• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

autor
@luciaana taky dobry :slight_smile:) no ja na to cucela jak puk, kdyz mam okolo sebe tolik paru, kterym se dlouhodobe nedari. Rikala jsem si ze kdyz do roka tak to bude krasa :slight_smile:
9. zář 2012 ve 14:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanammi tak ten rok ještě tak nějak uteče :slight_smile: a vidíš to, je to o dost dřív :slight_smile:
já když už mi vynechala menstruace jeden den, tak jsem měla podezření, nikdy se mi to nestalo ani o den, takže, když jsem si pak dělala test, už mi to bylo jasné, co tam bude, ale stejně, když se tam pak objevily dvě čárky, koukala jsem jak vyjevená :slight_smile: nevěděla jsem, jestli mám brečet, nebo se smát :slight_smile:
9. zář 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanammi jo, tak ještě příští kontrola 27.9. Praha :slight_smile: promiň, jsem tu nová a tak ještě trošku zmatená :slight_smile:
9. zář 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciaana já si dělala test po dvou dnech ráno než jsem šla do práce .. a když jsem viděla ty růžové dálnice na testu, tak jsem se rozbrečela smíchem a radostí že jsem nebyla schopna namalovat si oční linky a přišla jsem do práce o půl hodiny pozděj :grinning:
no pro nás to znamená, že budeme muset začít stavět co nejdřív .. takže sranda .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nick --------------TP -------příští kontrola -- město
tanammi ------- 1.5.------- 24.9.2012 ---- Brno
dripik ------------14.5 -----. 20.9.2012
macawild ------8.5 -------- 21.9
adelka21------ 14.5 --------21.9.
frykyska --------8.5--------
katja77 ---------5.5--------
fineva -----------6.5--------
catlea ---------- 6.5---------- 17.9
luciaana--------2.5.---------- 27.9 ----- Praha
9. zář 2012 ve 14:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanammi to ti věřím, že jsi přišla pozdě do práce :slight_smile: já ještě počkala, chtěla jsem ještě oslavit narozeniny v sobotu, tak jsem si řekla, že v pondělí si udělám test, ale nevydržela jsem to a ve čtvrtek po práci jsem se stavila v lékárně, test si koupila a uháněla domů :slight_smile: no a pak už to znáš :slight_smile:
nám se to taky trošku zkomplikovalo, hledáme si pronájem, zatím nám dělá azyl moje maminka, takže si co nejdřív musíme něco najít, bydleli bychom už dávno, jenže situaci nám neustále komplikuje přítelova bývalá manželka, no to je na dlouhý povídání, hlavně, že jsme v pořádku :slight_smile:
9. zář 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanammi také poprosím přidat až budeš házet novou tabulku. TP 4.5., kontrola 11.9., Praha
9. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky do tabulky :slight_smile:
TP 5.5., KO 20.9., Praha

jinak zatím docela dobrý, až na tu únavu, ta je pekelná. A občas trochu šoufl, ale dá se vydržet... No a taky jsem nervózní jak pes, jak při PMS, máte to taky někdo?
9. zář 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdy to budet oznamovat rodině, znamým a v práci?
9. zář 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fineva Ahoj...no to je teda děsný, muselo to být pro vás těžký rozhodnutí (ukončit to kvůli těm vývojovým vadám), ách jo...Tohle už ale určitě dobře dopadne, moc držím pěsti... Já normálně chodím do práce, komplikace zatím žádný nemám...tak snad bude vše O.K., práci nemám fyzicky náročnou (sedavá kancelařina), stres taky žádnej, tak snad to zvládnu co nejdýl, jsem tu teprve rok, takže asi nebudou moc nadšený, až jim to oznámím:frowning2: ....ale uvidíme, co mi řekne po dovolený doktor....měj se krásně, jsem tu jen do středy, pak svatba a honey-moon!!!! :slight_smile:)
10. zář 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanammi ------- 1.5.------- 24.9.2012 ---- Brno
dripik ------------14.5 -----. 20.9.2012
macawild ------8.5 -------- 21.9
katja77 ---------5.5---------27.9.------Praha
veru_veru ------5.5............20.9., Praha
10. zář 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru_veru U mě se střídají pociti dojetí (brečím u každé kraviny) s pocity vzteku (jako při PMS) + občasná bolest v tom podbřišku....:slight_smile:
10. zář 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 Rodina a nejbližší přátelé už to ví...a známým a v práci to řeknu až po tom prvním trimestru....
10. zář 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 tak mi tam pripiste taky Prahu :slight_smile:
u nas to zatim vi jen manzel a sef v praci (kvuli ty neschopence). Ale musim rict, ze kdyz jsem to sefovi oznamila, tak se mi hooooodne ulevilo. Ale kdybych nemusela byt doma, tak to oznamuju taky az po 1. trimestru...ale s tou neschopenkou se to holt blbe taji :angry:
10. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanammi ------- 1.5.------- 24.9.----- Brno
dripik ------------14.5 -----. 20.9.
macawild ------8.5 -------- 21.9-----Praha
katja77 ---------5.5---------27.9.------ Praha
veru_veru ------5.5------------20.9.----- Praha
sheinka--------4.5.------------11.9.------ Praha
10. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, mohu se k vám přidat? Zatím teda nemám nic potvrzeného, ale včera jsem našla na testu dvě čárky. Dnes se budu objednávat k doktorce, tak uvidíme, kdy půjdu na kontrolu. Podle těhotenský kalkulačky bych měla mít TP 16.5. :wink: Bude to naše druhé dítko.. Už máme doma 15 měsíční holčičku, tak doufám, že to nějak zvládnu :wink:
10. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adelka21 Jůůůů máme stejný termín....

My to zatím nikomu neřekli...řekneme to rodičům až po ko 20.9. kdy budeme mít potvrzené srdíčko, stejně tak to budeme říkat i naší dceři, pač ona je hrozná drbna a hned by to všem vykecala...jinak zatím to šířit nějak nebudeme, nejbližším známým to řekneme, když to na mě poznají, ale že bych kvůli tomu někomu volala nebo psala, to zatím neee, na to je času dosti...

dripik ------------14.5 -----. 20.9. ----- Břeclav
10. zář 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejnysek ahoj a gratuluji. Taky uz doma máme 15ti mesicni holcicku. Urcite to zvladneme neboj :slight_smile:

Jinak my to zatím nikomu neřekli. Rodina se to dozví až po kontrole se srdickem a zbytek jak mi poroste pupek :slight_smile:
10. zář 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám holky skoro samá pražanda, tak mi tam připište České Budějovice :slight_smile: Jinak u nás to už ví taky celá rodina,
chtěli jsme to utajit, ale s tou neschopenkou to jaksi nešlo.
10. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catlea Já nejsem pražanda, jsem z Kroměříže, jen v Praze už asi 10let žiju:slight_smile:
10. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ve spolek, jsem na tom jako @fykyska :slight_smile:
11. zář 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dripik holky prosim Vás když tak v té tabulce nejsem frykyska ale fykyska :wink:

Jinak ahoj všechny těhulky :slight_smile: Já už mám doma ultrazvuk s miminkem tak jsem konečně spokojená a šťastná :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dripik ------------14.5 -----. 20.9. ----- Břeclav
fykyska --------8.5--------
catlea ---------- 6.5---------- 17.9 ----České Budějovice
11. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dripik DĚKUJUU :wink: jiank na kontorle jsem byla včera a poradnu mám 19.9 :slight_smile: a jsem z Prahy :slight_smile: mám se tam připsat ? :slight_smile:
11. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se úspěšně hlasím s prvním UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, hlásím se po kontrole. Jako bylo to docela psycho. Nejprve brala utz přes břicho a tvářila se dost skepticky. Tak se mi až chtělo brečet..to jsem napoprvé s Kačkou vůbec neřešila. No pak vzala teda vnitřní a to už se prďole umoudřilo a ukázalo srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak je vedle ještě jeden o něco menší gestační váček bez srdeční akce. Prý asi zanikající dvojče. Ale že nezaručuje, že to nemůžou být ještě dvojčata..tak se hned ptala zda by nám nevadila dvojčata..tak jsem teda řekla, že ne, ale doufám teda že nebudou :sweat_smile: A ještě mám na pravém vaječníku cystu..nejdřív zkoumala a měla podezření ještě i na mimoděložní těhotenství (prý by to bylo mnoho štěstí najednou - tři zárodky :D). No každopádně podle ms 6+3 a podle utz 5+5 :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tak to ja sice uz absolvovala dva UTZ, ale fotecka zadna :frowning2: no tak snad toho 21.9. manzel uz se taky tesi az housenku poprve uvidi :slight_smile:
11. zář 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jee holky, gratuluju k srdickum ! :slight_smile:
11. zář 2012 v 18:21  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sheinka No teda......to jsou šoky.tak snad vše dobře 4
dopadne'.....ale ve finále dvojčata by byly krásný, ne?
11. zář 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 no nějak bychom to museli zvládnout, ale popravdě se toho docela děsím. Přeci jen Kačka tou dobou bude taky ještě malá..nebudou jí ani dva roky. Trochu se bojím jak bychom ji s dvojčátky zvládali dohromady
11. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka No byl by to asi pěknej záhul..... Minimálně první dva roky. Ale určitě byste to nakonec snad zvládli...... Museli by pomáhat babičky a celá rodina....Ale, jak říkám, hlavně aby byli zdravý a aby vše dobře dopadlo.
12. zář 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek