• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

@zuziatkopiratko tak to je dobre, musel byt hodne mrnavouckej
1. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fineva no tak nějak mi je blbě pořád. Snažím se jíst pravidelně, abych neměla hlad, ale je to děs, někdy mi pomůže se najíst, někdy je to naopak horší. Příští týden letím na služebku, asi tam pojdu.... :unamused:
1. říj 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanammi Zamkneš kdyžtak už tu diskusi? Když se bude chtít nějaká nastávající maminka přidat určitě by napsala pak zprávu..
1. říj 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak jestli můžu, tak se k vám přidám. Já jsem si termín porodu podle ovulace spočítala na 24.5.:slight_smile: Zítra jdu na kontrolu a doufám, že zárodek už bude mít aktivní srdce, ať mám nějaký zážitek:slight_smile: Doktor mi možná řekne jiný termín podle UTZ... Všem přeju ať mají pohodové a bezproblémové těhotenství s tím nejlepším koncem:slight_smile:
Poctivě se připisuju do tabulky:
nick .........................TP...............příští kontrola.................město
tanammi.................1.5......................24.9..........................Brno
luciaana..................2.5......................27.9..........................Praha
macawild ...............2.5........................................................Praha
luciekl......................3.5.....................16.10........................Teplice
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5.........................................................Praha
blancina..................5.5.......................4.10..........................K.Vary
hekaba .................asi 5.5.....................8.10.........................Praha
ivulla........................5.5........................23.10.......................Kroměříž
fineva ......................6.5......................3.10...........................Plzeň
catlea...................... 6.5.................... 16.10.........................České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
fykyska.......................8.5.................................................................
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5.............3.10........................Znojmo
1dripik ....................14.5.................... 9.10. ..................... Břeclav
adelka21................14.5..................................................................
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
liska06..............cca15.5........................2.10........................Benešov
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
jancovickaa............21.5.
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
kstablova................24.5........................................................Olomouc
janaste....................25.5.....................9.10..........................Nový Jičín
baraz .......................26.5....................4.10?........................Plzen
karabla....................27.5.....................2.10..........................Brno
luckamb..................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
vajenka ..................16.5. ....................26.9. .......................Frýdek-Místek
ayenkas..................24.5. .....................2.10. ......................Karviná
1. říj 2012 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, je nás tu fakt moooc :slight_smile: já dnes volala k dr. a mám dorazit až 11.10 což nevím jak vydržím .. doufám, že bude všechno v pořádku.. přece jen první těhu, jsem taková vyjukaná :( co se týká těch nevolností, tak je to docela síla. bud mám dny, kdy mi je blbně ze všechno - to byl hlavně víkend a nebo žeru jako čuně - jako dnes :grinning:
no musím se zaítm hlídat - 20.10 máme svatbu a mám koupené šaty, tak se do nic musím vejít ..
1. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jak se pridavate do te tabulky :frowning2: ja to neumim
1. říj 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už niekoľko dní vás sledujem, ale nechcela som sa pridávať, kým "fazuľku" nemám potvrdenú od doktora... :wink: Prvá kontrola dopadla dobre a ja hlásim TP 11.5.
Doma mám už 2 ročného Šimona, ktorý spí ešte raz denne a ja samozrejme s ním :wink: Na úkor neporiadku v byte, ale nevadí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Okrem toho bojujem s príšernými nevolnosťami počas celého dňa. Telo najviac odmieta všetko sladké, hlavne čokoládu (to je snáď po prvý krát, čo som prešla okolo novej edície študenstskej pečate bez povšimnutia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Prajem všetkým úspešné dosiahnutie cieľu...
1. říj 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nick .........................TP...............příští kontrola.................město
tanammi.................1.5......................24.9..........................Brno
luciaana..................2.5......................27.9..........................Praha
macawild ...............2.5........................................................Praha
luciekl......................3.5.....................16.10........................Teplice
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5.........................................................Praha
blancina..................5.5.......................4.10..........................K.Vary
hekaba .................asi 5.5.....................8.10.........................Praha
ivulla........................5.5........................23.10.......................Kroměříž
fineva ......................6.5......................3.10...........................Plzeň
catlea...................... 6.5.................... 16.10.........................České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
fykyska.......................8.5.................................................................
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5.............3.10........................Znojmo
gabosss23..............11.5...................17.10.......................Praha
1dripik ....................14.5.................... 9.10. ..................... Břeclav
adelka21................14.5..................................................................
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
liska06..............cca15.5........................2.10........................Benešov
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
kstablova................24.5........................................................Olomouc
janaste....................25.5.....................9.10..........................Nový Jičín
baraz .......................26.5....................4.10?........................Plzen
karabla....................27.5.....................2.10..........................Brno
luckamb..................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
vajenka ..................16.5. ....................26.9. .......................Frýdek-Místek
ayenkas..................24.5. .....................2.10. ......................Karviná
1. říj 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole a naštěstí dopadla suprově, vše je jak má být, viděla jsem i srdíčko a má 1 cm :wink:
2. říj 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fineva Já jsem v 10. týdnu a doktor říkal, že velikost odpovídá těhotenství....Jinak, já i můj partner jsme oba vysocí, tak jestli bude mrně po nás, tak to rozhodně nebude malý pivo:slight_smile:) Kolik má ten Tvůj?
2. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markizaeli Jen to celý zkopíruješ do okna pro příspěvky a úplně dolů dáš svý údaje, pokud nevíš jak, tak mi to pošli, já to tam nahraju:slight_smile:
2. říj 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz Ahoj, tak to moc gratuluju....:slight_smile: Jinak, s tím doktorem se nemá spěchat...lepší pozdě, než moc brzy, já byla poprvý až v 10týdnu, a vydržela jsem to:slight_smile:) Se svatbou jsi na tom stejně jako já, u mě byl největší problém u šatů zapnout to přes prsa, musela pořádně zatáhnout mamka i švagrová, ale nakonec se to zaplo:slight_smile:))))
2. říj 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky-zlíňačky a okolí - vyšetření NT+ neboli OSCAR v 12.tt dělají vBaťově nemocnici a je zdarma-platí se pouze regulační poplatek 30 kč a fotky z ultrazvuku. Na klinice PREDIKO to samé vyšetření stojí 1400, Prenatal v Brně chce 1200.
2. říj 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nás je tu fakt nějak moc, já se v tom už taky ztrácím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vítám všechny nové a taky blahopřeji všem k srdíčkům.. :wink:
@segafredo Já už tu o Oscarovi psala. :wink: Jsi taky objednaná? Už jsem tam byla v minulým těhu a byla jsem moc spokojená.. :wink:
2. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fineva @katja77 Já jsem v Kroměříži teď. :wink: Přestěhovali jsme se sem teda ani ne před půl rokem, tak si tu terve zvykám, ale Hulín taky znám.. :wink: Nejezdíte sem někdy? Mohly jsme se potkat... :wink: Já tu nikoho neznám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, dobré ráno, tak to je fantastický, že se NT screening nekde platí a nekde ne, já to samo zaplatím i s chlupama :confounded:
2. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 Já myslím, že se to platí všude, snad krom toho Zlína... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen vím, že ceny se dost liší... Dokonce můj MUDr. to přímo dělá, ale stojí to u něj 1000,-, takže si raději zajedu do toho Zlína.. :wink: Oni tam ale vezmou asi každýho. :wink: Někde jsem četla, že v Budějicích to dělají snad za 500,-. Fakt je to různý...
2. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla jojo,už jsem objednaná-na konec října, tak snad bude i u mě spokojenost
2. říj 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla To by bylo fajn, jestli to je v Budějcích "jen" za 500,- a to doktor nabízí každý tuhle možnost vyšetření
nebo si musím o to říct?
2. říj 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 Ja jsem 8+5t, ale kolik mam miminko zatim nevim, minuly tyden na UTZ jsem se neptala, tak uvidime priste. Ve ctvrtek jdu na nabery krve, ale UTZ asi nebude, i kdyz bych rada .-)
2. říj 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla A odkud jsi puvodne?
No ja to mam ted domu 400km, takze jsem tam tak max 6-8x do roka :frowning2: rodina jezdi nekdy i sem.
2. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla Ahojky...no já jezdím celkem pravidelně za mamkou na Barbořinu (je to ulice Na Lindovce), a Ty bydlíš kde přesně? Tak moc držím pěsti, ať si tam brzy zvykneš a najdeš kamarády (přes děti to půjde nejsnáz a nejrychlejc:slight_smile:)
2. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam vysetreni za sebou,podle utz to vypada,ze jsem 6+0tt. Videla jsem zloutkovy vacek i 5mm embryo,kteremu uz bilo srdce:slight_smile: A termin porodu mi predbezne spocital na 29.5.2013
2. říj 2012 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fineva no jak cekam druhe, tak se teda klube pekne - dokazu to udrzet svalama, ale jak je povolim... no tak 4 mesic urcite :wink:, zatim se to ale dari tajit :wink:
3. říj 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak s tím NT screeningem je to masakr..u nás po mě chtějí 1450! zkusím se ještě poptat, jestli to v Brně nebude třeba levnější..tohle je fakt děs jako :angry: jinak nachlazení jsme s prckem zvládli, takže už se konečně víc zapojím :slight_smile: podle PM jsem 10+2, podle UTZ 9+-1, měříme 2,5 cm a pěkně sebou šijeme :slight_smile:. Navíc mám prý nazad dělohu či co, tak si ještě prý trochu užiju, ale to zvládnem :slight_smile:. Holky jak to máte u dr s kontrolama? Mě byla nabídnuta nadstandart péče za 9 stovek, kde je prý víc monitorů, ultrazvuků a nějaký vyšetření navíc. Kdybych si totiž nechala ten klasik, tak prý mám už "nárok" jen na jeden ULZ :astonished: .

monenta..............cca +- 10.5.............17.10........................Znojmo
3. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
totiž nechala ten klasik, tak prý mám už "nárok" jen na jeden ULZ .

monenta..............cca +- 10.5.............17.10........................Znojmo
vajenka ..................16.5. ....................26.9. .......................Frýdek-
Markizaeli...............1.5.........................8.10.......................Novy JIcin
3. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zvladla nejak zkopirovat.pracuji na tabletu a nejak to jeste neumim:slight_smile: jinak skining mam 22.10 ostrava cena 1030kc a poj.mi proplati 1000kc.mame doma dva kluky.moc si preji holcicku:slight_smile: .jinak uz mam 3,5kg navic.brisko jde uz hine poznat.tak uz za chvili budu muset jit s pravdou ven pred znamyma.
3. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff tedy vás tu je! Doufám že bude v květnu místo v porodnici! :grinning:
Holky těhulky, ne že bych to někomu přála, ale nenašli vám některé vedle miminka hematom? Včera jsem byla na kontrole, srdíčko je,takže miminko v pořádku, ale hemetom 26x5,6mm :frowning2: Tak jsem dostala léky a mám být v klidu, nic nezvedat... Ale nic mi není, žádné bolesti, krvácení a tak...
3. říj 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monenta mně to připadá jako pěkná zlodějina (jak už sem tu psala že po mně chtějí za fotku z UZ 100,-) a pěkně bych se na ně vyprdla!! UZ ti rozhodně musí udělat v nějakým tom 13tt, kdy sledují nosní kůstku a to šíjové projasnění či co, pak když ti ho nebudou dělat u Vás, tak tě pošlou do porodnice, kde ti budou dělat veliký UZ ve 20.tt, zda fungují všechny orgány a pak je další povinej UZ ve 32.tt. Tak já bejt tebou, tak bych jim teda rozhodně nic navíc nedávala, sou to akorát kecy, a když ti ty UZ neudělaj oni, tak ti je udělá porodnice!! Mně taky dali na začátku papír, že jestli si chci připlatit nadstandartní těhotenskou péči - za 1500,- teda u nás :angry: a byly tam i takový hovadiny, že jestli si to nezaplatím, tak se můj partner ani se mnou nemůže jít podívat na UZ. No nezaplatim, a 22.10. chci aby se šel se mnou na ten kolem 13tt podívat, protože ten je nádhernej. A jestli budou mít kecy, jdu jinam!! Todle si nemůžou dovolovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toť můj názor :grinning:
3. říj 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jak si to tak čtu, tak můžu být ráda, že chodím ke svému doktorovi. NT atd. mi pěkně změří na svém ultrazvuku v ordinaci(má ho fakt kvalitní, docela jsem koukala) a neplatí se za to nic. V dnešní době chce asi skoro každý na nastávajících rodičích jen rýžovat, protože je velká pravděpodobnost, že budou chtít investovat. Jde přece o jejich nenarozené dítě...
3. říj 2012 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek