• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@bafijka ahoj :slight_smile: mohu poprosit o přidání :slight_smile: termín mám 15.4.2014
4. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
12.4.2014 :slight_smile: kubík
4. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafijka můžu poprosit o přidání?Děkuji
5. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny budoucí maminky i ostatní. Ráda bych se k Vám přidala. Je to možné?
5. led 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, jak už sem psala sem tu nová, čekám holčičku na začátek dubna.
Rodit budu kvůli zdravotním problémům plánovaným císařem.
Chtěla bych se Vás zeptat, kdo jste na tom podobně, kolik už jste přibraly a tak všechno kolem.
Já do teď přibrala 8kg. (171cm/73kg), snad je v normě. Doktorka řekla,že mužů přibrat do 16 kg, tak sem zvědavá.
10.1. Jdu na testy cukrovky, prý je to hnus:grinning:
Jinak ohledně přípravy na mimčo, možná je to brzy, ale já začala vše chystat po určení pohlaví a teď od nového roku se na to vrhnu úplně....pokoj, vybavení atd. Na malou sem sama, bydlet budu u rodičů, ale otec se zapojuje do financování a přípravy. Sem ráda, že nejsme rozhádaný.
Tak a teď Vy:wink:
6. led 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čekáme 19.dubna 2014 chlapečka, na jméně se nemůžeme shodnout :slight_smile: Zatím jsem přibrala asi cca 4kg, ale rozměrově jsem jak velryba :slight_smile: Testy jsem mela v utery, nemam ještě výsledky, ale ta glukkoza byla teda mega humusná :D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych se mezi vás ráda přidala. Termín mám 10.4. a bude to chlapeček :slight_smile:
9. led 2014 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, prosím o přidání! Termín porodu mám 29. dubna (teda podle ultrazvuku, tak uvidíme, kdy vykoukne). A co to bude nevíme, respektive na manželovo přání se necháváme překvapit (i když teď už jaksi začínám být zvědavá a na ultrazvuku se snažím hodně koukat, jestli něco vykoukám). Jinak na křivce jsem byla v úterý, vše OK, ale když jsem to pila, tak se mi křivila pusa a myslela jsem, že to snad poletím vyhodit na wc... :slight_smile:
9. led 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím jestli jsem a kde jsem přidaná :slight_smile:
10. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile:
Já budu rodit v dubnu 2014 asi kolem 16.4. v Podolí. :slight_smile: Budete tam také někdo rodit?
15. led 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky prosim o pridani, jsem tu nova. Termin mam 10.4. a bude to kluk :slight_smile: Rodit budem v Motole.
16. led 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabuleh mame stejny termin :slight_smile:
2. únor 2014 ve 23:36  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zanet93 tak jsme zvědavá zda se našim prckům bude chtít vylézt v tak pěkný datum :slight_smile:...copak čekáte? :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, termín mám 9.4. 2014 a bude to holčička - Terezka (teda zatím to máme 4x potvrzené tak snad doktorům můžu věřit) :slight_smile:
4. únor 2014 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak už se připravujete i doma? Máte komplet výbavičku? Nevím, kdy bych asi tak měla dát dohromady postýlku a připravit s peřinkama atd? :slight_smile: Jak to plánujete ? .)
4. únor 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera Ahojky, my se teprve budeme stěhovat do nového bytu, kde momentálně probíhá rekonstrukce. Bůh ví, jestli to do porodu stihneme. Z toho důvodu jsem zatím žádné velké věci (postýlku, kočárek...) nekupovala. Tu klasickou výbavičku (oblečení, drogerie, lékárna) teď teprve dávám do kupy. Myslím si, že je času dost, že se to v nejhorším bude řešit až za pochodu.
5. únor 2014 v 01:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb To jsme na tom podobně, my se přestěhovali před Vánocema a totálně jsme rekonstruovali od podlahy...voda, elektrika, vše... takže dosud bydlíme v krabicích, protože nemáme všechen nábytek a místo dětského pokojíčku je manželova dílna, kde vše dává dohromady :slight_smile: Takže tu tady zatím postýlku nemáme a i malýho věcičky jsou v krabicích ... :slight_smile: to jsem ráda, že nejsme sami :slight_smile: No chtěla bych to ale do konce unora nějak stihnout na hrubo,...co kdyby to přišlo dřív :slight_smile:
5. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atmosfera No, jste na tom líp. Já mám termín 7.4. a konec rekonstrukce a stěhování jsou plánovány na konec března. Když to přijde dřív, tak nemáme šanci. Ale nějak to dopadne. Bude mi stačit, když malý bude zdravý, všechno ostatní jsou prkotiny.
5. únor 2014 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera
@mysicka_lb
Ahoj holky, jen zopakuji - TP 4. 4. - chlapeček :wink:
Já budu zatím jen připravená, během 14 dnů vyperu ložní prádlo a zase ho schovám. Postýlku při nejhorším manža sestaví a zbytek bude připravený, už jen dát do postýlky. Výbavičku +/- máme, už jen nějaké maličkosti a kočárek - se pořád ne a ne rozhodnout :grinning: Ještě bych chtěla pořídit nějaký chlupatý kabátek, páč člověk nikdy neví a to počasí je tak bláznivé, že může být zima ještě v polovině dubna :-/
Ono je všude něco, my jsme sice zabydlení, ale začala nám vlhnout z neznámého důvodu jedna stěna v ložnici, v patře a zatím nikdo nevím čím to může být. Do toho neustále jezdím s malou po doktorech a teď nám dali termín na operaci ucha na 17. dubna :-/ Pořád doufám, že zavolají dřív, že mají termín už třeba v březnu, i tak to bude náročné... No říkám si, už aby byl konec května :grinning:
5. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb no máte to teda tip top, ale ono to nějak dopadne, jak říkáš... a jak se cejtíš? máš to o dva týdny dřív a já už si připadám těma pohybama, že už to každou chvíli má přijít (to prej každá těhulka takhle v sedmým..osmým... :grinning:

@barevka máte krásný termín, já si říkala, že kdyby to vyšlo 4tyho či 14tyho, bylo by to vtipné :slight_smile: no my se stěhovali hlavně kuli tomu, že starý byt vlhnul celý a navíc byl malinky, nevim, kam bychom dali postýlku atak...takže proto jsme se narychlo rozhodli byty vyměnit :slight_smile: taky asi budu trasportovat v něčem chlupatém...máme termín 19tyho, ale věřim, že bude furt zima, začla fakt pozdějc... :slight_smile:)) jooo taky si říkám, at už je květen, mám po porodu a jsme v zajetejch kolejích s malinkym, začínám z toho mít obavy :D :grinning:
5. únor 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera Máme, no.... Bydlení jsme přitom začali hledat, hned jakmile jsem zjistila, že čekám malého. Ten současný byt, kde jsme, je totiž pro mimčo naprosto nevhodný, jednak bych musela tahat kočárek po schodech, jednak tu máme bojler, který je i pro dva lidi málo, natož pro tři. O dezolátním stavu, plísních a malém prostoru ani nemluvím. Takže bylo jasné, že se budeme kvůli malému stěhovat, ale nějak se to dlouho táhlo, nemohli jsme pořád nic vhodného sehnat (a to jsme přitom neměli žádné přemrštěné požadavky). Když už jsme se pro jeden byt rozhodli, někdo nám ho vyfoukl přímo před nosem, asi o dvě hodiny (to fakt naštvalo). Ten současný byt jsme si rezervovali na začátku listopadu, když už nás čas hodně honil. No a zase se to táhlo - dohady nad smlouvou, zápis na katastru.... Rekonstrukce začala teprve někdy před týdnem, zatím to jde dobře, ale modlím se, aby se někde něco nepo..... O tom, že budeme nějaký čas bydlet mezi krabicemi, vůbec nepochybuju, ale to je pořád ta nejlepší varianta. Holt se nám mimčo zadařilo trošku dřív, než jsme čekali:slight_smile:. No a jak se cítím - já třeba ty pocity, jako že už to na mě jde, vůbec nemám. Spíš jsem čím dál unavenější a začíná mi být zase zle. Jako bych se vracela zpátky do prvního trimestru. K obědu si dám poloviční porci a i do té se musím nutit, po nákupním centru se ploužím pomaleji než důchodci a i to mě vyčerpává. Břicho přitom zase tak moc velké nemám, za posdlední dva měsíce narostlo jen o pár centimetříků (na váhu radši nelezu, ale měřím si pupek:slight_smile:. Myslím, že bude ještě hůř......
5. únor 2014 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera No můj muž má 12. dubna narozky, tak si říkám, že by mohl mít pěkný dárek, kor když počítám s přenášením... malou jsem přenášela 10 dnů, tak podobně to vidím i teď :grinning: Mno uvidíme :slight_smile:
Jj, té zimy se fakt bojím, takže nějaké teplejší dupky a holt i chlupatý kabátek. Přemýšlela jsem i nad kombinézou, ale to už mi přijde fakt nářez. Tak snad kabátek, teplé dupky a deka budou stačit - pokud zrovna nebude 25 stupňů :grinning: :grinning: :grinning:
@mysicka_lb Jojo, bude hůř :grinning: Doufám, že nevolnosti tě přejdou, to spíš to bříško... Já jsem jak meruna, břicho mám od října jak když jsem v 6. měsíci, takže už mi to trochu leze na nervíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Též jsem se teď měřila - ono teda záleží jaký kdo je před těhu, ale teda 118 cm je fakt děsné číslo, předpokládám, že ještě porosteme.

Holky a co poslední velký UZ ve 30.-32. tt, už jste byly?
5. únor 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb no je to hrozny, my prodali naš byt na konci zaři, ale jak se čekalo na hypoteku pro toho kupujicicho, mezitim jsem vybrali tadyten a taky se to tahlo...vlastně do tech vanoc.. :/ je to hrozny,... no přesně to si říkám, že se vracim do 1,trimestru..ja jsem ho prozvracela a posledni dobou mam taky ty moje "nechutny" dny kdy na nic hut nemam :D ja jsem přibrala zatim malo, ale rozměrově mooc břicho :D ale taky jsem předtim nebyla hubenoura, takže ani vic přibirat nemužu :D

@barevka jé to má můj táta 9.dubna, tak by mohl mít jako dědeček taky hezky narozky :D já mam taky mega břicho a malej tam furt šermuje, že to až občas bolí :D to si změřim schvaleně břicho taky :D
Já jdu na ultra v pondělí, tak jsem zvědavá na "odhad váhy"...ale co vím, tak moc nevychází :D
5. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barevka Teda, tak to máš vážně pořádné bříško.... Ale asi by se spíš mělo počítat, o kolik cm přirostlo během těhu, než absolutní číslo. Já mám teďka 94 cm, přičemž na 90 cm jsem už někdy od konce listopadu.... No a před těhu jsem měla asi 67 cm. Na tom ultrazvuku jsem ještě nebyla, dokonce ani nic neříkal. Předpokládám a doufám, že mi ho bude dělat přímo v ordinaci, kam jdu teď v úterý (ten den začínám 33. týden, ten chlap to má nějak blbě spočítané). Jestli se pak ještě budu muset objednávat někam do nemocnice a zase se to zpozdí, tak se ten ultrazvuk rozhodně nestihne v termínu, ve kterém by se měl dělat:frowning2: Ty už ho máš za sebou?

@atmosfera A jak dlouho vám tedy trvala ta kompletní rekonstrukce? Ať vím, co můžu čekat....
5. únor 2014 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera Hele mě je z těch pohybů občas až špatně! Fakt to bolí a tuhle jel snad 12 hodin v kuse, čtyři dny po sobě. To už mi z toho fakt hrabalo, unavená neskutečně a on dal pokoj jen v noci. Nejspíš se otáčel, protože už je hlavou dolů a to nebyl :slight_smile:
Já byla minulý týden, byla jsem 30 + 5 a velikostně je přesně na 30 + 5 :slight_smile: Váha 1607 g, ukázala nám i obličejík ve 3D a je to celá malá, když se narodila! Až mě to překvapilo, jak si jsou podobní :grinning:
@mysicka_lb No já právě nebyla nijak vyhublá ani před tím, v pase jsem měla na začátku nějakých 82 cm, takže mám nahoře 36 cm, což je takhle napsané fakt mazec :grinning:
Na ten UZ mi dala doktorka klasicky doporučení s tím, že si tam mám mezi 30. až 32. tt dojít, takže už to mám za sebou a zítra jí vezu výsledky :slight_smile:
5. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb
@barevka tak ženy já mám přes pup 123 cm :slight_smile:))) manžel mi asi právem říká kuličko :D na kg zatim jezn asi 6... ale rozměrové se teda vytáhnu :D

@mysicka_lb no dělali jsme vše od podlahy - plyn, elektro, voda, odpady... podlahy, stěny..v bytě 62metrů, děla to manžel s tatou a jsme už jakž takž...jen bez prahů, konzolí, pověšenych lustru... a trva to od 13.prosince no ... :slight_smile: ještě tam mesic, než da dohromady skříně... kuchyn mu trvala skoro měsíc... ale ještě že je tak šikovnej :slight_smile:

@barevka no tak to ráda slyším, pač já to měla nedváno taky taky, tejden v kuse a furt a furt, začala jsem se bát zda má místo, pač on nepřestal vubec, byla jsem fakt unavená... ještě jdu příští tejden ke státniccím, takže se snažim učit a nešlo to ani :D ten naš je od 20tt hlavou dolu tak snad je furt :D uvidime na dalši ultrazvuku, ale dle pohybu bych se nedivila, že se otočil :D no my budeme mit určo buřtíka, už to vidim :D
5. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..my cekame chlapecka a termin mame 28.3 a druhy 4.4 :slight_smile: uz se nemuze dockat, az bude Matyasek na svete.Najde se tu nejaka maminka z Prostejova s podobnym terminem? :slight_smile:
5. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera Tak to je krásné čísílko :grinning: Chichi, jsem ráda, že nejsem sama s takový pupíkem, páč koukat na ty vyzábliny, které mají v 7. měsíci sotva nějaké bříško je občas trochu depresivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jasně nemůžou za to, ale člověk se neubrání. Holt kdo bříško nemá chce aby ho měl a kdo ho má pořádné byl by raději měl menší :grinning: :grinning: :grinning: No a na váhu, tý jo, celou dobu v pohodě a od Vánoc 6 kg nahoře ani nevím jak to :-/ Takže celkem 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: S malou jsem nabrala 20, tak doufám, že to bude třeba jen 17 :grinning:
No ty pohyby jsou mazec, teď večer má zase nějaké veletoče, neustále mám bouli jak hrom nad pupíkem a teda bolí to fest, nevim co provádí :grinning: Škoda, že nejsme aspoň v těhu průhledné, by se člověk občas asi divil :grinning: :grinning: :grinning:
@bucinkas20 Á, koukám, že u vás bude mít velká ségra taky bráchu :grinning: Naše An už se nemůže dočkat, jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží :grinning:
5. únor 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky.. Neva když se k vám taky přidám? Já tedy moc nenetuju, ale občas si ráda přečtu nějaké "drby" z těhotenského prostředí..
Když to tady tak čtu, tak se tedy musím taky pochlubit :slight_smile: přes břicho mám teď 108cm, nevím na kolika jsem začínala, ale určo přes 90cm. Ale zato mám skoro 11 kg nahoře a to mám termín 18.4. , mohlo by být o tři dny dřív, protože já mám narozeniny 15.4.
Čekáme tedy taky kluka, koukám, že tu je docela přechlapíno...
Tak se budu těšit na další příspěvky od vás a držím pěstičky, ať je všechno v pořádku!
Lenka
7. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek