• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013

Teeeda, je nas jak psu :astonished: :grinning:
27. zář 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já už mám po kontrole v 8. týdnu - srdeční akce je, takže vše, jak má být, příští týden se mám jen stavit pro neschopenku.
28. zář 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segafredo gratuluji, to je krásná zprávička že je vše ok :slight_smile:
28. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)))) přidám se i k vám můžu :slight_smile:
28. zář 2012 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segafredo ty budeš doma hned takhle od začátku?
já zítra začínám 7 týden, v pátek bych šla ráda na kontrolu, tak doufám, že srdíčko bude :slight_smile: no a jinak - poslední 2 dny mě chytli nevolnosti .. :( ráno nejsem schopná nic sníst, přes den se to zlepší na zeleninu a usrkávám kolu a minerálku ..
29. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mé mudr teda neschopenka nehrozí, ta je na to uplně vysazená, se mi zdá, jako že sotva holka najde pozitivní test, už chce jít na neschopenku, já budu pracovat az do nástupu na mateřskou, leda že bych změnila mudr :sweat_smile: :sweat_smile:
29. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata pridavam se k vam jestli nevadi.podle pm.mam termin 1.kvetna kontrola 8.10.pak se vse upresni.:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja se k vam opatrne pridavam mam rodit 8. Kvetna ale jeste se to asi upresni
30. zář 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda květen 2013, je opravdu nabitý :slight_smile:
30. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám termín porodu koncem května 2013 tak bych se s vámi ráda podělila o své zážitky v těhotenství. Podařilo se mi otěhotnět přesně po roce snažení tak máme radost. Bude to moje druhé miminko, doma už mám tříletou slečnu. Jinak tohle těhotenství probíhá úplně jinak, je mi špatně a bolí mě trochu prsa. U prvního mimina jsem o tom ani nevěla. :slight_smile:
30. zář 2012 v 18:04  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak termín jsem si vypočítala podle poslení MS, na potvrzení jdu až 17.října, tak doufám, že to dobře dopadne. :slight_smile:
30. zář 2012 v 18:14  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, zůstanu doma hned od začátku. Za prvé kvůli náročné práci, kvůli tomu že 3/4 dne prospím a taky si to chci prostě užít a ne se trmácet v práci...
30. zář 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, chystáte se některá ve 12.týdnu na vyšetření NT+??
30. zář 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak od čtvrtka nevolnosti, děs běs, jsem v 7tt. Tak, kdybyste měly nějaké tipy co a jak ne nevolnosti, tak sem s nimi prosííííím :slight_smile:
30. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím i všechny nově příchozí. teeeda, je nás tady tolik, že už se v tom fakt ztrácím... :confused:

@segafredo Já ano

@kstablova Já mám jeden fígl - pořádně se najíst, nemám sice na jídlo chuť, ale když se přemluvím, a zaplním žaludek, je mi líp. Začínám nějakým ovocem, dělají mi dobře jablka, pomeranče a pak pokračuju :grinning:

@baraz To ti závidím, já se cpu neskutečně :rolling_eyes:
30. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fineva Ahoj svatba byla krásná a velká, jen na můj vkus moc stresující:frowning2: Ve finále zbylo všechno zařizování na mě a ženichovi, takže hrůza....Aspoň, že ostatní si to užili...Na svatební cestu jsme jeli do Chorvatska ( podél pobřeží, skončili jsme v Korčule), počasí vyšlo, lidí bylo všude málo, moře krásně teplý... prostě pohoda:slight_smile: Jen si zase zvyknout na ten smog a stres v Praze, to bude dílo:slight_smile:) A k doktorovi jdu nakonec dnes v deset, tak snad bude vše O.K.:slight_smile:)Zatím pa, měj se krásně...
1. říj 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata jsem po kontrole, zatím vše dobrý:slight_smile: Prcek má 2,8cm a srdíčko mu krásně bije (to mě fakt dojalo a oči zaslzely)....
1. říj 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, vítám všechny nově příchozí! :slight_smile: Je nás teda fakt jak blech.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude miminek :grinning: To je dobře. :dizzy_face:
@katja77 Vzpomínám si na první utz, kde jsem slyšela tlukot srdce malýho (v prvním těhotenství), bulela jsem jak želva... :wink: Gratuluju!

Jinak na NT+ se chystám, ale jmenuje se to trošku jinak (Oscar), dělají to ve Zlíně a je to zdarma... :wink: Už jsem byla ve druhém těhotenství a jsem ráda, protože jsem tím pádem nemusela na tripple test, který je dost zavádějící.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kstablova souhlasím s @vajenka . :slight_smile: Většinou se nemůžu na jídlo ani podívat, ne tak ho cítit, ale když se najím, je to mnohem lepší... :wink: Nejlepší je vůbec nedopustit pocit hladu a hodně odpočívat. (nejlépe spát :wink:)
1. říj 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katja77 Gratuluju :grinning: jinak tvoje svatba mi připomněla tu moji. Hromada stresu a hlavně zařizování většinou zůstalo na mě a na manželovi. Děs. ale ostatní si to užili :grinning: :grinning:
1. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segafredo a tu nemocenskou ti navrhl doktor sám, nebo sis řekla? a jak to mas s vycházkama? Já bych chtěla pracovat do konce roku, ale pak už ne, ale nevím, nevím, jak to projde s tou mou mudr., asi se ji na rovinu zeptám, kdyz tak pujdu jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak na nt screening jsem uz objednaná začátkem listopadu.
1. říj 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 Ahoj, tak moc gratuluji a preju, aby bylo manzelstvi nepodobne Vasi svatbe, tedy co nejmene stresu :slight_smile:
My prave z techto duvodu s manzelem zvolili svatbu na Mauriciu (letos v cervnu), bylo to uzasny, pocasi, romantika, lidi, vse okolo super. Fotky parada. Ok, nebyla tam rodina, ale jsem ze ctyri sourozencu, nasi ctvrtou svatbu urcite ozelili a rodice meho manzela souhlasili, ze svatba je hlavne o nas.
Jinak nekde jsi zminila, ze jsi z Kromerize, ja jsem puvodem z Hulina, takze urcite vis, v Praze jsem bydlela take, cca 4 roky, ted jsem jeste o kousek dal :slight_smile:
A co doktor dneska??? drzim pesti
1. říj 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kstablova A je ti blbe porad nebo jen rano? Ja na to bohuzel lek nemam, jen hledam spriznenou dusi :slight_smile:
Ale jak uz tu bylo zmineno, nejelpsi je nedopustit pocit hladu, me kdyz je spatne - celodenne (ale nezvracim), tak je to horsi, kdyz mam velkou pauzu mezi jidly
1. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky se tu docela uz ztracim, holky uz se nekomu klube brisko? :slight_smile:
1. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaste aha, tak moc drzim palecky :slight_smile:
1. říj 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko aha,a o kolik driv jsi rodila?
1. říj 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fineva Ahojky:slight_smile: No tak to je krásný... To byl přesně můj sen, nějaký romantický ostrov a jen my dva....Jenže Honza má hrozně moc rád společnost a kamarády a velký oslavy, takže to bylo podle něj:slight_smile:) U doktora to dobře dopadlo, mrňe má 2,8cm, a všechno prý je zatím v pořádku, pustil mi tlukot srdíčka a to byl teda nářez:slight_smile:)) Jo, Hulín, tak to je od KM co by kamenem dohodil:slight_smile:)) to jsme fakt skoro sousedky:slight_smile:
1. říj 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fineva no rodila som o 5 tydnu driv.....takze nic moc, ale maly to vsetko hravo dobvehol a zvladol
1. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 on se mi zeptal jestli chci neschopenku, já muřekla, že jo, ale že musím ještě něco dodělat v práci. Tak mi řekl, ať kdykoliv přijdu, domluvili jsme se, že ještě týden odpracuju a vypíše neschopenku. Řekl mi, že dělám dobře, že každá mamina se má opatrovat. Vycházky nevím, jak budu mít, už nemůžou psát vycházky neomezenné-ty dle nové vyhlášky smí dostat jen psychiatricky a onkologicky léčení lidé, ale prý se nějak domluvíme. Jelikož při práci ještě studuju a budu potřebovat jezdit do školy, tak mi razítko vždy dá. Takže super
1. říj 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katja77 My se v tom oba nastesti shodli :slight_smile: ani jsi nemohla na vlastni svatbe pit, kamaradka se taky vdavala tehotna cca na zacatku tretiho mesice a musela si chudinka na dve hodky jit lehnout, vubec to nezvladla. Tvuj prcek je uz teda velky, ve kterym jsi tydnu?
1. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek