• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@rozzaarka marmelády a celkově sladké moc nemusím, takže tím bys mě určitě nenadchla :slight_smile: já tam žila delší dobu, klasicky u rodiny, takže odkázána na jejich nákupy, tudíž věčně hlad! :grinning: a to teda já sním celkem všechno! :grinning: a ty jejich polotovary se taky pořád jíst nedaly... ale to samé bylo i loni v USA, i když tam už jsem se starala sama o sebe... celkově mám problém s cizími jídly, mám ráda naše klasiky :wink: na chvíli se to sice dá, ale když jsem někde déle, začne mi pak chybět náš chleba a omáčky atd. a to jejich už nemůžu ani cítit! :slight_smile:
31. črc 2013 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my dneska odjíždíme s přáteli na dovolenou do kempu. :slight_smile: Akce plná grilování, jídla a alkoholu. Z jídla je mi zle, ale to snad ještě nějak ustojím.. horší bude přede všemi utajit to, že jsem v tom a že nebudu pít. :grinning: Máte už nějakou výmluvu? A jak vám je? :slight_smile: Já včera poprvé zvracela, tak snad to nebude pravidlem.. :grinning:
1. srp 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka jestli normalne pijes, tak to asi problem bude. ja si dam tak jednou do roka dve tri sklenky vina a i tak bylo vsem divny, ze jsem nepila na svatbe (a to jsem ani nevedela, ze cekame mimi, proste jsem nemela chut) :slight_smile:
1. srp 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato jeee, tak to ja zas miluju sladky:slight_smile: ale je pravda, ze po delsim pobytu kdekoli se clovek tesi domu na jidlo. lesos jsme se brali na Mauriciu v 6* hotelu a i odtud jsme se tesili na nase jidlo:slight_smile:
1. srp 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Tak řekni, že bereš antibiotika. Já měla nedávno nějakého streptokoka či co, vůbec mě nebolelo v krku, nic, jen se mi udělala trochu boule na krku a za pár dní se přemístila na chodidlo, tak mi dali antibiotika. Boule za 2 dny splaskla, ale antibiotika jsem musela brát 10 dní, tak zkus něco podobného....Protože nějaké zažívací potíže atd. by ti "sežrali" na jeden dva dny, ale jestli jedete na dýl, tak to by asi neprošlo:slight_smile:
1. srp 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka Nijak extra nepiju, ale řešili jsme co má kdo nakoupeno, tak jsem tehdy říkala, že mám pack frisec a radlery a teď by bylo fakt divný, kdybych to tam najednou neměla. :slight_smile: @1velrybka To s antibiotikama mě napadlo, ale nevěděla jsem jakej použít důvod. Teď mám i z odběrů krve dvě pořádný modřiny, takže taky přemýšlím, jak to zamaskovat.. :slight_smile: Nechceme to zatím nikde říkat.. :slight_smile: Teď mě tak napadlo.. jak je to s koupáním v 1. trimestru?? :slight_smile:
1. srp 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato ja si v Anglii nemuzu stezovat, co se jidla tyce. Restaurace jsou tu na dost velke urovni i hospody. Doma varim taky mismas vsech kultur. Mozna je to na zvyku, na co jsi zvykla z domu a samozrejme vec osobniho vkusu. Ja jsem s jidlem ani s jejich cajem nemela problemy ani ze zacatku :slight_smile:
1. srp 2013 v 08:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka vidis a ja bych se na Mauritius vratila uz jen kvuli tomu jidlu. Kdyz jsme odtud prijeli, 2 tydny jsem po tom jidle tesknila :slight_smile:
1. srp 2013 v 08:47  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodla jsem se, ze se dnes objednam na akupunkturu. Treba mi to aspon trochu pomuze. Uz 4.den lezim a uz mi to vazne leze na mozek. Mohla bych byt mistr sveta v hlubokem oddechovani :wink:
1. srp 2013 v 08:50  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka No tak ty modřiny sveď taky na to - že ti brali krev, aby zjistili, co ti je - mně toho streptokoka taky zjistili z krve. Koupání - já nevím, ale myslím, že by neměl být snad žádný problém.
1. srp 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka ja se koupala. asi zalezi na cistote vody, v tehotenstvi jsi nachylnejsi k tomu neco chytit, asi bych to resila podle toho, jak jsi nachylna. s antibiotiky je to dobry napad, to me nenapadlo:grinning: kamoska podstupovala nejakou detoxikacni kuru a taky nemohla pit, ale to jsou asi lepsi ty antibiotika:slight_smile: snad je nikdo nebude chtit videt:slight_smile: zas koupat se s antibiotikama...
1. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka já sem se ptala doktora na bazén a řikal že normálně do chlorované vody můžu tam že to kontrolujou... Jen se nesmíš skákat, potápět se, a do výřivek... Ale plavat se může, nevím jak je to s rybníky ale tam bys podle mě mohla chytit nějakou infekci, v těhotenství sme k tomu náchylnější.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2013 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap @rozzaarka @1velrybka Zobu listovku, takže prášky případně mám, ale spíš mě mrzí to koupání. Budem v Chomutove na Kamencovém jezeru a tam má být voda krásně čistá a zdravá.. :slight_smile:
1. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka ja si myslim, ze to koupani bude v pohode. Nic se neboj a uzijte si to :slight_smile:
1. srp 2013 v 11:19  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bromlegirl Snad jo.. nejspíš to tam risknu, protože jestli budou o víkendu ty tropy, tak bych to na dece asi nevydržela.. :slight_smile: Děkuji, už se těším.. :slight_smile:
1. srp 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Tak v tom případě bych se nebála...
1. srp 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se k vám po třech dnech nakukování přidávám. Dnes mám z krve potvrzené těhu, na ultrazvuku ještě nic nebylo, ale další kontrolu mám příští pátek.
1. srp 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@honeypet gratuluju. Tvoje prvni?
1. srp 2013 ve 13:37  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se nazitrek objednala na tu akupunkturu. Ty bedo, £55 jedno sezeni, doufam, ze se mi ulevi uz po tom pocatecnim, jinak zbankrotuju...
Ale dobre je to, ze jsem uz dneska mohla stat nebo sedet bez te silene bolesti hlavy a bez nutkani jit zase do horizontalni polohy. Ze by nevolnosti trosku povolovaly??? ...doufaaaaaam.
1. srp 2013 ve 13:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bromlegirl jj, první, po pěti letech snažení nám vyšlo první IVF.
1. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes si konečně koupím testy a zítra to začnu zkoušet, 10. dní od KET by snad mohl duch být vidět, děloha se zřejmě roztahuje, čas od času mám takový divný tlak v podbřišku, pomáhá mi se na chvíli natáhnout, ještěže jsem doma na neschopence, v práci bych to nedala, kor v těch vedrech.
1. srp 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet to je super! ! :slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:40  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet Ahoj, gratuluju, já jsem taky v 5tt, po 4-letech snažení, po první konzultaci v IVF centru, čekala jsem na MS, abych mohla jít na krev kvůli hormonálnímu profilu a ta už nedorazila :slight_smile: Kontrolu mám taky příští pátek :slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no ja to s tou nevolnosti to v praci taky nedavam. Doufam, ze mi po vikendu bude lip. Muj bude mit narozky a prijede k nam v nedeli cela jeho familija. Tak vubec netusim, jak budu v mem stavu neco vyvarovat. Asi udelam bramborovy salat a rizky. V jednoduchosti je krasa :slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:45  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bromlegirl takový oběd bude mít úspěch, to je jedlé a hlavně to snad jí každý, já se sem zatím moc nehrnu, počkám po testu a příští pátek po kontrole, ale už je to za týden :slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka já si myslím, že pokud tam je voda čistá tak bych se nebála, ale to uvidíš až tam budeš a nebo pokud by ses i tak bála tak se v lékárně dají sehnat tampony na koupání.. :grinning: :grinning:
1. srp 2013 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke ráno :slight_smile:
tak testik dnes zase pozitivní,tak snad :slight_smile:
ve středu zavolám k doktorce,to budu mít cca týden zpozdeni,ale ovulku mívám až kolem 20DC,takže posunute :slight_smile:
2. srp 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně čárka nesílí..... :cry: něco je špatně..
2. srp 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusily jste clear blue, kde vam to na beton rekne jsi - nejsi tehotna a jak jste daleko? Ja ze zacatku zkousela ty s tema carkama, ale nakonec jsem si koupila jeden drazsi, kde jsem to mela cerne na bilem..
2. srp 2013 v 08:52  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud by se jednalo o zamlklé těhu i clearblue mně ukáže že je pozitivní....prostě plod se přestane vyvíjet, ale hcg v těle je... :(
2. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek