• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben/květen 2016

18. prosince 2017 
Pavla je jak praštěná od toho přispání na scintigrafii, tj. přesně od 21.11. :grinning: Od té doby nechodí, ale běhá, poslední dobou tak jako tanečně po špičkách. Do výšky neskáče, ale pořád po něčem šplhá a nejraději z výšek skáče nám do náruče. Po bytě z nudy běhá sem tam, občas se v koutě zaculí a našpulí pusu, že chce pusinku. Venku už jde za ruku jen prvních dvě stě metrů, pak jí jen přidržuju za kapucu a vlaju za ní. Jediný, kde se ještě necítí, je vyšší tráva a obrubníky směrem nahoru. Tam se zarazí a najednou tu ruku chce. Jinak u nás teď začalo vztekání, když jí něco vezmu. Třeba mop, že ho potřebuju, nebo vysavač, že ho uklidím. Je jedno, že už se to dvacet minut bez povšimnutí válí v koutě, jakmile to vezmu do ruky, letí ke mně s hysterákem a rve mi to z ruky. Takže u nás teď denně řev z obou stran ("okamžitě se uklidni, nebo ti přistane jedna na zadku a myslím to vážně"), protože vysvětlování, že to maminka opravdu potřebuje, jí vůbec netankovalo.
Včera ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nas je taky Adam sebevrah. Leze do vejsek, skace, furt neco prelejza atd. Dneska skoncil s rozseklym rtem o krabici, na kterou spad primo pusou na roh. To vyjimecne brecel, jinak se zvedne, rekne BUM a de radit dal.
Ale je zlatej na Kubu. Furt se o nej stara, dava mu do pusy dudlika, chce drzet lahev kdyz krmim, atd. Dela mu furt mala (a rika pri tom vysokym hlaskem maňá, ten vyssi ton pri mluveni na mimina je asi automatickej nehlede na vek :grinning:) a pusinkuje ho.
Včera v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marky_d super :smiley::smiley::smiley: Emicka chodi na krouzek z pohadky do pohadky. Pani ucitelka mi po besidce rekla, ze od noveho roku oteviraji krouzek i pro batolatka od 2 let, ze si Kubika vezmou :joy::joy: pohybu zdar!!
Dnes v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A jeste jeden poznatek - prijde mi, ze je Kuba v uceni dost sikovny, kdyz neni nemocny :smiley: kazdy den neco noveho :slight_smile: dnes behal s kolinky ze je krcil a zvedal. Ovsem pro mne dnes nejvetsi booom - prisel mi rict, ze ee a tlacil. Sundam plinu a bobek.. normalne to nedelam, protoze je to proste kluk a linej, ale tak... cvicne “jdi na nocnik” jsem pustila. Holky on si vzal moje krizovky a hodil taaaakovy kabel :laughing: hodny Emicciny tvorby :joy: ja mu div radosti nelibala nohy!
Dnes v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak jsem objevila mlsku, co mi projde a co můžu Violce kupovat. Je bez cukru a bez éček a barviv. Možná, že jsem objevila Ameriku a Vy to už dávno znáte. Mrazem sušené ovoce od mix.it. Objednávám přes net a ujíždím na tom. Jahody jsou senzační, i maliny /trochu kyselejší/. Včera jsem objednala všechny dostupné druhy kromě banánů. :slight_smile: V krabicích i v mini kapsičkách do kabely.
Dnes v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@babanci znam a chuti :slight_smile:)) nasi hadi to ale nepapaji, prave ze je to kysele a nevim proc, Ema nikdy jahody neochutnala a bytostne je nesnasi :-/
Dnes v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellfka přiznám se, že píšu málo, ale nakukuju sem za vámi často. A obzvlášť, když mám pocit,že naše dítě dělá něco zvláštního či jinak a pak mrknu a vy už to tu řešíte, že to dělá dalších 5 děti tady ze skupiny a já vím,že máme úplně normální dítě, které dělá to co ostatní :blush: jsem za vás fakt ráda :blush::blush::kissing_heart:

@babanci také známe a také máme moc rádi.
Jinak nevím jestli znáte vy ostatní...ale také máme rádi z Lidlu tyčinky Alesto. Jsou to takové ty ovocné tyčinky jak z DM, ale bez toho papíru a levnější. Je jich v krabičce 5 za 40,- a dělají asi 5 příchutí. Taková super rychlovka do tašky a kočáru.
Dnes v 09:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marky_d Ty jo, díky za tip!
Dnes ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás frčí susšené ovoce obecně. Borůvky, brusinky, křížaly, prostě všechno. Kupuju na svet plodu. Ty boruvky jsou super pri prujmech, trochu stavi.
Dnes ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky_d tyhle tycky z Lidlu jsou fakt dobry, taky kupuju:wink:

Suseny ovoce u nas taky v oblibe, nejlepsi domaci krizaly od babicky, ale letos bohuzel malo jablek, tak nemame:frowning2:
Dnes ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek