• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@pellullinka Já měla poslední MS 4.7 a doporučuju tento web http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka. Sem si zadáš termín poslední menstruace a tam ti vyjede, který týden přesně jsi, termín porodu atd...Já jsem třeba 4+2, tedy začínám 5. týden :slight_smile:
3. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 pak já jsem 4+4 ale vím, že ovulka nebyla v půlce cyklu :slight_smile:
3. srp 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Kdy plánuješ k doktorovi? Já asi v pondělí zavolám, at mě objedná aspon na potvrzení těhu, srdíčko tam asi ještě nebude v té době. I když kdoví kdy mě objedná že :grinning:
3. srp 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 já budu volat ve středu a chtěla bych se objednat na cca 20.-23.8.
3. srp 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Až tak pozdě jo? A už jsi to někomu řekla, krom manžela?
3. srp 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 myslíš, že to je pozdě? myslím, že ne, snad by mohlo být něco vidět. uvidím co mi řekne sestřička.
jo, včera sem to řekla švagrové, bude v říjnu rodit :slight_smile:
3. srp 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Tak pozdě ne, ale já bych to chtěla mít potvrzené 100% od doktorky co nejdřív :grinning:
3. srp 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 tak já tím, že sem si došla na tu krev to beru jako potvrzené :slight_smile:
3. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Jo, to je fakt :slight_smile:
3. srp 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88
já půjdu k doktorce nejspíš také až ten týden kolem 22.-23.8. :confused: tedy pokud se nezačne dít něco špatného..
potvrzené to mám z hcg, na které jsem zašla sama :slight_smile:
neví to nikdo kromě manžela :zipper_mouth:
3. srp 2013 v 17:39  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pribinka já si taky na hcg zašla sama jako samoplátce :slight_smile:
3. srp 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka A kam se to chodí zjištovat?
3. srp 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 já si došla normálně na polikliniku do laboratoře kde dělají odběry.
3. srp 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88
já také u nás sandlab, laboratoř, test 270kč .
3. srp 2013 v 17:56  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pribinka Já jedu právě taky na dovolenou (koncem srpna) a měla jsem dilema, jestli jít předtím nebo potom. Půjdu ale raději předtím, kdyby to náhodou bylo mimoděložní, aby nebyl průser.

@maksim já půjdu až před dovolenou, koncem srpna, to už by mohlo být srdíčko :slight_smile: Dřív ne, protože mám docela špatnou zkušenost s časnými spontánními potraty. Toto je moje páté těhotenství :frowning2:
3. srp 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ta jsem testovala v pátek ráno a dnes ráno a čárka je stejná :cry: no zítra zajdu na krev a pak se asi rozloučíme...tohle asi není dobrý...:(
4. srp 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 ještě to nevzdávej .....
4. srp 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 nevzdávej to, já když jsem čekala syna, tak jsem měla ducha 2 dny před MS a vůbec to nesílilo, testovala jsem tenkrát 10 dní, a žádná změna. Pak mi začlo být blbě, tak jsem testování vzdala a až cca 3 týdny od doby, kdy nedorazila MS, jsem udělala test a až teprve tehdy byly "dálnice".
4. srp 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zkoušela dělat ovu test a tam mám druhou čárku úplně fialovou...
jakým testem testujete? Já mamatestem 10
jsem špatná...oznámila jsem to dnes manželovi, s tím, že to asi nebude dobrý...smutný oznámení.. :(
4. srp 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10
ahoj, rozhodně to nevzdávej, mám s mamatestem 10 hodně špatnou zkušenost. všechny ostatní testy mi ukázaly krásné čárky, a mamatest 10 jen duchy, které sílý málo. i teď, když už jsem 28 DPO a mám dávno dálnice, tak jsem si dělala jen pro srovnání mamatest a je stále slabší.
uvidíš zítra hcg. držím palečky, bude to dobré uvidíš.
4. srp 2013 v 09:37  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10
nebo si kup někde dnes testy Dr.Max , ten plastový za 49, jestli máš možnost..
4. srp 2013 v 09:38  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
pribinka, děkuju...:slight_smile:
Já nevím zda mám sílu na to testovat, tohle mě tak rozhodilo, že si říkám, že bude lepší čekat na tu krev, asi co má být se stane, ať už to dobrý nebo to špatný...
4. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10
dobrá, já také asi zítra půjdu na hcg, moc se bojím, sice v pátek vysoké, ale důležitý je nárůst a ne jedno číslo ... :rolling_eyes:
a pokud není nárůst, tak je to jasné..
budu na tebe myslet.
4. srp 2013 v 11:41  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy co nezvracíte, přibraly jste?
4. srp 2013 v 17:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany já určitě tak já i když sem nebyla těhotná a nemusela sem sníst nic tak sem přibrala.. Ale teď se radči zatim nevážim to nechám až na doktorovi.. Ale podle pocitu ano.. :grinning: Manžel ted řiká že nejsem tlustá jenom nepatrně těhotná... :grinning: :grinning:
4. srp 2013 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na testu ani duch, loučím se s vámi, uvidíme, který měsíc si nakonec náš případný potomeček vybere :(, jsem 13. den po KET, myslím si, že aspoň viditelný duch by byl vidět.
5. srp 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap My váhu nemáme :slight_smile: Ale prostě mi břicho vylezlo a milému taky :grinning:
5. srp 2013 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jdu dneska ve tri k dr a je mi z toho těžko. Snad to bude ok a srdicko bude. :frowning2:
5. srp 2013 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany ja nezvracim.....a zhubla jsem asi tak 2kg
5. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek