• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

@katja77 Co není, může být... :wink: Chceš taky více dětí...?
11. říj 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včerejší kontrola proběhla vpořádku, prďola tam pěkně cvičil. Jinak špatně je mi taky prakticky celý den, to jsem u první holky neznala.
11. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi To jsem ráda, že je vše o.k. :wink: Teda takový nevolnosti celý těhotenství bych asi nevydržela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hodně sil teda.. :wink: Do skupiny už by to mělo jít.. :wink:
11. říj 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky co už máte doma prcka nejlím mezi 1,5-2 roky. Pozorujete u nich nějakou změnu? Malá mi teď nechce sama usínat, což nikdy nebyl problém :frowning2: a pořád se chce tulit, což mi samozřejmně nevadí :slight_smile:))
Jinak já si připadám, že mám denodenní kocovinu, ale naštěstí nezvracím a pořád bych jen spala :slight_smile: což s malou moc njde. @ivulla můžu taky požádat o přístup? děkuji :slight_smile:
@lilian33 tak to máme stejný termín gratuluji :slight_smile:
11. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verdita Mám to stejné :frowning2: a u první jsem taky ani nevěděla že jsem v tom, doufám že se to po prvním trimestru uklidní :slight_smile:
11. říj 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gejbry jsi tam.. :wink:
11. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravím , moje mimiminko má asi 15mm,máse narodit koncem května- je to nepřesné průkazku dostanu až 6.11.Prosím vás jdete na genetiku ( 1000) nebo jen tripl. test? Já měla včera holdně silné a dlouhé nevolnosti. u první holky sem to nezažila - tak mě to dost vyděsilo a dnes dobré tak snad ..
11. říj 2012 ve 12:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda bych se přidela k vám.děkuji
11. říj 2012 ve 13:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, kterým je blbě od rána až do noci :grinning: Zrovna včera jsem si říkala, jak jsem na to mohla po prvním zapomenout, že to bylo tak strašný, chichi :slight_smile: S dítětem doma to ale dostává nový dimenze. Mladej za mnou stojí na záchodě a napodobuje mě jak zvracím - nevím jestli mít halvu v záchodě nebo se smát :grinning:
@staramartina my jdeme na genetiku asi za 14 dní, byli jsme i s prvním. Máme v rodině výskyt vývojové vady, tak to dost hlídají...
@gejbry synovi je 16 měsíců a máš pravdu, že je poměrně mamánek. Dávám to navrub poočkovacímu stavu, snad to přejde :slight_smile: Mně to ani tak nevadí, ale manžela to přivádí k šílenství - normálně totiž večer uspával on, ale v poslední době to vždycky dopadne fiaskem a musí nastoupit máma :slight_smile:
11. říj 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staramartina @ladik1 Holky, už jsme přesunuly diskuzi sem, tak se k nám přidejte.. :wink: v seznamu už jste. :wink:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/majovky-2013/?collapse=true&page=last&post=last
12. říj 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla Ahoj, můžeš mě taky přidat do té soukromé skupiny?Díky:slight_smile:
16. říj 2012 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, chcem vam len ponuknut keby ste mali zaujem o test pohlavia Gender -
http://www.testpohlavia.sk/obchod/index.php?sk_nakupny-kosik%2C3#

novucky nerozbaleny... ja som nasu bublinku otestovala a vyslo to... teda na 100% to bude az v novembri

kto ma zaujem IP prosim
17. říj 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..ta po delší době nakukuju :wink: KO mě čeká v ůterý 23.10.Jsem docela nervozní ale snad je vše OK..od minulé KO mi je stále těhotensky..tedy nezvracím ale žaludek je stále jako na vodě a prsa se nalila a zvětšila tak to snad vypadá že je vše OK..Snad taky už dostanu průkajdu,budu v den KO 9+6tt...Jsem zvědavá jak jsme vyrostly protože na poslední KO jsem byla 6+5tt a mimi odpovídalo 6+1tt a mělo cca 0,38-0,5cm....těžko se měřilo :wink:
20. říj 2012 ve 14:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky čekáme v květnu 2013 :slight_smile: Můžu poprosit o přidání do uzavřené diskuze?
7. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz Napiš přímo @ivulla do zpráv, máš to jistější! :wink: a vítej mezi námi
8. lis 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet akorát tu jsem a vypadá to, že už i v uzamčené diskuzi :slight_smile: tak super :slight_smile:
8. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přidávám se, taky máme termín v polovině května 2013 :wink:
12. lis 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Chtěla bych se taky přidat. termín porodu máme 11.5. Chci se zeptat budete někdo rodit v Podolí?
23. lis 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilian33 my máme termín 5.5.2013 a příznaky mám jenom minimální..porůstly mi prsa (občas bolí) a zvětšuje se mi bříško a už nevlezu do pracovních kalhot :D
24. lis 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, taky se pridavam :slight_smile: termin porodu by mel byt 24.5. :slight_smile:
26. lis 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? Doma mám už jednu slečnu 1 rok a 4 měsíce, a 29.5.2013 čekáme druhý přírůstek. Díky
@ivulla
9. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda můžu se taky k Vám přidat 24.5.-31.5.2013 čekáme s manželem prvního potomka :slight_smile: a nějak se na to ještě nemůžeme navyknout, že se k nám přidá kouzelnej prďola :slight_smile:
11. pro 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme termín 7.5.13.Ale podle UZ 2.5.13.Ráda bych se přidala:wink:
2. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za prodlevu, ale už jste tam... :slight_smile:

Já už tuhle diskuzi nekontroluji!!! Pokud bude chtít někdo další přidat do soukromé, napište mi IP!! (pro nováčky obálka se šipkou pod tímto příspěvkem. :wink:
8. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. únor 2013 v 10:34 • alenavy
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek