• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu konec září/začátek října 2012

22. října 2012 
ahojky maminy, nejdete nektera dneska na prvni tehu kurzy do FN? :slight_smile:
31. črc 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes v jednu ráno prujem :confounded: dost mě to překvapilo jelikož mam celé těhu zácpu :unamused: a od te doby me bolí rodidlo :fearful: tak nevím co to znamená. :confused: ale už je mi divne i to že asi 3dny špatně spím.
2. srp 2012 ve 14:22  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahojky, tak za sebou máme poslední velký ultrazvuk a malej má bez pěti deka 2 kg, takže na 32 týden docela kusanec... ale prý jsme snad nechtěli 2,5 kg mímo...?! A já: "Chtěli".... taky je zadečkem dolů... takže pokud se neotočí do začátku září, tak asi půjdeme na císaře, protože předpoklad váhy v normálním termínu je min. 3,9 kg... a to bych zadečkem asi nevytlačila... Jinak vše v pořádku, malej se pořád vrtí a máme dlouuuhééé nožičky :slight_smile: - asi po tatínkovi:grinning: A jak se vede Tobě? Neporodila jsi už?
12. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ahojky teda taky to máte zajimavé:slight_smile:já jsem se ted vratila z nemocnice,byla jsem tam 10dní.Minulé pondělí to na mě přišlo a tak nas zastavovali:slight_smile:))Dali nám kortikoidy na plíce a kapačku gynepralu no a naštěstí se podařilo.Pak jsem ještě tyden měla gynepral po 4 hodinach pak po 6 až nám ho vysadili.Jinak malej má taky už 2200g tak jsem zvědavá kolik bude mít až se narodí:slight_smile:a hlavičku už máme v pánvi tak že stejnak asi bude dřív než v termínu.Doufám jinak nevím jak ho vytlačím:slight_smile:))
15. srp 2012 v 17:16  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem narazila na vaši diskusi. Já mám termín kolem 6.10. a i když čekám už 3. mimčo (na stará kolena jsme se dali na holčičku a opět to bude kluk :slight_smile: ), tak začínám docela pociťovat obavy z porodu.
@zlatickon Z váhy miminka bych strach neměla, ten můj mladší měl 4,5kg, což je při mých 56 kg normální váhy docela cvalík a jak říkal manžel, "vyjel jako na tobogánu" :slight_smile: Opravdu mi připadalo, že těžší dítě jde tak nějak rychleji a skoro samo :wink:
15. srp 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Tý jo, tak to nezávidím... to u mě to teda probíhá oproti Tobě bez problémů... na kontrolu jdu za týden, tak jsem zvědavá, jestli se malej už otočil nebo ne.... a kolik přibral... nějak mi přestalo růst břicho a lidi se mě ptají, kdeže ho nosím... tak je to taky divný pocit... kolik jsi Ty přibrala cm přes břicho?
A ještě máš malýho v bříšku nebo jak to s vámi teď vypadá? I když Tě neznám, myslím na Tebe, jak to probíhá....
23. srp 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkazam Já mám oficiální termín 5.10., ale myslím, že to bude dřív... čekám první a porodu se vůbec nebojím, resp. vůbec si to ani nepřipouštím... asi proto, že nevím, co mě čeká :grinning:
23. srp 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Já mám termín 6.10., ale "naplánovala jsem si to na 30.9. a porod tak maximálně na 2 hodiny :grinning: V pondělí jsem byla na kontrole a mimísek už není napříč, ale prozměnu nožkami dolů. Doufám, že se otočí tak, jak patří, ale na druhou stranu se mu vůbec nedivím...... představa, že jsem celý den hlavou dolů....... brrrr. Taky mám pocit, že mi bříško tak 3 týdny vůbec neroste, docela mě uklidnilo, že nejsem sama.......
23. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkazam Koukám, že si to plánujeme podobně :slight_smile: Můj první plán byl porod 28.9. :slight_smile: a tak hodinu trvající :grinning:, ale jelikož mi malej pořád škytá nad pupíkem a nebo vedle něj, tak předpokládám, že se neotočil a půjdeme na císaře a ten vidím tak na 18.9. :slight_smile:, protože 17.9. "musím" ještě na nehty :grinning:
Já se ze začátku těhotenství bála, abych nepřibrala 20 kg a víc a nebyla jak kysna, jelikož má původní váha už byla ohromující... i kvůli tomu se mi moc nechtělo otěhotnět... ale v podstatě jsem nadmíru spokojená... zatím jen 7 kg nahoře a porod za dveřma :slight_smile:
23. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka ajojky ja vubec netusín¨m kolik jsem přibrala přes bříško ale ted ve čtvrtek mě měřila pani doktorka v poradně SF a to bylo 32cm.Dneska jsem zjistila že se mi na stydke kosti udělala bradavička a mám docela strach aby to nebyl nějaký tan vir.Tady se o tom nikde nic nepíše tak nevím jestli se to v těhu stává,nebo jestli mi byl manžel nevěrný a nakazil mě tím virem:frowning2:z toho jsem uplně na nervy :confounded: jinak se nám to krátí co? :wink: ted když jsem byla v poradne tak se pani doktorka divila že jsme ještě po hromadě:slight_smile:Tak jsem zvědavá kdy a jak porodime,protože jestli to je bradavička od toho viru tak pujdem nejspíš císařem :angry: ja vážně nemužu mít něco v klidu a normalně :frowning2: jinak už se mi i v noci špatně spí a pořad chodim na malou i když toho moc nenačuram :wink: jo a přibrala jsem už 15kg :frowning2:
25. srp 2012 v 10:16  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ty noci, to je vážně síla. Probouzím se při každém pokusu o změnu polohy svého hrošího těla :grinning: (a to jsem přibrala jen 8 kg) a pak tak 2 h trvá, než zase zaberu. Ráno jsem ve stavu, jako bych celou noc skládala uhlí :slight_smile: Jestli to tak půjde dál, nevím, kdo bude rodit, ale já to rozhodně nebudu, protože bych tam usnula. Nemůžu se vždycky dočkat, až poobědváme a půjdu dospat tu "noční pařbu" :grinning: Naštěstí už končí prázdniny a kluci půjdou do školy, takže nebudu pod drobnohledem, že chrním přes den :fearful:
26. srp 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám termín 30.09., ale mám takové tušeníčko, že budeme rodit o něco dříve .-) Pomalu ale jistě začínám mít nervy na pochodu z toho kdy TO přijde :grinning: už aby to bylo :slight_smile:
26. srp 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky holky,tak a dneska mela den až hruza.Od rána mě bolí břicho ak na silnou menstrulaci až mi to šlo do kříže,pořad mě to nutí na wc už 4krát jsem byla na velké,břicho tvrdne ale nepravidelně a jednou je to fakt bolestivé i s tlakem na spodek a pak je to jen tvrde a rychle to odezní no a sprcha pomuže jen na chvíli a to všechno i přes to že beru 6 magnezek deně.co myslíte že to muže být? :frowning2: manžel chtěl už jed do nemocnice ale rozmluvila jsem mu to,že ještě počkáme
26. srp 2012 ve 20:25  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahojky, mám taky strach, že budu zažívat něco jako Ty a nebudu vědět, kdy jet a kdy ne... ale pro jistotu bych asi jela... hele, kdyžtak Tě pošlou domů a budou si říkat - další hysterka... ale radši 10x na nic než 1x pozdě... já jen zírám, jak u mě to jde v klidu... pouze bolesti zad a břicha... ale skoro žádné otoky, žádné křeče... za týden jdu k paní doktorce, tak se fakt už těším... jestli se malej otočil a zda to náhodou už nevypadá na porod :grinning: - už bych to chtěla mít za sebou... dneska jsem začla balit malýmu věci do porodnice a vůbec netuším kolik čeho... sobě budu balit po neděli, až dokoupím podprsenky a jednorázový kalhotky... na malýho ještě nemám ani vše vyžehlené a připravené, tak na tom musím máknout a pak už jen čekat :grinning:
26. srp 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Ahojky,no taky mi to pěkně leze na nervy,pořád si říkam že už rodím po čtvrté a nepoznám to:frowning2:manžílek mi zase říka že každý porod a těhu je jiný tak že nejsem zas tak blbá.ale je fakt že když jsem na začátku srpna skončila v te nemocnici tak jsem tak nějak cítila že rodím že to nejsou jen poslové a ještě že tak,no a včera sem se na porod necítila,jen mě to hrozně bolelo a bylo mi hrozně.Dneska asi zajedu k doktorce,pro muj klid at vím že e tam vše v poho.To ti závidím že to máš vše ok,to e dobře,já sem asi spíš plašan.Zrušily jsme hospudku a předělaváme to babicce na byt,tak spíš se děsím abych do toho všeho neporodila.to by asi manžílka kleplo,hlavně jdou ty děti do školy a to je chci ještě v klidu zajed je do školního režimu a pak klidně porodit.Jinak á asi malému nic brát do porodky nebudu,jen věci na cestu.Doktorka říkala že tam vše je že si mám vzít jen košile a župan tak nevím
27. srp 2012 ve 14:40  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky holky,tak co jak vám je?Já hrozný,chytaí mě křeče do třísel,bolí stydka kost,záda a pořád to tlačí na spodek:frowning2:už sem hned unavená a docela i protivná.Zítra děti do školy a tady je to eden velkej zmatek a do toho všeho tu mám nemohoucí babču kterou stěhujem.už aby se to všechno zajelo do svých koleí a byl klid.Tak doufám že u vás je to mnohem lepší než u mě:slight_smile:
2. zář 2012 ve 20:45  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky holky co je s váma?nikdo nepíše:frowning2:tak ja byla u doktorky,otevřená na dva a čípek 1,5cm tak jsem zvědavá ak dlouho ještě budem 2 v 1:slight_smile:
7. zář 2012 v 18:06  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Já mám termín 9.10. ale podle poslední kontroly mi to doktorka posunula na 29.9. zdá se jí malý velký.V 32 týždni jsme mneli 2100g.Tak uvidíme čo se dozvím príští týden mám kontrolu.Zatím jsem v pohode.Len mi tvrdne bricho a zle spím.Pálí mne zaha a to úplne ze všeho.Ted jsem vyskoušela mandle a ty zabrali.Čekám první tak mám celkem aj strach.Ešte musím zbalit tašku do porodnice,snad mám všechno.
7. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkavacka ahojky é tak to maš skoro jako já,náš špuntík mel ve 32tt 2200g:slight_smile:a každá doktorka co nam dělala ultrazvuk tak se lekla jak má velkou hlavičku,snad ho vytlačím:slight_smile:tašku jsem už ednou využila.v tom 32tt se mu chtělo ven dřív a po příezdu jsem si to balení zopákla.už se na ně moc těším a hlavně že už mě nebude tak vehementně pěstičkovat a hlavičkovat do spodku:slight_smile:))ted mívám i takové podivné stavy že v jednu chvíli jsem hrozně štastná a pak zase bulím a je mi vsechno líto.Dneska sem stěhovala babču a malej docela tlačí na spodek tak se rade pujdu natahnout at se m to nerozjede :unamused:
9. zář 2012 ve 20:29  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám termín 30.ZÁŘÍ 2012... :slight_smile:
10. zář 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucca23 Já taky :slight_smile:
10. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešná kontrola dopadla dobre.Malý je otočený správne,hlávkou dole.Tak dúfam že sa nezvrtne.Posledné noci spím ako zabitá,tak som rada,konečne.Podla doktorky se malému vede dobre.Tak uvidíme ako to bude pokračovat.Poslíčkov som zatim nemala.Ale začínam sa trochu báť či to zvládnem.Ale to aký je malý velký ted som sa nedozvedela.
13. zář 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jen 9dní do termínu,už z toho blbnu.Zdají se mi sny jak mi vyvolavaj porod,že už mám malého u sebe a kojím atd.ted mi to přijde jako by se mi zmenšilo bříško a když ležím na boku tak cítím na hmat tělíčko miminka,taky mám nažloutlí vytok a dnes když jsem si sedla na postel tak ze mě něco málo vyteklo :confounded: včera jsem pila ten hnusnej koktejl na porod a maliník piju po litrech tak jsem zvědavá,dnes plánuju velkou prochazku,mám hruzu z toho že by mi to vyvolávali
17. zář 2012 v 08:06  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucca23 Tak co už to máš za sebou :slight_smile:
17. zář 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Ahojky, tak ještě jsi celá? Já už ne :slight_smile: Neměla jsem přístup k netu a hlavně jsem byla 12 dní v porodnici, tak jsem se nemohla ozvat.... Malej se narodil 7.9. - byl o měsíc dřív... takže inkubátor, pak 4 dny žloutenka, tak jsme si tam poleželi, ale už jsme skoro 14 dní doma... a máme teda hotový poklad.... v noci mi už vydrží 4-5 hodin spinkat... je úžasně hodnej - zatím.... a je to to nejkrásnější dítě pod sluncem :wink:
27. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennnka Jééé tak velka gratulace hlavně at jste zdraví, já jsem se taky dostala až ted k netu.Už jsme taky na světě:slight_smile:narodil se na zlomu 20 a 21.9 přesně o pulnoci 0.00hod a tatinek rozhodl že bude tedy 21.9 na první podzimní den:slight_smile:malej musel ven dřív,už byla špatná placenta a plodovky bylo málo.tak že vyvolávali ale moc se mu nechtělo,nejdřív injekce pak zátěžak,tablety a nic až hemilton zabral.Udelali mi ho v 9 večer a pak už to jelo jedno za druhym.Jinak to bylo super,rychlí a bez nástřihu.taky spinkáme ale přes den ma tak 4hodky kdy sleduje a chce si povídat no a v noci po 3 hod kojime ale přes den to s ním dospím:slight_smile:Nakonec se jmenuje Vojta Petr:slight_smile:
27. zář 2012 ve 21:12  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, holky, já vám závidím :slight_smile: U nás pořád nic :frowning2: Připadám si jako medvěd gryzly - tlustá a chlupatá :grinning: Malý se před týdnem posunul, takže měl konečně hlavičku dole, ale dneska podle UZ vyšetření ji má zase pod pravým žebrem a je napříč :frowning2: Tím pádem nic netlačí na porodní cesty a Štěpánek tam bude asi až do Štěpána :slight_smile: Zatím to vypadá na císařský řez, bojííím, bojííím.
1. říj 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak co,jaky byly porody?jak vam je ted a co miminka?nejaky fotecky atd....:slight_smile:
22. říj 2012 ve 22:28  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek