• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu konec září/začátek října 2012

22. října 2012 
Najde se někdo,komu vychází stejný termín jako mě?Přidejte se!
26. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no já sice nejsem úplně na přelomu, to jsem byla když jsem čekala naši Klárku, teď by termín porodu měl vycházet tak na 17-20. října. Ale ráda bych se přidala do nové diskuze. On ten termín není zas až tak daleko :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tk jsem ráda,že ses přidala..já teda termín ještě přesně nvm,nemám ještě ani průkazku,to až v pondělí..ale počítala jsem a mělo by to tkhle vycházet..:slight_smile: Je pravda,že ten termín daleko není.. :wink:
2. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylama ahoj a nechtěla by ses přidat k nám do soukromé skupiny, sice se jmenu TP říjen/listopad ale jsou tam holky od začátku října až po listopad?
2. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klidně,aspoň tam budu moct víc diskutovat..hodíš mi nějaký odkaz? :slight_smile:
4. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mužu se k vám pridat?Jsem v 10tt a termín máme 5.10.2012
12. bře 2012 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...ja jsem 8+4 a mam termin 20.10...muzu se taky pridat? prukazku mam dostat v patek a zaroven se objednat na screening,tak jsem zvedava. V praci to zatim tajite?
13. bře 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibiska1 jeee.. a taky bych se mohla pridat?
13. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Mám úplně stejný termín :slight_smile:
15. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? :slight_smile: Jsem teď 13+1 a termín mám 20.9.
16. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já mám termín 17,9 a kde budete rodit?Já teda pochybuju,že to budu mít na termín,ale chtěla bych,protože mám 17.9 sama narozky tak bych si mimčo porodila jako dárek :grinning: Dneska byl za mě přítel registrovat do Podolí a děs běs čekal tam 4 hodiny takže kdyby jste náká chtěla tak upozornuju mají to změněný a registrace je od 10 h a ne od 7 jak to bylo dřív a berou jen 12 prvních takže se tam stejně musí tak na 9 možná i dřív. :cry:
19. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky tak to je fajn a taky uz vis co to bude?
19. bře 2012 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přítel taky chtěl abych rodila v Podolí ale já si uhájila Hořovice.Je to tam super a i bez registrace,tak jestli stihnem tam dojet tak budu rodit tam.Jelikož je to moje čtvrte těhotenství tak mám docela strach abych neporodila po cestě:slight_smile:
19. bře 2012 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Nevím... Po neděli jedu na genetický testy, ale jestli mi to řeknou - nevím... jinak až nejdřví 17.4. :frowning2:
20. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zrovna zítra čeká registrace do Podolí. Taky jsem uvažovala o Hořovicích, je to tam fakt hezký, ale nemáme auto a nevím, jak bychom se tam v den D dostali. Ale Podolí snad taky bude fajn.
21. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka je my jdeme 17.4 na 3Dultrazvuk,taky se nemužu dočkat:slight_smile:a ty čekaš první?
22. bře 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmms jo Podolí je prý taky dobré.Přítel tam rodil syna i vnučku a nemužou si to vynachválit,dokonce jim dovolil fotit uplně všechno a tak ma vnučka vše zadokumentované:slight_smile:
22. bře 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon jééé, to se máte... to my jdeme na obyč :frowning2: - jak to tu čtu, tak moje paní doktorka je asi nějaká opozdilá... nejdeme ani na 3D ultrazvuk ani na žádný screening (nevím, jak se to píše)... čekám první a asi poslední... zatím mi dává zabrat a to mám porod před sebou :grinning:
22. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ale ta registrace byla docela o nervy. Přišla jsem tam na půl osmou a byla jsem předposlední, koho vzali. Navíc tam někdo předbíhal, což je teda fakt vrchol neslušnosti :rolling_eyes:
22. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky ten 3Dultrazvuk jsem si zjistila sama a platí se.Je to takove plus:slight_smile:Ja chodím taky k doktorce na vesnici ale posílá mě na ty velké ultrazvuky do nemocnice v Hořovicích a tam jsem se dozvěděla o tom 3D.Tak se jukni na netu na tvou blízkou nemocnici myslím že to 3D dělají už v každé nemocnici,akorád ty ceny jsou v každé jinak.U nás to stojí 600 a nahrajou ti to na CD a fotka jedna za 100. A v kolikátém jsi týdnu?Já čekám čtvrté a asi né poslední:slight_smile:)))))
31. bře 2012 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmms Ahojky jo ta registrace je hrozná.Nevím proč to vymysleli takovou blbinu.Já rodila před 4lety v Motole,registrovaná jsem bylapo porodu jsem musela ležet 4hodky na sále protože nebylo místo a stejně jsem 2dny po porodu ležela na pokoji pro císaře a maleho jsem měla na děckém:frowning2:bylo to docela hustý,chtěla jsem ho mít hned u sebe.Tak jsem s ním byla aspon na chodbě.Tak že vubec nechapu k čemu je ragistr
31. bře 2012 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych měla rodit 15.10. ale jelikož čekám dvojčátka je větší pravděpodobnost že budu rodit už v září :confounded: bojím se toho jak čert kříže, zítra začínám 12tt. vubec nevím jestli si něco už mám kupovat nebo ne...přemýšlím o látkových plínách, ale nevím jaké. Další velký otazník vysí nad tím kde rodit. jsem z prahy východ tak to zatím vypadá na Benešov.
1. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Já jdu na kontrolu 17.4., tak se na to paní doktorky zeptám. Ale myslím, že u nás to je dražší. V Hořovicích v nemocnici pracuje moje kamarádka, ale myslím, že na chirurgii. Taky jsem kousek od Hořovic bydlela :slight_smile: - můžu se zeptat, kde přesně bydlíš :slight_smile:? Už 4??? Téééda, obdivuji... já první a myslím, že jen tak si druhý nepořídíme :slight_smile: Termín mám 28.9. :slight_smile:
2. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tk vás tady vítám,doufám,že se nám to tady ještě rozroste.. :wink: Já jdu na kontrolu tenhle čtvrtek,doufám,že nám doktor udělá nějaký to UZ. :slight_smile: TP mám na 1.10.
2. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky ja bydlím v Karlíku u Dobřichovic je to asi 30km od Hořovic tak doufám že neporodím po cestě:slight_smile:)))))Já mám termín podle ultrazvuku 29.9:slight_smile:Ted se i docela bojím abych nemusela na císaře,mám už potřetí pupeční kýlu.Ale na chýře v Hořovicích:slight_smile:říkali že snad ne tak se modlím.Jo jo čtvrté,2kluky a jednu holku a ted jsem si přála holčičku ale na ultrazvuku jsem viděla pindíka:frowning2:ale říkám si že jsem se třeba spletla,by lo to ve 12týdnu tak pořád doufám:slight_smile:Co vy by jste si přáli?
2. dub 2012 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Aha, tak to bydlíš dál, to ani neznám... já bydlela asi 3 km od Hořovic... Teď to do porodnice mám asi 15 km, ale ještě přemýšlím o Liberci a tam to mám 35 km... Tý jo, tak to jsi fakt hodně plodná maminka :slight_smile: Už jsi viděla pindíka? To je dobrý... já byla na ultrazvku před týdnem 13+3tt, ale neviděli jsme nic, ani paní dokotrka... Přítel chce kluka a mně to je úplně jedno. A jaký máte jména a jak se bude jmenovat čtvrté?
3. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj jojo asi jsem pindika videla,a hned jsem vykřikla že je to kluk a doktorka s usměvem řekla jen že jsem pozorná maminka.ale nepotvrdila mi to tak pořád ta mala jiskřička naděje že třeba,možná asi je to holka:slight_smile:ve mě dřímá.No a když to holka nebude tak se po šestinedělí budem o ni snažit:slight_smile:Jméno pro kluka máme bud Vojta-to se mi moc nelibi i kyž se tak jmenoval muj deda ale znam jednoho dost nechutnyho chlapce jmenem Vojta a ten se mi hned vybaví:slight_smile:a nebo Patrik a to asi spíš.no a pro holčičku Anna Sofie:slight_smile:stima holkama je to prostě jednoduší:slight_smile:)))))
3. dub 2012 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka jeje ja to neurčila jako odpověd :confused: Tak to asi bydlíš u jiných Hořovic tady je asi 15km od Hořovic Beroun.Od tamtut je to hooodně daleko do Liberce
3. dub 2012 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dneska jsem zakrvacela ale jen tak trošku a trochu me boli i podbřišek.Meli jsme dneska sexík ale to zakrvácení bylo až 4hodky po tom.Mezi tím jsem byla dvakrát na wc a nic až pak.Je to normální nebo mám vyrazit na pohotovost :confounded: vubec nevím ale ted už mam vložku čistou
3. dub 2012 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Nee, bydlela - už nebydlím... vím, o které Hořovice jde, já bydlela v Lochovicích a kamarádku mám ze Záluží :slight_smile: Teď bydlím kousek za Mladou Boleslaví :slight_smile:
4. dub 2012 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka aha tak to jo ja myslela jestli to nejsou jine Hořovice:slight_smile:
4. dub 2012 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek