• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu konec září/začátek října 2012

22. října 2012 
@zlatickon - ahoj, mám termín 18,10. a na posledním UTZ mi taky dr řekl, že mám placentu přes čípek a proto prý občas špiním, před týdnem jsem měla krev jednorázově a pak za dva dny ještě sraženinu, ale prý se placenta bude ještě posouvat nahoru, jak poroste děloha, pokud se neposune, bude to komplikace k porodu...laicky předpokládám, že bych nemohla rodit přirozeně, pokud by placenta byla přes čípek...já jsem zatím v 17tt, na velký UTZ jdu až koncem května. Doma máme jednoho kluku, moc si přeji holčičku
11. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ani navis jak moc se bojím,četla jsem na netu par stránek ja jsem k smrti vyděšená,modlim se aby to dobre dopadlo.mame jednu holčinu a predtim jsem to nemela nikdy,jenze jsem pred timhle tehotenstvim potratila a mesíc po tom jsem otehotnela a pry je to jedna z pricin a pak taky to ze už je to nekolikáte tehu:frowning2:tak to držím palce at ten pindik na tebe vyplave:slight_smile:dej urcite vedet
11. kvě 2012 v 18:51  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blandik ahojky ja se taky pořád modlím aby to bylo ok.a pohlaví teda ještě nevíte?ja ho poznala ve 12ttale to mi každý říkal že to není možný že to je moc brzy no a ted mi to potvrdili na sto procent.No ja si hlavne nedokažu představit jak by to tady ten muj zvladnul v případě hospitalizace ale řekl mi at se nestresuju že by to zvladl:slight_smile:
11. kvě 2012 v 18:55  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon - takže dobře chápu, že čekáte kluka? My pohlaví nevíme, jsem 17tt. Jinak myslíš, že u té placenty přes čípek hrozí v pozdější fázi těhu hospitalizace? To mě nenapadlo...
11. kvě 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,v případě krvacení sto procentně.Hlavně to krvácení je pry hodně silné tak že se v některých případech musí dát tanzfuze a i císař bez ohledu na stav miminka.To mě z toho děsí zevšeho nejvíc,jelikož je ještě moc maličký.Ja jsem dle ultrazvuku teprve 20tt :frowning2: A to jsem se měla ted 26 vdávat,tak že je svatba odložená.21.5jdu na kontrolu tak snad to bude v pořádku a pořád doufám že se ta placenta ještě otoči a bude vse OK.Jojo čekame chlapečka,asi Patrika i když mě se ted hrozně líbí Eliaš :slight_smile:
12. kvě 2012 v 11:53  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak já mám vypočítaný termín na 30.září, ale nepředpokládám, že by se miminko trefilo přesně do něj :slight_smile:
13. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám termín 24. a 27. 9. Už víte co nosíte v bříškách?? Já asi zase kluka(jednoho už doma mám) tak jsem si víc přála holčičku. Ve čtvrtek jdu na 4D ultrazvuk, tak tam se to snad potvrdí :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny Vás zdravím,jsem ve 23 tt a rodit budu na Bulovce ...Termín mám na 15.září:slight_smile:
Doufám,že bude vše v pořádku,mám za sebou zamlklé těhotenství a pak ještě mimoděložní těhu:(
Byli jsme minulý týden na ultrazvuku a čekáme Holčičku:slight_smile:Pohlaví nám bylo nějak tak jedno,ale myslela jsem si na kluka:slight_smile:Hlavně aby byli všechny Naše dětičky zdravé,že ano holky???Mějute hezký den pa Maruška ,Jsem z Prahy 9*
15. kvě 2012 v 11:39  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahoj, tak máme pindíka :slight_smile: - bude to malej Štěpánek :slight_smile: - jsme čilí, zdraví a vážíme 327 g :slight_smile: Mám obrovskou radost a strašně to mě i tatínka naplnilo... je to fakt krásný... malej se pořád vrtěl.... Odpoledne to prý půjdeme "oslavit" pohárem :slight_smile:) A jak je Tobě?
15. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky jeeee tak to moc gratuluju,no me nejak zacina tvrdnout brisko az z toho funim ale pry 10kontrakci za den je normalni tak snad jo :unamused: jinak se nám blíží svatba tak že jsem ted objednavala a vyřizovala atd :slight_smile: no snad se jeste do tech satu vejdu :confused:
15. kvě 2012 v 15:09  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Jsme fakt rádi... a přítel je megašťastnej :slight_smile: Tý jo - řekla bych, že si docela zahráváš... já být v takovým stavu, tak svatbu odložím a nic neriskuji... Moje známá ted porodila v 7 měsící a malej měl 1,5 kg... taky jí začlo tvrdnout břicho a šlo to šup šup...
17. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ajojky je tak to neni moc potěšujicí:frowning2:a jak na tom ten malý je?nemame nic velkeho jen my dva a dva svedci.je to hlavne kvuli malemu aby neměl v rodnem liste meho bývaleho.Tak to je faj že jste taky tak štastní
18. kvě 2012 v 17:40  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon ahojky, my máme svatbičku od dubna za sebou, teď jsem dělala státnice a už budu mít konečně klid :slight_smile: hlavně málo stresu :wink:
3. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mozem sa pridat do skupiny? termin pre nasho druheho drobca mam 25.9. :slight_smile: nakolko sme sa prestahovali pred 10 mesiacmi zo slovenska do prahy nemam sa tu s kym podelit o svoje tehotnske radosti i starosti :frowning2:
11. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak se všichni máte,co mimískové?Jak se cítíte?Ted nás čeká trop počasíčko tak jsem zvědavá jak to bude probíhat.Já už se zadýchávám jen při mluvení a taky už mám 10kg na víc.A co vy ostatní?
15. čer 2012 ve 20:39  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ahojky tak jak se máme?co je nového?Jak se cítíš?kolik už jsi přibrala a co malej,jste v pořádku?
15. čer 2012 ve 20:44  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahojky, je to čím dál těžší :slight_smile: Nic mě nebaví, nejradši bych se jen válela a nebo někde šmajdala... i když o víkendu jsem "vlezla" i na zahrádku okopávat. Začly mi otékat nohy. Nahoře mám 5 kg. Malej je prý trošku menší, takže odpovídá prvnímu určenému termínu 5.10., ale jinak je vše v pořádku. Zítra chci jít na cukrovku, takže dneska den bez sladkého... ale jahod a broskví se teda nevzdám :grinning:
Příští týden mě čeká mini dovča do jižních Čech, tak se těším, že si aspoň trošku odpočinu od budoucího taťky... A co Ty? Jak dopadla svatba a co malej? vše v pořádku?
18. čer 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky svatba super,nic velkého a blaznivého ale bylo to krásný.Až na to že na svatbu přišla manžela bývalka a byla i večer na párty.Jinak jsme včera byly na 3Da mame asi 20fotek,je to super jak je krásně všechno vidět.No a tam nám řekli že je malej nějak velkej tak že u nás bude spíš asi pravděpodobný termín dle pohybu a to je 26.9.No už se nemužu dočkat ultazvuku ve 30tt až nám ho změří a zváží.Už máme taky kočárek,nakonec jsem se rozhodla pro Roan Marita:slight_smile:Akorád mám doma autosedačku maxi cosi cabrio a vubec nemužu nikde najít jestli jde na tenhle tip kočárku.Jinak mi nohy otýkají taky a v noci mě šíleně chytají křeče a do toho tlak 90na50 tak ty vedra mi docela dávají zabrat:slight_smile:
23. čer 2012 v 11:40  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Tak to je super, že se svatba vydařila. Jen tu bývalku bych teda vyhodila. To moc nechápu... a už vůbec ne to, že jsi ji tam tolerovala. Mně se ty 3D fotky nelíbí... ale to je věc názoru. Mně ty vedra nic nedělali a v pátek jsem zkolabovala v práci... už jsou moc dlouhý... Jinak s přítelem je to ted taky pěkně naprd... takže jsem pořád na nervy... zhubla jsem 2 kg... takže mám navrch "pouze" 3,5 kg (a to ve středu začínám 7.měsíc), což je fajn, aspon nebudu úplně jak kysna... ale mám strach o malýho. Zítra odjíždím se skorošvagrovou k Třeboni, tak si snad odpočinu a naberu síly :slight_smile:
25. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ajojky no to ja jsem byla uplně na prášky s tou bejvalkou ani nějak nechápu jakou má ona povahu a na co všechno má žaludek když ji to nebylo blbí.Ty bláho ty ještě pracuješ?já jsem doma od začátku protože jsem měsíc před tímhle těhu potratila:frowning2:Taky je to pěkně dlouhý když je člověk jen doma,nemužem ani na dovču:frowning2:To ti tu třebon závidím tam jsme jezdili každý rok,do Chlumu u Třeboně,tam je krásně.Taky bych byla raději kdybych měla mín kg než mám,i když mi to jde jen do bříška a do prsou ale záda a nohy bolí šíleně a to mají být ke konci týdne třicítky :confused:A co se děje s přítelem?nervozita z blížící se nové role?
25. čer 2012 ve 14:29  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy,tak včera poprvé poslíčci :confounded: Od rána jsem lítala na wc,tak že jsem měla fakt strach jestli nebudu rodit :confused: honem jsem připravila děti na tábor aby měli vše připravené kdybych náhodou skončila v nemocnici.Dneska kontrakce nejsou ale bolí mě v podbřišku.Je to normální?jsem 27+5 tak mám docela bobánky :fearful:
29. čer 2012 v 07:51  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Já bych tu bývalku prostě vyhodila - nemá co dělat na mý svatbě. Jj, pracuji a ještě asi tak měsíc budu. Nevadí mi to, práce mě baví, jsou tu skvělí lidí... jen to celodenní sezení už není to pravé ořechové pro prťouska. U Třeboně bylo krásně, odpočinula jsem si. Jsem ráda, že nemám moc navíc kg, při mé váze si to nemůžu ani dovolit. Už teď mám deprese, že mě postel neunese :grinning: Včera jsem se vážila a mám pořád tak cca 4-5 kg nahoře. Kéž by to chtělo vydržet. Ty třicítky jsou šílený - ani malýmu se to nelíbí, moc nekope... O víkendu přítel složil přebalovací komodu, tak tento týden začnu pomalu prát a dávat to do ní. Kolegové v práci mi obrousili a nalakovali postýlku, takže se taky smontuje a dá už do ložnice.... ať si zvykneme :grinning:
2. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ahojky tak to je fajn že jsi odpočatá.Mě malej taky hrozně kopal a od doby co jsou děti na taborech tak je klidnej:slight_smile:hodně to taky děla neklid,jsi nervozní a pak i mimi.Tak že já ted mám volníčko do 19.7.pořád odpočívám.Po odjezdu dětí jsem si udělala velký uklid a ted si jen jednou za dva dny vyluxuju a utřu prach.Je to teda fakt nuda a vubec to neutíká.Ale miminku jsem to slíbila,měl těch nervíku až až.Svatba,babička si zlomila nohu a je po operaci.Byla jsem docela v haji z toho co s ní a nakonec je na LDN protože doktorka mi ji dát domu nechtěla že je to náročné ale říkala že tak za měsíc už bude schopná se pohybovat.Tak si ji pak vemu k nám,je to sice babička ale já ji mam jak maminku.Máme jen jedna druhou a to má 5 dětí a všichni na ni kašlou.Tak snad bude líp,jen se bojím abych o ni nepřišla.Do toho konec školy,uf :slight_smile:a ted už jen klid a pohodu-do září:slight_smile:))Jinak my už taky máme vše,jen chci ještě sehnat podvozek na autosedačku maxi cosi a nebo autosedačku i s podvozkem nani abych nemusela tahat celý kočar-hodně jezdím autem tak to využiju:slight_smile:Jo a jaký máte tedy jméno pro malého?
5. črc 2012 ve 20:32  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahoj, já jsem zatím bez dětí, takže mám klídek pořád - i když dva psi mi taky někdy dávají zabrat. Nejhorší ale je pro mne poslední dobou ranní vstávání v pět hodin :frowning2: Ale už jen pár týdnů a budu taky doma. O svátcích jsme složili postýlku a už ji máme v ložnici. Řekla bych, že to bylo takové "zlomové" - teď už je to reálné :grinning: Také jsem vyprala 4 pračky prťouskovo, ještě tak 8 mi jich zbývá... má víc věcí než my s přítelem dohromady. Maminka mi obšila a vyprala plíny, tak se nám už vše krásně dává dokupy a až budu doma, tak už budu jenom dolaďovat. Jinak prťousek bude nejspíš Štěpán a kdyby se nám náhodou "ztratil" pindík, tak já bych chtěla Elenu. Ale to doufám ne, jelikož máme vše modré. Vím, že jsi mi to už taky asi říkala, ale jak se bude jmenovat Váš malý?
Myslím si, že je určitě lepší pro Tebe, že babička bude chvíli v LDN než se dá trošku dohromady. Oni ví, co dělají doktoři. A Ty bys ji tahat stejně nemohla. Vím, co to je mít prarodiče jako rodiče, já něco podobného měla s dědečkem. Měj se hezky, užívej volna a odpočívej. R.
9. črc 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ahojky tak jsem včera byla v poradně a moc mi radost pani doktorka neudělala.Mám CS3 tak mi dala poučení o tom kam v jakém tydnu jed do porodnice,kdyby se to rozjelo a dala mi rovnou papíry ohledně jména no a že mám ležet a odpočívat.Tak jsem zvědavá,chtěla bych ještě aspon 4týdny vydržet. :unamused: :frowning2:
12. črc 2012 ve 21:02  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahojky, já jdu až příští čtvrtek, tak jsem taky zvědavá... přijde mi, že mě dost bolí břicho a i začíná tvrdnout, ale to se mi taky může zdát... Jsem neznalá - co to znamená CS3??
Taky bych brala ale rodit už třeba za měsíc... přijdu si hrozně nemotorná a vše mi začíná vadit :grinning:
Zase na druhou stranu - ráda bych jela v srpnu ještě na nějaký pobyt tady po Čechách... Tak uvidíme za týden...
13. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ahojky tak jak jsi dopadla u lékaře?No já abych pravdu řekla tak sama pořádně nevím co to Cs je ale prý je to bodování děložního čípku,čím vyžší tím bližší je porod :unamused: Ted jdu ve středu zase do poradny a zase na ultrazvuk,tak jsem taky zvědavá zda tam nastala nějaká změna.
19. črc 2012 v 16:28  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak co jak se připravujete na porod,jak se těšíte a už máte připravený kufřík do porodnice? :slight_smile: už se nám to krátí,co? :wink:
19. črc 2012 v 16:30  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahoj, naše paní doktorka se stěhuje, tak teď ordinuje v provizorní ordinaci, kde nemá ani ultrazvuk, takže malýho poslechla přes pupík takovou "rourou", vzala mi krev na boreliozu (měla jsem ted 2 přisátá klíšťata) a moč, jestli nemám zánět - nezdálo se jí něco. A to bylo vše. Na další kontrolu jdu 6.8., tak se těším - to by měla dělat ten 3.screening. Jinak příští týden jdu poslední týden do práce, tak se fakt těším, jak budu odpočívat. Už mě nebaví vstávat a vše mě bolí...
20. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ahojky ty bláho tak to držím palce at jsou testy v pořádku.Nám už ten 3 screening dělali ted ve středu,vše je v pořadku akorad že bříško máme na 28+4 a hlavičku na 31+5 tak jsem na to zvědavá ale doktorka říkala že se to ještě srovna,no jen abych ho vytlačila:slight_smile:))Jinak vše v pořádku,placenta stejná ale prý to neva a malej hlavičkou už dolu,no neni divu:slight_smile:a už jsi tedy doma?Je to dlouhé co?a ty vedra,hruza.
28. črc 2012 v 15:12  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek