• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

@petanevesta Ahoj, jasně, přidej se. Dopsala jsem tě do tabulky :wink:

nick ---------------------TP -------příští kontrola -- město
tanammi ------------- 1.5.----------- 24.9.---------- Brno
dripik ------------------14.5 ---------. 20.9. --------- Břeclav
macawild -------------8.5 ----------- 21.9-----------Praha
adelka21------------- 14.5 -----------21.9.
fykyska -----------------8.5--------
katja77 -----------------5.5------------27.9.--------- Praha
fineva -------------------6.5--------
catlea ------------------ 6.5------------ 16.10. ---------České Budějovice
luciaana----------------2.5.------------ 27.9 -------- Praha
veru_veru --------------5.5-------------20.9.----- ----Praha
sheinka-----------------4.5.-------------11.9.-------- Praha
ivca87------------------17.5.------------1.10.---------Plzeň
kacka_88--------------22.5-------------17.9.--------Brno
eldwen ------------asi 10.5------------- 12.10. -----Ostrava
zuziatkopiratko-----asi 6.5------------2.10.--------Praha
petanevesta-----------14.5.---------------------------Praha
17. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já jdu pozítří na ko a už se nemůžu dočkat...obtíže žádné nemám, jen semo tamo nevolnost, hlad , pnutí v prsou a větší a větší bříško...

tak se opatrujte a já ve čtvrtek písnu...
18. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj těhulky, moc gratuluju a taky se přidávám. :wink: TP 9.května. Na srdíčkovou kontrolu jdu 24.9 a bojím bojím. :unamused: Máte některá měřené HCG z krve? Která už viděla srdíčko a kdy? Jinak je mi docela špatně, ale už jsem doma na neschopence tak se to dá.
18. zář 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já jdu na další kontrolu 2.10. Včera zatím bez srdíčka, ale jinak vše v pořádku :slight_smile:. Tak snad to vydrží. Dneska mě děsně bodá jedno prso :-/
18. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak já dneska našla ducha, takže TP mi vycházi na 29.5.2013. TAk snad budou sílit.
19. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Na první UTZ mám jít 1.10.. Tak můžu k vám?
19. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb no určitě můžeš :wink: a moc gratuluju :slight_smile:
19. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonty ahoj, děkuju. Ztím je to jen dušík, ale věřím, že bude sílit.
19. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nick .................TP...........příští kontrola............město
tanammi.................1.5......................24.9.............................Brno
luciaana..................2.5......................27.9...........................Praha
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5......................20.9...........................Praha
fineva ......................6.5.
catlea...................... 6.5.................... 16.10...............České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
macawild ................8.5..................... 21.9..........................Praha
fykyska......................8.5
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
1dripik ....................14.5..................... 20.9....................... Břeclav
adelka21................14.5......................21.9.
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
kacka_88................22.5.....................17.9..........................Brno
luckamb...................29.5.
19. zář 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem trochu popřeházela tabulku podle termínu porodu. Doufám, že jste mi žádná nevypadla :slight_smile:
19. zář 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb gratuluju k pozitivnímu testu :slight_smile: držím palce na kontrolu!
19. zář 2012 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tanammi.................1.5......................24.9.............................Brno
luciaana..................2.5......................27.9...........................Praha
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5......................20.9...........................Praha
catlea...................... 6.5.................... 16.10...............České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
macawild ................8.5..................... 21.9..........................Praha
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
1dripik ....................14.5..................... 20.9....................... Břeclav
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
kacka_88................22.5.....................17.9..........................Brno
luckamb...................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
20. zář 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sheinka Dopsala sjem si kontrolu a město :D
20. zář 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak k vám patřím určitě :slight_smile:))) podle PM mám sice termín 29.4., dnes bych měla být 8+3 - 9tt, ale prcek měl na utz (včera)jen 1,05 což odpovídá tak konci 7tt, takže počítám tak kolem 10.5., na utz jdu znovu 3.10., tak už snad budu vědět víc - jsem nachlazená, tak jestli bude vše ok tak vezmou konečně i odběry :slight_smile:)) a srdíčko už taky máme. Nevolnost se mi 4 den vyhýbá, ono to zase přijde až budu muset do práce :slight_smile:))). Prcek má radar :rolling_eyes: :grinning: . Tak se holky opatrujte, přeju hlavně zdravíčko (ty změny teploty jsou šílený) a s dovolením se taky dopíšu :slight_smile:

luckamb...................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
monenta..............cca +- 10.5..............3.10.........................Znojmo
20. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... ťuky ťuk... Opatrně sem občas nahlídnu. ;) Všem vám gratuluji k // a k srdíčkům a řeji ať je vše v pořádku! :dizzy_face: V úterý jdu na kontrolu a pak se k vám, věřím, přidám... ;)
20. zář 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuziatkopiratko Máme stejně staré děti. ;) Kdy má Andrej narozeniny? Nebojíš se toho krátkého rozestupu...? Já teda trochu jo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
20. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak se hlásím z kontroly...mimi je tam kde má být, bije mu srdíčko jako zvon, za 14 dní na měření a určení termínu...máme neskutečnou radost....bylo to nádhera to vidět, přítel byl celý naměkko když pro něj doktor šel do čekárny aby se mohl jít podívat jak mu tluče srdíčko...nádhera....
20. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
monenta..............cca +- 10.5..............3.10.........................Znojmo
20. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky,všem Vám moc gratuluji :O) Já jsem v 7+6tt,miminko čekáme 5.5.2013.
20. zář 2012 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivulla Ahoj. Andrej sa narodil 31ho cervence. O 5 tyzdnov skor ako sa narodit mal, velmi sa na svet ponahlal :grinning: Trochu mam strach ale myslim si, ze je lepsie to mat takpovediac z krku skor. Najhorsie je ze Andrejko este nechodi, takze ho musim dost vlacit, a bojim sa aby som bublinke neublizila :unamused:
20. zář 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dripik
Jééé, to je krásné miminečko :slight_smile:)

Holky, máte nějaké těhu příznaky?

Já jdu k dr. až v pondělí...
20. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@andykov mne je spatne ako po prechlastanej noci......takmer kazdy den :unamused: ale zatim nezvracim
20. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
blancina...................5.5.........................4.10........................K.Vary
21. zář 2012 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu se také přidat? Podle kalkulačky mi termín vychází na 21.5....
21. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancovickaa ahojda :slight_smile:

Holky, mně právě nic není. Jen nemám menzes, bolí mě prsa respektive bradavky a jsem šíleně nervozní, hrůza. Chudák dcera a přítel, pak se jim omlouvám :( Tohle u první neznám. To mi bylo zle, byla jsem unavená a chutě na maso jsem měla. Teď jsem naopak nabitá energiíí, zle mi není, chutě nemám nějak extra. Ale zas u dcery jsem to zjistila až v 6tt a teď už ve 4tt a teď teprve zítra si myslím, že budu teprve 6+0tt.
21. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@andykov závidím ti tu energii!!!, já v půlce července zamlklé své první těhu (otěhotněla jsem neplánovaně, ale chtěně na svatební noc...) a od začátku mi bylo zle, cca týden po ovulce už jsem to tušila, protože nastaly šílený nevolnosti...teď jsem tedy těhu znovu, nevolnosti (klep klep) zatím nikde, ale zase jsem si hned a bez testu byla jistá tím, že mi začaly bolesti a úplně mi naskočilo bříško, ze dne na den, v 6.tt jsem jak ve 12tým a podbřišek pořád pobolívá, do ničeho nemám chuť, furt bych spala, jsem naprosto líná a povalečská, pořád bych něco jedla, jenže ani nevím, na co mám vlastně chuť :grinning: je to děs a doufám, že to brzo pomine... a že nám to hlavně vyjde!!!!
21. zář 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dripik
ahoj holky
tak se taky hlasim z nejkrasnejsi kontroly na gynde v zivote :slight_smile: srdce jako zvon a 1,8cm, takze nas asi bude muset Sheinka posunout v tabulce nahoru, protoze to vypada, ze pravdu ma PM a UTZ a ne ja se svym odhadem ovulace...takze nove terminy jsou podle PM 2.5. a podle UTZ 30.4.
JA MAM TAKOVOU RADOST :grinning:
a navic smim v pondeli do prace...zatim jen podminecne a po dlouhem skemrani, ale huraaa :sweat_smile:
21. zář 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky
@zuziatkopiratko Teda tak to je o dost dřív... ;) Malá se narodila taky dřív, ale jen o týden (18.8.), takže pro mě tak akorát. :grinning: Já si taky říkám, že zase čím blíž jsou děcka k sobě věkově, tím víc si budou rozumnět a dřív si spolu budou hrát... No ale stejně mám obavu, jak to budu zvládat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc šestinedělí si užiju snad relativně v klidu, ale pak jsou prázdniny a to mi přibude doma ještě třetí živel na dva měsíce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toho se asi bojím nejvíc. Barunka už teda chodí, ale to taky není žádná výhra, protože jsem furt v letu taky... :grinning: Nevím, jak je velkej Andrej, ale v roce ty děti moc neváží, to by Ti nemělo ublížit, když ho nebudeš vyloženě někam tahat, ale jen na vysazení do kočárku atd... ;)

Co se týká nevolností, tak je to u mě děs... V prvním těhu jsem si stěžovala furt, ale to jsem každý ráno zvracela (cca do 16tt), ale pak jsem byla celý den úplně o.k. Teď je to hrůza, celý den je mi "nevolno" a podobně jak píše @jancovickaa jedla bych ale ze všeho se mi zvedá žaludek... Navíc jsem unavená, přes den usínám, děs. Ale jsem ráda za nějaké nevolnosti, protože (o5 :sweat_smile: ) jako @jancovickaa mám za sebou zamlklé těhu, jen z června. Já tehdy neměla vůbec žádné těhotenské příznaky, tak jsem teď ráda za každý unavený den nebo žaludek na vodě. ;) Tak snad nám to tentokrát fakt vyjde ;) @jancovickaa :dizzy_face:

@macawild Gratuluji k srdíčku. :dizzy_face: (Proč bys nešla do práce? Mělas nebo máš nějaké problémy - jestli Ti otázka nevadí...?)
21. zář 2012 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivulla
nevadi :slight_smile: mam trochu trable s delohou a v 6tt jsem krvacela, tak byl doktor opatrnej a supnul mne domu s Utrogestanem...ten budu teda brat do konce 1.trimestru, ale uschopneni jsem si vyzebrala...mne uz doma hrabalo. Doktor sice trosku prskal, ale pak rekl, ze vezme v potaz i moje dusevni zdravi a napsal mi to :slight_smile: zatim teda podminecne a kdyby cokoliv, tak mazu zpatky do postele, tak doufam, ze to bude dobry :wink:
22. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj můžu se k vám taky přidat.? :slight_smile: sem v 8tt, ( 7+3tt) srdíčko máme, Ko další bude 11.října.
22. zář 2012 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek