• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@xdany já už mám břicho nafouklé jak v 5. měsíci! :grinning: už jsem si i z bazárku zakoupila první těhu kalhoty, protože v mých už mi je nepohodlně, jelikož mám problém je dopnout! :confounded:
@lusinda77 držím palce! a hlavu vzhůru :slight_smile: musíš věřit, že to bude ok, i když čekání na vyšetření je hrozné... já se taky hrozně bála, asi je to normální :sweat_smile: dej pak vědět :wink:
5. srp 2013 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz Závidím! :sweat_smile:
@tapato Já už jedny taky nedopnu...jestli to takhle bude pokračovat, tak teda nevím, v čem se budu vdávat...:-/
5. srp 2013 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 Držím palečky! Já jdu v pátek a neskutečně se to vleče :frowning2:
5. srp 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany ono se to pak asi ve 2-3 trimestru zmeni :grinning: tak uvidime .... jake bude to 3. tehu ... obe dve jsem nosila veci netehu az do konce tehu..hlavne at je vse v pohode ...a at to taky mate vy vse pohodove !!! hlavne zdrava miminka !
5. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zrovna když se chci objednat na potvrzení těhu, tak mají asi dovolenou - nikdo to tam nebere :unamused: . Tož to mě štve
5. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsem byla dnes ráno na kontrole a po 3 hodinovém čekání na verdikt, zda je či není mé těhotenství mimoděložní, jsem už konečně v děloze uviděla toho našeho prďolu.. :slight_smile: Jsem tak šťastná, že je vše v pořádku. :slight_smile:))) Za 14 dní zkontrolovat, zda už bije srdíčko a pro průkazku. :slight_smile: Holky, mně je dneska tak krásně! :dizzy_face:
5. srp 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@bafijka Mě to čeká v pátek, už aby to bylo. Kdy jsi měla poslední MS? Já 2.7. tak jsem zvědavá jestli už tam bude něco vidět....
5. srp 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvik77 To čekání je nejhorší. :slight_smile: Poslední MS byla 25.6., ale trvalo dlouho, než bylo na UTZ něco vidět..
5. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Tak to jsi týden přede mnou, ale já jsem zase měla ovulaci 7.-10.den, takže skoro o týden dřív....a poprvé jsi byla u doktora kdy?
5. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvik77 Minulý týden v pondělí. Měla jsem bolesti, takže jsem pro jistotu zašla k doktorce a vzniklo z toho to podezření na mimoděložní, jelikož bylo dost brzy..
5. srp 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Jsou to nervy viď, hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile:
5. srp 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvik77 Zatím ano.. Už aby bylo 15.8., to snad bude už i to srdíčko. :slight_smile:
5. srp 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 Držím palce, dej pak vědět.
5. srp 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Tak to je super zpráva!
5. srp 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak mám výsledky z krve a hodnotu 1143, tak to je snad dobrý ne??? :slight_smile:
na utz jdu asi až příští středu, už by mělo být srdíčko, tak uvidíme..:slight_smile:
5. srp 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@meggi10 Hodnota určitě odpovídá danému týdnu. :slight_smile: Gratuluji.
5. srp 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dnes 5plus1 tak snad jo...
5. srp 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já zatím zhubla - jak mi není moc dobře, tak toho moc nesním. Ale oblíbila jsem si rukolu, po které se můžu utlouct :slight_smile:
5. srp 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Rukola chutnávala psovi, ale naposledy mu moc nejela... :angry: Hm, tak já jím celkem normálně, ale prostě mi to břicho roste :angry: :angry: Dneska jsem byla zkusit svateb. šaty a už mi jsou akorát...
5. srp 2013 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem zašla do několika oddělení s děc. věcma, zjistit, kolik ta naše "nehoda" bude stát...to jsou teda ceny, za set bodíčka a lacláčků chtěj 27,90 eur, atd. :-O A ještě ty barvy, růžová, modrá a zase růžová a modrá... :rolling_eyes:
5. srp 2013 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm hezký pálky...:slight_smile:
5. srp 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany :grinning: psovi jo? :grinning: No vidíš, aspon je budeš mít akorát :wink:
5. srp 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 No jo, pejskovi kupujeme zeleninku :grinning: Noooo, za dva měsíce už je dost možný, že mi budou malý :angry:
5. srp 2013 v 17:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Noo,tak to potom se porozhlédni raději ještě po jiných :wink:
5. srp 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Ale co s těma, co už mám? Nikdy se neprodaj za cenu, za jakou jsem je koupila... :confounded: :frowning2:
5. srp 2013 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Hmm, to je pak blbé. Já myslela, že máš z půjčovny :unamused:
5. srp 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Tady půjčovny nejsou. A stejně jsem je chtěla mít doma, tak je možná budu mít doma, ale nikdy se v nich nevdám... :angry:
5. srp 2013 v 17:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Aha :unamused: tak to ti nezávidím, takovou situaci. Ale třeba se vlezeš :wink:
5. srp 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Třeba přijdou nevolnosti nebo s novým školním rokem něco zase shodím :sunglasses:
5. srp 2013 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Noo s tím šk.rokem. Vůbec si zatím nedokážu představit, že za chvilku jdu zas do práce. A jak sem furt unavená, tak to jsem teda zvědavá :grinning:
5. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek