• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2013 v Ostravě

5. prosince 2012 
Holky máte někdo termín porodu V květnu 2013?? A pro jakou porodnici se rozhodnete v Ově?? :slight_smile: :wink: omlouvám se za chybu 2113 :grinning: :grinning:
23. lis 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vidim, že asi budu sama no :frowning2:
26. lis 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky mám termín v květnu a zvažuji nemocnici Vítkovice
28. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky zvažuji Vítkovice a nebo Fifejdy. :slight_smile: kolikátého máte termín?? já až 25.5
28. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja mam termin kveten-cerven a premyslim ze pujdu na fifejdy-je zpecializovana na kojeni...a taky je nejbliize :wink:
4. pro 2012 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Kamarádka právě rodila na těch Fifejdách a opravdu, dětská doktorka tam úplně lpěla na Kojení... ale jelikož jí to nešlo, a možná s toho byla i vystresovaná jak do ní hučí.. tak Jí to i docela vadilo :frowning2: .. @linda262 ty máš s něma už nějakou zkušenost? já se pořád rozmýšlím .. přece jen bude to můj první porod a chci mit co nejhezčí zážitek :slight_smile:
5. pro 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sendoska nemam zadnou skusenost,budu rodit taky poprve,ale chtela bych kojit..slysela jsem ze jsou tam prisni na to kojeni,ale pry pak zenske byly za to vdecne ze tak do nich huceli aspon se to naucili..a kdyz se mi nebude libit pristup tak se ozvu..a bydlim skoro v centru,tak nevim jak bych rychle dojela treba do poruby,kdyby to na me prislo..byla jsem na fifejdach i na screening a pan doktor byl moc hodny a vypadalo to tam moc hezky..kazdy ctvrtek ve 13hod..se muze maminka a tatka podivat jak to tam vypada, tak se chci jit podivat.. :wink:
5. pro 2012 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@linda262 Taky se půjdu podívat na Fifejdy i do Vítkovic :slight_smile: a pak uvidím .. Na netu jsem četla nejvíce chvály právě na ty Vítkovice... akorát oni tam neberou myslím dříve než od ukončeného 36tt , nejsou na to uzpůsobení takže i kdybych se rozhodla pro Vítkovice a přišlo by to dřive tak jedině Fifejdy. :wink:
5. pro 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek