• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
Ahojky, prosím o přidání, TP podle prvních výpočtů na 27.4.2014 děkuji :slight_smile: ale ten link výše bohužel nefunguje :(
5. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, opět prosím o přidání. TP 14.4.2014:slight_smile:. Ani mě ten link vůbec nefunguje... :frowning2:
5. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na 1. gynekologické prohlídce a všechny mé obavy byly zahnány do kouta. Viděla jsem ho!!! A srdíčko tlouklo jako zvon :dizzy_face: Jsem v 8. týdnu, zárodek měří 1.48cm a já jsem nejšťastnější na světě! Takže poslední moje krvácení opravdu nebyla menstruace.
Manžel změnil přístup. Asi tomu nechtěl na 100% věřit, dokud to nebudeme mít lékařsky potvrzené. Jak jsem mu ukázala fotečku z UTZ, bylo vidět, že je dojatý. Dostala jsem kytičku. Prý to bude chlapeček, protože vidí, že mu je podobný :grinning: Hlavně, že ani nepoznal, kde má šmudla hlavičku :grinning:
6. zář 2013 v 08:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj :slight_smile: prosim o pridani,TP zatim 15.4. dekuji :slight_smile:
6. zář 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca ahojky prosila jsem o přidání ale odkaz mi píše, že stránka neexistuje. :unamused:
6. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to jsem ráda, že jsem našla někoho se stejným termínem :slight_smile:))))))) Ale je to uzavřené? Tomu nerozumím. Muže mě kdyžtak někdo přidat, prosííím? Ráda pokecám s někým, kdo taky čeká dubnáčka, i když já doufám, že si chvilku počká do května, já i manžel jsme májový, tak abychom byli všichni tři.. zatím mám konec dubna :( JInak tp 30.4.2014 >)
9. zář 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kmia přidala jsem tě - někde výše je odkaz, kam už budeš mít přístup.
9. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, byla jsem na prvním utz, kde byl vidět pouze gestační váček, ale podle MS jsem měla být v 7.tt, prý jsem otěhotněla později. Měla jste to takhle některá? Za jak dlouho jste šly na další kontrolu? Za jak dlouho byl plod nebo srdíčko?
9. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 Ahoj, jasně, mě ani nebyl vidět gestační váčekv 6tt:slight_smile: a srdíčko jsem viděla v 6tt+3. Taky jsem otěhotněla později, protože jsem měla delší cykly. Na další kontrolu mě dr. objednal až za dalších 6týdnů.
10. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Tak to jsi mě docela dooost uklidnila, že za pouhopouhé 3 dny byla taková změna. Tak to by mohlo být tento pátek něco vidět ve váčku:slight_smile:... to vydržíš čekat 6 týdnů?.... Jestli jsou kontroly takhle daleko od sebe, tak to mě klepne :D
10. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 JJ fakt se neboj, já sem se bála, protože mě můj dr. zbytečně vyděsil a bylo to na prd. Do teď jsem na něho naštvaná. No jako musím to vydržet, ale každej den na to myslím, jestli je všechno ok, je to hrozný, co ti mám vykládat, ale co mám dělat?:slight_smile: Už sem přemýšlela, že dr. zavolám a něco si vymyslím, protože ten poslední týden čekání už asi nedám. Je to fakt děs, ale neboj, co sem se tak dívala, tak holky chodí po 3-4 týdnech, nevím proč mě objednal až po tak dlouhé době.
10. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky tak ráda pokecala :slight_smile: Už jsem si taky psala o přidání, ale je nás asi hodně :grinning: Já mám termín dle MS 22.4.2014, dle UTZ zatím 30.4.2014, ale vše je v pořádku, mimnko roste a srdíčko krásně bije. Na další kontrolu jdu 30.9. Ráda bych to čekání proklábosila :wink: Jo a jsem těhotná po KET.
@lucinka1502 Ahoj, to víš, že se miminko se ještě ukáže :wink: . Každá máme ovulaci úplně jinak a logicky nám to nemůže vycházet všem stejně. Kdy jdeš na další kontrolu? Držím palce, ať příště vidíš srdíčko :slight_smile:
@kristl85 Teda 6 týdnů čekání je fakt dlouho, každý dr. to bere jinak. Já byla na UTZ v 6. týdnu, to byl vidět fetální pól, téměř neměřitelný, teď jsem byla v pondělí v 8. týdnu, miminku už blikalo srdíčko. A teď si mě pozvala za tři týdny, abychom se domluvili na NT screening ve 12. týdnu. Jsem ráda, že ze začátku chodím tak často, ono to líp utíká :slight_smile: Já bych tam asi taky šla dřív, třeba bych si vymyslela, že jsem zašpinila, nebo něco takového :wink:
11. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 Jinak mimi je asi o 3 dny menší, ale dr. říkala, že to vůbec nevadí, že to často bývá +- čtyři dny a, že ze začátku roste mimi skokově, takže ono to třeba může do příští kontroly dohnat. Takže klídek :wink:
11. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Ahojda, na kontrolu jdu teď v pátek. Dr. sice říkala, ať přijdu za 10-14 dní a v pátek to bude 9 dní, ale kdo to má vydržet, že jo:D....
11. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyca Ahoj, můžu také poprosit o přidání do té skupiny? Dnes mi doktorka spočítala termín na 28.4.2014, dnes jsem 7+2tt. Děkuji!
11. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka1502 Naprosto chápu :grinning: :grinning: Pak bude krásný víkend, když budeš vědět, že je vše v pořádku :wink:
11. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa přesně tak:slight_smile:...
11. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak se dnes cítíte? Já se dnes pustila do úklidu a vaření, dnes se cítím nějak podezřele lépe, tak snad to nic neznamená. Ne že bych stála o to, aby mě bylo furt celé dny tak špatně, ale člověk hned přemýšlí.... :sunglasses:
12. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 Ahoj, já bych podle PM měla být ve 12. týdnu, podle ultrazvuku jsem ale teprve v osmém. Měla jsem docela dlouhé cykly, takže doktor od začátku "počítal" s rezervou. Na první prohlídce jsem byla ve čtvrtém týdnu, na ultrazvuku byl vidět jen gestační váček. Na potvrzení jsem byla v 7. týdnu, kdy už bylo vidět srdíčko. Na další jdu až v 10., kdy se bude dělat jakási větší kontrola.
12. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda se přidám k vaší skupině. Termín porodu mám 12.4.2014. Doma mám 2 kluky, tak jsem zvědavá, jestli se teď podařila holčička :wink: .
14. zář 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky čekáme dubňátko :slight_smile: termín 25.4.2014
15. zář 2013 v 18:25  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak taky se mezi vás přidávám. Termín mám 4.4.2014 :slight_smile:
18. zář 2013 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taktéž prosím o přidání. TP 21.4.2014. Děkuji :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem taky asi dvakrát žádala o přidání a nic. Tak nevím, jestli teda nějaká uzamčená skupina je nebo není? nebo jsem tele a nevidím to nikde? Už mě napadlo, že si my nově příchozí začneme diskutovat tady, co vy na to :wink: ? Případně vytvoříme novou uzamčenou skupinu?
18. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
před časem jsme se všechny přesunuly do uzavřené skupiny, jelikož tahle diskuze je veřejná a nedá se tu bavit o všem, co jsme chtěly. :slight_smile: Takže kdo máte zájem, požádejte @honeypet o přidání. :slight_smile:
21. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak špatně, soukromou diskuzi by měla spravovat @vendyca, tak jí zkuste poslat zprávu, ať vás přidá.. :slight_smile:
21. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danissa @tilee @kristynulinka @petlinka @zdenca2404 @petula_88 @siebs

Tak už by jste měly být do skupiny přidané, komu by to pořád nešlo nebo by se tu ještě objevila další, která se chce přidat, tak mi napište.. :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/termin-porodu-duben-2014-soukroma/?post=last
23. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky za přidání
23. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přidání :dizzy_face:
23. zář 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek