• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

24. března 2014 
Ahoj, najde se tu nekdo s termínem v květnu,kde se chystáte rodit?máte zkušenosti s testama na glukózu?co potřebuju s sebou? :unamused:
15. led 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám termín 20. května. Jsem z Chebu, takže budu rodit asi tady. A testy na cukrovku mě teprve čekají na konci ledna. A co jsem pochopila, tak to bude chtít s sebou hlavně silný žaludek. :slight_smile:
15. led 2014 v 11:51  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, rada se pridam ke skupine. Termin mam 25. Kvetna. Jsem z Brna a jeste porodnici nemam vybranou. Uvazuji i Vyskove, ktery je z nasi casti, kde bydlime, snadno dostupny a ma dobre reference. Nechce se mi rodit ve velkovyrobne deti :slight_smile:. Ale treba zmenim nazor. Musim se tam jet taky podivat. Na testy na glukosu se musim prihlasit, co jsem slysela, je to opruz, ale co uz. A co jinak, holky, uz kupujete vybavicku a tak?
15. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no upřímně mě to štve , mám už větší dceru a vubec jsem si neuzila nakupování výbavičky protože jsem ležela v nemocnici, a ted kdyz si to muzu uzít se muzou vsichni pretrhnout aby neco koupili a já toho mám tolik ze kupovat asi nic nebudu :frowning2: .já mam termin 17.5. a na tu glukozu jdu pristi tyden tak jsem chtela vedet co mě čeká a nemine :slight_smile:.já jsem z brandýsa nad Labem a rodit budu v praze tak uvidíme.a už víte co čekáte???
15. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mam termin 18.5.,jsem z Plzne a rodit chci v Mulacovce.Na cukrovku jdu 21.1.Musis byt akorat nalacno a pokusit se tu sladkou namku nevyzvracet.Trva to pry asi 2 hodiny.
@zuzi.111 Mas termin na moje narozeniny ;)
15. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je presne to co mi vrtalo hlavou...jestli mam bzt nalacno mockrat dekuju :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 A ja mam zase narozeniny o 2 dny driv, nez je Tvuj termin :slight_smile:
15. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 Letos k narozeninam dostanem ty nejkrasnejsi darky,vid ;) @andreadornova Nemas zac.
16. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My mame termin 9 kvetna :slight_smile:
16. led 2014 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2014 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj zdravim holky kdyztak nakouknete rodila vsem v kvetnu 2013 jsme obrici takze spoustu veci jsme nemely ani na sobe :(
17. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já mám termín 9.5.2014 a jsem kousek od Prahy, rodit budu v nemocnici u Apolináře, testy na cukrovku jsem měla před 14ti dny, není to nic strašného, musíte být nalačno, berou první vzorek krve, pak vám dají vypít půl litru takové strašně sladké tekutiny, bylo to jak naředěný med a další dva odběry, jeden hodinu po vypití a druhý dvě hodiny po vypití, po obědě jsem měla výsledky, dopadla jsem dobře, taky jsem měla hrozný strach, dát tabulku čokolády naráz není žádný problém, ale vážím (tedy před otěhotněním) 56kg. Podle ultrazvuku budeme mít holčičku, tak už se na ní moc a moc těším, jsem prvorodička a tak je to pro mě takový osobní zázrak. Na termínu květen 2014 jsme se s přítelem domluvili, Celá naše rodina (teda kromě mě :frowning2: ) je narozene v květnu - moje mamka, taťka, budoucí tchýně i tchán a dokonce i můj nastávající :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsme si řekli, že by to byla taková dobrá raritka, ale nebyla jsem si jistá že by to mohlo klapnout a ono se povedlo :slight_smile: Takže už jen pár týdnů a budu mít to moje štěstíčko v náručí
6. únor 2014 ve 14:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “diskuse neslouží pro prodej”
11. únor 2014 v 10:29 • petulkaz
@zuzi.111 Ahoj, taky budu rodit ve Vyškově, kdy máš termín?
24. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubomira1990 Ahoj, termin mam 25.5. No uz se to nejak blizi... :slight_smile:
24. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já mám termín přesně na výročí svatby 12.5. :slight_smile: a rodím v Ostravě. Jinak Býčka jsem si vždy moc přála, je to nejlepší znamení, tak termín vyjít nemusí, ale znamení ano! :grinning:
24. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andreadornova Ahoj,já mám termín 29.května,na den stejný jako segra mýho šváry :slight_smile: tak jsem zvědavá,která z nás porodí první :grinning: . Jak se vlastně říká sestře od švagra? :grinning: ..rodím v Č.Budějovicích
24. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marecekavendulka no tak já doufám že donosím broučka aspoň do půlky dubna tak uvidíme :wink: já budu v praze na bulovce pokud se teda netrefím do termínu malování :slight_smile: teda tos mě dostala to teda fakt netuším jak se jí říká to by me zajímalo.... :grinning:
24. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám termín v květnu 6.5 :slight_smile: rodit budu v Táboře :slight_smile: a doufám že to donesu do cíle :D už mě dost často bolí břicho...ale fajn by bylo porodit 26.4 :slight_smile: na narozky tchýně :D
24. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecekavendulka Ahoj, já mám taky termín v květnu a to 30.5., rodit budu v Č. Budějovicích tak snad to v bříšku ještě vydržíme.
24. bře 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macinka0007 na narozky mojí tchyně se nerodila dcerka z předchozího mužova vztahu-její vnučka. :slight_smile: tak snad to vyjde i tobě :slight_smile:
24. bře 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatik1 tak se tam třeba potkáme.. :slight_smile: :wink:
24. bře 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka05 vidíš a mně tu křivku dělali jinak..asi jak kde..mně ráno nabrali krev,pak jsem vypila sladký roztok (ale dali mi do něj trochu nějaký citronky,aby se to dalo aspoň trochu pít),pak jsme šla na 2 hodky do čekárny a pak mě nabrali podruhý.A to bylo vše. Když jsem byla na ogtt před cca 6 lety s Marečkem,tak to bylo stejný,až na to,že ten roztok byl hnusnej,sladkej,brrrr a hned letěl do záchoda ústy ven! :grinning:
24. bře 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecekavendulka snad jo byl by to pro ní pěknej dárek :slight_smile:
24. bře 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecekavendulka Tak já měla takový hlad, že bych si toho roztoku i přidala :grinning:
24. bře 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecekavendulka no tak každá nemocnice to bude mít asi jinak, já mám teda sladký moc ráda, takže se to dalo přežít :slight_smile: , ale pravidelně bych to pít nemusela, s citronkem by to bylo určitě lepší
24. bře 2014 v 17:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunny123 Ja mam termin az 25, ale pevne doufam, ze to zvladneme driv a budu mit doma taky bycka. Sama jsem byk a s blizencem by to byl boj, to je jasny :slight_smile:.
24. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek