• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
ted se prave chystam ze si zalozim nejaky album - na to treti mimi - "do tretice" :grinning: ? at je nejaka pamatka a po case si to pak budu prohlizet ...:grinning:
27. srp 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do nemocnice mě nevzali...prý nejsou uzpůsobení pro těhulky v tak ranném stádiu, ale asi mi to psychicky pomohlo, protože když jsem čekala na vyšetření tak jsem umírala a po vyšetření se mi jak mávnutím kouzelnýho proutku udělalo dobře, nic jsem dneska nevyzvracela a ještě zvládla poklidit :slight_smile: Chci se zeptat holky, šla jsem si pro neschopenku s tím, že mi je špatně dopoledne a odpoledne už dobrý ale nezvládám chodit do práce,protože jsem šíleně unavená a stejně bych tam půl dne prozvracela, nehledě na tahání zboží atd. Doktor mě poslal rovnou do nemocnice...ani se nezeptal co dělám za práci nic, přijde mi že péči odbývá, takže ho chci změnit. Jde mi o to, že než si najdu nového gynekologa, jestli mi může neschopenku napsat klasicky můj praktickej doktor a jak se nato tváří..máte někdo takové zkušenosti? :wink:
27. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz To jsem si říkala hned na začátku, zatím si to píšu do pc, musím koupit nějaký deníček,škoda že z dneška nemám fotečku, ale nevadí, fotečka bude zase příště :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindafabianova Tak to vůbec nevím, ale myslím, že neschopenku píše odborný lékař...ale třeba ve výjimečných případech..těžko říct.
27. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 tak album vytvoreno :grinning:
27. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz Jo tak, album tady na koníkovi :slight_smile: No ty máš bříško, to já takové měla někdy asi před deseti lety :slight_smile: Ale taky jsem se asi před týdnem fotila, tak to tady pak dám :grinning:
27. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hoooj, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
27. srp 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Ahoj, ty bláho tak po dvou IVF a takových peripetiích s tím nakonec přirozeně to není ani možné to je vážně úžasné, to musíte být nadšení, moc gratuluji!

@xdany tak to je fajn,že to všechno dobře dopadlo.
@yildiz a co srování s předchozími těhotenstvími cítíš to jinak nebo máš stejné příznaky?
27. srp 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz nakoukla jsem do profilu, máš krásné holky. Jestli se můžu zeptat jak člověk dospěje k tomu, že po 13letech od jednoho dítka si pořídí další? Tak teď to bude určitě kluk!
27. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 - ve srovnani s obema tehu ted malicko byva spatne ale z hladu :grinning: jinak jako kdyby nic :grinning: ani o tom nevim... s Tynkou me bylo malicko na zacatku divne ...to me ani kafe nechutnalo ale pak to bylo dobry a kafiko a tak jsem si dopravala ..ted to same ..tak uvidime ...briska jsem mela obe mala tak uvidime co do tretice jaky bude "buben" :grinning: - jinak diky za pochvalu ...mno holky se povedly :grinning: sycaci ! Kazdopadne verim-e , ze do tretice to zase bude holka :grinning: tak uvidime !!! Diky ...kazdopadne pred 15 lety se to proste stalo, ja na potrat jit nechtela i kdyz me to rodina rozmlouvala, cerstve po skole v nove praci :grinning: ale nelituji toho ba naopak ...a jinak jsem si teda pak tech 13let uzivala toho co jsem diky materstvi nemohla a hledala taky toho praveho a kdyz uz jsem myslela ze se snad nedockam , tak se objevil on :grinning: a supky dupky rychlovky a cekame nase spolecne druhe :grinning:
27. srp 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 vítám tě u nás.
27. srp 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad pupík - nejsem hubeňour a tak nepozoruju žádné změny, špek tam je furt :grinning:
Ad obtíže - u mě se teda nevolnost zhoršuje, hlava v míse ráno a po 16.hodině po jakýmkoliv jídle... ani suchý rohlík neprošel, ach jo. Skoro si říkám, jestli nemám nějakou zákeřnou žaludeční nemoc, která se projevuje pozitivním testem :grinning:
První kontrola v pátek - těším se, ale asi se nedozvím, jak zkrotit tu nevolnost, takže mi bude na tom křesle akorát blbě :grinning:
Obdivuju @yildiz a její třetí těhu, fakt :grinning:
27. srp 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cassis1 Jsme ,ale mám furt obavy a furt se hlídám .Doktor se semnou vůbec nebavil a hned mě dal neschopenku.
27. srp 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindafabianova já ju mám z nemocnice od gynekologa,ale obvoďák ti ju napíše taky.Měla jsem jí před 6 lety u syna.
27. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindafabianova moje doktorka měla dovolenou a normálně mi ji napsala obvoďačka. Ve čtvrtek jdu k ví na kontrolu a bude mně předávat na gyn.
27. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@onno první mimi bylo taky přirozeně?
27. srp 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene to bylo po 1IVF
27. srp 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za přivítání :slight_smile:

my máme první dítko z prvního IUI a druhý se povedlo samo ani nevíme jak :grinning:
27. srp 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarisol Skvělý, tak to se ráda podělím pak o zkušenosti, jelikož se mi zdá, že to bude ze začátku trochu záhul, ale říkám si - nebudu jediná a jsou holky co mají děti i s daleko menším rozestupem :slight_smile:
27. srp 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarisol Jinak malýmu je taky 1 rok a 5 měsíců, nevím, proč to ukazuje 4 měsíce. Je 28. března 2012. No a teď mám termín 30. dubna, tak to máme stejně :slight_smile:

A díky za přivítání všem.
27. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a chtěla jsem se zeptat, jestli z toho nechcete časem udělat uzavřenou diskuzi. Přeci jenom tady člověk něco vypouští, tak aby si to nemohl přečíst úplně každej. Co vy na to?
27. srp 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, vítám nové maminky a souhlasím, zamkla bych to!!!
27. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, souhlasím - klidně můžeme udělat soukromou skupinu :slight_smile:
27. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novalee - diky sic nevim co je uplne tak obdivuhodneho, ale taky nekdy tomu nemuzu uverit :grinning: je to mazeeeeec - jsem sama na sebe zvedava !!! :grinning:
27. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak to mám stejně :grinning: teď jsem na to myslela ve sprše, že mám tak trošku bříško a jestli to tak někdo má.. už tak brzo.. :slight_smile:
27. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 no když mě tu necháte, tak to klidně zamkněte :grinning:
27. srp 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zamknout .-)
27. srp 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ví někdo, jak se to dělá :slight_smile: ???
27. srp 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem pro uzavřenou skupinu
27. srp 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca :slight_smile: No já se toho malinko taky bojím, hlavně se bojím, že to bude takový rarach jako ta naše prďola a to mě asi odvezou :D
27. srp 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek