• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

@macawild jojo ja taky měla výtok v 6tt a jak sem byla ted ve čtvrtek u Dr. tak dnes opět výtok.. :frowning2: taky sem byla týden doma. v pondělí mám jít do práce ale nevím jak to zvládnu :slight_smile:
22. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko nesnesu pach skoro zadneho jidla a ta chut - uz tyden jsem se normalne nenajedla.... vsechno chutna a smrdi stejne fujky (az na nektarinky, hrozny, pudink a brambory - ale var si je k snidani a na tekute strave byt nejde) - nemate na to nekdo nejaky tip? treba nalozit se do octa, cokoli.....
22. zář 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nick .................TP...........příští kontrola............město
tanammi.................1.5......................24.9.............................Brno
luciaana..................2.5......................27.9...........................Praha
macawild ................2.5..................... ..........................Praha
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5..................... ...........................Praha
blancina...................5.5.........................4.10........................K.Vary
fineva ......................6.5.
catlea...................... 6.5.................... 16.10...............České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
fykyska......................8.5
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5..............3.10.........................Znojmo
1dripik ....................14.5..................... ....................... Břeclav
adelka21................14.5......................
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
jancovickaa..............21.5.
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
luckamb...................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav

Ahoj holky..posílám novou tabulku. Prosím kdo se budete zapisovat dodržujte zařazení podle termínu porodu :wink: Jinak bych vám chtěla navrhnout zamčení diskuse. Přeci jen si tu budeme časem asi povídat o "citlivých" tématech a ne každý to musí číst. Co vy na to?

Jinak všem gratuluju k úspěšným kontrolám a těhotenství :dizzy_face:

@kakavev Jak ti vychází TP ať tě můžu správně zařadit do tabulky?
23. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eldwen hodně jsem slyšela, že pomáhá chlazená cola..stačí třeba lžíce ráno po probuzení, ale sama to vyzkoušené nemám. Snad tě to brzy pustí :wink:
Já jsem při prvním těhotenství měla tuhle nechuť asi tři týdny. Jediné co jsem byla schopna pozřít byla pizza hawai a to přesně jeden trojúhelníček :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel chudák nemohl pak půl roku pizzu ani vidět :sweat_smile:
Tentokrát mi je sice zle, ale nějak mi nic nevadí a vše jím.
23. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sheinka TP 8.5 :slight_smile: , jinak já mám taky celodenní nevolnosti, uz se to lepší ale je to hrozný i ta nechut :slight_smile:)
23. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanammi.................1.5......................24.9.............................Brno
luciaana..................2.5......................27.9...........................Praha
macawild ................2.5..................... ..........................Praha
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5..................... ...........................Praha
blancina...................5.5.........................4.10........................K.Vary
catlea...................... 6.5.................... 16.10...............České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5..............3.10.........................Znojmo
1dripik ....................14.5..................... ....................... Břeclav
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
luckamb...................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
23. zář 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka zamceni je myslim i dobry napad, pockala bych jeste ale nejaky ten patek, nez se pridaji "vsechny" kvetnove, i kdyz pridat se pak taky da, ze
23. zář 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakavev no taky jsem na sebe s tou praci zvedava :confused: dokud jsem musela byt doma, tak jsem po praci kazdej den touzila, ale uvidime jaka bude realita...nejvic resim co rikat lidem - byla jsem tri tydny na neschopence, ale zaroven vetsine kolegu nemam zatim nejmensi chut sdelovat, ze jsem tehotna :unamused: ta neschopenka mi to utajeni dost zkomplikovala :frowning2: tak holky do dnesniho vecera cekam na nejlepsi navrhy vymluv :grinning:
23. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macawild no tak to já stejný, nikomu ani muk :grinning: tak mam samý výmluvy :slight_smile:)
23. zář 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak ja to tedy zamcu na konci mesice, trba tu uz budeme konecna sestava :slight_smile: ..jinak teda zitra me ceka druha kontrola, mela bych dostat prukazku a rict ktere testy chci absolvovat a ktere ne
23. zář 2012 v 15:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, ráda bych se mezi vás přidala, miminko čekáme začátkem května 2013, jsem z Prahy - východ.
Střídavě bojuji s těhotenskými nevonostmi, dokonce mi doktor předepsal Torecan čípky, zatím jsem si vzala jeden a snažím se vydržet :wink: K vůli nevolnostem jsem na neschopence, ale doufám že brzy přejdou a půjdu zpět do práce.
23. zář 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, pisem az po vikende, boli sme s prckom na severu pozriet kamosov, co cakaju miminko o dva tyzdne.
@eldwen no ja mam vyslovenu averzi k pecenym veciam, cestoviny davam v pohode,ale smazene a pecene veci....fujkyyyyy a uz dlho mozem snidat len chleba s maslom, medom a kakao...
@sheinka zamceni je super vec, tiez som to chcela navrhnut
23. zář 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macawild co utajena otrav alkoholem :slight_smile:? Jako ze delas drahoty, aby se nedozvedeli, ze tajne chlastas pajcnute piti :wink:
23. zář 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko kdyz u me ma pachut i ten chleba :frowning2:

ale tu kolu zkusim @sheinka
23. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldwen já mám taky dost nevolnosti, doktor mi říkal že suchý rohlík. :slight_smile: ale dávám si taky chleba s máslem a rajčetem.. to tom mi špatně není.. :slight_smile: cola mi taky nepomohla, někdy i něco ledovýho,nebo i džusy kyselý. Ty celkem jdou :slight_smile:)) At tě to brzy přejde :wink:
23. zář 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, mohla bych se přidat? termín mi vychází na 26.května, tak budu ráda, pokud budu mít s kým sdílet své první těhu :slight_smile:
24. zář 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: nejspíš se k Vám přidávám. Ještě není potvrzené od doktora - příští kontrola 2.10. termín porodu předběžně 27.5. a město Brno. :grinning:
24. zář 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz
@karabla
Holky, pojďte k nám :slight_smile:
Držte mi pěstičky v 9:45 jdu k dr. Ať je vše oki. Já krom prs nemám moc příznaků, tak jsem z toho taková všelijaká...
24. zář 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andykov ja take nemam nic,ani ty prasa :wink: to bude dobre :wink:
24. zář 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz Ahoj, vítej, koukám, že jsi z Plzně jako já :slight_smile: A taky čekáš první mimčo. Kdy jdeš na kontrolu? Nebo už jsi u doktora byla? :slight_smile:
24. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca87 ahoj :slight_smile: jsem z merklína, ale v plzni jsem denně .. na kontrolu půjdu asi příští týden - v sobotu 5. mám rozlučku se svobodou,tak bych chtěla kamarádkám ukázat utz a srdíčko. jinak jsem byla minulý týden a mám fotku s gestačním váčkem :dizzy_face: a co ty?
24. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz Já jsem u doktorky 11.9., ale to tam ještě nic neviděla, byla jsem tam moc brzo. Pak mě objednala až za 3 týdny - tedy 1.10., aby už bylo vidět rovnou i srdíčko. Podle poslední MS jsem dneska 6+3tt, ale myslím, že jsem ovulaci měla o něco dýl. Tak uvidíme, ale snad to bude dobrý :slight_smile:
24. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca87 hm .. já byla teda 17 a váček byl.. ty datumy počítat neumím - můžu říct, že poslední ms byla 19.8. ale tak snad to bude dobré !!! :wink: :wink:
24. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz No taky jsem čekala, že aspoň ten váček už tam uvidim, ale dr mě uklidnila, že by to i tak mělo být ok, taky prý záleží i na kvalitě ultrazvuku a každý den navíc je znát. No stejně mi nezbývá než čekat na tu kontrolu. Teď nedávno jsem si zkoušela pro zajímavost ještě jeden těhotenskej test, a pořád tam // jsou, tak mě to trochu uklidnilo, že druhá čárka neslábne :slight_smile:
24. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca87 určitě to bude dobrý :slight_smile: navíc kontrola už bude za chvíli :slight_smile: ty jsi přímo z plzne?
24. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz Teď bydlím v Plzni - Křimicích. Jj, už se dočkam, už jenom týden :slight_smile:
24. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andykov Holky, já mám jen gestační váček se žloutkovým váčkem :( bojím, bojím :( Jdu znovu 12.10. na kontrolu. Byla bych teď teprve 5tt, je to možné? ale musela jsem otěhu hodně pozdě, poslední ms byla 30.7.2012. Ale měla jsem to tak i u dcery. Poslední ms 9.7. a otěhu jsem 3.8.
24. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tady nová, čekáme miminko TP 23. května.
24. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo jste tu nově, připište se nám do tabulky :wink: Jinak vás všechny vítám! :slight_smile:
24. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
1dripik ....................14.5....................9.10. ....................... Břeclav
24. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek