečku :slight_smile:
27. srp 2013 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska si jdu nechat dát předělat korunku (zubař mi jí dělal celý červenec, ale barva je prostě jiná, naskytla se příležitost do toho zapojit právníky, takže klinika rychle uznala svou chybu a dneska je opravné datum, bude to velká párty), ale vůbec se mi nechce. Budu muset ven s tím, že jsem těhotná, což si můžou vzít jako záminku, proč to předělání odložit a navíc to bude celý děsně nepříjemný (jednání s těma lidma, bolest,...) :frowning2:
27. srp 2013 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Super, užila sis to viď! No já teda taky fotku nemám, abych pravdu řekla nejsem z toho ještě až tak naměko natož, aby mě to třeba rozplakalo, mě se teda ptala paní doktorka zda chci fotku pro manžela a mě to přišlo zbytečné tak já jí vlastně taky nemám. Dostaneš jí příště až už toho bude vidět víc!
27. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 Já teda naměkko jsem, už jsem ani nedoufala, že se nám to podaří. Je to zázrak. Měla jsem strach, aby bylo vše v pořádku, byla jsem u doktorky první na utz, už v půl sedmé ráno, tak jsem tam ležela, čekala až to všechno zapne a nastaví a úplně se mi třásly kolena. No a jak jsem uslyšela srdíčko, to byla taková úleva, že jsem prostě začala bulet :slight_smile:
27. srp 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek