• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

autor
Tak jsem chtela zamknout diskuzi a netusim jak, nikde to nevidam. Poradite?
6. říj 2012 ve 13:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Plus se teda hlasim ze krom odpolednich nevolnosti se mi cely den posledni dobou toci hlava a tak bych mela porad lezet ale to jaksi v praci nejde :D ..jo a na krev jdu 10.10 a utz 22.10 takze tam rozestup mam a navic mam doktora ke kteremu asi jdu, tak v jednom z tech seznamu co maji certifikat takze uff!
6. říj 2012 ve 13:29  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny, já si denska udělala radost a vyjela s mamkou na nákupy a mám už první úlovky. Vím, že někdo řekne, že je to moc brzo, ale prostě jsem to nemohla tam nechat-)
6. říj 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, taky se přidávám k vám květnovkám :slight_smile: TP dle poslední MS vychází na 30.5.2013
6. říj 2012 v 15:38  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? termín porodu mám 1. 5. 2013 :slight_smile:
6. říj 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanammi myslím, ze musís vytvorit novou soukromou diskuzi :wink:
6. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla Díky za přivítání, já tuším nevolnosti až do porodu tak jak s oběma prckama. asi jsem divná, ale i v den porodu jsem měla ranní nevolnost :grinning:

@vajenka Taky nemám kluka ve školce, takže nespím přes den a bojujeme :slight_smile: manžel horník chodí utahaný z práce, takže je to vše na mně. Naštěstí nevyžadujem sterilitu a úplně bordel tu taky není :grinning: jo a kuchyň? to je nepřítel číslo jedna :grinning: V Orlové žiju cca 7 let :slight_smile:
6. říj 2012 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k Vám přidat? Termín porodu mám 11.5. 2013. Čekám druhé, doma už mám jednu holčičku.
7. říj 2012 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, musíš vytvořit novou uzamčenou diskuzi a nám poslat povolení..
7. říj 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segafredo To chápu, já už mám u kamarádky schovanou postýlku a asi 30 kousků oblečení po jejích dětech.
Vybírala jsem všechno v neutrálních barvách a až to bude aktuální tak si to odvezem. Ještě mi dá kojící polštář,
nosítko a koš na pleny. Domů jsem si ale ještě nic nevzala a ani nekoupila, i když bych už ráda, ale jsem na tohle
moc pověrčivá :slight_smile:
7. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč chcete diskuzi uzamknout???

@catlea a já zas říkám, že co má být to bude, jestli se má mimi udržet a v pořádku přijít na svět, tak přijde a je jedno, jestli mám doma koupeny nějaké hadříky nebo ne.
7. říj 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..také se přidávám :wink: termín mi vychází dle PM 22.5 :wink:
7. říj 2012 v 17:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: muzu se taky pridat ? prvni termin mam sice 25.4 ale druhy mi vychazi na kveten :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanammi na soukromou se musi udelat nova skupina, zmenit to nejde :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segafredo tak brzo to je, ale kdyz to potesi proc ne :slight_smile: ja uz miminku koupila denicek
7. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no já byla na výletě s mamkou v Polsku-nikdy bych nevěřila, že tam naleznu tolik krásných, kvalitních a LEVNÝCH věcí, byl by to hřích to tam nechat, s břichem se tam už nedostanu, mám to daleko. Nádherné zavinovačky, oblečky, deky, dětské osušky, výbavy postýlek-fakt krása
7. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segafredo to mi mame polsko kousek i nemecko :slight_smile: tam je to taky pry levny ale ja mam vse po dceri, a kdyz bude kluk tak sestra ted v listopadu porodi synovce, takze mam veci pro zacatek i na kluka, takze nesmim utracet, i kdyz bych rada, ale je to zbytecny , ale neco stejnak nakoupim :slight_smile: ...ale casem
7. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka Ahoj pozeram, ze riesite NT screening, minuly rok som bola u MuDr. Brestaka, ktory na tom zozname je, nic som neplatila, lebo mal zmluvu s mojim lekarom a krv mi brali v rovnaky den ako robili utz..........to viem na sto percent
Teraz idem na NT screening do Vinohradskej nemocnice a tak to budu tiez robit vsetko v jeden den.....a je to zadara
7. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi dnes zacina 8 tyden :wink: uz si mazete briska? A cim pripadne?
7. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz No chcu zacit, v prvnim tehotenstvi jsme si to mazala jakymkoli mastnym i mene mastnym kremem, ktere mi zbyly doma a bylo to v pohode. Po kazdem koupani. Trosicku strie se mi udelaly, kdyz jsem se na to po porodu vyprdla a bricho bylo jeste vetsi....
Takze za me ty drahe kremy na striejsou zbytecne :wink:
8. říj 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, po dnesnych odberoch mam ruky ako narkoman, dve zily praskli, jedna sa stratila tak nakoniec mam po dva vpichy a krasne modriny na kazdej ruke. Prcek vyzera ako maly mlok s chvostikom a srdiecko mu pekne tlcie
8. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baraz ja sa mazem cely zivot po kupani, bez toho by som asi nezaspala a mazem sa normos kremamy na telo, specialne kremy na strie som nepouzivala a striu nemam ani jednu, beztak je to geneticky dane :wink:
Upravujem svoj termin porodu na 9.5. :slight_smile:
nick .........................TP...............příští kontrola.................město
tanammi.................1.5......................24.9..........................Brno
luciaana..................2.5......................27.9..........................Praha
macawild ...............2.5........................................................Praha
luciekl......................3.5.....................16.10........................Teplice
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5.........................................................Praha
blancina..................5.5.......................4.10..........................K.Vary
hekaba .................asi 5.5.....................8.10.........................Praha
ivulla........................5.5........................23.10.......................Kroměříž
fineva ......................6.5......................3.10...........................Plzeň
catlea...................... 6.5.................... 16.10.........................České Budějovice
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
fykyska.......................8.5.................................................................
zuziatkopiratko.. 9.5.....................29.10..........................Praha
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5.............17.10........................Znojmo
gabosss23..............11.5...................17.10.......................Praha
1dripik ....................14.5.................... 9.10. ..................... Břeclav
adelka21................14.5..................................................................
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
liska06..............cca15.5........................2.10........................Benešov
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
jancovickaa............21.5.
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
kstablova................24.5........................................................Olomouc
janaste....................25.5.....................9.10..........................Nový Jičín
baraz .......................26.5....................4.10?........................Plzen
karabla....................27.5.....................2.10..........................Brno
luckamb..................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
vajenka ..................16.5. ....................26.9. .......................Frýdek-
Markizaeli...............1.5.........................8.10.......................Novy JIcin
rattata12..................25.5....................14.10.......................Praha
8. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se také přidávám do tabulky :wink:
nick .........................TP...............příští kontrola.................město
tanammi.................1.5......................24.9..........................Brno
luciaana..................2.5......................27.9..........................Praha
macawild ...............2.5........................................................Praha
luciekl......................3.5.....................16.10........................Teplice
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5.........................................................Praha
blancina..................5.5.......................4.10..........................K.Vary
hekaba .................asi 5.5.....................8.10.........................Praha
ivulla........................5.5........................23.10.......................Kroměříž
fineva ......................6.5......................3.10...........................Plzeň
catlea...................... 6.5.................... 16.10.........................České Budějovice
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
fykyska.......................8.5.................................................................
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5.............17.10........................Znojmo
1dripik ....................14.5.................... 9.10. ..................... Břeclav
adelka21................14.5..................................................................
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
liska06..............cca15.5........................2.10........................Benešov
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
kstablova................24.5........................................................Olomouc
janaste....................25.5.....................9.10..........................Nový Jičín
baraz .......................26.5....................4.10?........................Plzen
karabla....................27.5.....................2.10..........................Brno
luckamb..................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
vajenka ..................16.5. ....................26.9. .......................Frýdek-
Markizaeli...............1.5.........................8.10.......................Novy JIcin
rattata12..................25.5....................14.10.......................Praha
turcice……………...22.5………………23.10………………Louny
8. říj 2012 v 09:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mažu se z tabulky, jo. Díky

turcice……………...22.5………………23.10………………Louny
8. říj 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb je mi to líto, příště to určitě vyjde, drž se
8. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catlea v pohodě, až to bude mít přijít přijde to :wink:
8. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb To je škoda... :frowning2: Vidím, že to bereš celkem v pohodě, tak je to dobře... :wink: Drž se! Vyjde to určitě brzy. :slight_smile: (Já byla v červnu na revizi kvůli zamlklému těhu a teď se to zdá o.k.. Určitě to vyjde i Tobě. :wink: )
8. říj 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla nic jiného mi nezbývá. Z těch špatných variant, mě vlasntě potkala ta nejlepší. Byl to spontalní potrat, takže jsem nemusela ani na revizi. A to je fajn. A hlavně takhle brzo je to určitě lepší, než kdyby mě to potkalo za pár týdnů. Je sice fakt, že to bylo na 13. pokus, ale snad tentokrát tak dlouho čekat nebudem. :wink:
8. říj 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Jj, já se taky chtěla vyhnout revizi, ale bohužel se mi to nepovedlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Letmo jsem si teď prolistovala Tvůj fotoblog, tak vidím, že to nemáš lehký... Na druhou stranu, Karolínka je ještě malá, času dost na dalšího sourozence... :wink: Určitě to vyjde ve správný čas a mimi bude v pořákdu. :wink:
8. říj 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla no na Karolínku jsme čekali 28 cyklů, teď 13 uvidíme co bude dál. Ale co, teď řešíme stěhování do baráčku, v práci je to fajn, ale Karolínka už by sourozence potřebovala :D
8. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek