• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@xdany moje stomatoložka nedoporučuje opravy zubů v 1. trimestru, možná je důvod přeložení :slight_smile:
Občas do této skupinky juknu, mám doma 2 dítka, mladší je skoro 15 měsíců a měla bych být teď skoro v 8. tt. Ale podle včerejšího ultrazvuku asi 6 tt a není vidět srdeční akce. Tak mám trošku obavy, protože jsem měla v únoru zamlklé těho.
Třetí dítko by nebylo plánované, ale chtěné...
27. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Zuby to je děs, tak se drž a hlavně žádný velký stres.
27. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneriska No, gynekoložka mi včera taky říkala, že se spíš doporučuje od 12. týdne... :sweat_smile: Nu, uvidíme, jak to dopadne, hádám, že se tam sejde víc lidí než obvykle, tak nevím, jak budou nadšeni, že se to znova bude překládat....
Hlavně aby je nenapadlo to dělat bez anestezie! :angry:
27. srp 2013 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 Stres to je větší než byl včerejší UTZ :sweat_smile:
27. srp 2013 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 jj tak ono to je přirozené být z toho vedle, jen mě to pořád nějak nedochází a ačkoli jsme se taky dlouho snažili nějak si to asi zatím nepřipouštím, takže jsem vzhlédla UTZ, srdíčko, bylo to fajn poslechla další pokyny a zase šla :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany no ono je pravda, že se anestezie v těhu nedoporučuje a jak už psaly holky tak v 1trim snad vůbec ne. Hele a co tak jim zavolat a říct do telefonu, že jsi těhu ušetříš si cestu i stresy, hned ti poví co a jak.
27. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 Co jsem tak četla na internetu, tak to jsou více méně "mýty", že to je škodlivý...Mám pocit, že doktor má dneska odpolední, takže teď se mu stejně nedovolám...to já se tam ukážu, jsem spíš přes osobní jednání...
27. srp 2013 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale holky, včera nebo kdy tady někdo psal, že už jsou i anestezie pro těhotné a že to nevadí, protože to je lokální.. tak nevím. A mám dotaz, mám na tu první kontrolu 9.9. asi 8. týden vzít i muže? Včera se mi sám nabídl, když jsem mu řekla, že jsem objednaná k doktorce. Nevím jak se to dělá, aby na mě doktorka a sestřička nekoukali jak že jsem spadla z višně, když tam sebou beru chlapa.. :frowning2: Co si o tom myslíte a nebo jak jste to měly vy? Je to naše první, tak jsme z toho oba mimo :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonniev Já jsem taky ze všeho mimo :slight_smile: Dnes jsem byla na ko, 8.tt, ale nenapadlo mě brát manžela, tak nevím :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/diskuse/mohu-to-v-tehotenstvi/zubar-v-tehotenstvi-mate-zkusenost/
tady je jedna z diskuzí k tomu zubaři holky.. a já jdu tedy ve čtvrtek na prevenci a dent. hygienu a to snad bude v pohodě.. :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonniev ja jdu na kontrolu ted ve ct 29.8 a manža jde se mnou a dokonce i s malou jdeme :grinning: vsichni ! Tak mam radost...myslim, ze na tebe koukat nebudou , jsou tam na to zvykle a tatka u toho muze byt kdyz chce - chces ! Nebala bych se toho ... se mnou manža chodil kazdkou navstevu :grinning: kdyz jsem byla tehu s malou, a moc se na to tesil ....myslim, ze je to hezky kdyz s tebou tatka jde a myslim , ze i muzi by tohle meli videt ...:grinning: taky maji na tom preci podil....
27. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silvik77 Mě by to taky nenapadlo, kdyby mi to sám nenabídnul.. Je mi teď takový hrubý mu říct ne, nechoď se mnou.. :frowning2:
27. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@yildiz a jde se mnou i jako na tu prohlídku nebo jenom pak na ten ultrazvuk? promiň, že se ptám jak trubka, ale nevím jestli je vhodný, aby tam se mnou byl i celou prohlídku, má mi dělat cyto a tak.. ale jako nestydím se, ale aby to pro něj nebyl šok.. :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonniev - tak asi na cyto tam s tebou nepujde ....zalezi jak ma udelanou ordinaci ..muj to ma treba s paravanem oddelene takze manza tak byl porad se mnou :grinning: i kdyz me vysetroval na gyn.kresle ...nic nevidel ....takze pokud to neni na nejaky zakrok tak to pocka asi venku, a pak ho na ultrazvuk sestricka zavola... :grinning: neboj vse bude dobre a oba si to uzijete a natesite na mimi ! :grinning: ja uz se na ct mooc tesim ! resp radeji moc neee ..aby bylo vse hlavne v poradku !!!
27. srp 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonniev já osobně bych ho tam asi ještě teď nebrala ono tam stejně není nic moc vidět, ale to je samozřejmě na každém, pokud by on sám chtěl tak by to neměl být problém, když ho přivedeš sebou.

Kamarádka co je v 6měsíci byla na 3D ultrazvuku a říkala, že úžasný zážitek že to mimi člověk vidí úplně jinak, detailněji, že to něco jiného než klasický UTZ.
27. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bonniev u nás byl taťka až u toho screeningu, to už se tam prďolka hezky mlela, boxovala ručičkama a kopala nožkama :slight_smile: na tom prvním utz fakt nic moc vidět není, ale zážitek je to tak či tak :slight_smile: S tou přítomností, náš čekal vždy u sestry vedle, než mě dr. vyšetřil, pak ho zavolal na utz...
27. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@cassis1 3D utz je určitě mnohem hezčí :slight_smile: dnes ti udělají i 4D utz a natočí ti to na cd nebo flashku... :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aneriska držíme pěsti, ale určitě to teď vyjde :slight_smile:
27. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo a ještě jsem si vzpomněla, můj gynekolog dává za 100,- snímky z utz, co si člověk vybere, a to od začátku těhu, dává to sice až nějak ve 30tt, ale fajn to je :slight_smile: Třeba to dělá i některý dr. u vás :slight_smile:
27. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarisol děkuji :slight_smile:
27. srp 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat?Po 2 IVF a 7 ketu se nám podařilo přirozeně.Včera jsem byla u lékaře a dnes jsem 6+1 a včera už bouchalo srdíčko.Prý je vše v pořádku.Moc se bojím doufám že to vše dopadne dobře.
27. srp 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@onno To je krásné, gratuluji :slight_smile:
27. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@onno gratulace :grinning: at je vse jak ma byt !
27. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vyskočilo vám už bříško? Já sice trochu břicho mám, ale já měla vždycky, nikdy jsem ho neměla ploché. Jen už ho teď prostě nezatahuju :slight_smile:
27. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silvik77 já břicho neměla a teď ho mám nafouklé.A děkuji za gratulaci snad bude vše ok a u vás taky
@yildiz moc dík u tebe taky
27. srp 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@onno
@silvik77 Na mě to je totálně vidět...ale hlavně proto, že jsem hubeňour, začala jsem jíst sladký, neb mimi si žádá :grinning: Takže ti, co mě znají, si určitě povšimli, že jsem "dorostla" do kalhot...:/

Jinak zubař byl příjemný jako osika...nějak to nemůže strávit, že udělal chybu...ale nakonec jsme se dohodli, že zkusíme vybělit zuby okolo toho keramickýho, protože se ani jednomu z nás nechce do předělávání tý korunky.
27. srp 2013 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany Já taky nejsem úplně tlustá, mám 58 kg, ale prostě to bříško jsem trochu měla, takový ten špek :slight_smile: kolikrát jsem si večer říkala, že jsem jak těhotná ve třetím :slight_smile: V práci ho nevystrkuju, protože ještě nechci, ať to někdo ví, ale jinak to neřeším.
27. srp 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Já včera večer měla pocit, že prasknu, jako vážně , tak nafouklá jsem byla :sweat_smile: Jsem si jista, že děti si toho všimnou hned a budou se vyptávat... :confounded: Už se mě takhle ptali loni, když jsem se pořádně najedla na obědě :grinning:
27. srp 2013 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 :grinning: zrovinka si fotim dalsi fotecku do denicku :grinning:a porovnavam bricho s 3tt a ted 8tt jeste asi velky rozdil neni ale malicko se jen rysuji tvary :grinning: ja vcera kolem pul devate az devate slupla dva rizky :grinning: a zapila 2dcl pivka :grinning: myslela jsem ze se ani neodvalim do postele :grinning:
27. srp 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@yildiz :grinning: No já musím fotit asi ráno, protože kdybych fotila někdy ráno a někdy večer, byl by to teda mega rozdíl :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek