• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
Ahoj holky taky se k vám přidám, jestli můži i když nevím, jestli brzoo zase neodejdu:slight_smile:, protože mě taky testy nesílí a nemám z toho dobrý pocit. Když to vyjde tak bychom měli mít termín 08.04.2014.
@bromlegirl já teda nevím, ale ten testpracuje prostě na principu toho, že z "tlouštky čárky" napíše odhadovaný týden NIC VÍC. Takže když máš ducha napíše ti 2 týdny , když už je tlustice napíše 3+. Jak myslíš , že by to jinak mohlo fungovat:slight_smile:. Spolehlivé jsou všechny přibližně stejně podle mě. Takže já bych si Clear Blue digitální koupila jen pro radost až na testu (proužku obyč) bude tlustice.:slight_smile:
2. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem ten test zkusila, ale už včera večer a nic, 9.den po KET a ještě ne ráno, tak si říkám, další nejdříve v pondělí nebo v úterý a teď ráno mi to nedalo a důkladně jsem se na něj zakoukala a vypadá to, že nějaký dušík tam je, hned mi to zvedlo náladu, tak uvidíme, ale nejdříve v pondělí, to bude oficiálně 14.den od KET.
2. srp 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggi10 spíš si dojdi k doktorovi on ti řekne jestli to vipadá na týden v kterém by si měla být.. Ale podle mě zase tloušťka čárky neříká nic o těhotenství, má ti jenom ukázat jestli si a nebo nejsi těhotná.. To jak je si to ti poví až doktor.. alespoň budeš v klidu... :dizzy_face:
2. srp 2013 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to teda vypadá, že se k vám přidám :slight_smile: Snad to nedopadne fiaskem jako před pár měsíci. Zatím mám úplně pidi ducha, skoro nejde vidět. Tak teprve uvidím, ale věřím, že to tentokrát vyjde.
2. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita ahoj, jsme na tom podobně, ale já jsem teprve 10.den po KET, takže v ponděli nebo v úterý bude repete.
2. srp 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa tak já má termín MS až ve středu, takže je vůbec zázrak, že je tam už duch...i když duch :grinning: je to fakt na lupu :grinning:
Tak držím palečky :slight_smile:
2. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No budu muset k lékaři, tahle nejistota se mě nelíbí...ale až ve středu a to budu teprve 5+3
2. srp 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita jsme na tom podobně, je to na lupu, já když sundám brýle a pořádně se zakoukám, tak ho tam vidím :slight_smile: , počkám asi do toho úterý, abych měla jistotu a pak si případně koupím lepší na památku.
2. srp 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa já ji tam též vidím, ale myslím, že nikdo jiný :grinning: Teda nikomu jsem to neukazovala :grinning: ale pozitivní test vypadá jinak :grinning:
2. srp 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita no správně mám testovat až 14. den po KET, takže v úterý :slight_smile:, musím to vydržet. Pak se ohlásím, zda se přidám to této skupiny.
2. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meggi10 ahoj, taky mám ducha, ale jsem teprve nějaký 12. nebo 13.den DPO a to prý HCG neroste tak rychle, tak sem si došla jako samoplátce na krev a ta je pozitivní a na ty dny odpovídá. Neházej flintu do žita, mohla si mít ovulaci déle než v půlce cyklu a tím pádem hcg teprve poroste.....zkus netestovat každý den, ale spíš ob 1 nebo ob 2 dny a uvidíš, že bude silnější!!!
2. srp 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky se mi ve středu ukázaly dvě čárky. Dle mých výpočtů to tedy vypadá na začátek dubna.
Chtěla bych se zeptat, kdy jdete poprvé k doktorovi? Já 29.8., zdá se mi to trochu pozdě, ale budu muset vydržet, doktorka má dovolenou.
2. srp 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@brisalek já sem to takhle chtěla, takže já vracet čas určitě nechci :slight_smile: 5let mi přijde ideální :grinning:
2. srp 2013 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pellullinka no já jsem z dvojčat a mě teda přijde ideální mít stejně starou ségru :grinning: :grinning: , ale to už se fakt ovlivnit nedá :grinning:. A je fakt, že teď už to dcera vnímá úplně jinak než když jí byly dva a věřím, že to bude všechno s náma krásně prožívat...
2. srp 2013 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@maksim gratuluju! A pozdě k tomu Dr. mi to nepřijde :slight_smile: vlastně tak akorát :slight_smile: srdíčko už nejspíš bude :slight_smile: Já jsem minule šla dva týdny potom, kdy nepřišla MS a srdíčko nebylo ještě a dr. mě objednal až za další tři týdny, tak jsem se celou dobu klepala, jak to dopadne :grinning:
2. srp 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggi10
@pellullinka má pravdu, já od neděle testuju každý den a jsem z toho jen nervozní protože mi čárka přijde pořád stejná. Ale moc dobře vím, jak je to těžké vydržet netestovat:slight_smile:
2. srp 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@brisalek my máme doma hodně aktivního jedince :grinning: a já vím, že bych prostě neměla nervy kdyby byl menší...doufám, že v 5ti už to bude lepší, taky sem ráda, že bude ve školce a já budu mít dopoledne !"klid"
2. srp 2013 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pellullinka no s tou školkou je to fakt i když já už vidím malou jak bude prosit, že do školky nechce, když jsem doma....ona je hrozný mamánek:slight_smile:
2. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky mě to vedro asi zabije. J8 bych hrozně chtěla dvojčata, vždycky jsem po tom moc toužila, ale zázraky se nedějí. Já jdu k dr. v pondělí a mám z toho špatné sny, protože před třemi měsíci jsme byli bez srdeční akce a musela jsem na revizi.
2. srp 2013 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusinda77 Ty jsi můj člověk :wink: Já jsem taky hrozně moc chtěla dvojčátka, ale když jsem byla těhotná poprvé. Teď fakt nevím jak bych to zvládla :astonished: :slight_smile:
2. srp 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita jé holky tak to já taky(jak jsem psala nahoře), sama jsem z dvojčat a je to úžasné. A i mamka si to celkem chválila, podle mne pořád lepší než mát děti 1-2 od sebe. Ale jak píšeš jen ty první, teď už teda ne:slight_smile:
3. srp 2013 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@brisalek by mě asi trefil šlak, kdybych čekala dvojčata :grinning: 1,5 roku kluk a do toho dvojčata :grinning: ale podle těh. čárky to nevypadá :slight_smile: uuf :slight_smile:
3. srp 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, přidávám se k vám :wink: . Podle poslední MS bych měla mít termín 10.4. Testy sílí a začínám mít i nevolnosti, takže asi vše v pořádku :slight_smile:
3. srp 2013 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také se přidávám :slight_smile:
já jsem 5+1, k mudr. jsem se zatím neobjednala. Bojím se přijít moc brzy, má za sebou také dvě ZT.
Ale byla jsem včera na hcg a 4299, zkusím zajít v pondělí znovu :wink:
3. srp 2013 v 15:03  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, kdy jste měli poslední MS? já jen, abych se nějak dopátrala jaký týden TT jsem.
děkuju
Já měla poslední menstruaci 2.7.2013 ale ovulka byla až 19DC, takže budeme o týden posunutí, mám na gyndě nahlásit první den poslední menstruace později?
3. srp 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pellullinka
ahoj
já poslední ms 28.6., ovu 11-12 DC, takže nyní 25 DPO, a jak jsem psala 5+1
termín nahlaš, jak byl :slight_smile:
3. srp 2013 v 16:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@pribinka takže bych měla být 4+4, ale vlastně o týden mín kvůli té ovulaci.
jde mi o to, kdy se objednat na prohlídku, nechci jít moc brzo :slight_smile:
3. srp 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pellullinka To mě napadlo taky, že bych nahlásila trochu pozdější den, ať se mi to pak zbytečně nerozchází, ale nevím... Mám delší cykly, takže mám ovulaci určitě později. Jinak poslední menstruaci jsem měla 30.6.
@nikollita Díky! Jen to čekání kdyby nebylo tak dlouhé. A teď jdeš teda taky až rovnou na srdíčko?
3. srp 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@maksim no právě, měla sem ovulace posunutou delším cyklem, tak nevím jestli neříc poslední měsíčky o pár dnů později, aby to trochu odpovídalo :slight_smile:
3. srp 2013 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pellullinka
já odjíždím příští pá na dovolenou, to bych byla 6+0,když to bude dobré. tak právě nevím, jestli se mám ještě objednat před, ale spíš ne, byla bych ve stresu celou dovču, kdyby tam nebylo nic vidět..
Po dovolené bych šla až 8 tt najisto, buď anebo..
3. srp 2013 v 17:03  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek