• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
autor
@lejno To je hezký, gratuluji! :slight_smile:
6. srp 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejno Já jsem vždycky říkala, že dítě příjde kdy má, v pravý čas, takto jsem si každý měsíc odůvodňovala další a další MS...na svoje první dvě čárky jsem čekala čtyři roky...prostě to mělo přijít tak to přišlo, gratuluji :slight_smile:
6. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě teď tak strašně bolelo břicho, že sem musela odejít i od obědu v práci. No strašná bolest:( přesně, jak když sem měla MS. Teď už je to dobrý, ale týýýjo, taková bolest i slzy mi vyhrkly do očí. Taky se vám to stalo?
6. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 já jsem tohle měla v těhotenství. Trvalo to asi dva dny. Vždy na několik hodin mě to chytlo - 15 minut šílená bolest, křeče, kdy jsem se v práci schovávala na záchode, abych "přežila". Pak 3/4 hodiny klid a pak zase. A bylo všechno naprosto v pořádku :slight_smile:
6. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladie Joo tak to je přesně jak popisuješ, tak snad je to ok. Díky moz za odpověď.
6. srp 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 nene ničeho se neboj, mě taky pobolívá a píchá v břiše, ale jsou holky co je bříško bolí stejně jako tebe asi to ktomu patří někomu není nic a někdo si to pěkně užije.
6. srp 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 tak jsem na tebe zvědavá, ty se taky načekáš :slight_smile: ty půjdeš na potvrzení a já si koncem příštího týdne budu testovat :grinning: Ach jo. Krom toho, že jsem nedočkavá, už začínám být i plačtivá, náladová, chudák ten muj, neví, co se děje :sweat_smile:
6. srp 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulice Jo, to čekání je nejhorší :slight_smile: ale hned v pondělí v 7 hodin ráno volám :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám, i když zatím jen neoficiálně, protože má můj doktor jako na potvoru dovolenou. Podle svých výpočtů bych měla být v 5tt s termínem porodu 9.4.
6. srp 2013 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysicka_lb Hihi, nemáme stejného doktora?Protože ta moje má taky jak na potvoru dovču. A termín jsem si taky vypočítala na 10.4 :slight_smile:
6. srp 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misulka88 já hlavně nevím, jak se mám zabavit, jsem sice v práci, ale jako na potvoru jsem si iniciativně udělala práci na celý týden dopředu (dělám na směny, takže toho moc tento týden není) a čas tak pomalu plyne, nevím, kterou činnost zvolit, tak jsem si řekla, začnu se znovu učit trochu španělsky, a jen na to koukám a nic :grinning: ještě si tak vybarvuju mandaly... Tak jsem zvědavá, na kdy tě objednají!
Já to mam tak, že se tam objednávat nemusím, ale zas to mám daleko, přestěhovala jsem se, tak se asi budu muset přehlásit nakonec... ale kam :-/ navíc jsem slyšela, že u známé těhotenství nepoznal, že šla hned k jiné dr., ta to tam viděla hned (dvojčata).
6. srp 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulice Je těžké na to nemyslet, hlavně když je člověk tak natěšený a myslí si že to klaplo že :slight_smile: já testovala i týden očekávanou MS, protože jsem to nemohla vydržet, ale stejně to nemělo cenu, nic tam nebylo. Tak zkus vydržet aspon dva, tři dny před. To máš o zábavu postaráno, když si vymalováváš :grinning: já se zas vždycky těším na ráno, to si dělám test. Líbí se mi jak tam ta čárka jde vidět, ale za pár dní už budou obě stejné, a už testovat nebudu :slight_smile:
6. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 jooo, tak na to se taky těším :grinning:
6. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita To mě mrzí. Snad bude tentokrát všechno v pořádku!

Holky, chtěla jsem se zeptat, vy, které sportujete, přestaly jste, nebo pokračujete zvolna dál?
6. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ;) tak na první kontrolu jdu 20.8.,tak sem zvědavá.srdíčko nejspíš nebude ještě..
6. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maksim no záleží jaký sport, mě doporučila lékařka vzhledem k tomu, že hlavně běhám a dlouhé tratě abych se tomu teď raději vyhnula a začala až alespoň po 10tém týdnu, jistota je jistota, pak bych si to mohla vyčítat tak teď raději neběhám....ale jinak jak jsem už někde četla "zahnízdění" vajíčka je jako když namažeš chleba máslem a posypeš ho mákem, když jej obrátíš taky mák nespadne dolů :slight_smile:, já jsem taky když jsem otěhot a nevěděla jsem to běhala ob den a dávala jsem si pořádně do těla...ale jinak třeba kolo normálně můžu, brusle taky, aerobic třeba ne, raději se asi vyhnout všemu natřásání, skokům a poskokům :slight_smile: Někdo říká,že se máme řídit pocitem.....no já se necítím jako těhotná to bych musela běhat maraton :slight_smile: raději zvolním ono těch pár týdnů mě nezabije.
6. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to tady dost nepřehledné. Kdo by si chtěl psát každodenní zážitky, starosti a radosti, těhotenské i netěhotenské, ozvěte se mi do zpráv. Na facebooku bych založila skupinu, byla by tajná, takže by nikdo z vašich přátel neviděl, že v ní jste (natož co píšete), ani by nikdo tu skupinu nemohl náhodně vyhledat. Tam bychom si mohly psát, co nás kterou potkalo, jaké máme starosti, na co se potřebujeme zeptat.... Je to tam takové přehlednější a interaktivnější. Tak pokud by se chtěl někdo do takové skupinky přidat, pište do zpráv. Nemusí nás být ani moc, tři až čtyři si klidně vystačíme. Prostě takové virtuální těhulčí kamarádství.
6. srp 2013 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cassis1 O tom zahnízdění jsi to napsala dobře :slight_smile: Já když jsem to zjistila, tak jsem málem měla strach i "chodit" :slight_smile: Pak jsem si uvědomila, že jsem den před tím, než jsem začala špinit, vytírala a uklízela celý barák, byla jsem sedřená jak bulhar a ještě jsem spadla z našich provizorních schodů-což je vlastně jen deska :slight_smile:-pěkně přímo na beton. No a přesto se zahnízdilo :slight_smile: Teď už je to skoro dva týdny, co mi vyšel test, a už funguju zase normálně :slight_smile: Holt když je to poprvé člověk neví :slight_smile:
7. srp 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maksim Já jsem nesportovec, takže dělám vše jak předtím: sprintuju na bus, chodím se koupat (ale jen do moře, do jezera se trochu bojím) a se psem na dlouhý procházky...jen jsem teď utla agility, protože jsem to pobíhání nějak nedávala + dali jsme se do velké rekonstrukce, takže není čas doma trénovat...
Někdy na "vyklepání" mimina myslím, když jedu nějakým tím starým autobusem :grinning:
@silvik77 Já když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná (ani mě nenapadlo, že bych mohla), tak jsem vynosila 160 kg podlahy k nám na patro, bylo to asi v době zahnízďování a mimiňák se zdá, že to zvládl :slight_smile:
7. srp 2013 v 06:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Mě to taky nenapadlo, snažili jsme se skoro 4 roky a já už byla na první konzultaci v IVF centru a čekala jsem na MS kvůli odběru na hormonální profil. No a ta už nedorazila :slight_smile: Pro mě opravdu velké překvapení :slight_smile: V pátek jdu k dr. tak jen doufám, že bude vše ok...
7. srp 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 4 roky je dlouhá doba, takže gratulace, že to konečně vyšlo :slight_smile:
My se ani nesnažili otěhotnět... :sweat_smile: Trochu nám to komplikuje situaci (jsem uprostřed renovace bytu, ve kt. bydlíme), ale těšíme se na sviště :dizzy_face:
7. srp 2013 v 07:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Děkuji :slight_smile: Já zastávám názor, že mimi příjde kdy má, takže všechno zvládnete, neboj :slight_smile: A vy-jak jsem pochopila-nebydlíte v Česku, že, takže když renovujete byt, tzn., že zůstáváte natrvalo v zahraničí?
7. srp 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Na mě dneska nějak všechen ten bordel padnul...protože je mi jasný, že to takhle ještě minimálně měsíc zůstane :angry: Kdybysme věděli o nějaký seriozní firmě, tak bysme si to nechali udělat, ale zatím jsme měli smůlu, hodně peněz za málo muziky :confounded:
My se určitě budem ještě několikrát po světě stěhovat, teda doufám :slight_smile: Zůstat v Estonsku natrvalo bych fakt nechtěla, není tu nic zajímavýho, všechno tu je drahý, jak tu chybí konkurence... :sweat_smile:
7. srp 2013 v 07:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já jsem měla krizi v neděli-bylo mi do breku, a kdybych nebyla těhotná, tak si dám panáka. V baráku bordel, na zahradě bordel, zdrhly mi kuřata z ohrádky a ještě cosi a nějak už jsem to nedávala :slight_smile: A návrat do Česka neplánujete?
7. srp 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany my zrovna dokončili rekonstrukci, nebo spíš obměnu starého za nové. Základ domu zůstal stejný,ale topení, okna, celá kuchyně, schody a dveře museli pryč.
sem tak ráda, že je to za náma....takže s tebou plně soucítím!!
7. srp 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Tak dobrý je, že většinou ty krize přejdou :slight_smile: Už se těším až ta moje "beznaděj z našeho bydlení" přejde, tak jako přešla panika, že se nevejdu do svatebních šatů :slight_smile:
Do Česka možná na pár let, ale ne natrvalo, není to země, kde bych se chtěla usadit...na Česku mi vadí to neskutečně zbytečný papírování - snažím se vyřídit papíry ke svatbě a takových caviků...:/ Navíc, ačkoli jsme národ pejskařů, tak mi zrovna Česko nepřijde jako "dog-friendly". Tady můžu vzít psa všude s sebou, tahám ho i do práce, do obchodu (občas není jiné možnosti, nedělám to často)....Jo a ještě velká nevýhoda Česka, že tam bydlí maminka, co má potřebu organizovat život všem okolo :rolling_eyes:
7. srp 2013 v 07:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Je to naprd, že tu musíme i bydlet a že si to prostě děláme více méně sami, my - dvě skleníkový vysokoškolský děti :grinning: Ještě že je internet a youtube, milý vždycky nastuduje a pak jde na to :grinning:
Nejvíc se děsím nový elektriky, z toho bude bordelu a stěhování...jinak už to snad bude v poho :slight_smile:
7. srp 2013 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Jo tak to moje mamka je naprostý opak, a ani tchýně nám do ničeho nemluví :slight_smile: Tady je to se psama ještě v pohodě, ale byli jsme letos v Rumunsku, a tam jsou psi všude po ulicích, říkají jim vagabundi, pro ně to nejsou domácí mazlíčci, toulají se a živí všelijak, já jsem to nemohla vydýchat, bylo mi jich líto, nejradši bych všechny vzala sebou. A když je mají doma, tak jako hlídače, a pokud se začnou toulat, tak je prostě zastřelí, drsné. My máme dva pejsky, jednoho od štěněte a druhého, jak říká manžel, z "děcáku" :slight_smile:
7. srp 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Nějakou dobu jsme bydleli v Bulharsku, tam to bylo drsný...ale zase ta příroda :dizzy_face: Neříkám, že to je v Česku úplně hrozný, ono to není nikde ideální...Minulé léto jsem byla se psem v Česku na pět týdnů a to byl prostě vopruz, pes nikam nesměl, takže já se taky nikam moc nepodívala. Doma jsem ho nechat taky nemohla, protože to byly většinou delší výlety s mámou a on se táty a bráchy bál, no a aby s nima šel ven? to ani náhodou! Přivázanýho někde před nějakou památkou bych ho taky nenechala.
7. srp 2013 v 07:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Je pravda, že tady psi nesmí nikam...penziony a hotely začaly nabízet pobyt i s pejskama, ale jinak je to děs. Vzpomínám si, jak jsme byli ve Francii, že tam se psama chodili normálně do hypermarketu, dali je to vozíku a bylo. No u nás nepředstavitelný :unamused:
7. srp 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek