• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@misulka88 Já už se těším, až budu dětem říkat, že z nich asi porodím :grinning: Ale nevím, nevím, jak to bude na podzim, když jsou všichni nachlazení... :confused:
5. srp 2013 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám dobré zprávy. Mrňousek je v pořádku srdíčko tluče a velikost je 9mm. Jsem ráda spadl mi kámen ze srdce. Termín porodu je 25.3.2014.
5. srp 2013 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lusinda77 Moc gratuluju, doufám, že za nedlouho budu moc napsat to samé :wink:
5. srp 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Jo s těma jejich nemocema to bude těžké :unamused:
5. srp 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky blahopřeji, dnes spadl kámen i mně..:slight_smile:
5. srp 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusinda77
@meggi10 holky blahopřeju, takové zprávy se mi líbí :wink:
5. srp 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 blahopřeju:slight_smile:
5. srp 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77
@meggi10 samé skvělé zprávy :slight_smile: já doufám, že v nich budeme všechny pokračovat :slight_smile:
5. srp 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem těhu průkazku a nějaký balíček, jsou v něm ponožky (tak pro naší Terku), jednal látková plena, pak maličký balení sudokremu (na ten já nedám dopustit, jiný krém nepoužívám, je super, vřele doporučuji), pak jedna dávka lenoru, jedna plenka pampers a slevový kupony do xxxlutz. Tak aspoň víte, na co se těšit :grinning:
5. srp 2013 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začínám mít trochu strach....napadají někoho myšlenky, že co když nebude vše tak jak má?
5. srp 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka to já mám od začátku ale snažím se na to nemyslet a věřit že všechno bude dobré, vždyť jsme čekali tak dlouho!
5. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka to je asi normální :wink: já tak průběžně panikařím pořád! :grinning: až budeš mít po prvním vyšetření a uvidíš srdíčko, hned budeš klidnější, uvidíš :wink: i když pak se zas budeš bát dalšího vyšetření, jestli roste a je vše v pořádku, a tak dále vlastně pořád! :slight_smile: myslím, že teď už se budeme bát pořád! mateřský pud :slight_smile: ale rozhodně myslet pozitivně!! nepřivolávat nic zlého :wink:
5. srp 2013 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato já byla do včerejška úplně v klidu, nějakej pocit mi říkal,že bude určitě všechno v pořádku a najednou strach, že nebude srdíčko nebo tak ... Mám za sebou samlklé těhotenství v 17tt, to bylo tedy ještě před naším Kubíkem, ale už bych to nechtěla zažít. Ale budu se snažit myslet pozitivně :slight_smile: děkuju
@silvik77
6. srp 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka To by nechtěl zažít nikdo....my jsme čekali necelé 4 roky, bude mi 36 a jsem vůbec poprvé těhotná, takže nervíky jsou a řádné, to mi věř...po takové době chci slyšet už jen dobré zprávy, tak snad bude vše v pořádku, myslím na to každičkou vteřinu, proto se taky snažím myslet pozitivně, jinak to ani nejde :slight_smile:
6. srp 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už vás tady pár dní sleduji, tak snad se nebudete zlobit, když se přidám:slight_smile: Já jsem to zjistila cca 21.7. měla jsem úplně neviditelného ducha a z něho jsou teď krásné //:slight_smile: na první prohlídce u dr. jsem už byla a nebylo nic videt, rekl mi, ze je to divne, tak me postrasil:( rekl, ze mam prijit na krev v pondeli (vcera) a ve stredu (zitra) a pokud nebude hodnota hcg zitra dvojnasobna, tak to bude asi mimo. Tak sem trochu nervozni a nespi se mi úplně dobře. Včera jsem měla přes 4tis, tak snad už je to dost vysoké. Sem optimista, myslím pozitivně, ale trochu se bojím.
6. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Ahoj, já jsem to zjistila 27.7., druhý den po vynechání MS. K doktorovi jdu AŽ v pátek. Vleče se to jako blázen. Taky se snažím myslet pozitivně, ale trochu se bojím....to máme stejně :slight_smile: Tak snad nám to oběma dobře dopadne :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ VŠEM TĚHULKÁM!! Moc moc vám všem gratuluji a zároveň se přidávám i když zatím trochu s obavami. Mám nepravidelnou menz. o ovulaci nemám ani tušení :slight_smile: , ale předpokládám jsem v 6tt. Po delším snažení, diagnostikování endomet. a prodělané laparoskopii to nakonec k něčemu přeci jen bylo, hlavně aby to tak vydrželo, moje gynekoložka má dovolenou takže na prohlídku jdu 26.8, jen mě po přečtení těch osmi stránek trochu děsí to,že všichni máte nějaké příznaky a já kdybych neměla // tak ani nevím, že jsem těhotná, rozhodně mi není špatně, nemám nechutenství či zvýšenou chuť k něčemu ani mi neroste břicho, jen mne pobolívá, bolí mne prsa, jsem trochu unavená a sem tam nateklá.....tak snad bude vše ok neb do 26 ještě daleko. Preventivně jsem přestala běhat a raději nechodím se ani koupat. Holky jak to máte třeba s vínem, dáte si sem tam sklenku nebo raději vůbec, co kafe? To, že bychom měli být těhotní jsem nijak nepředpokládala takže jsem v průběhu července absolvovala pár večírků s alkoholem, jen doufám,že to nebude mít nějaké následky :(
6. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Ahoj, tak já bych měla být na začátku 6tt a po tom, co jsem našla na testu dvě čárky, mě akorát asi 4 dny bolel podbřišek a 2x jsem únavou odpadla, jinak mi taky nic není, prsa nerostou, nebolí, špatně mi není, prostě nic. Co jsem tak četla a slyšela, 2 dcl vína neuškodí a 1-2 kávy denně taky ne. Já jsem si třeba schválně červené víno dávala, prý to prokrvuje dělohu, kamarádce to dokonce doktorka v těhotenství doporučila :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Ahojky, tak to sme na tom stejně:slight_smile: mě dohromady taky nic není, jen to co pises ty, trochu boli prsa, trochu sem unavena a trochu si prijdu nafoukla a to je vsechno:slight_smile: taky bych to nevedela nebyt testu:slight_smile:)) Ja si tak 2x tydne dam 2dcl piva po jidle, myslim, ze v male mire je to spis zdrave. Jako treba tvrdy alkohol bych si v tehu nikdy nedala, ale podle me trochu vinka nebo pivka je uplne v pohode:slight_smile: je to dobry na traveni a na spani:slight_smile: a kafe s dam tak jednou za 10dni, kdyz uz fakt v praci padam na hubu a usinam, tak si dam slaboucky s trochou mleka. Ja nevim, sem proste toho nazoru, ze v male mire, to nemuze ublizit:slight_smile:
6. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No mě se přiznám nic pěknýho na těhotenství nepřijde, na začátku stres zda se objeví srdíčko , ve dvanáctém týdnu stres aby vyšli dobře testy, ve davcátem aby vyšel dobře velký ultrazvuk, pak začnou natýkat nohy, pak přijde test na cukrovku, pak už si připadáte jak velryby, co sotva funí a nakonec přijde porod a co si budem povídat to taky není uplně růžový, takže ještě, že se z toho ročního trápení nakonec vylíhne ten krásný človíček, který vám bude někdy pěkně pít krev :grinning:

Doufám, že jsem to nenapsala moc drsně, spíš je to taková nadsázka, ale hodně se tomu nakonec všichni přiblížíme, je potřeba se hold na ten strach jestli bude všechno v pořádku, připravit, já ho mám celých devět měsíců
6. srp 2013 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@cassis1 Nebejt vynechané MS, tak bych to u sebe taky mohla lehce přehlídnout.. Bylo mi špatně v autě, ale to se mi prostě občas stává a jediným příznakem je občasné pobolívání podbříšku a včera jsem únavou usínala už od rána.. :slight_smile:

@kristl85 Hodnoty přes 4 tis. jsou super.. já je měla teda o dost nižší a to byl teprv nápor na nervy. :slight_smile: Ale už je dobře, na druhý pokus už byl prcek v děloze vidět a je mi hned líp.. :slight_smile: hlavu vzhůru!
6. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 :slight_smile: :slight_smile: to jsi mě pobavila, není se čemu divit, když už doma dvě máš. Taky se někdy podivuji tomu,že to vůbec všechno dobrovolně absolvujem a že ty děti vůbec máme (myslím to s nadsázkou)

@kristl85
@silvik77 jo jo každý to má asi jinak, jen jsem si říkala, že nic nepociťuji jestli jsem ještě vůbec těhotná. Nejvíc to pozoruji na svém okolí kdy všechny kámošky jsou těhotné nebo mají malé mimča, u některýc nešlo do 5 měsíce poznat, že jsou těhu a jedna má ve 3 měsíci břicho jako by byla v sedmém. :slight_smile:
6. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Jee diky to jsi me potesila:slight_smile:
6. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak doktorka má tento týden dovolenou - zrovna když jsem se chtěla objednat na potvrzení :frowning2: . Tak tam zavolám hned v pondělí, to budu 5+4 a stejně mě objedná určitě až ke konci týdne a to budu končit 6tt, tak aspon už by mohlo být i srdíčko a vezmu to při jednom :slight_smile:
6. srp 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Já když volala na potvrzení, tak mě chtěli vzít v říjnu :grinning: Takže jsem se rozhodla najet na přístup milého "všechno bude ok". :slight_smile:
6. srp 2013 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Jo, já si to taky tak říkám, že všechno bude v pořádku :wink:
6. srp 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 - cervene vinko 2dcl urcite na skodu neni ...ja si ho take v tehu dopravala / ja vinařka:slight_smile:/ nebo bile ....a pivko si take dam...je fakt ze chut jak na vino ci pivko se me malicko v tehu snizuji..ale dam si ..pokud je chut ..neuskodi ...kafco jsem si zvykla davat denne vzdy ranko ...pak uz behem den a vecer vubec...piju spis mleko s kavou :grinning: takze v pohode ...na zacatku tehu me ta chut na kafe skoro prejde ale pak jsem si take davala malej salek...netrpela jsem nicim , holky jsou zdrave a v poradku ! Ale samo ze to je na chuti a tak kazde z nas .... ja tedy take krom vynechani MS a dvou silnych dalnic nepozoruji na sobe nic ...zhubla jsem 2kg ...jinak mam takovej porad spis jako pocit hladu nebo paleni zahy ... ale chut na nic neni .... tak uvidime ono to prijde :grinning: k dr jsem obednana pristi tyden jak jsem zvedava...:slight_smile: to bych mela byt 6tt tak by i srdicko mohlo byt videt.....obavy mam taky zda je i tentokrat vse v poradku.....snad ano :slight_smile:
6. srp 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 mooooc krasne napsaneee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se přidávám... se skoromužem jsme si z dovolenky dovezli prďolku. i když dost neplánovaně a udělalo nám to trošku čáru přes rozpočet...ale vždy jsme se oba báli jestli vůbec budeme moct mít děti, takže kašlem na nějakou čáru přes rozpočet a radujeme se :slight_smile:
6. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejno Gratuluju, taky jsem si náš poklad přivezli ze svatební cesty :slight_smile:
6. srp 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek