• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

@fineva :frowning2: To mě mrzí s ukončeným těhulkování... :pensive: V tak pozdním stádiu mi to přijde neskutečný... :cry: Věřím, že tentokrát to vyjde. ;) Hlavně myslet pozitivně. :slight_smile: Mně teda stačilo zamlklé těhu, nevyvinulo se ani srdíčko.... A to jsem měla už dva caparty doma... Stejně mě to vzalo... :frowning2:

@xx.moje Fakt Ti situaci nezávidím. :frowning2: Jak píše @adelka21 já bych se bála možnosti účinku postinoru na dítě... ať už bylo počato kdykoliv... Jinak je to natolik brzy po sobě, že si myslím, že ani ovulka Ti nedá jasnou odpověď... Nemáš to lehký... A chceš si dítě nechat? Přítel by dítě chtěl? ;)

@vajenka To se tedy zadařilo! :slight_smile: Tak budeme mít asi zhruba stejně starý děti... My teda ale tři plánvali.. ;) I když jsem z toho lehce rozpačitá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si myslím, že nakonec to bude lepší... Ony se aspoň ty děcka mezi sebou zabaví... :grinning: Já si plánuju, že nejhorší to bude tak do těch dvou let nejmladšího dítěte a pak že už si spolu budou hrát sami. :grinning: Nivka, co? :grinning:

@macawild Já teda jen špinila a to ve 3. týdnu cyklu, ale doktor mi chtěl předepsat duphaston... Já to teda odmítla, protože jsem si řekla, že kdyby to mělo být zase špatný, tak ať to raději odejde samo hned na začátku (v červnu se mi to právě stalo...) Ale před druhým těhu jsem ten duphaston brala (myslim, že je to něco podobnýho, jak ten utrogestan...), to jsem totiž víc řešila, nechtěli jsme jedináčka... Tak přeji, ať je vše v pořádku. ;) A jestli máte v práci ukecaný účetní oddělení, tak se to stejně brzo všichni dozví... Na neschopence je totiž napsaný kód, který značí druh neschopnosti. Ve Tvém případě to nejspíš bude mít s těhotenstvím spojitost, takže se to tají blbě... :frowning2: Bohužel...

Ony jsou teď ty hormony dávány dost běžně, co? Jak říkám u druhýho těhotenství jsem si o to sama říkala, ale pořád mám teď namysli otázku, jestli náhodou nejsme jak ty kuřata, co nikdo nechce jest.. - "vyhonění hormonama" :grinning:
26. zář 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, tak se taky hlásím do klubu s těhotenskou nevolností, je mi blbě po každým jídle, ale zatím jsem nezvracela
a vždycky to nějak rozdýchám. Když je nejhůř, tak si vezmu to těhu lízátko, docela mi pomáhá, ale chutná mi jenom
žlutý :slight_smile: , jinak zítra si jdu na gyndu pro lístek na peníze (mám neschopenku) a říkala, že když budu chtít, že na mě mrkne
ještě před další kontrolou, abych byla v klidu, že je vše ok, tak doufám, že bude.
Kolik holky platíte za fotečku z UZ?
26. zář 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catlea Já neplatím nic... :wink: Ale první těhu jsem byla u jiné MUDr. a ta chtěla 30,- ... (ale je to už 4 roky)
26. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catlea 100,- a připadá mi to neskutečná zlodějina :frowning2:
26. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catlea ja nic neplatim i kdyz dostanu fotku pokaždé.

Jinak se hlasim z kontroly. Trochu jsem si oddechla, dvojcatko opravdu zaniklo takze je tam jen jeden cvrcek odpovídající podle ms i utz 8+4
26. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte některá těhu průkazku, jako jsem měla já - byla jako knížečka otevírací, zezadu oranžová, zepředu bílo-oranžová, a na tom ještě obrázek těhulky s bříškem. Stránky uvnitř byly taky dooranžova. Moc bych si přála fotku té titulní strany. Na památku. Prosim, prosim.
26. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě volala na včerejší výsledky krve na HcG a je 12 000 jednotek. To je na 5+5tt. dobrý ne? Když si vemu že při mimodělžním jsem měla v 7tt. 1 400 jednotek...
26. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaste Gratuluji ;) To je jasný rozdíl! :dizzy_face: Všechno dobře dopadne ;)
26. zář 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla děkuji, doufáme že jo. Gestační váček v děloze je, tak snad to takhle dobře půjde dál. Děsí mě, že by se ted z toho mohl vyklubat potrat nebo zamlklé těhu...:(
26. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je to s mateřskou a rodičákem, když předběžný TP mám 25.květen 2013 a smlouva mi končí 31.12.2012, možná mi ji zaměstnavatel prodlouží do března 2013. Budu mít nárok na mateřskou? Zaměstnaná jsem od 16.5.2011
26. zář 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaste Už jste si snad "užili" a teď už to určitě bude O.K. :wink: Musíš tomu věřit a moc se tím netrápit. :dizzy_face: Jink nárok na MD bys podle mě mít měla, existuje snad nějaká 6 měsíční ochranná lhůta. Takže i když skončíš v práci 6 měsíců před termínem, tak bys měla dostat MD... Před nástupem musíš zároveň mít odpracováno aspoň 270 kalendářních dní ,což Ti určitě vychází, když jsi zaměstnaná rok a půl. ;) Ale nevím to všechno přesně, snad je to aktuální. ;) Raději bych zavolala na sociálku... ;) Ať víš, jestli má smysl prodlužovat tu smlouvu... (jinak bych se na to s radostí vyp... Věř mi, já byla v práci (neoficiálně) ještě den před porodem a teď bych dala nevim co, abych mohla byt v klidu doma sama. :grinning:)
26. zář 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla děkuji za info :slight_smile: Pokud mi tu smlouvu proudlouží i tak budu cca 2 měsíce doma před porodem. V práci defakto skoro jen sedím u pc a mám aspon jakštakš peníze, to bych na pracáku neměla, takže pokud zamšstnavatel bude chtít, smlouvu budu chtít 100% prodloužit do toho března :slight_smile:
26. zář 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla - jo, mimi si určitě nechám, končím momentálně 8 týden, moc se na něj těším.
26. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny, tak se přidávám k vám. 8+4tt-kontrola zítra :slight_smile:
26. zář 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebolí vás v těhu hlava? Já dnes trpím, vzala jsem si Panadol, ale nezabral ach jo :frowning2:
26. zář 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hekaba ahojk jojo me bolela hlavne ze začátku snad každý den, ale vydržela sem to. :frowning2:
26. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny nově příchozí :slight_smile: Já dnes byla poprvé na gyndě - mimi 7+2, vše ok. :dizzy_face: Hlava mě teˇpobolívá, ale myslela jsem, že z těch malých řvounů, co mám doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xx.moje :wink: Pak bych se tím netrápila a věřila, že mimi je přítelovo. :dizzy_face: Beztak je to ta pravděpodobnější varianta. :wink:
@janaste No to je výhoda, to je fakt. :wink:
@segafredo Vítej. :slight_smile: Zítra dej vědět. :wink:
@hekaba Mě teda hlava nebolí, ale potřebuju o dost víc spát než normálně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je mi fakt dost špatně a i hlava bolí... Zkus přidat spánek, třeba to pomůže :wink: A taky to může bbýt znak nedostatku vody. V těhu bysme měly hodně pít. :wink:
@vajenka Gratluji! :slight_smile:
26. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla no ja to beru taky tak, ze co se ma udrzet se udrzi (teda ted uz se srdickem to beru trochu jinak :wink: ale v tom sestym tydnu jsem z toho odvazana nebyla - jenze ja tam sla uplne nepripravena a on na mne proste vybalil tu neschopenku a utrous a ja si az pak doma zjistovala co je k cemu vlastne dobry :unamused: tak jsem tam o 4 dny pozdeji sla znova cela odhodlana, ze s hormonama koncim a jdu do prace a necham to na prirode, ale doktor pouzil kouzelny sluvka "abyste si pak neco nevycitala" a ja roztala jak svicka a mazala zpatky do pelouchu :confounded:
ted uz to neresim, mimi je zda se v pohode, ja taky a chodim zase do prace (coz vyrazne prispelo k moji psychicky i financni pohode :grinning: a utrous teda beru, zas tak strasny to neni i kdyz se mi po nem dost mota hlava, ale to muze byt klidne i tehotenstvim a nizkym tlakem...ale tohle je to nejmensi co muzu udelat :slight_smile:
jinak v praci ted hrajeme takovou hru "vsichni vime, ze je tehotna, ale nebudeme o tom mluvit" takze docela prdel :grinning: o vikendu jsem z toho mela bobky, ale ted uz mi to je celkem volny :wink:
27. zář 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macawild Já to chápu, sama jsem taky hormony brala a byla jsem ráda, pže se nám malá nedařila. (Snažili jsme se rok a hořelo nám za patama, pže jsem měla rodičák jen do Lukáškových dvou let... Nakonec to vyšlo tak akorát. :wink: ). V práci dobrá hra, to si umím živě představit. :grinning:
27. zář 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla Ty jo, tak to máme fakt podobně. :grinning: No, my jsme teda nic neplánovali, rozhodně ne tak brzo, Eliška ještě ani nechodí... Ale vlastně začínám být ráda, bude to fajn :slight_smile:
27. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, ja starej mazak na MK se teda klidne taky pridam, u nas jeste nic jisteho,ale testy asi nelzou, k mudr jdu ve stredu 3.10, tak jsem zvedava, nepochybuju vubec o tom, ze to bude naprosto v pohode :slight_smile:
vetsi vekovy rozdil jsem chtela a jsme rada, ze se vlastne tak nejak zadarilo na druhou dobrou.
Jinak bych si opet prala holcicku, nicmene jednu uz mam, takze jsem v pohode
27. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Vítám tě tady...jsme na tom skoro podobně, malá bude mít 5let až se to malé narodí a přistupuju k tomu stejně jako ty, že nepochybuju, že to bude naprosto v pořádku a holčička by nám z praktického hlediska, taky vyhovovala, ale ve finále je to jedno, už je rozhodnuto a my si jen počkáme na ten krásný výsledek...
27. zář 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nick .........................TP...............příští kontrola.................město
tanammi.................1.5......................24.9..........................Brno
luciaana..................2.5......................27.9..........................Praha
macawild ...............2.5........................................................Praha
luciekl......................3.5.....................16.10........................Teplice
sheinka...................4.5......................26.9.......................... Praha
katja77.....................5.5.....................27.9...........................Praha
veru_veru................5.5.........................................................Praha
blancina..................5.5.......................4.10..........................K.Vary
hekaba .................asi 5.5.....................8.10.........................Praha
ivulla........................5.5........................23.10.......................Kroměříž
fineva ......................6.5......................3.10...........................Plzeň
catlea...................... 6.5.................... 16.10.........................České Budějovice
zuziatkopiratko..asi 6.5.....................2.10..........................Praha
kakavev......................8.5....................11.10........................Praha
fykyska.......................8.5.................................................................
eldwen..............asi 10.5....................12.10.......................Ostrava
monenta..............cca +- 10.5.............3.10........................Znojmo
1dripik ....................14.5.................... 9.10. ..................... Břeclav
adelka21................14.5..................................................................
petanevesta...........14.5.......................................................Praha
liska06..............cca15.5........................2.10........................Benešov
ivca87......................17.5......................1.10.........................Plzeň
jancovickaa............21.5.
kacka_88................22.5.....................2.10..........................Brno
kstablova................24.5........................................................Olomouc
janaste....................25.5.....................9.10..........................Nový Jičín
baraz .......................26.5....................4.10?........................Plzen
karabla....................27.5.....................2.10..........................Brno
luckamb..................29.5.....................1.10.........................Mladá Boleslav
vajenka ..................16.5. ....................26.9. .......................Frýdek-Místek
27. zář 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky počítám špatně nebo je to opravdu třicítka? :grinning:
27. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Počítáš dobře, je nás opravdu zatím 30... :D
27. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dripik to bude miminek :slight_smile:, moc doufám že to konečně dotáhnu do zdárného konce :unamused:
27. zář 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, mohu se k Vám přidat, jsem v 6tt, příští kontrolu mám 1.10. zatím bez srdíčka. Za to dvě dutinky, jedna je ale menší, takže dle dr. může ještě zaniknout. Ale teď se spíš bojim, aby se ukazalo srdíčko. TP 25.5.2013 :slight_smile:
27. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca26 ahojky :slight_smile: , no já jdu v úterý na KO, tý jo třebas budeš mít dvojčátka, ale srdíčko by mělo být snad určitě držím palečky, také nevím na čem pořádně sem :unamused:
27. zář 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek