• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

tak ja to mam na 1.maje, co vy? :slight_smile:
31. srp 2012 v 17:27  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tanammi Ahoj, i já čekám miminko na květen - zatím, nemám oficiálně potvrzený termin od Dr. ale podle poslední MS a obyčejných počtů vycházi na 10 května :slight_smile:
1. zář 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Taky nemam zatim potvrzene, k mudr jdu v pondeli, co ty ?
1. zář 2012 v 08:50  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Budu tam v pondělí volat - v uterý musím ještě k jednomu lékaři a tak ho zkusím požádat jestli by mě nezval v to uterý ať to zvádnu všechno najednou :wink: :wink:
1. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad obe pochodime s dobrymi vysledky :slight_smile:
1. zář 2012 v 16:42  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pomaličku, potichoučku se k vám přidávám, nechci nic zakřiknout, vyšel mi pozitivně těhu test, ale u mudr jsem jestě nebyla :slight_smile:
2. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adelka21 to je parada :slight_smile: a kdy se chystas k doktorovi?
2. zář 2012 v 17:01  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanammi to ještě nevím, nechci plašit, a srdíčko je stejně vidět az od 6tého týdne, tak jeste tak dvy týdny počkám a ty kdy?
2. zář 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, svatba za 14dní a těhu.test pozitivní, tak z toho popíjení nic nebude:slight_smile: Termín mi vychází na 5.5., a doktor mě objednal na UZ až na 27.9.:frowning2: Taky jste tak unavený?
3. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 to je celkem pozde, ne? to nemá bližší termín?
3. zář 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 Hele, od tohoto týdne má 2 týdny dovolenou a pak mám svatbu a dovolenou já:frowning2: Myslíš, že bych se teda měla objednat jinam? Já jsem té sestře řekla, že jsem asi těhotná, ale ona mi řekla, pokud nechcete interupci, tak je na to času dost..... Tak nevím:frowning2:
3. zář 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak ja rano byla u doktorky a uz jsem videla toho naseho muffinka! Naadhernej pocit.. A kdyz jsem videla jak mu bije srdicko .. preju ten pocit vsem zenskym na svete ! Ps: mame 3mm :slight_smile:
3. zář 2012 v 18:10  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, přidávám se do diskuze, moje už to bude druhé, o to víc si to hodlám užít, kdo ví, možná je to naposledy...já jdu k dr. na KO 20.9. myslím si, že není kam spěchat, doufám, že už bude vidět srdíčko a bude vše jak má být...uvidíme...
4. zář 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile: mám sice termín 29.4. (podle těhu kalkulačky), ale spíš počítám s květnem..i když kdoví :sunglasses: je to moje první, tak budu ráda, když v tom nebudu "sama"..
4. zář 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Předem všem moc gratuluji a držím palce, ať se vás drobkové drží zuby nehty. Já se snad také přidávám, i když na kontrolu jdu až 11.9. tak snad to dopadne dobře. :slight_smile:
4. zář 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juu to jsem rada ze je nas tu vic a vic :slight_smile:
4. zář 2012 v 19:28  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka urcite to dopadne dobre, budu drzet palce ! :slight_smile:
4. zář 2012 v 19:29  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 jsem na tom úplně stejně - termín porodu 5.5. a svatba teď v pátek :wink: popíjet se nebude :sunglasses: zítra jdu poprvé k mudr (byla jsem objednaná už 2 měsíce na prevenci, tak toho využiju)... Trochu se bojím, tento týden už mě úplně přešla únava, snad je vše ok :pensive:
4. zář 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanammi tý jo, už bylo vidět srdíčko? Páni, to je hodně brzy, ne? já zítra budu teprv 5 + 3 , tak asi ještě nic moc neuvidí...
4. zář 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já asi budu patřit i sem... :grinning: a to mám letošní květnátko...prvomájové :slight_smile:
4. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru_veru Ahoj Veru, mě všechny zkušené rodičky (přítelovo i moje mamka - každá 3 děti) ubezpečili, že s doktorem se nemusí spěchat, že ten konec září (9.týden) je v pohodě.... Když nemá člověk komplikace, není kam spěchat.......
A únava mne už taky přešla....a nevolnosti zatím žádný, tak doufám a modlím se, abychom ten první obávaný trimestr prožili v pohodě a došli ke zdárnému konci... ...:slight_smile: už aby to bylo.... ještě je dlouhá cesta před námi:slight_smile:))
5. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já chci jít k mudr tak kolem 6-7tt. jestli je vše ok a pak taky už by mohla být videt srdeční aktivita, no uvidime, jak bude mít mudr. čas, pak určite NT screening, ten je dost brzo, myslím 11tt :wink:
5. zář 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak změna :slight_smile: žádný 7 tt, ale prý 5-6 tt (podle ultrazvuku), takže sem patřím určitě :slight_smile:)) všem budoucím maminkám gratuluji!
5. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u mě to většinou začíná takhle :slight_smile: a k mudr jdu 21.9 měla to být sice preventivka po porodu (císařiú ale co už s tím že :slight_smile:
5. zář 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to test s citlivostí 25 :slight_smile: na 10by byly už asi dálnice, aleto budou snad i tady :slight_smile:
5. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem tu nova :slight_smile: Gratuluji vsem tehulkam. Mne vychazi podle posledni MS termin na 6.kvetna. K dr. pujdu az po dovolene, na kterou jedem pristi pondeli, myslim, ze kdybych sla drive, tak tam stejne jeste srdicko neuvidim, tak snad to tentokrat dobre dopadne...mam za sebou jiz jedno tehotenstvi ukoncene v 5.mesici :frowning2:
5. zář 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 gratulace, je to už pekně videt, ja dnes taky zkusila test s vyšší citlivostí a je tam videt // ale lehce :wink:
5. zář 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fineva ahoj, gratuluji k pozitivnímu testu :slight_smile:
5. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 díky :slight_smile: já teda bylav šoku, miminko jsme chtěli trohcu později po malým :slight_smile:
5. zář 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak to zvládáte? mě už začíná být celkem špatně,pár dní skoro nejím - jenom pořád piju :unamused: . četla jsem cosi o lízátkách, tak je asi zkusím :slight_smile:
7. zář 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ahoj holky tady se to rozjelo - já byla v pondělí na krvi a máme krásných 227mlU/ml na utz zatim vysoké endomentium další KO 19.9 neschopenka vypsána :wink: :wink: a musím zaklepat že je mi dobře - že by do třetice všeho dobréého :sweat_smile:
7. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Tvůj příspěvek