Termín porodu konec září/začátek října 2012

Najde se někdo,komu vychází stejný termín jako mě?Přidejte se!
bibiska1
1. bře 2012
ahoj, no já sice nejsem úplně na přelomu, to jsem byla když jsem čekala naši Klárku, teď by termín porodu měl vycházet tak na 17-20. října. Ale ráda bych se přidala do nové diskuze. On ten termín není zas až tak daleko 🙂
lucylamaautor
2. bře 2012
Ahoj,tk jsem ráda,že ses přidala..já teda termín ještě přesně nvm,nemám ještě ani průkazku,to až v pondělí..ale počítala jsem a mělo by to tkhle vycházet..🙂 Je pravda,že ten termín daleko není.. 😉
bibiska1
2. bře 2012
@lucylama ahoj a nechtěla by ses přidat k nám do soukromé skupiny, sice se jmenu TP říjen/listopad ale jsou tam holky od začátku října až po listopad?
lucylamaautor
4. bře 2012
Klidně,aspoň tam budu moct víc diskutovat..hodíš mi nějaký odkaz? 🙂
zlatickon
12. bře 2012
ahojky holky mužu se k vám pridat?Jsem v 10tt a termín máme 5.10.2012
santron
13. bře 2012
ahoj holky...ja jsem 8+4 a mam termin 20.10...muzu se taky pridat? prukazku mam dostat v patek a zaroven se objednat na screening,tak jsem zvedava. V praci to zatim tajite?
santron
13. bře 2012
@bibiska1 jeee.. a taky bych se mohla pridat?
rennnka
15. bře 2012
@zlatickon Mám úplně stejný termín 🙂
mmms
16. bře 2012
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? 🙂 Jsem teď 13+1 a termín mám 20.9.
anetaalex
19. bře 2012
ahoj já mám termín 17,9 a kde budete rodit?Já teda pochybuju,že to budu mít na termín,ale chtěla bych,protože mám 17.9 sama narozky tak bych si mimčo porodila jako dárek 😃 Dneska byl za mě přítel registrovat do Podolí a děs běs čekal tam 4 hodiny takže kdyby jste náká chtěla tak upozornuju mají to změněný a registrace je od 10 h a ne od 7 jak to bylo dřív a berou jen 12 prvních takže se tam stejně musí tak na 9 možná i dřív. 😢
zlatickon
19. bře 2012
@rennnka ahojky tak to je fajn a taky uz vis co to bude?
zlatickon
19. bře 2012
ahoj holky,přítel taky chtěl abych rodila v Podolí ale já si uhájila Hořovice.Je to tam super a i bez registrace,tak jestli stihnem tam dojet tak budu rodit tam.Jelikož je to moje čtvrte těhotenství tak mám docela strach abych neporodila po cestě🙂
rennnka
20. bře 2012
@zlatickon Nevím... Po neděli jedu na genetický testy, ale jestli mi to řeknou - nevím... jinak až nejdřví 17.4. 😞
mmms
21. bře 2012
Mě zrovna zítra čeká registrace do Podolí. Taky jsem uvažovala o Hořovicích, je to tam fakt hezký, ale nemáme auto a nevím, jak bychom se tam v den D dostali. Ale Podolí snad taky bude fajn.
zlatickon
22. bře 2012
@rennnka je my jdeme 17.4 na 3Dultrazvuk,taky se nemužu dočkat🙂a ty čekaš první?
zlatickon
22. bře 2012
@mmms jo Podolí je prý taky dobré.Přítel tam rodil syna i vnučku a nemužou si to vynachválit,dokonce jim dovolil fotit uplně všechno a tak ma vnučka vše zadokumentované🙂
rennnka
22. bře 2012
@zlatickon jééé, to se máte... to my jdeme na obyč 😞 - jak to tu čtu, tak moje paní doktorka je asi nějaká opozdilá... nejdeme ani na 3D ultrazvuk ani na žádný screening (nevím, jak se to píše)... čekám první a asi poslední... zatím mi dává zabrat a to mám porod před sebou 😃
mmms
22. bře 2012
@zlatickon Ale ta registrace byla docela o nervy. Přišla jsem tam na půl osmou a byla jsem předposlední, koho vzali. Navíc tam někdo předbíhal, což je teda fakt vrchol neslušnosti 8-(
zlatickon
31. bře 2012
@rennnka ahojky ten 3Dultrazvuk jsem si zjistila sama a platí se.Je to takove plus🙂Ja chodím taky k doktorce na vesnici ale posílá mě na ty velké ultrazvuky do nemocnice v Hořovicích a tam jsem se dozvěděla o tom 3D.Tak se jukni na netu na tvou blízkou nemocnici myslím že to 3D dělají už v každé nemocnici,akorád ty ceny jsou v každé jinak.U nás to stojí 600 a nahrajou ti to na CD a fotka jedna za 100. A v kolikátém jsi týdnu?Já čekám čtvrté a asi né poslední🙂)))))
zlatickon
31. bře 2012
@mmms Ahojky jo ta registrace je hrozná.Nevím proč to vymysleli takovou blbinu.Já rodila před 4lety v Motole,registrovaná jsem bylapo porodu jsem musela ležet 4hodky na sále protože nebylo místo a stejně jsem 2dny po porodu ležela na pokoji pro císaře a maleho jsem měla na děckém😞bylo to docela hustý,chtěla jsem ho mít hned u sebe.Tak jsem s ním byla aspon na chodbě.Tak že vubec nechapu k čemu je ragistr
dooriska
1. dub 2012
Ahojky, já bych měla rodit 15.10. ale jelikož čekám dvojčátka je větší pravděpodobnost že budu rodit už v září :-S bojím se toho jak čert kříže, zítra začínám 12tt. vubec nevím jestli si něco už mám kupovat nebo ne...přemýšlím o látkových plínách, ale nevím jaké. Další velký otazník vysí nad tím kde rodit. jsem z prahy východ tak to zatím vypadá na Benešov.
rennnka
2. dub 2012
@zlatickon Já jdu na kontrolu 17.4., tak se na to paní doktorky zeptám. Ale myslím, že u nás to je dražší. V Hořovicích v nemocnici pracuje moje kamarádka, ale myslím, že na chirurgii. Taky jsem kousek od Hořovic bydlela 🙂 - můžu se zeptat, kde přesně bydlíš 🙂? Už 4??? Téééda, obdivuji... já první a myslím, že jen tak si druhý nepořídíme 🙂 Termín mám 28.9. 🙂
lucylamaautor
2. dub 2012
Ahoj holky,tk vás tady vítám,doufám,že se nám to tady ještě rozroste.. 😉 Já jdu na kontrolu tenhle čtvrtek,doufám,že nám doktor udělá nějaký to UZ. 🙂 TP mám na 1.10.
zlatickon
2. dub 2012
@rennnka ahojky ja bydlím v Karlíku u Dobřichovic je to asi 30km od Hořovic tak doufám že neporodím po cestě🙂)))))Já mám termín podle ultrazvuku 29.9🙂Ted se i docela bojím abych nemusela na císaře,mám už potřetí pupeční kýlu.Ale na chýře v Hořovicích🙂říkali že snad ne tak se modlím.Jo jo čtvrté,2kluky a jednu holku a ted jsem si přála holčičku ale na ultrazvuku jsem viděla pindíka😞ale říkám si že jsem se třeba spletla,by lo to ve 12týdnu tak pořád doufám🙂Co vy by jste si přáli?
rennnka
3. dub 2012
@zlatickon Aha, tak to bydlíš dál, to ani neznám... já bydlela asi 3 km od Hořovic... Teď to do porodnice mám asi 15 km, ale ještě přemýšlím o Liberci a tam to mám 35 km... Tý jo, tak to jsi fakt hodně plodná maminka 🙂 Už jsi viděla pindíka? To je dobrý... já byla na ultrazvku před týdnem 13+3tt, ale neviděli jsme nic, ani paní dokotrka... Přítel chce kluka a mně to je úplně jedno. A jaký máte jména a jak se bude jmenovat čtvrté?
zlatickon
3. dub 2012
Ajoj jojo asi jsem pindika videla,a hned jsem vykřikla že je to kluk a doktorka s usměvem řekla jen že jsem pozorná maminka.ale nepotvrdila mi to tak pořád ta mala jiskřička naděje že třeba,možná asi je to holka🙂ve mě dřímá.No a když to holka nebude tak se po šestinedělí budem o ni snažit🙂Jméno pro kluka máme bud Vojta-to se mi moc nelibi i kyž se tak jmenoval muj deda ale znam jednoho dost nechutnyho chlapce jmenem Vojta a ten se mi hned vybaví🙂a nebo Patrik a to asi spíš.no a pro holčičku Anna Sofie🙂stima holkama je to prostě jednoduší🙂)))))
zlatickon
3. dub 2012
@rennnka jeje ja to neurčila jako odpověd =-) Tak to asi bydlíš u jiných Hořovic tady je asi 15km od Hořovic Beroun.Od tamtut je to hooodně daleko do Liberce
zlatickon
3. dub 2012
Ahojky holky,dneska jsem zakrvacela ale jen tak trošku a trochu me boli i podbřišek.Meli jsme dneska sexík ale to zakrvácení bylo až 4hodky po tom.Mezi tím jsem byla dvakrát na wc a nic až pak.Je to normální nebo mám vyrazit na pohotovost :-S vubec nevím ale ted už mam vložku čistou
rennnka
4. dub 2012
@zlatickon Nee, bydlela - už nebydlím... vím, o které Hořovice jde, já bydlela v Lochovicích a kamarádku mám ze Záluží 🙂 Teď bydlím kousek za Mladou Boleslaví 🙂
zlatickon
4. dub 2012
@rennnka aha tak to jo ja myslela jestli to nejsou jine Hořovice🙂

Začni psát odpověď...

Odešli