• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@barevka no já nebyla vyzáblina ani předtim no, takže má čísla jsou jasná, ale je mi to momentálně jedno, zatim 150kilo nevážim a hlavně že malej tam má místečko a je mu dobře :slight_smile: dneska v noci mi dal 3 přesné zásahy do močáku, takže bylo veselo :slight_smile:))

@impipi vítej, jsme rádi, že přibíráš jako my :slight_smile:)) no já mám termín 19.5., takže takřka stejně... v PO jdu na ultra, tak uvidime, co mi tam řeknou :slight_smile: jj samí chlapci na cestě, nevim, s kým budou jako kamarádit :slight_smile:))
7. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atmosfera No já taky neměla rozhodně 20 kg i s postelí, to jsem neměla nikdy :grinning: Jen jsem začínala na nžší váze a menších cenťácích než prvně :slight_smile:
Je to tak, taky to neřešim, sice tajně doufám, že nenaberu zase 20, ale když jo, tak se svět nezboří! Hlavně, že bude prcek zdraví a všichni to ve zdraví zvládneme :wink:
Já začínám ty veletoče ignorovat, bolí mě neskutečně záda a je den ode dne horší. Když to není kříž, přestěhuje se mi to do pravé plotýnky a to je fakt masakr. Nemůžu stát, chodit, pořádně ani ležet a sedět. Natož, když se chci zvednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to takhle půjde dál, tak nevim jak zvládnu další dva měsíce :-/
Včera jsem byla na kontrole a doktorka se smála, že malý roste tak ukázkově, přesně podle kalendáře :grinning:
@impipi Ahojky! Taky jsem koukala, že je to tu samý chlapák :grinning: Mno a to jsme chtěli druhou holku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda jen já a manža, dcerka od začátku mele o bráchovi :grinning:

Holky a co jména? Možná to tu už proběhlo, ale tak... :grinning:
7. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nebyla vyzáblina, otěhotněla jsem a měla jsem osmdesát kilo... :angry: žádná hitparáda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale dneska jsem byla na UZ na 30+0 a malej má 1700g a prý odpovídá 30+6, takže je asi o krapet větší, jinak prý vše v pořádku.
Já tedy musím zaťukat, že zase nemám nějaký extra problémy se zádama nebo spaním, je fakt, že jsem asi 5x během spaní vzhůru a chodím na wc.. Trochu občas záda mezi lopatkama, ale jinak nic a to jsem měla zlomené 4 bederní obratle před třema rokama... Ale když si řeknete doktorce, tak ona vám napíše takovou bederní ortézu na podporu břicha a celou mi jí hradila pojišťovna, ještě jsem jí neměla na sobě, ale vypadá příjemně.. Třeba by vám to mohlo pomoct.
jo a jméno pro klučinu máme, bude to Honzík... A co u vás tedy?
7. únor 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@impipi U nás bude taky Honzík ,kdyby nebyla ta kila navíc a ta únava, tak je to pohodička. :slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@citaka

Tak gratuluju k Honzíkovi.. myslím, že bude i přeHonzíkováno.... :slight_smile: četla jsem, že je to druhé nej jméno...
8. únor 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb Ahoj, doufam, ze to nevyzni blbe, ale ja jsem tak rada, ze nejsme sami, kdo rekonstruuje a hrozi, ze se to do porodu nestihne... Mame se stehovat jen o patro vys, ale zatim jsme u tchanu v obyvaku, takze dost problem s mistem - pokud se to nestihne, holt jim budem muset vystehovat nejaky nabytek, aby bylo kam dat postylku a prebalovak... Ale stejne bych byla radsi uz ve svym a mela vse nachystany! Musim ale rict, ze mi ted pomohlo, te v tom tak nejsme sami a jak pises: hlavni, aby mimco bylo zdrave... Moc toho uz nezbyva, aby se tam salo aspon "krabicove" bydlet, jenze manzel je furt v praci :frowning2: PS: omlouvam se za preklepy, pisu pres mobil...
9. únor 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabuleh Budeme mít Vanesku :slight_smile: a vy?
11. únor 2014 ve 21:59  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bucinkas20
Ahojky,já jsem z Prostějova a oba termíny nám vychází na 29.3:slight_smile:a čekáme holčičku:slight_smile:Tak třeba se potkáme:slight_smile:
11. únor 2014 ve 22:24  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapricek jééé... tak to mám radost. :slight_smile: to by mohlo vyjít... takže porodnice vybraná v Pv? :slight_smile:
12. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bucinkas20
No,čekám první miminko a kde budu rodit dopředu nějak neřeším,takže to vypadá na naši porodnici v Pv:slight_smile:
Máš s ní už nějakou zkušenost?Tak zatím přeji pohodový zbytek těhotenstvín a třeba se potkáme:slight_smile:
Gábina
12. únor 2014 v 08:53  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet93 My máme doma 3 letou treperendu Elišku a ted čekáme Lukáška :slight_smile: ,tak bude doma veselo :slight_smile:
13. únor 2014 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme doma téměř dvouletého Ondru a čekáme Gábinku :slight_smile: Na utz ve 31+2 měla 1581 g, prý bude prcek, ale zdravá!
16. únor 2014 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme ode dneška na mateřské :slight_smile: jsme 33 tt malá je prý drobnější, ale měla by být zdravá. Nechci nic zakřiknout :slight_smile: už nemůžu na nohy a někam dojít je docela problém :/ a to jsem si do teď přišla v kondici.
19. únor 2014 ve 12:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makussska Tak to jsme na tom stejně stěhovali jsme se a ještě na mě čeká hafo krabic na vybalení a je to teď už hrozný dělat a uklízet takhle ve velkém :slight_smile:
19. únor 2014 ve 12:27  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet93 To věřím! Já už teď vidím, že míň vydržím a jsem čím dál pomalejší. A že je malá drobná, aspoň dobře poleze ven :wink: Hlavně, když je v pořádku! Koukám, že jsi 33. týden, já jen o 3 míň a budem-li mít štěstí a stihneme vše dodělat, tak se budem stěhovat tak na začátku dubna (ne-li v půlce) a rodit mám 29. Takže Ti závidím, že už můžeš vybalovat :slight_smile: Obávám se, že nakonec budu stěhovat na dvakrát - poprvý k tchánům do obyváku, kterej obýváme my, protože mám vše na mimčo zatím u našich a tady budem pak muset vystěhovat nějaký nábytek a věci ze skříní, podruhý k nám o patro výš (na tohle stěhování se těším, nejradši bych vše stěhovala už tam).
19. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy... Jen mě tak napadlo, jestli už jste přemýšlely v čem povezete Vaše milované drobečky z porodnice... Já bych chtěla asi nějaký pěkný overálek nebo pěknou soupravičku z bodýčka a dupaček. A do sedačky dát podle počasí buď teplou nebo slabší cestovní zavinovačku... Víte o nějakém dobrém obchůdku, kde se dá sehnat takový nějaký sladký overálek nebo ta soupravička? Nebo pokud máte vymyšleno, pošlete fotečku pro inspiraci?? :slight_smile:
Jinak se už nemůžu dočkat až bude malý venku, už to začíná být náročné... Držte se maminky ať to všechno v pohodičce zvládneme!!
27. únor 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@impipi Tak už máš sehnáno, vymyšleno v čem pojede malý domů? :slight_smile:
U nás to bude bílé bodyčko s dlouhým rukávem, béžové dupky a bílý chlupatý kabátek + do autoseačky lehčí zavinka. Jsem zvědavá jaké bude počasí, venku se to zbláznilo, tak jen abychom nakonec nejeli ještě ve sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jsem se ptala na jméno a pak jsem nemohla najít diskusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže napravuji, u nás t nebude Honzík - byl teda taky v úzkém výběru :grinning:, budeme mít Filípka :slight_smile:

Jinak už máte sbaleno??? A jak je vám po těle?
Já jsem nepoužitelná, už 3 měsíce mě berou záda, nejspíš plotýnky a vystřeluje mi to do nohou :-/
10. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barevka

No už mám... máme bleděmodré bodýčko a jarní semišový modrý overálek se zvířátkama, taky lehká zavinovačka do kočárku, ale připravím tomu mýmu chlapovi i teplou, kdyby náhodou...

V tašce zabaleno ještě nemám, ale mám už hromádky.. Ale je toho nějak hodně.. :slight_smile:

Jinak Filípek je taky krásný jméno, taky jsme o něm uvažovali, zavrhlo se to jen kvůli tomu, že to je mýho chlapa společník, tak aby to pak nemělo nějaké následky... :grinning:

Záda mě nebolí, bolí mě to, jak je tam malej nahňácanej a tlačí mě na žebra a na spodek, je to docela síla, záda Ti ale vůbec nezávidím. Já mám karpály a bolí mě od toho celé ruce, bez ortéz bych asi umřela... Ale snad už to vydržíme, já jestli dobře počítám 38 dní.... ufffff... :slight_smile:
11. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@impipi
No taky toho mám nějak hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně té hygieny... :grinning:
Něco už mám v tašce, něco na hromádkách a něco ještě na papíře, to až to přijde, tak abych věděla co v rychlosti ještě přihodit :slight_smile:

No tak to máš teda taky pěknou nepříjemnost s těma rukama :-/
Mno už to vydržíme, já mám dnes 22 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :-/ :astonished: Začínám být lehce nervózní :grinning: Hlavně proto, že pořád doufám, že to proběhne stejně jako u dcerky - tedy v noci. Ale nějak mi nedošlo, že nemám plán, co když to bude přes den, co budu dělat s malou a kam v případě potřeby volat, no nejspíš záchranku, asi :astonished:
Po zkušenosti z minula si manžel nechce brát dovolenou, měl tehdy 14 dnů - týden před termínem a týden po. A já 10 dnů přenášela... Naštěstí jsme jeli v sobotu v noci, takže to bylo OK. Teď to má domluvené, že až to přijde, tak nastoupí na dovču, do té doby to nebude hrotit.
13. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky přidávám se termín mám 1.4 a hlavička nálehá a čípek zkrácený na 1cm, jinak mě dost už bolí čipek. čekáme snad holčičku Nikolku. Lukáška 2 letého máme doma.
15. bře 2014 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1890 Ahojky! My měli stejný termín po 1. UZ, pak se to ustálilo a stále 4. 4. :slight_smile:
U nás zatím snad nic, minulý čtvrtek monitor a prý ještě 14 dnů určitě vydržíme 2v1 :slight_smile: Jinak na špičku prstu, bolí mě třísla a každou chvíli píchá v podbřišku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak na tebe působí druhý porod? Já mám pocit, že mám větší strach než u prvního :grinning:
15. bře 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barevka No já mám ted menší bříško a 9kg nahoře. Byla jsem nakontrole 35tt a ted půjdu v úterý, snad už budu třeba kapku otevřená. čípej už mě táhne pěkně a v podbřišku taky bolí. zátka ještě drží.
15. bře 2014 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barevka u prvního jsem byla moc zašítá a dost pothaná moc mě nastřihli a hlavně mi píchlí oxitocin což ted nechci anijedno. :angry:
15. bře 2014 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
26. bře 2014 ve 21:21 • cimanka
Ahoj ženský,tak už někdo porodil :slight_smile:?Já mám termín zítra a zatím se nic neděje :slight_smile:...A to jsme s první dcerou 3,5 roku byla od úterý do pátku ubytovaná na dětském oddělení,ze začátku nevěděli co malé je a pak zjistili angínu,ale těžce na to reagovala,museli jí kapat infůze přes kanylu,vysoké horečky 40 C,bolest hlavy i břicha-no nejhorší tři dny v mém životě.U celého personálu jsme byla za sedmý div světa,že tam jsme s malou.Takže z těch nervů mi mamka předpověděla,že do soboty porodím a ono ejhle je neděle a nic :wink: .....
13. dub 2014 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabuleh Ahojky, já se hlásím. Porodila jsem 1.4., termín jsem měla 7.4. Teď už mi v postýlce spokojeně spinká čtrnáctidenní Vašík. Moc držím palce, aby porod proběhl co nejrychleji a co nejdříve a aby byla malá zdravá.
15. dub 2014 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: Tak porod za námi. Porodila jsem 6.4. chlapečka Martínka. :slight_smile: Porod skvělý. Oba jsme zdraví. Jsme již doma a užíváme si malého drobečka. Největší věda je kojení .-) Teď už jsem se trochu rozkojila, ale ten začátek, chce to pevné nervy.
15. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jééé tak to holky moc gratuluji k narození chlapečků :slight_smile: .....Martínek je fešák podle foteček.My stále nic :frowning2:,včera jsem byla u svého lékaře a dole nic extra,takže si mě zítra převezme gynekologie v nemocnici,tak jsem zvědavá co mi řeknou na kontrole,zda udělají třeba Hamiltona a když by to nepomohlo kdy mám nastoupit na příjem :slight_smile: ...Už se těšíme na Lukáška,ale na to,že je to kluk moc se tam parádí chlapeček náš :wink: ....
Kojení je to věda,já při prvním jsem to všelijak studovala,ale praxe je pak trochu jiná,malou jsme kojila do 14 měsíců a ted když čekám druhý vůbec už si nepamatuji jak a co,takže v tom budu tápat jakobych měla první :slight_smile: ,tak jsem na sebe zvědavá.....
Tak přejeme at jsou kluci hodní mysicka_lb a majaru ,rostou kluci jako z vody.....
16. dub 2014 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že se vám vměšuju do diskuze. Pro Vybrali jsme chystám album miminek narozených v březnu a v dubnu. Kdybyste tam chtěly mít fotku toho vašeho, prosím označte mě @ u ní ve vašem fotoblogu. Více tady http://www.modrykonik.cz/blog/helulela/article/vse-o-porodu-ve-vybrali-jsme-amc1f0/ Děkuju za pomoc:slight_smile: Hela
17. dub 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se chci pochlubit, 7.4. jsme se rozrostli o Gábinku. Je dokonalá!! :slight_smile:
26. dub 2014 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek