• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu konec září/začátek října 2012

22. října 2012 
ahojky, ja mám tp 2.10.2012 :slight_smile:
7. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčatka tak jak pokračuje vaše těhu,jak si to užíváte a co bříška-rostou?kolik už máte kyl navíc?:slight_smile:a víte už někdo co čekáte?:slight_smile:pište jsem zvědavá
10. dub 2012 ve 20:19  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu k vám? Do samotného října mě zatím nepřijali... termín mám podle PM 25.10. ale podle UZ 16.10....
11. dub 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zlatickon Ahoj,zatím všechno pokračuje dobře,břicho už mi začíná docela růst,jsem 15+5 tt a doteď jsem přibrala 2 kg a vůbec nechápu,kde to mám..:grinning: Ráda bych se dozvěděla,co čekám,14.5.jdeme na UZ ve 20.týdnu,ale přítel se chce nechat překvapit a já ne,tkž to vidím ještě na pěkný dohady.. :grinning:
13. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylama Ahojky tak si to nech říct a manžílkovi nic neříkej:slight_smile:ja mam 3kg nahoře a šíleně mě bolí prsa,no a bříško to mam snad od prvního měsíce:slight_smile:ted už je zas o něco větši a jestli to tak pujde dal tak nevim nevim jak se budu hýbat v 8měsíci:slight_smile:No a včera mě konečně rozvedli,po roce-hurá tak že asi bude muset být ještě honem svatba ale moc se mi do toho nechce. :confounded:
13. dub 2012 v 18:38  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jsem Terezka z Ostravy-Hrabůvky a termín mám 28. září. Čekám své druhé dítko, mám už syna Robinka, kterému budou 19. dubna dva roky. Myslím si že bude mít sestřičku, uvidíme.. Bříško pomalu roste ale né tak moc jako u prvního dítka, Robinka jsem nosila přes zimu a před porodem jsem měla nahoře 25 kg, do dvou měsíců po porodu to bylo pryč.. Momentálně jsem přibrala asi dvě kila, protože jsem v období změn, manžel s námi skoro tři týdny nebydlí a jsem za to ráda, ale pořád musím něco vyřizovat na úřadech.. Tak mi z toho jde hlava kolem, snad budeme rychle rozvedení. Každopádně jsem ve větším klidu než když jsem bydlela s manželem.. Holt přes léto se tolik nepřibírá jako v zimě. Uvidíme jak půjdou kila nahoru :slight_smile: Takže zatím papa
13. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zlatickon Já ještě právěže tky vdaná nejsem.. :grinning: Ale s přítelem jsme o tom nedávno tk nějak mluvili a řekli jsme si,že bysme se mohli vzít třeba v létě. :slight_smile: Jinak gratuluju k rozvodu a snad budeš mít lepšího partnera,než jsi měla předtím a jestli se ti do svatby nechce,tk nikam nespěchej,moje sestra se vdávala,až když jejich synovi bylo 6 let. :slight_smile: Já mám ještě navíc křivou páteř,tkž si musím děsně hlídat váhu a jestli to bude růst jako doteď tkhle rychle,tk teda nvm.. :grinning: Noo a jinak je problém,že přítel chce být naprosto u všeho,co se s miminkem dělá,tkž bude i u toho UZ v 20.týdnu..jinak bych si to nechala říct a jemu bych nic neříkala,ale budu se muset asi teda nechat tky překvapit,pokud ho ještě do tý doby nepřemluvím..chodí se mnou i na KO na gyndu.. :grinning:
14. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jen vám chci říct aby jste se svatbou nikam nespěchaly, já jsem si tenkrát nebyla jistá, brali jsme se hlavně kvůli toho aby se malý narodil do úplné rodiny.. Ale dnes už vím že to byla docela chyba. Manžel se k nám neuměl chovat a lepší než žít s ním je žít sami. Dnes už to vím.. a teď budou dlouhé ceremonie s rozvodem. Naivně jsem si myslela že dítě ho změní, ale nic. Takže nikam nespěchejte, je to důležité rozhodnutí, na které si musíte být stoprocentně jisté.. Dejte na mě.
Ale jinak pokud jste našli toho pravého.. Přeju hodně štěstí, ať jste šťastné. :sweat_smile:
Pa Terezka
14. dub 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj děvčata,tak takhle nějak jsem to měla ja s bývalím.Brali jsme se po 3 letech,malemu byl rok a po dvou letech rozvod.Svatba a dítě ho změnilo k horšímu,byl si asi mnou mnohem víc jistej a takhle to dopadlo.Ted se vdávat zřejmě budu muset a docela i chci ale kapka pochybností a obav tam je.Když ten stát nám udělal tak užasnej zákon že od rozvodu je 300dni ochrana lhuta,tak by se malej jmenoval po bývalím a měl by ho i v rodném listě.No a zase ty soudy a psicho to už se mi znovu prožívat nechce.Clověk místo aby si užíval miminka se honí po soudech a dohady,nervy atd :confounded:
14. dub 2012 ve 22:06  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky, my čekáme dvojčátka, mají přijít na svět 1. 11. 2012. Je tady někdo z okolí Řevnic?
16. dub 2012 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibiska1 Ahoj ,jsem mamina co čekám v termínu 21.10 druhé mimčo.ráda bych se přidala k Vaší skupince :slight_smile: pěkný den Hanka
19. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky a budoucí mamky,čekáme v říjnu druhé mimčo.Je tady někdo z okolí Praha - Modřany?
19. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lekrej ajoj ty jsi z řevnic?Já jsem z Karlíka a do řevnic chodim na gindu:slight_smile:termín máme podle ul.29.9.a dle menz.5.10.
29. dub 2012 ve 12:09  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manasa ahojky, já mám termín 18.10. :slight_smile: kde budeš rodit? koukala jsem, že jsi taky z Prahy .-)
29. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkazmrr ajojky tak jsem tak o te svatbe premyšlela a asi na to kašlu.Sice šaty už mám,ty jsem si koupila tak budou uloženy ve skříni kdyby náhodou někdy.Ale přítel mě hrozně mate.Pořád mluvil o svatbě,nemohl se dočkat kdy budu mít rozvodové stání a pak pořád vyhlížel poštačku kdy přijde rozsudek a když už přišel tak mi najednou říka abych neblaznila jelikož jsem začala už vše domlouvat a vyřizovat.I v salonu semnou byl atd.no a najednou mi to přijde že to ani nechce.Tak to asi přestanu řešit a nechám vše na něm bud a nebo.Měli jsme se brát ted v květnu:frowning2:Nejvíc mě to štve kvuli mimču,bude mít v rodném listě meho bývalého a já se budu muset opět soudit :frowning2: přijde mi to ze strany přítele nezodpovědný,dítě udělato-to jo ale převzít nějakou zodpovědnost to ne :confounded:
29. dub 2012 ve 12:18  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ajojky dlouho jsi sem nepsala.Tak už víte co čekáte?já jsem stále na vážkách.na ultrazvuku ve 12tt to ukazovalo na chlapečka,jenže to bylo asi dost brzy.No a na tom 3D mělo miminko pupečník mezi nožičkama tak že taky nic :confounded: A když jsem byla v poradně tak mi dělala ul ale řekla mi že to ještě nepozna a to jsem v 18tt tak ted musim počkat ještě 14dní na ten ultrazvuk ve 20tt a snad mi to uz konečně někdo řekne :confused:
29. dub 2012 ve 12:22  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levata Ahoj, registraci si udělám v motole, abych tam mohla chodit na kontroly od toho 36tt, ale rodit bych chtěla v Hořovicích, tam se neregistruje a kamarádky si to tam nemůžou vynachválit...... :slight_smile: Jj jsem z Prahy, Břevnova....
29. dub 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon No jo, však to znáš.. To jsou prostě chlapi, plno toho nakecají a pak nic z toho.. :slight_smile: že.. Ale víš jak, všechno chce čas.. To se nějak vyvrbí. Hold v životě není všechno tak jak si naplánujem, že. Takže přeju hodně štěstí a ať jsi spokojená.. Pa.
Terezka
29. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manasa jj taky jsem slyšela, že Hořovice jsou fajn:slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahojky, zatím nevím, minule na nás vystrčil zadek, na další ultrazvuk jdeme 15.5., tak už se těším... doufám, že to bude kluk... všichni mi to i říkají, tak snad mají pravdu... já jsem ted v 19tt a mám asi kilo nahoře, takže zatím docela dobrý, ale břicho jako fotbalový míč :grinning: Jinak už máme skoro celou výbavičku, už jen nějaký prkotiny a hlavně nám teda chybí - přebalovací komoda... jednu jsem vyhlídla, ale stojí 6200,-- :frowning2:( Kočár už máme taky... takže jsem celkem v pohodě :slight_smile:
2. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky teda ti mrnouskove nás ale napínají,co?I kočárek? :slight_smile: a jaky,ja se pořád nemužu tak nějak rozhodnout :unamused: A máte ho doma?Já osobně na ty pověry moc nedám ale lidi tady pořád abych ho doma neměla atd :confused: jinak nam chybí teda už jen ten kočárek :slight_smile: my jdem na ultr.14.5.taky jsem zvědavá a taky jsme 19tt :grinning: a termíndle ult.máme 29.9 a dle men.5.10.
2. kvě 2012 v 10:02  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak se k vám přidávám :slight_smile: TP dle MS je 14.10 ale na UZ nějak rychle rosteme a přesunuli nám na 5.10, tak jsem zvědavá :slight_smile:
2. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Jsou to diblíci... a už Tě kope? Mně už začal a je to boží pocit... Jj, kočárek... máme ho u skorotchýně v baráku, protože my jsme v podnájmu v 2+kk... já měla jasno skoro od začátku... věděla jsem typ, ale na značce mi nezáleželo... mrkni ke mně do alba - je tam :slight_smile: To máme opravdu dost podobné... dle men. 5.10. a dle ult. 28.9. :slight_smile:)
2. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , taky bych se k vám ráda přidala, jsem 16+5 a termín porodu mi vycházel nejdříve na 15.10 a po poslední kontrole jsem klesla na 4.10 jelikož jsme dle UZ velký :grinning: .
Za tři týdny budu vědět pohlaví a už se nemůžu dočkat. Jinak screening prvního trimestru mám úspěšně za sebou a s dobrým výsledkem, jsme zdraví :grinning:
Chtěla jsem se zeptat jak jste na tom s pupíky? je na vás už něco vidět?
4. kvě 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ajoj je hezky,ja jsem taky přemyšlela o něčem podobnem,hlavně má super kola do sněhu a to je tady u nás sněhu vždycky moc:slight_smile:a červeny?tak že se cítíš na holčičku?
6. kvě 2012 v 10:04  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolas87 ahojky jo jo na mě je pupík vidět už od začátku:slight_smile:asi je to tim že čekám čtvrté dítě a mám po třetí pupeční kýlu :confounded: tak to bříško už není tak pevné :frowning2:
6. kvě 2012 v 10:06  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka jo jo mimi kope a už ho cítím od 14tt ale asi díky tomu že už je to několikáté těhu.Ted už je to i vidět,přítel pořád pozoruje a povídá si s ním:slight_smile:někdy nám to přijde že nám rozumí a reaguje :grinning: cvoci co?:fearful:
6. kvě 2012 v 10:09  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon No, my zase dost do lesa a nebo po vesnici, tak mi to přijde praktický... a hlavně - já jsem vysoká a přítel má skoro dva metry, tak jsme chtěli něco velkýho a vysokýho.... kočárek je tmavě fialový... původně jsem chtěla červený - klidně i na kluka... ale do lesa prý nepřichází v úvahu... a jinak si myslím, že to bude kluk... no, spíš ho chceme, než abych si něco myslela... tak doufám a snad ho 15.5. uvidíme :slight_smile:
A kolikáté těhu už máš? Já první a kopat začal minulý týden - už ho cítím krásně každý den :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ajojky tak už máme na sto procent potvrzeneho kluka:slight_smile:ja už čekam čtvrté :sweat_smile: Jo tak to ja jsem prcek mam 158cm :slight_smile: tak to bych za takovým kočarkem nebyla ani videt :grinning: dneska jsem byla na ultrazvuku a řekli mi že mám placentu uplně dole,vubec nevím co to znamena akorad říkala že muzu začít krvácet a pry hodne tak mam strach,nesmím nic delat a to jsem od začátku na nemocensky.Ani netuším proč to tak je.Ja se zalekla a neměla jsem slov a ted když jsem doma tak mam takových otázek :frowning2: no tak ze musim za 14dni znovu na ultrazvuk.
10. kvě 2012 ve 13:25  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Na jednu stranu závidím... já chci taky v úterý vidět pindíka :frowning2: Ale to, že můžeš začít krvácet - to teda nezávidím a já bych teda nic nedělala - strašně bych se bála. A to jsi měla i v předešlých těhotenstvích? A máte holčičky a nebo už i nějakého klučíka? Hlavně na sebe teď dávat pozor!
11. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek